Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
52 525..... Pokaż numer

Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Konsultacja odbędzie się za pomocą platformy Skype (aplikację można pobrać tutaj: https://www.skype.com/pl/get-skype/), na której istnieję jako Patryk Korga.
Prosiłbym o zalogowanie się do swojego profilu około 10 minut przed planowaną wizytą, postaram się zadzwonić o zaplanowanej porze.
Zastrzegam sobie prawo do pewnych opóźnień, ze względu na specyfikę wykonywanej pracy i możliwe trudności techniczne.
Możliwe sposoby dokonania płatności:
Przelew tradycyjny - w przypadku wyboru tej formy płatności należy jej dokonać minimum na jeden dzień roboczy przed planowaną konsultacją. Zastrzegam sobie prawo do odwołania wizyty nieopłaconej.
BLIK - płatność może być dokonana przed lub w trakcie konsultacji.
Paragon fiskalny otrzyma Pani/Pan w formie elektronicznej, na swój adres mailowy.
Dokładną instrukcję otrzymają Państwo drogą mailową.
Z poważaniem
lek. Patryk Korga


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Szubińska 32, Bydgoszcz
Szubińska 32, Bydgoszcz


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
52 525..... Pokaż numer

Konsultacja gastrologiczna • 160 zł

Gastroskopia • 250 zł

Kolonoskopia • 450 zł +1 więcej

Zwykła wizyta


Moje doświadczenie

O mnie

W RAZIE PROBLEMÓW Z REJESTRACJĄ proszę o kontakt telefoniczny na numer 606833113 lub mailowy (adres: gabinet.korga@gmail.com). W 1998r. ukończyłem ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Celiakia
 • Choroby żołądka
 • Kamica żółciowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna, Łódź 1998

Specjalizacje

 • Gastroenterologia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online


Konsultacja gastrologiczna


Szubińska 32, Bydgoszcz

160 zł

Szubińska 32, Bydgoszcz

Pozostałe usługi

Gastroskopia


Szubińska 32, Bydgoszcz

250 zł

Szubińska 32, Bydgoszcz


Kolonoskopia


Szubińska 32, Bydgoszcz

450 zł

Szubińska 32, Bydgoszcz


Zwykła wizyta


Szubińska 32, Bydgoszcz

Szubińska 32, Bydgoszcz

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
205 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szubińska 32, Bydgoszcz konsultacja gastrologiczna

Bardzo sympatyczny, spokojny i przedewszystkim konkretnie i przemyślanie stawia diagnozę.Dla mnie Doktor na 6.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szubińska 32, Bydgoszcz konsultacja gastrologiczna

Przesympatyczny, uśmiechnięty, pełen empatii a przede wszystkim nastawiony na leczenie i postawienie dobrej diagnozy. Cudowny lekarz, bardzo polecam. W 100% zadowolona z wizyty. Bardzo dziękuję!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szubińska 32, Bydgoszcz konsultacja gastrologiczna

Pierwszy lekarz od długiego czasu który nie działa sztampowo. Zastanawia się nad leczeniem, traktuje każdego indywidualnie. Do tego jest empatyczny co teraz rzadko się zdarza. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szubińska 32, Bydgoszcz konsultacja gastrologiczna

U dr Korga leczę się od ponad roku. Ze stanu, w którym nie mogłam niemal nic jeść bez bólu brzucha doprowadził mnie do momentu, gdzie mogę jeść wszystko, byle z "rozumem" ;) Wcześniej leczyłam się u innego specjalisty, który wyłącznie przepisywał wciąż te same nie dające rezultatu leki. Dr Korga na pierwszej wizycie wyjaśnił mi dokładnie wszystkie aspekty mojego schorzenia, omówił przyniesione wyniki wcześniejszych badań, dobrał skuteczne leki w odpowiednich dawkach. W ciągu leczenia modyfikował kilkukrotnie dawki i kompilacje leków, by znaleźć najlepsze rozwiązanie. Wykonywał gastroskopię, rzeczowo objaśnił wyniki. Pod opieką dr czuję się bezpiecznie, nie zamienię na nikogo innego :) polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szubińska 32, Bydgoszcz konsultacja gastrologiczna

Cieszę się, że w końcu trafiłam na konkretnego lekarza. Pan doktor rzeczowo odniósł się do mojej dolegliwości. Dokladnie wyjasnił, na czym będzie polegało leczenie. Wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Widać było skupienie i zaangażowanie lekarza.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szubińska 32, Bydgoszcz konsultacja gastrologiczna

5 Dla P.Doktora to naprawdę zbyt mało.To fantastyczny rzadko spotykany lekarz.o ogromnym sercu.Jestem pacjentką P.Doktora od kilku lat.Nigdy , przenigdy nie zdarzyło się , aby nie znalazł dla mnie czasu.Pojawia się problem zdrowotny i wiem że mam lekarza na którego zawsze mogę liczyć i na pewno mi pomoże..Bardzo rzadko spotyka się się teraz takich lekarzy.Dziękuję P.Doktorze ,że Pan jest..Naprawdę polecam.Jesli macie Państwo problem zdrowotny.Proszę się umówić na wizytę do P.Doktora i przekonać siè ,że to co napisałam to po prostu rzeczywistość.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam! Pan doktor pomocny, dokładny, b.dobry kontakt. Wszystko wyjaśnia, omawia. Zaangażowany na 1000%
pozdrawiam serdecznie:)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Pan doktor przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, cierpliwie i z uwagą wysłuchał moich wątpliwości, odpowiadał spokojnie na wszystkie pytania. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szubińska 32, Bydgoszcz konsultacja gastrologiczna

Polecam doktora fachowe podejście i leczenie lecze się już 2 lata i nie mam dolegliwości z jelitami dobrze dobrane leki


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Jak zawsze byłem uważnie wysłuchany, otrzymałem rzeczowe wyjaśnienia i niestandardową, a korzystną propozycję przeprowadzenia zabiegu szpitalnego w dobie pandemii. Wyjątkowy lekarz i 100 % satysfakcji!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam mam taki problem boli mnie brzuch z lewej strony zaraz pod żebrami ból promieniuje do pleców i rozchodzi się do łopatki i do posladka przy tym męczy mnie bekanie i czasami nudności

  Wskazana byłaby dłuższa rozmowa na temat dolegliwości i wówczas dopasowanie do dolegliwości dalszych badań.
  Niestety, tak mało danych nie daje pełnego rozeznania.
  Zapraszam na wizytę.

  lek. Patryk Korga

 • Jak należy przygotować się do gastroskopii ? Czy można ją wykonać w znieczuleniu ogólnym ?Czy można ja wykonać podczas pierwszej wizyty czy trzeba się umówić na oddzielny termin.

  Przed gastroskopią należy nie jeść 6 godzin, nie pić około 3 - 4 godziny.
  Wykonanie w znieczuleniu ogólnym raczej nie jest konieczne, sprawnie wykonana gastroskopia jest badanie niebolesnym, lecz nie jest badaniem bolesnym.
  Raczej wskazane jest wykonanie gastroskopii po pierwszej wizycie, na której zbieram szczegółowy wywiad na temat dolegliwości, przebytych chorób, przyjmowanych leków.
  Konieczne jest też opisanie techniki badania, możliwych powikłań.
  Reasując optymalnie jest spotkać się na wizytę, zaś potem w krótkim czasie wykonać gastroskopię.
  Pozdrawiam

  lek. Patryk Korga

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W RAZIE PROBLEMÓW Z REJESTRACJĄ proszę o kontakt telefoniczny na numer 606833113 lub mailowy (adres: gabinet.korga@gmail.com). W 1998r. ukończyłem ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Celiakia
 • Choroby żołądka
 • Kamica żółciowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna, Łódź 1998

Specjalizacje

 • Gastroenterologia

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania