mgr

Michał Januszkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu w 2012 roku. Od tego czasu czynnie pracuję zawodowo. Miałem okazję pracować z pacjentami z wieloma… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: ból kręgosłupa

  Profesjonalny i przede wszystkim skuteczny masażysta. Polecam każdemu. Na pewno do Pana Michała wrócę.

 • A
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: bóle pleców

  Bardzo dobry kontakt, Pan Michał tłumaczy i pokazuje wszystko bardzo dokładnie. Z chęcią odpowiada na pytania i udziela porad. Ma naprawdę dużą wiedzę. Jak najbardziej polecam.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: bóle kolan

  Bardzo polecam pana Michała! Świetny specjalista, który sprawia, że każda wizyta mija w przyjemnej atmosferze. A co najważniejsze - ból uśmierzony!

 • P
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: uraz sportowy

  Pan Michał jest świetnym fachowcem. Już po pierwszym zabiegu poczułem znaczną ulgę. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, a przy tym stwarza bardzo miłą atmosferę podczas zabiegu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: ból lędzwiowo-krzyżowy

  Pan Michał Januszkiewicz to bardzo dobry fizjoterapeuta. Ma świetne podejście do pacjenta, uśmiechnięty i rzeczowy. Bardzo dobrze wie co robi, jest zainteresowany pacjentem, odpowiada na każde pytanie związane z terapią czy powiązanymi problemami. Już po pierwszej wizycie i masażu odczułem sporą ulgę, otrzymałem także cenne wskazówki dla dalszej drogi postępowania oraz instrukcje odnośnie ćwiczeń. Polecam Serdecznie wizyty u Pana Michała.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: rehabilitacja po mnogim złamaniu podudzia

  W listopadzie 2017r. moja niepełnosprawna intelektualnie i chora na epilepsję córka przeszła operację po skomplikowanym złamaniu podudzia. Noga nie zrastała się w oczekiwanym czasie i szukaliśmy szybkiej rehabilitacji( na NFZ po badaniu lekarskim zaproponowano termin w październiku). Trafiliśmy do P.Michała, który po bezpłatnej konsultacji od razu wykonał pierwszy zabieg. Wykazał się cierpliwością i delikatnością wobec córki i fachowo zajął się uruchamianiem mięśni w niesprawnej nodze. Pokazał ćwiczenia do wykonania w domu . Zwrócił moją uwagę na ewentualne niebezpieczeństwa. Córka chętnie wykonuje zlecone ćwiczenia i dopytuje o następne wizyty u P.Michała.
  Dziękujemy!

 • A
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: ból barku

  Profesjonalny, miły, uprzejmy. Szczegółowo starał się ustalić przyczyny bólu, zaproponował możliwe formy zabiegów. Otwarty na wszelkie pytania i wątpliwości. Z pełnym przekonaniem polecam.

 • R
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: uraz kolana

  Pan Michał to profesjonalistą w pełnym zakresie swoich kompetencji i umiejętności. Potrafi pomoc i doradzić, a także wprowadzać swoje doświadczenie i wiedzę w pomoc pacjentowi.

 • A

  Każdego następnego dnia wizyta u dr Michała Januszkiewicza jest bardzo owocna. Podejście P. Michała do pacjenta jest bardzo profesjonalne ale także indywidualne, rozumie i wysłuchuje pacjenta bardzo uważnie, dostosowuje kolejne etapy rehabilitacji. W swojej pracy wkłada dużo serca, jest miły i ciepły. Czuję poprawę po każdej wizycie i widzę postępy w leczeniu, dlatego p. Michał zasługuje na najwyższe wyrazy uznania i podziękowania za swoją pracę. Nadal kontynuuję zabiegi, a jak zajdzie potrzeba to w przyszłości z pewnością skorzystam z usług Pana Doktora.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: kolano po artroskopii

  Bardzo polecam Pana Michała. Fach w rękach, duża wiedza i wieczny uśmiech. A moje kolano jak nowe !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu w 2012 roku. Od tego czasu czynnie pracuję zawodowo. Miałem okazję pracować z pacjentami z wieloma typami schorzeń od przewlekłych zmian zwyrodnieniowych i problemów ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych do wczesnych urazów sportowców. Zajmuję się również rehabilitacją po zabiegach operacyjnych
  i usprawnianiem osób po wypadkach. Pomagam pacjentom z problemami narządu ruchu, to jest bólami stawów np. kręgosłupa, kolan, bioder, rąk oraz problemami z układem mięśniowym i więzadłowym. Prywatnie jestem pasjonatem wszelkiej aktywności fizycznej. Amatorsko biegam i trenuję cross fit, dlatego problemy osób uprawiających sport nie są mi obce i potrafię im pomóc.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu