Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Marta Klusko – absolwentka wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, magister fizjoterapii. Ukończone kursy i szkolenia: - Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • ból podczas siedzenia - entezopatia m.uda?

  USG uda wykazało entezopatię przyczepu bliższego grupy mięśniowej goleniowo-kulszowej.
  Dolegliwości to głównie ból (bardziej dyskomfort) podczas siedzenia ciągnący się (co ciekawe) w górę wzdłuż pośladka i lędźwi.
  Brak bólu w ruchu (np. podczas spaceru), natomiast ból 1-3 dni po wykonaniu… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Klusko

  Witam, uważam że należałoby wykluczyć również kręgosłup, dokładniej Pana/nią zbadać. Polecam wizytę u fizjoterapeuty.
  Pozdrawiam

 • uraz , rok po rekonstrukcji ACL kolana

  Witam,
  w czerwcu 2014 miałam artroskopie, w styczniu 2015 rekonstrukcje ACL kolana. Wszystko przebiegało prawidłowo: zabiegi, rehabilitacja, ćwiczenia własne. Od początku września stopniowo wracałam do sportu. Szło mi podręcznikowo!! :) 14 października podczas SPACERU źle stanęłam na nogę: coś… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Klusko

  Witam,
  Uważam, że warto skorzystać z terapii manualnej i rozluźniania powięziowego zanim lekarz skieruje Panią na kolejny zabieg.
  Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Marta Klusko – absolwentka wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, magister fizjoterapii.
  Ukończone kursy i szkolenia:
  - Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego
  - Masaż tkanek głębokich
  - Terapia Manualna wg. Typaldosa FDM
  - FDM taping
  - Kompleksowa terapia przeciwobrzekowa
  - Funkcjonalna terapia manualna kręgosłupa
  - Instruktor Odnowy Biologicznej
  - Zespół górnego otworu klatki piersiowej w aspekcie dysfunkcji kończyny górnej
  - Staw skroniowo - żuchwowy w praktyce osteopaty
  Akademia Zdrowia i Relaksu to miejsce, w którym mogą Państwo skorzystać z zabiegów fizjoterapii, masażu oraz odnowy biologicznej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i pasji do swojej pracy moim priorytetem jest świadczenie usługi na najwyższym poziomie i indywidualne podejście do każdego pacjenta.
  W Akademii Zdrowia i Relaksu oferuję Państwu terapię przeciwbólową w schorzeniach i przeciążeniach narządu ruchu. Poprzez globalne spojrzenie na Pacjenta i rzetelny wywiad staram się zwrócić szczególna uwagę na profilaktykę, o której ciągle zapominamy, a ta w połączeniu ze skuteczna terapią jest kluczem do sukcesu.
  Zamiłowanie do zabiegów odnowy biologicznej sprawiło, iż w ofercie Gabinetu nie mogło zabraknąć masaży relaksacyjnych i zabiegów wyszczuplających i ujędrniających na ciało.
  Aby spełnić Państwa oczekiwania i zwiększać skuteczność na bieżąco podnoszę swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z dziedziny fizjoterapii i SPA.
  Zachęcam do zatroszczenia się o kondycję swojego ciała i umysłu oraz poprawy komfortu codziennego życia w Akademii Zdrowia i Relaksu.

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławi

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kobieta Cud:) Bardzo ale to bardzo polecam wizytę u Pani Marty, bardzo kompetentna i angażująca się w problemy pacjentów, z jakimi do niej przychodzą. Na pierwszą wizytę poszłam ze łzami w oczach, potwornym bólem pleców i drętwieniem rąk. Pani Marta w znacznej części ból zniwelowała a czucie w rękach powróciło. Dostałam kilka ważnych wskazówek o których nie miałam zielonego pojęcia, że codzienne czynności mogą tak szkodzić na kręgosłup. Warto wybrać się na wizytę, gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i sympatyczna Pani.Podchodzi do swojej pracy profesjonalne i solidnie.Jestem bardzo zadowolna poprawą mojego zdrwia i polecam wszystkim znajomym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Znakomita specjalistka w swojej dziedzinie! Wcześniej odklejanie powięzi na plecach w moim przypadku było absolutnym koszmarem. U Pani Marty było prawie przyjemnością ;) żałuję, że z powodu choroby nie moge kontynuować zabiegów, ale na pewno wrócę jak tylko zdrowie mi pozwoli! Polecam wszystkim gorąco.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Marty przyszedłem w poniedziałek z bólem w okolicach krzyża. Z trudem wykonywałem każdy ruch i ciężko mi było chodzić. Jest środa i jestem w pracy. Pani Marta bardzo mi pomogła, jestem umówiony na kolejną wizytę, z której się bardzo cieszę. Bardzo dokładnie i profesjonalnie, nie żałuje swojego czasu. Polecam bardzo.

 • Witam,
  Polecam tę Panią.
  Miałem silny ból w okolicy szyi, który zablokował mnie na 3 dni. Lekarz rodziny dał lekki za ponad 120zł. Zero ulgi w bólu. Pani Marta w dwie godzinny złagodziła ból a na następny dzień normalnie byłem wstanie funkcjonować. Bardzo Polecam te Panią i dziękuje!

 • Jestem po pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do pacjenta. Od lat korzystam z masaży, ale to Pani Marta - bez sugestii z mojej strony - wyczuła słabe punkty na moim kręgosłupie. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i czuję się świetnie.Z pewnością będę stałą pacjentką.
  Polecam wszystkim poszukującym i niezdecydowanym.

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Marty .Po pierwszym masażu dużo bólu ale potem czuć ,że masaż pomógł.Dlatego warto spróbować ,z czystym sumieniem polecam wszystkim.Jestem po operacji kręgosłupa i nikt nigdy nie zrobil w tak krótkim czasie tyle ,co pani Marta w dwa zabiegi . pozdrawiam . Sylwia z Jeleniej Góry

 • T

  Speaks English very well and made my pain go away. I had a problem with the muscles on the shoulders and now I am feeling much better now.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do Klienta, pani pracuje z pełnym zaangażowaniem gdzie wyznacznikiem jest dobro Klienta, a nie czas trwania wizyty- jeśli jest potrzeba wizyta trwa znacznie dłużej.

 • G

  Profesjonalizm,wiedza,umiejętności i doświadczenie to cechy najlepiej opisujące Panią Martę i jej pracę. Z usług Pani Marty korzystam od początku istnienia Akademii Zdrowia i Relaksu i nie wyobrażam sobie zmiany fizjoterapeuty. Zdecydowanie polecam!