mgr

Mikołaj Górny

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

2 opinie +dodaj

Jestem psychologiem i psychoterapeutą Gestalt w trakcie procesu certyfikacji w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: depresja

  Pan Mikołaj to wspaniały specjalista, którego polecam z czystym sumieniem. Niedawno przeprowadziłam się do Gdańska, bałam się, że nie znajdę odpowiedniego terapeuty w tym mieście, że znowu będę musiała miesiącami szukać od nowa. Tak się jednak nie stało, ponieważ miałam wielkie szczęście, że mój dotychczasowy terapeuta polecił mi w Trójmieście właśnie Pana Mikołaja. To niezwykle ciepły, empatyczny i przesympatyczny człowiek. Za nami miesiąc współpracy, a ja już czuję się o wiele lepiej, spokojniej i wierzę, że uporam się z wieloletnią depresją raz na zawsze. Naprawdę to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu!

  Mikołaj Górny2018-08-14

  Bardzo dziękuję Pani za opinię.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Studio Psychoterapii Mosty Zamiast Murów (Gabinet nr 5)

  Potwornie bolała mnie głowa, stawy miałam problemy ze snem, odżywianiem i układem trawiennym. 2 razy w szpitalu, przebadana od A do Z, po wizytach u kilku specjalistów w końcu jeden z lekarzy zasugerował mi terapię. Pomimo tego, że byłam w słabej kondycji fizycznej i psychicznej wstydziłam się przyznać, że potrzebuję pomocy. Czułam, że dotykanie z kimś obcym moich spraw to przekroczenie intymności. Co mam powiedzieć i o czym rozmawiać. Czy 'normalni ludzie' muszą chodzic na terapie? Pełna obaw, niepewności i sensu trafiłam na spotkania z Panem Mikołajem Górnym. Jeżeli już wiesz, że potrzebujesz pomocy i czytasz te komentarze, pozwól proszę dam Ci radę :nie zwlekaj, nie katuj się pytaniami i pozwól sobie pomóc. Ja nauczyłam się jak radzić sobie z kłębiącymi się natrętnymi myślami, jak usłysześ swój głos i jak jemu zaufać. Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. Z czasem czułam się na tyle mocna i pewna siebie, że nie potrzebowałam już więcej spotkań. Panu Mikołajowi ogromnie dziękuję bo postawił mnie na nogi i za każdym razem kiedy się potknę wiem, że mogę wpaść porozmawiać i innym gorąco polecam :)

  Mikołaj Górny2018-08-14

  Bardzo dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego. :)

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą Gestalt w trakcie procesu certyfikacji w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem absolwent Uniwersytetu SWPS w Sopocie na kierunku Psychologia Kliniczna i Zdrowia. Ukończyłem 2-miesięczne szkolenie z zakresu Psychologii Klinicznej na University of California w Berkeley. W 2015 r.odbyłem roczny Staż Gestalt w Krakowskim Instytucie Terapii Gestalt, który jest pierwszym etapem Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów. W 2017 r. ukończyłem I rok integracyjnego szkolenia psychoterapeutów w warszawskim Instytucie Psychologii Zdrowia, który posiada akredytacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam certyfikat I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

  Swoją pracę opieram na założeniach psychoterapii humanistycznej (gł. Gestalt), jednocześnie korzystając z dorobku takich nurtów, jak psychoterapia poznawczo- behawiorlana, czy psychoterapia systemowa.

  Doświadczenie praktyczne zdobywałem między innymi w:
  - Oddziale Dziennym w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku,
  - Oddziale Dziennym oraz Młodzieżowym Szpitala Psychiatrycznego im. T. Billikiewicza w Gdańsku,
  - Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości w Starogardzie Gdańskim.
  - Świetlicy socjoterapeutczynej Stowarzyszenia św. Mikołaja Biskupa w Gdyni Chyloni

  Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży, a także psychoterapią grupową.
  Terapię prowadzę zarówno w języku polskim, jak i angielskim (certyfikat IELTS na poziomie C2- Proficiency).

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • University of California Berkeley
 • Uniwersytet SWPS Wydział Zamiejscowy w Sopocie

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Klinika Psychiatrii Dorosłych UCK (Gdańsk, 2013)
 • Szpital Psychiatryczny im. T. Billikiewicza (Gdańsk, 2014)
 • Oddział Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości (Starogard Gdański, 2014)

Certyfikaty

 • Mikołaj Górny, psychoterapeuta w mieście Gdańsk - Certyfikaty
 • Mikołaj Górny, psychoterapeuta - Certyfikaty
 • Mikołaj Górny, Gdańsk - Certyfikaty
 • Mikołaj Górny, psychoterapeuta w mieście Gdańsk - Kwalifikacje zawodowe