mgr

Michał Poźniak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

3 opinie +dodaj

Jestem psychologiem i psychoterapeutą Moja praktyka skupia się na pomaganiu ludziom w lepszym radzeniu sobie z trudnościami w życiu codziennym. Wspólnie z moimi Klientami buduję rozwiązania,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Psycholog Michał PoźniakUsługa: Rozstanie

  Pan Michał ro profesjonalny psycholog. Nie jest nachalny w rozmowie, umie słuchać, bardzo wyważony w ocenach. Pomógł mi rozwiązać problem, będę korzystać z kolejnych wizyt, polecam.

 • J
  Lokalizacja: Psycholog Michał Poźniak

  Pan Michał to przede wszystkim ciepły i serdeczny człowiek. Posiada ogromne wyczucie i talent do prowadzenia spotkania w sposób nienachalny, jednakże skłaniający do odsłaniania swoich problemów. Jest bardzo taktowny, dyskretny i kulturalny. Nie przykleja etykietek, stara się stworzyć partnerską relację.
  Polecam współpracę z panem Michałem.

 • D
  Lokalizacja: Psycholog Michał Poźniak

  Pan Michał jest bardzo profesjonalnym psychologiem. Życzliwy, cierpliwy, nie ocenia. Cały czas czułam się akceptowana. Pomógł mi rozwiązać kilka problemów osobistych i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą Moja praktyka skupia się na pomaganiu ludziom w lepszym radzeniu sobie z trudnościami w życiu codziennym. Wspólnie z moimi Klientami buduję rozwiązania, które podnoszą jakość ich życia.

  Obaszary mojej pracy to szczególnie: radzenie sobie z depresją, spadek nastroju, nadmierna agresja, natręctwa myślowe, kryzysy w związkach, radzenie sobie z utratą osób bliskich, radzenie sobie z rozstaniem.

  W 2004 roku ukończyłem studia z zakresu psychologii na Uniwersytecie Ślaskim. Od tego czasu zajmuję się pracą z ludźmi, która stała się moją pasją. Umiejętności terapeutyczne rozwijałem podczas szkoleń i warsztatów prowadzonych przez uznanych polskich terapeutów. Rozwijałem się w zakresie pracy w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Racjonalnej Terapii Zachowania. Swoją pracę poddaję stałej superwizji doświadczonych terapeutów.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski