Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

Sokołowskiego 4

58-309 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Antczak operacja kręgosłupa

  Dziękuję panu doktorowi za profesjonalne podejście, rzetelne i cierpliwe odpowiedzi dotyczące mojej choroby/oponiak kręgosłupa szyjnego/ i za przeprowadzenie operacji, która daje mi szansę na zdrowsze życie. Dziękuję z całego serca i bardzo polecam pana doktora.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Antczak endoskopowa operacja kręgosłupa

  Polecam Pana doktora Antczaka. Jest to prawdziwy specjalista z ogromnym zaangażowaniem w to co robi. Pełen sympatii i zrozumienia. Jako jedyna osoba pomógł i zainteresował się moim chorym kręgosłupem. Przeprowadził operację przepuchliny przykregoslupowej szybko i skutecznie. Bardzo dziękuję z całego serca za okazaną troskę i fachową obsługę. Życzę Panu doktorowi samych sukcesów zawodowych i prywatnych.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Antczak operacja kręgosłupa

  Super człowiek z fantastycznym podejściem do pacjenta. Rzetelny godny polecenia dzięki P.Doktorowi który przyczynił się przyspieszenia mojej operacji kręgosłupa szyjnego, gdzie od 10 mies chodziłem powykręcany i obolały. Ten oto człowiek pomógł mi i na dzień dzisiejszy jestem juz po operacji i czuję się b.dobrze. Gorąco polecam każdemu i pozdrawiam. Dziękuję z całego serca panie Antczak.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Raiter Inny

  Wspaniały lekarz. Świetny specjalista. Niezwykle utalentowany technicznie i bardzo zaangażowany. Nie idzie z prądem tylko szuka nowych rozwiązań i możliwości. Serdecznie dziękuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Antczak endoskopowa operacja kręgosłupa

  Będę to powtarzać- jestem ogromnie wdzięczna za pomoc! Najpierw rozmowa telefoniczna, potem konsultacja w poradni, a na końcu zabieg- to cierpliwe tłumaczenie zasadności wykonania zabiegu, jej przebiegu, a potem powrotu do sprawności. Co o Doktorze- kultura, szacunek, cierpliwość, wiedza i doświadczenie. Szczerze polecam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pyka Inny

  Doktor Paweł Pyka to wspaniały lekarz, który traktuje swoich pacjentów z uwagą i troską o ich zdrowie. Wybrałam leczenie w Wałbrzychu u dra Pyki z uwagi na ogromne kompetencje, doświadczenie i talent, który posiada. Przez cały proces leczenia czułam się zaopiekowana i bezpieczna wiedząc, że jestem w najlepszych rękach. Efekt zabiegu podwójnej mastektomii z rekonstrukcją piersi przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Piersi wyglądają pięknie . Dziękuję Panie doktorze, że wziął mnie Pan pod swoje skrzydła. Jestem Panu bardzo wdzięczna.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Antczak blokady przeciwbólowe

  Rzetelny, profesjonalny, skuteczny w swoich działaniach lekarz. Empatyczny potrafiący wytłumaczyć sedno problemu, rozwiać wszystkie obawy i skutecznie wskazać rozwiązania dolegliwości. Zabieg blokady przeciwbólowej, którą przeprowadził Doktor spowodował natychmiastowe zniknięcie bólu i w pełni poprawił dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. Szczerze polecam konsultacje i zabiegi u Doktora, ponieważ potrafi zdobyć zaufanie pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Antczak Inny

  Bardzo dobry Lekarz.Znakomite Podejście do pacjenta .Jestem po operacji przepukliny kręgosłupa ,długotrwały ból ustąpił.Szczerze polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Antczak Inny

  Dziękuję Panu doktorowi za wykonaną operację kręgosłupa. Gorąco polecam lekarz pełen empatii, wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Pan doktor spokojnie i zrozumiałe wyjaśnia na czym polega problem i dobiera odpowiednie leczenie. Dzięki Panu doktorowi ustąpiły bóle. Cieszę się że trafiłam do gabinetu Pana doktora i otrzymałam pomoc. Jeszcze raz dziękuję


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pyka rak piersi

  Wspaniały,miły i ciepły doktor. Potrafi wysłuchać pacjenta, doradzić i wspomóc. Profesjonalny w swojej pracy. Przeprowadził operacje usunięcia piersi z odtworzeniem. Jestem super zadowolona. Dziękuję doktorze z całego serca. Polecam każdemu kto ma podobne problemy jak ja. Z tak ciepłym człowiekiem lekarzem zadko się ma do czynienia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania