Adres

RELATIO
Piotra Skargi 7, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Poradnictwo psychologiczne • 120 zł

Psychoterapia • 120 zł +1 więcej

Psychoterapia dzieci • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Piotra Skargi 7, Wrocław

120 zł

RELATIO

Pozostałe usługi


Piotra Skargi 7, Wrocław

120 zł

RELATIOPiotra Skargi 7, Wrocław

120 zł

RELATIOPiotra Skargi 7, Wrocław

120 zł

RELATIO

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany Psychoterapeuta, Psycholog.
Psychoterapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym.
Specjalizuję się w indywidualnej psychoterapi...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Angielski

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: RELATIO Inny

Pani Marta jest konkretna. Jej postawa dawała mi poczucie bezpieczeństwa, przez cały czas terapii czułam, że jesteś w dobrych rękach, chociaż sama terapia była emocjonalnym rollercoasterem. Ale wszystko jest po coś...
Własnie skończylam terapię i dziękuję pani Marcie, że to razem ze mną przetrwała i towarzyszyła mi niezachwianie przez cały czas. Każdemu życzę takiego terapeuty

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta u pani Karpińskiej była jednym moich gorszych doświadczeń z terapeutami. Po dowiedzeniu się, że mam doświadczenie przemocy seksualnej zaczęła się wypytywać bardzo szczegółowo o przebieg tego wydarzenia, po czym posunęła się do podważania tego, że doszło wtedy do przekroczenia moich granic. Było to doświadczenie krzywdzące i retraumatyzujące. Wiem, że terapia może wywoływać negatywne emocje i na to byłom przygotowane, jednak po tym spotkaniu zostałom z dość mocno nadszarpniętym poczuciem bezpieczeństwa. Po skonfrontowaniu się na następnej wizycie terapeutka co prawda przeprosiła, ale były to raczej przeprosiny typu non-apology. Poza tym pani Karpińska często wchodziła mi w słowo i czułom się traktowane protekcjonalnie. Przykre, że człowiek czeka całymi miesiącami na terapię na NFZ, a jak już się dostaje to zderza się z czymś takim. Skutecznie mnie to zniechęciło do poszukiwania terapii, a już na pewno będę unikać nurtu psychodynamicznego.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Karpińśka. psychoterapia indywidualna

Bardzo profesjonalna. Zaangażowana, ale i bardzo dosadna i konkretna. Terapia to nie masaże relaksacyjne, musi być ciężko. I było. Ale postawa pani Marty i jej stabilność pozwoliły mi przejść terapię, czego i innym pacjentom życzę. I polecam tą terapeutkę, bo wiem jak pracuje. Dziękuję Pani Marto, że mnie Pani tak dzielnie wytrzymała. I dała mi Pani przestrzeń, żebym ja też mogła w swoim tempie pewne rzeczy dostrzec, przeżyć i zmienić.


Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Karpińśka.

Przyznaje że dla mnie terapia jest bardzo trudna. Bardzo długo decydowałem się aby zgłosić się po pomoc. Nie ma ekspresowych efektów, ale chyba nie o to chodzi. Pani Marta pozwala mi robić postępy w moim tempie, daje przestrzeń, sprawia że człowiek czuje się bezpiecznie, jakoś tak swobodnie. Nasze spotkania pozwalają mi przetrwać trudny czas, dzięki nim odzyskuje myśl, że moje życie zależy ode mnie, mam na nie wpływ. Uwalnia świadomość, ze nie jest się niewolnikiem swojej historii... Bardzo polecam Panią Martę Karpińska!


H
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: RELATIO

Pani Marta jest wspaniala. Jest cierpliwa sluchaczka i nie ocenia. Nie daje tez rad, ale pomaga dochodzic samemu do wlasciwych wnioskow i decyzji, tzn pozwala na duza refleksje samego siebie.


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Karpińśka.

Wizyty u Pani Marty bardzo mi pomogły skonfrontowac ze swoimi problemami i poradzić z nimi i odzyskać pewnosc siebie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: RELATIO

Bardzo profeskonalne sesje. Pani Marta mi naprawdę pomogła. Wcześniej chodziłam do innych specjalistów , jednak dopiero tutaj u pani Marty poczułam, że nasza psychoterapia przynosi odpowiednie efekty.


L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Karpińśka. obniżenie nastroju

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Po rozmowie pani Marta przedstawiła mi plan dalszej współpracy. Nie naciskała, tylko dokładnie tłumaczyła potrzebę dalszych spotkań. Zdecydowałam się na terapię. Jestem po kilku spotkaniach i za każdym razem nie żałuje, że trafiłam do p. Marty.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Karpińśka.

Długo wahałam się czy pójść do psychoterapeuty z moim problemem, obawiałam się jak będą wyglądały spotkania. Gorąco polecam Panią Martę każdemu, kto ma podobne wątpliwości i zastanawia się czy warto. Jest to psychoterapeuta bardzo ciepły i profesjonalny! Ogromna wiedza i doświadczenie, które widać od pierwsza spotkania dają poczucie bezpieczeństwa, że trafiło się do odpowiedniej osoby. Czas spędzony z Panią Martą bardzo korzystnie wpłynął na mnie i na zmiany w moim otoczeniu. Warto!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania