lek.

Patryk Korga

Gastrolog

8 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Patryk Korga to jeden z 25 lekarzy o specjalizacji gastrolog w miejscowości Bydgoszcz na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten gastrolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 320 osób

 • Dostępność

  Lekarz Patryk Korga przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz z olbrzymią wiedzą merytoryczną. Ma właściwe podejście do chorego człowieka. Dziękuję i życzę Panu Doktorowi wszystkiego najlepszego.

 • bardzo dobry

  super lekarz sympatyczny spokojny przyjacielski na 6+miły cierpliwy pomocny szybka pomoc polecam go wszystkim z czystym sumieniem

 • bardzo dobry

  Przede wszystkim świetny specjalista- przychodząc do jego gabinetu czuje się, że jest kompetentny w dziedzinie, którą się zajmuje. Bardzo miłe podejście do pacjenta- cierpliwy, dużo wyjaśnia, odpowiada na pytania. Wzorowo dobrane leki no i gastroskopia wykonana w sposób naprawdę jak najmniej inwazyjny. Samo badanie wiadomo do przyjemnych nie należy natomiast nie boję się, jeśli kiedykolwiek będę musiała je powtórzyć.

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie super lekarz, z powołania nie robi nic z łaską tylko bada dokładnie i dobiera odpowiedznie leczenie. Ale gastroskopii nikomu nie polecam ;)

 • bardzo dobry

  Super lekarz! Świetne podejście do pacjenta i do problemu, który na pewno zostanie zdiagnozowany i potraktowany poważnie a nie zbagatelizowany. Gastroskopia którą wykonywał mi Pan Doktor również wykonana bardzo fachowo przez co nie nabawiłam się awersji do tego typu badania. Serdecznie polecam każdemu kto szuka lekarza idealnego!

 • bardzo dobry

  Niesamowity lekarz! Trafiłam do doktora dzięki koleżance i siostrze, które się u niego leczą i są bardzo zadowolone Niestety, rzadko się zdarza (no może tylko w Leśnej Górze:)), że lekarz przejmuje się tak dolegliwościami, chorobą pacjenta. Poza tym pamięta o każdej wizycie, przepisanych lekach, badaniach... Dr Korga zaskakiwał mnie na każdym kroku: to z zaciekawieniem i skupieniem wysłuchał, to przystępnie opowiadał i odpowiadał mi na pytania, to umówił mnie na badanie w przeciągu tygodnia, to wykonał je z ogromna starannością, ponadto podał swój własny telefon w razie potrzeby i kiedy dzwoniłam, odbierał je i ze zrozumieniem odpowiadał na pytania i radził, a przy tym jest ciepły, miły, sympatyczny, bardzo profesjonalny i kompetentny....Przywrócił mi wiarę w młodych lekarzy i nie tylko. Tak naprawdę brak mi słów... Pacjentka

 • neutralny

  Kiedy kilka lat temu zachorowałam na ozt Pan doktor Patryk Korga wspólnie z ordynatorem gastroenterologii bardzo się o mnie troszczyli. Ukłony również dla całego personelu oddziału. Pan dr Korga jako młody lekarz był bardzo dokładny i zawsze mogłam na niego liczyć(nawet po wyjściu ze szpitala)-drzwi do jego gabinetu były dla mnie zawsze otwarte kiedy tylko bym potrzebowała tej wizyty. Lekarz z powołania. Panie doktorze dużo zdrowia i wytrwałości w tym co Pan robi. Podziękowania składa również moja rodzina.

 • neutralny

  dr.Korga to specjalista chorób wewnętrznych- gastroenterolog.Moje dolegliwości jelitowe zdiagnozował z niezwykłą dociekliwością i starannością. To ciepły i troskliwy młody człowiek, który kocha swój zawód i to co robi! Jestem bardzo zadowolona, że właśnie do Niego trafiłam zwyczajnie z tzw.rejestracji. Krystyna G

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Janusz Rudziński

gastrolog,  internista

Umów się