Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Danusi 6, Gdańsk
Centrum Psyche (Gabinet nr 5)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą Gestalt w trakcie procesu certyfikacji w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Należę do Pols...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Depresja
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Danusi 6, Gdańsk

140 zł

Centrum Psyche (Gabinet nr 5)Danusi 6, Gdańsk

140 zł

Centrum Psyche (Gabinet nr 5)

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche (Gabinet nr 5)

Pan Mikłaj jest osobą uważną, słuchającą, poważnie podchodzącą do swoich obowiązków. Pomógł mi w sojrzeniu z innej perspektywy na moją sytuację i powód z którego zdecydowałem się na terapię. NIe daje łątwych odowiedzi, raczej podsuwa dodatkowe pytania , a to , z perspektywy mam wrażenie , przynosi trwalsze rezultaty. piszę ten komentarz po kilku tygodniach od zakończenia spotkań. wciąż widzę trwałe ich owoce.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche (Gabinet nr 5)

Pan Mikołaj, bardzo mi pomógł poukładać sobie w głowie rzeczy, które mocno wpływały na mój nastrój. Stwarza atmosferę, w której człowiek jest w stanie opowiedzieć o swoich najgorszych sprawach. Potrafi słuchać ale potrafi też dać profesjonalną opinię, radę. Czułam się przy nim ważna, a moje sprawy nie były bagatelizowane. Polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia i chcieliby zwiększyć swoją satysfakcję z życia.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche (Gabinet nr 5) psychoterapia egzystencjalna

Mikołaj pomógł mi wyjść z depresji. Zwiększyłem dzięki niemu swoją samoświadomość i poczucie własnej wartości. Po wielu miesiącach wróciłem do życia, pełnego, jaskrawszego, piękniejszego. Mikołaj jest profesjonalnym psychoterapeutą, który nie poddaje naszych czynów ocenie moralnej. Jest świetnym towarzyszem w podróży wgłąb siebie, bywa tam przewodnikiem, ale nigdy nie doradcą.

Będę polecał tego terapeutę, każdemu, kto zmaga się z problemami. Mam porównanie z trzema innymi.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja

Pan Mikołaj to wspaniały specjalista, którego polecam z czystym sumieniem. Niedawno przeprowadziłam się do Gdańska, bałam się, że nie znajdę odpowiedniego terapeuty w tym mieście, że znowu będę musiała miesiącami szukać od nowa. Tak się jednak nie stało, ponieważ miałam wielkie szczęście, że mój dotychczasowy terapeuta polecił mi w Trójmieście właśnie Pana Mikołaja. To niezwykle ciepły, empatyczny i przesympatyczny człowiek. Za nami miesiąc współpracy, a ja już czuję się o wiele lepiej, spokojniej i wierzę, że uporam się z wieloletnią depresją raz na zawsze. Naprawdę to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu!

mgr Mikołaj Górny

Bardzo dziękuję Pani za opinię.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psyche (Gabinet nr 5)

Potwornie bolała mnie głowa, stawy miałam problemy ze snem, odżywianiem i układem trawiennym. 2 razy w szpitalu, przebadana od A do Z, po wizytach u kilku specjalistów w końcu jeden z lekarzy zasugerował mi terapię. Pomimo tego, że byłam w słabej kondycji fizycznej i psychicznej wstydziłam się przyznać, że potrzebuję pomocy. Czułam, że dotykanie z kimś obcym moich spraw to przekroczenie intymności. Co mam powiedzieć i o czym rozmawiać. Czy 'normalni ludzie' muszą chodzic na terapie? Pełna obaw, niepewności i sensu trafiłam na spotkania z Panem Mikołajem Górnym. Jeżeli już wiesz, że potrzebujesz pomocy i czytasz te komentarze, pozwól proszę dam Ci radę :nie zwlekaj, nie katuj się pytaniami i pozwól sobie pomóc. Ja nauczyłam się jak radzić sobie z kłębiącymi się natrętnymi myślami, jak usłysześ swój głos i jak jemu zaufać. Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. Z czasem czułam się na tyle mocna i pewna siebie, że nie potrzebowałam już więcej spotkań. Panu Mikołajowi ogromnie dziękuję bo postawił mnie na nogi i za każdym razem kiedy się potknę wiem, że mogę wpaść porozmawiać i innym gorąco polecam :)

mgr Mikołaj Górny

Bardzo dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego. :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam czy nerwica music byc zawsze leczona farmakologicznie? Czy nie wystarczy sama psychoterapia Jak dlugo trwa leczenie lekami

Witam,
Psychoterapia jest niezwykle efektywną metodą leczenia nerwicy (a wg. dzisiejszej nomenklatury zanurzeń lękowych). Często polecanym w tym zakresie jest nurt poznawczo- behawioralny. W zależności od stanu klienta, oraz nasilenia objawów, można dopełnić leczenie poprzez farmakoterapię. Nie jest to jednak konieczne w 100 % przypadków. Zazwyczaj psychoterapeuci i psychiatrzy współpracują ze sobą i zdarza się, że w sytuacji kiedy jest to konieczne, kierują swoich Pacjentów do siebie po dodatkową pomoc. Decyzja o wprowadzeniu leczenia farmakologicznego podejmowana powinna być jednak wspólnie z Pacjentem. Leczenie farmakologiczne dostosowywane jest indywidualne do każdego Pacjenta, dlatego ciężko stwierdzić jaki jest uśredniony czas takiego leczenia. Zdarza się również, że po dłuższym czasie remisji (braku wznowy) Pacjenci zaczynaja przyjmować mniejszą dawkę danego leku, lub są w stanie go stopniowo odstawiać. Należy jednak robić to zawsze w porozumienia z psychiatrą. Jako, że kontakt internetowy ma swoje ograniczenia, zachęcałbym do skontaktowania się osobiście z psychoterapeutą lub psychiatrą w celu dokładnego omówienia powyższych wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie, Mikołaj Górny

mgr Mikołaj Górny

Od dłuższego czasu czuję że moje życie traci sens. Nie potrafię się niczym cieszyć. Nie panuje nad swoimi emocjami. Najgorzej jest kiedy użalam się nad sobą i zaczynam płakać. Często nie mogę przestać i czasami trwa to nawet kilka godzin. Mam wrażenie, że mimo braku poważnych problemów, w moim życiu nic się nie układa. Moja samoocena każdego dnia spada. Od dłuższego czasu próbuję zrzucić kilka kilogramów, ale nie mam do tego żadnej motywacji. Czuje się ze sobą coraz gorzej a nie potrafię nic zmienić. Przez to pogarszają się moje relacje w pracy, ze znajomymi i chłopakiem. Zamykam się na wszystkich i na wszystko, nie mam na nic ochoty. Za każdym razem kiedy chcę sięgnąć po pomoc specjalisty, zaczynam myśleć, że wszystkie te problemy sobie wmawiam i nie mam powodu żeby udawać się z tym do lekarza. Czy to mogą być początki depresji?

Negatywne myśli na własny temat, na temat świata i przyszłości mogą prowadzić do pojawienia się objawów depresyjnych, oraz działać jako mechanizm podtrzymujący. Ma Pani natomiast prawo przeżywać świat i siebie na swój sposób. Skoro takie myśli się pojawiają, to nie trzeba ich negować i zakładać, że coś sobie Pani "wmawia", gdyż są one jak najbardziej dla Pani prawdziwe. Pisze Pani, że coraz trudniej jest Pani sobie z nimi radzić. Napisanie o tym jest pierwszym dużym krokiem, który Pani właśnie zrobiła. Możliwe, że w takiej sytuacji przydana okazałaby się pomoc specjalisty psychoterapeuty, lub psychiatry.
Pozdrawiam serdecznie

mgr Mikołaj Górny

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą Gestalt w trakcie procesu certyfikacji w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Należę do Pols...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Depresja
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania