Michał Szymański verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały człowiek. Muszę przyznać, że miałem nieco sceptyczne podejście do jego metod, ale naprawdę działają i od razu czuć różnicę. Po raz pierwszy spotkałem się z czymś takim. Z reguły dopiero 5-6 wizyt mi pomagało, natomiast w tym przypadku już jedna wizyta wystarczyła by ból przestał być nieznośny. Polecam

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Jolanta Pawlak
  Jolanta Pawlak
  Fizjoterapeuta
  ul. Kościuszki 18, Ostróda

  Stefan Grzegorz Szpruch
  Stefan Grzegorz Szpruch
  Laryngolog, Fizjoterapeuta
  Johanna Herdera 2/1, Ostróda

  Anna Dembińska
  Anna Dembińska
  Pediatra, Fizjoterapeuta
  Ul. Sportowa 23, Olsztynek

  Cezary Kuczkowski
  Cezary Kuczkowski
  Fizjoterapeuta
  Marka Kotańskiego 2, Olsztyn
  Pan Cezary ma dużo empatii i szacunku do pacjenta. Podchodzi realistycznie do możliwości fizycznych pacjenta. Rozumie… więcej

  Arkadiusz Zduńczuk
  Arkadiusz Zduńczuk
  Fizjoterapeuta
  Osińskiego 15 A, Olsztyn, Olsztyn
  Pan Arek to prawdziwy profesjonalista zna się na rzeczy ,wiedza i doświadczenie na wysokim poziomie.Polecam pod… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Michał Szymański specjalizuje się w technikach eliminowaniu bólu i dysfunkcji w organizmie.
   Pracując w gabinecie z pacjentem, łączy elementy terapii manualnej z technikami pinopresury (pochodna akupunktury i akupresury) przez co usuwa Większość Stanów Ostrych podczas 1- 2 wizyt !
   Schorzenia na tle przeciążeniowym zazwyczaj wymagają kilku sesji terapeutycznych.
   Ilość sesji potrzebnych dla uzyskania optymalnych efektów terapii jest ustalana podczas 1 konsultacji z pacjentem, w zależności od jego oczekiwań - co do końcowych efektów terapii i potrzeb.
   W dni wolne od pracy w gabinecie, jako międzynarodowy instruktor manualnej terapii powięziowej IFDMO Polska, szkoli fizjoterapeutów z całego kraju z zakresu diagnostyki narządu ruchu i form jego terapii.
   Jako Międzynarodowy Instruktor Terapii Manualnej , ma stały dostęp do najnowszych światowych doniesień ze świata naukowego dotyczących metod terapeutycznych , wprowadzając je na bieżąco w gabinecie. Sam również prowadzi badania naukowe we współpracy z lekarzami , w celu oceny skuteczności metod manualnych, w terapii stawów barkowych.

   Współpracuje z kadrą Polski w tenisie stołowym, zawodnikami kadry Polski siatkówki i Taekwondo Olimpijskiego.

   Jako nauczyciel akademicki Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. S.Bołoczko przez kilka lat przeszkolił setki studentów wydziału fizjoterapii - z zakresu biomechaniki, diagnostyki i form terapii narządu ruchu.

   Obecnie doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wyniki ostatnio przeprowadzonych badań jego zespołu badawczego zostały przedstawione na Międzynarodowym Kongresie w Katowicach IFDMC 2016.

  Usługi

  Continuum

  Piastowska 4/3, 14-100 Ostróda, warmińsko-mazurskie

  Zwykła wizyta

  Dr Bor

  ul. Warmińska 28/3, 10-544 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pierwsza konsultacja od 150 zł
  Kolejne wizyty od 100 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wspaniały człowiek. Muszę przyznać, że miałem nieco sceptyczne podejście do jego metod, ale naprawdę działają i od razu czuć różnicę. Po raz pierwszy spotkałem się z czymś takim. Z reguły dopiero 5-6 wizyt mi pomagało, natomiast w tym przypadku już jedna wizyta wystarczyła by ból przestał być nieznośny. Polecam

  • W

   Zmagałem sie bardzo silnymi bólami kręgosłupa.Byłem u Pana Michała dwa tygodnie temu.
   Troche mnie powykręcał ( wcale tak nie bolało ;) )i zalecił odpowiednie ćwiczenia oraz diete :)Jak na razie czuje duża poprawę.
   Na chwile obecna tyle tyle powiedziec.W kazym bądz razie jest super i jestem bardzo zadowolony.

   Pozdrawiam

  • M

   Zerwałem ścięgno Achillesa, po operacji zacząłem rechabilitacje u trzech rożnych rechabilitantow ( zaznaczę ze mieszkam w UK). Na rechabilitacje jeździłem codziennie i nic... po kilku tygodniach nadal nie mogłem stanąć na nogę i chodziłem o kulach w bucie ortopedycznym. Zacząłem szukać pomocy w Polsce. Znalazłem Michała, do którego zadzwoniłem i wyjaśniłem co mi jest, a on na to: przyjedź, a szybko postawie Cię na nogi. Kupiłem bilet, przyleciałem i juz po 3 dniach rechabilitacji z Michałem zdjąłem buta ortopedycznego, odstawiłem kule i zacząłem sie poruszać o własnych nogach. Po tygodniu jeździłem na rowerze i chodziłem na basen. Po dwóch tygodniach rechabilitacji wróciłem do pracy. Michał odpowiednio dobiera ćwiczenia i inne techniki, których intensywność i skala trudności są stale modyfikowane zgodnie z postępami jakie robiłem. Michał dysponuje bardzo szeroka wiedza, z która chętnie sie dzieli. Jest osoba otwarta z dużym poczuciem humoru, co powoduje, ze rechabilitacja mija mimo bólu w przyjemnej atmosferze. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna cierpliwość do pacjenta. Z pełna odpowiedzialnością polecam!!! WIELKIE DZIĘKI Michał - Maciek.

   Michał Szymański2016-07-25

   Determinacja Maciek ! To jest to co często robi różnicę w powrocie do sprawności. Tobie jej nie zabrakło !
   Druga kwestia to miałeś dobrego operatora , który bardzo dobrze wykonał zabieg, co potwierdziło USG. Zielone światło od ortopedy, można było poszaleć :)
   Cieszę się, że mogłem pomóc!
   Pozdrawiam

  • T

   Godny polecenia w szczególności dla sportowców, z pasją, wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem. Daje radę tam gdzie ortopedzi nic nie są w stanie poradzić. Ale strzeżcie się, ból to jego drugie imię. ;)

   Michał Szymański2016-07-25

   Tomek twój komentarz bije rekordy popularności :)

   Są przypadki że "pozapiekane/posklejane" tkanki należy uwolnić. One średnio to lubią. Ale jest to zdecydowanie lepsza droga niż łykanie kolejnych magicznych środków farmaceutycznych. Szkoda żołądka ,szkoda zdrowia. Poboli, poboli i przestanie. Ból jest informacją którą lekceważymy , wskazuje nam miejsca w ciele ,które są w dysfunkcji. Zagłuszanie tego sygnału lekami jest odsunięciem w czasie problemu który dalej będzie narastał tylko "po cichu" , aż do poważnej kontuzji, czy choroby układowej w zależności od tego z którego układu ciała sygnał wyciszyliśmy...
   Im szybciej zareagujemy na te sygnały tym łatwiej jest przywrócić równowagę w ciele. Tu zwłoka działa zazwyczaj na szkodę.
   Pozdrawiam Tomku !

  • K

   Michał Szymański to doskonały fizjoterapeuta o profesjonalnym podejściu do pacjenta.Już po pierwszej wizycie ból odcinka lędźwiowego i okolic przestał dokuczać. Polecam każdemu!

  • Cudotwórca sadysta! Niech nikogo nie zwiedzie jego sympatyczny wygląd. Ma imadło w paluszkach, głowę nabitą wiedzą i najważniejsze, że wie jak ją wykorzystać. Drugi raz wyciągnął mnie z opresji w którą najprawdopodobniej sama się wpędziłam. Lekarz ortopeda zalecił jedynie środki uśmierzające ból a Michał - ugniatał, przekręcał, wykręcał, stukał, dogniatał i pierwszy raz od 2 miesięcy wyprostowałam się ! Dla mnie najlepszy – i dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy borykają się z drobniejszymi lub większymi dolegliwościami. Nie warto faszerować się farmakologią jak nie ma takiej potrzeby. Ból można uśmierzyć inaczej - nie zawsze przyjemnie ale za to efektywnie :)

  • Pełen profesjonalizm, boli jak cholera w czasie zabiegu, ale efekty są niesamowite. Dzięki wielkie,ogromne, dotąd męczy pacjenta, aż mu przyniesie ulgę

  • Od połowy lipca 2015 r. zmagałam się z dość uciążliwym bólem lewej nogi, który nasilał się podczas jazdy samochodem. Miałam nadzieję, że ból jest przejściowy i z czasem minie. Kiedy po dwóch miesiącach nie doczekałam się poprawy, a przede mną pojawił się problem samodzielnego kierowania pojazdem na trasie 1000 km, udałam się po pomoc. P. Michał poświęcił mi sporo czasu zarówno likwidując źródło bólu, jak i sprawdzając poprawność techniki ćwiczeń, które wykonuję każdego tygodnia. Trasa 1000 km została pokonana bez żadnego bólu, ani jakiegokolwiek dyskomfortu podczas jazdy.
   Polecam p. Michała, gdyż rezultaty jego pracy odczuwalne są już po pierwszej wizycie :)

  • A

   Michał Szymański to autentyczny profesjonalista, z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzący do swojej pracy. Rzetelny fizjoterapeuta, bardzo skuteczny w walce z bólem. Swoją wiedzą i indywidualnym podejściem do problemów zdrowotnych pacjenta, pomógł mi dojść do formy po wypadku z wywichniętym barkiem. Dzięki zastosowaniu u mnie klawiterapii i innych metod rehabilitacji znacznie poprawił moją kondycję zarówno fizyczną jak i psychiczną. Szczerze polecam jego osobę, podziwiam wiedzę i doświadczenie...
   Pozdrowienia Michał

  • M

   Profesjonalista, do tego sympatyczny, kontaktowy, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dzięki doświadczeniu i wiedzy potrafi postawić trafną diagnozę przy schorzeniu ortopedycznym, a co więcej - wyleczyć je.
   Przyszłam - a właściwie przykuśtykałam do Pana Michała z okropnym bólem kolana -( nie mogłam zgiąć kolana, co uniemożliwiało jakiekolwiek poruszanie). Pan Michał zastosował kilka swoich sztuczek, postawił diagnozę i udzielił kilku rad. Mimo zaufania jakim Go obdarzyłam i mniejszym bólem już po pierwszej wizycie, udałam się do zaprzyjaźnionego ortopedy w celu upewnienia sie co mi dolega. Lekarz jedynie powtórzył słowa p. Michała. Wróciłam zatem na kolejną wizytę do p. Michała, słuchałam jego zaleceń i dziś już zupełnie nie czuje bólu, chodzę a nawet biegam !!! Pan Michał w krótkim czasie postawił mnie na nogi.
   Panu Michałowi dziekuję, a wszystkim potrzebującym tego typu pomocy gorąco polecam !!!

   Michał Szymański2015-09-28

   Zawsze dobrze jest zasięgnąć opinii innego specjalisty, kiedy chodzi o nasze zdrowie... Im więcej informacji uda się nam nazbierać, tym lepsze decyzje możemy podjąć. W tym przypadku 2 niezależne osoby postawiły tą samą diagnozę. Jednakże należy pamiętać, że od stawiania diagnozy jest lekarz. Przy podejrzeniu toczącego się stanu zapalnego lub innych niepokojących objawów, zawsze decyzje należy konsultować z lekarzem, bądź z kilkoma lekarzami w przypadku wskazań do zabiegu chirurgicznego. Cieszę się, że mogłem pomóc Marto. Pozdrawiam :)

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional