Kłosia 7, Włochy , Warszawa
Centrum Rehabilitacji SOMA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Świętojerska 5/7, Śródmieście , Warszawa
Sportopedic (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studentką Akademii Osteopatii w Wars...

Zobacz pełen opis


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści shoulder pain

Meticulous therapist, she takes the time to carefully examine you, and explains the therapy in details as she proceeds . She also speaks perfect English, if you are wondering.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

Do Pani Marty trafiłem z kontuzją i bólem biodra, zanim jednak zajęła się moim problemem przeprowadziła szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia i przebytych kontuzji. Po wykonanych czynnościach rozluźniających mięśnie i masażu poczułem wyraźną ulgę. Na koniec Pani Marta zaleciła mi trafne ćwiczenia, które również poprawiły kondycję mojego biodra. Osoba kompetentna, rozległa wiedza z dziedziny fizjoterapii. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści pierwsza wizyta 40 min

Do Pani Marty trafiłam w 27 tygodniu ciąży, już po pierwszej wizycie czułam znaczna ulgę w bólu kręgosłupa i kolana który mi towarzyszył od dłuższego czasu.
Bardzo szczegółowo przeprowadzony wywiad i dobrze dobrane ćwiczenia oraz masaże. Dodatkowo przyjemna atmosfera. Pani Marta to młoda, ambitna i bardzo pozytywna osoba. Szczerze polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści pęknięta łąkotka

Do Pani Marty trafiłam po wielu pozytywnych rekomendacjach. Rzetelna i kompetentna, przeprowadziła wywiad, zapytała również o inne bóle, urazy. Zajęła się również moim problemem z kręgosłupem. Serdecznie polecam i na pewno będę wracała na wizytę, gdyż moje plecy bolą już coraz mniej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści konsultacje fizjoterapeutyczne

Pani Marta jest bardzo miłą osobą z dużą wiedzą, jestem pod wrażeniem jak został przeprowadzony wywiad oraz jak przebiegła wizyta, na pewno będę częściej korzystała z pomocy Pani Marty, dokładnie wytłumaczyła przebieg wszystkich czynności jakie wykonywała aby rozluźnić moje mięśnie, wizyta warta swojej ceny.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści kontuzja pleców

Dokładny wywiad przy pierwszej wizycie, bardzo miła i spokojna atmosfera. Profesjonalna obsługa i co najważniejsze bardzo skuteczna i fachowa pomoc przy powrocie do zdrowia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści terapia 40 minut

Polecam. Niesamowita terapeutka. Postawiła mnie na nogi po nagłym i silnym ataku bólu pleców. 4 odwiedzonych wcześniej specjalistów było bezskutecznych a nawet było po nich gorzej. Po 1 wizycie u Marty nastąpiła olbrzymia poprawa. Nie byłam przekonana do tego typu fizjoterapii (jak osteopatia) ale okazała się w moim przypadku bardzo skuteczna. Kolejne wizyty potwierdzają, że jest bardzo zaangażowana w pracę, słucha uważnie jakie są dolegliwości i nie odpuszcza dopóki nie osiągnie poprawy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści ból pleców

Do Pani Marty Urban,
w połowie Grudnia trafiłem po wielu latach zmagań z powracającym co jakiś czas piekącym bólem pleców (łopatka, bark, odcinek piersiowy kręgosłupa). Po 4 seansach (1 w tygodniu) efekt jest nadspodziewanie dobry, póki co ból nie powraca. Ujęło mnie bardzo kompetentne podejście Pani Marty do przeanalizowania źródła problemu i niemniej fachowa terapia i wskazówki i zalecenia - co trzeba robić (ćwiczenia), a czego nie, żeby problem nie powracał.
Szczerze polecam, te Fizjoterapeutkę, ten adres/kontakt dla osób zmagających się z problemem takim jak mój.
G. Maciej Grygiel


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści bóle kolan i barku

Zabiegi przeprowadzone przez Panią Martę spowodowały zmniejszenie bólu I poprawę ruchomości w kolanach I barku conajmniej o 80 procent.
Porównując rezultaty zabiegów fizjoterapeutycznych prowadzonych przez Panią Martę z wynikami osiąganymi przez innych fizjoterapwutów ( a było ich bardzo wiele) mogę z całą odpowiedzailnością zarekomwndować Panią Martę jako wyjątkowo sprawną I skuteczną.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego

Pani Marta jest profesjonalistką w każdym calu, a do tego jest bardzo sympatyczna i dowcipna. To świetna cecha, bo śmiechem odwraca uwagę od mąk, które zadaje swoimi stalowymi kciukami i imadłami w dłoniach.. co niezwykłe, jak na tak drobną kobietkę. Bardzo było miło poddać się rehabilitacji. Dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studentką Akademii Osteopatii w Wars...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl