Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Gastrolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Patryk Korga
lek.

Patryk Korga

Gastrolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Patryk Korga to jeden z 26 lekarzy o specjalizacji gastrolog w miejscowości Bydgoszcz na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten gastrolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 320 osób

 • Dostępność

  Lekarz Patryk Korga przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

16 opinii

 • Lekarz z powołania... do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, a zlecone badania na podstawie wyników są uzasadnione. Diagnoza postanowiona w sposób trafny i kierowanie pacjenta
  w trakcie leczenia - imponuje i pozwala skutecznie wyleczyć. Dla każdego jest wyrozumiały i cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania... Jestem bardzo zadowolona i poleciłabym go każdemu...
  Eleonora Bydgoszcz

 • Cudowny człowiek i wspaniały lekarz,,bardzo cierpliwy,miły, dokładny,wysłucha i doradzi. Najważniejsze,że są efekty leczenia, Pan Doktor dokładnie tłumaczy, wszystko jest jasne i zrozumiałe.Bardzo polecam tak wspaniałego lekarza, życzmy sobie coraz więcej specjalistów z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Patryk Korga.
  Lidia G. (01 listopad 2016)

 • Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Oprócz tego że dr Korga jest dobrym specjalistą, potrafi swoją wiedzą prawdziwe pomóc pacjentowi, poświęcić mu czas, wysłuchać, wyjaśnić co trzeba, a to wszystko bez zbędnego pośpiechu i zbywania pacjenta aby jak najszybciej wyszedł, co niestety spotykane jest często u innych lekarzy.Przy tym Doktor jest osobą sympatyczną i cierpliwą, przez co jako pacjent wychodząc z gabinetu dra czułem pełną satysfakcję, gdyż zostałem potraktowany życzliwie,z zaangażowaniem i uzyskałem odpowiedź na każde z zadanych pytań.

 • Super lekarz! Szybko zdjagnozował chorobę zapisał odpowiednie leki i jest znaczna poprawa! Cierpliwy miły zawsze ma czas dla pacjęta! Serdecznie polecam a panu doktorowi życzę sukcesów w pracy i życiu osobistym!

 • Dr Korga jest bardzo dobrym, sympatycznym i życzliwym lekarzem i człowiekiem. Polecam wszystkim chorym na brzuszki.

 • Małgorzata G.( 27.07.2016 ) Super lekarz z powołania, z podejściem do pacjenta,szybka diagnoza,leczenie.Gastroskopia wykonana w sposób jak najmniej inwazyjny,dzieki fachowemu wykonaniu znośna :). Dziękuję i polecam z całego serca,

 • Lekarz który ze sercem podchodzi do pacjentów! Wyrozumiały dla pacjenta do każdego podchodzi z osobna a nie jak to bywa w nie których przypadkach. Zawsze wesoły i uśmiechnięty!! Serdeczny polecenia! Pozdrowienia

 • Dziękuję Panu Doktorowi, w imieniu p.Bronisławy i Rozalii, za troskliwą opiekę i wyrozumiałość, szczególnie dla osób starszych. Życzymy Panu wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym. Oby jak najwięcej ludzi (ze środowiska ochrony zdrowia również) umiało dostrzec te wyróżniające Pana cechy!

  wdzięczne pacjentki z rodzinami

 • Lekarz z olbrzymią wiedzą merytoryczną. Ma właściwe podejście do chorego człowieka. Dziękuję i życzę Panu Doktorowi wszystkiego najlepszego.

 • Przede wszystkim świetny specjalista- przychodząc do jego gabinetu czuje się, że jest kompetentny w dziedzinie, którą się zajmuje. Bardzo miłe podejście do pacjenta- cierpliwy, dużo wyjaśnia, odpowiada na pytania. Wzorowo dobrane leki no i gastroskopia wykonana w sposób naprawdę jak najmniej inwazyjny. Samo badanie wiadomo do przyjemnych nie należy natomiast nie boję się, jeśli kiedykolwiek będę musiała je powtórzyć.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online