lek.

Michał Kwapisz

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz głównie zajmuje się: chirurgią urazową: - zaopatrywanie urazów narządu ruchu Chorobami zwyrodnieniowymi stawów: - alloplastyka kolana - alloplastyka biodra - iniekcje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wałbrzych, ul. Uczniowska 16

  Lekarz bardzo kompetentny i delikatny. Wszystko wytłumaczył pacjentowi na wizycie. Mądry człowiek posiadający ogromną wiedzę. Z dobrym podejściem do pacjenta. Życzę każdemu takiego lekarza.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wałbrzych, ul. Uczniowska 16Usługa: artroskopia stawu ramiennego

  Dr. Michał Kwapisz kilka lat temu "składał" mi kolano po wypadku komunikacyjnym. Działa jak nowe. Teraz zdarzyła się kontuzja barku. Leczenie od początku rzeczowo, szybko. Teraz czekam na operację barku. Szkoda, że Dr. mi jej nie zrobi bo mam do niego pełne zaufanie. Na wizycie atmosfera luźna, można z doktorem pożartować. Bardzo Polecam! Najlepszy ortopeda !

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wałbrzych, ul. Uczniowska 16Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Polecam tego ortopedę, bardzo sympatyczny (i przystojny ;))ale przede wszystkim doskonale i z cietpliwoscią wytłumaczył co się dzieje z moim kolanem ( kolano w ortezie, uszkodzone więzadła poboczne przyśrodkowe po wypadku komunikacyjnym ). Pokazał też jak wykonywać pierwsze ćwiczenia po zdjęciu ortezy. Na miejscu wykonane również USG stawu kolanowego. Napewno wrócę do kontroli. Polecam pana doktora :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wałbrzych, ul. Uczniowska 16Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz bardzo miły konkretny bardzo szczegółowo bada odpowiada na wszystkie pytania bardzo polecam terminy nie są długie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wałbrzych, ul. Uczniowska 16

  Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Szybka diagnoza i konkretne zalecenia. Profesjonalizm i delikatność pana doktora godne polecenia.

 • M

  Świetne podejście do pacjenta. Tak jak się tego oczekuje w relacjach lekarz - pacjent. Osoba godna polecenia. Życzę mu wiele dobrego

 • J

  Rewelacyjny lekarz. Dzisiaj wylądowaliśmy z synkiem na SOR ze złamaniem w obrębie łokcia. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i z wielką życzliwością dla małego pacjenta oraz wsparciem dla rodzica. No i fakt, przystojny ;) POLECAM!

 • B

  Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam! Miły, sympatyczny, profesjonalny, przystojny ;) Nie myślałam, że będę miło wspominać złamanie nadgarstka... a jednak!

Doświadczenie i kwalifikacje