Patrycja Popiela

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
106 odwiedzin w ciągu 30 dni

Nazywam się Patrycja Popiela. Pracuje jako psychoterapeuta, specjalista psycholog kliniczny oraz neuropsycholog. Posiadam wieloletnie doświadczenie kliniczne, które nabywałam w Polsce… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Neurorehabilitacji i Psychoterapii 4menteUsługa: Psychoterapia

  Terapia u Pani Patrycji bardzo mi pomogła. Cierpiałem na depresje, nie radziłem sobie z wieloma sprawami. Po terapii życie znów zaczęło nabierać sensu. Pani Popiela jest osoba empatyczna, zyczliwa i profesjonalna. Polecam.

 • L
  Lokalizacja: Centrum Neurorehabilitacji i Psychoterapii 4menteUsługa: psychotherapy in English

  Patrycja's English is great as well as her services. She is effective and compassionate to a person needing psychotherapy and support in a foreign country. I've been in treatment all over the U.S.A., and in Poland. I recommend Patrycja Popiela highly.

 • J

  Chorowałam na depresję i stany lękowe. Terapia u Pani Psycholog bardzo mi pomogły. Powoli stawałam na nogi, również zaczęłam walczyć z lękami. Wizyty przebiegały bardzo profesjonalnie. Pani Patrycja bardzo mi pomogła, odkryłam przyczynę depresji. Dzięki wyrozumiałości Pani Psycholog potrafiłam stawić czoło lękom. Czułam że trafiłam na kogoś kto mnie potrafi wysłuchać, zrozumieć i pomóc.Czuję że odzyskuję panowanie nad swoimi emocjami i swoim życiem. Bardzo jestem zadowolona z terapii i wszystkich wizyt. Polecam serdecznie.

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Patrycji. Terapia przebiegała pomyślnie, a to za sprawą nie tylko wiedzy i doświadczenia terapeutki, ale też jej profesjonalnego podejścia. Jest to specjalista godny polecenia.

 • K

  Wizyty u Pani Popieli bardzo mi pomogły. Jest świetną specjalistką. Wspólna praca pomogła mi rozwiązać wiele problemów, a duża empatia powodowała moją satysfakcję po każdej wizycie. Polecam serdecznie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Patrycja Popiela. Pracuje jako psychoterapeuta, specjalista psycholog kliniczny oraz neuropsycholog. Posiadam wieloletnie doświadczenie kliniczne, które nabywałam w Polsce i zagranicą. Przez kilka lat pracowałam w Wielkiej Brytanii na oddziale neurologicznym z chorymi na epilepsję. Obecnie jestem wieloletnim pracownikiem Klinicznego Szpitala Wojskowego w Krakowie (oddział psychiatryczny oraz kliniczny oddział neurologiczny).

  Z wykształcenia jestem psychologiem oraz socjologiem. Po studiach odbytych na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyłam czteroletnie studia podyplomowe z psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Ukończyłam również czteroletnią specjalizację w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie z zakresu psychologii klinicznej, subspecjalność neuropsychologia.

  Zakres mojej pracy:

  Psychoterapia:
  Pracuje jako psychoterapeuta indywidualny, a także par. Swoją pracę poddaje superwizji. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń:
  - osobowości
  - depresyjnych
  - nerwicowych
  - lękowych
  - pomagam odnaleźć się w sytuacjach silnie stresogennych

  DLA KOGO PSYCHOTERAPIA?
  Dla wszystkich którzy chcieliby:
  -osiągnąć lepszy wgląd w swoje życie psychiczne
  -dokonać zmiany w sobie, która pomoże poczuć większy komfort psychiczny, przyjemność i wewnętrzny spokój
  -dokonać zmiany w realnym życiu w postaci konkretnych zdarzeń np. na polu zawodowym, w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi, budowaniu dobrych związków miłosnych

  CO DAJE PSYCHOTERAPIA?
  -Złagodzenie/ustąpienie konkretnych objawów, z jakimi zgłasza się pacjent np. lęk, obniżony nastrój, brak sensu w życiu itp.
  -osiągnięcie wglądu w swoje mechanizmy psychologiczne i co za tym idzie rozpoznanie emocji, uczuć, potrzeb, motywacji
  -naukę radzenia sobie z różnymi uczuciami
  -pracę nad stabilnym poczuciem własnej wartości i tożsamości

  Neuropsychologia:
  Przeprowadzam diagnozę neuropsychologiczną, zakończoną wydaniem pisemnej opinii.
  Prowadzę również grupy wsparcia dla chorych neurologicznie (Ch. Alzheimera, Ch. Parkinsona i inne) oraz ich rodzin.


  Więcej informacji na stronie: www.4mente.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński: psychologia
 • Szpital Uniwersytecki w Krakowie: 4-letnia specjalizacja kliniczna: neuropsychologia
 • Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie: 4-letnie szkolenie z psychoterapii