dr n. med.

Mariusz Śniegowski

Ortopeda

86 opinii +dodaj

Umów wizytę 51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Mariusz Śniegowski jest doktorem nauk medycznych i specjalistą II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada ponad piętnastoletnią praktykę w zawodzie. Jest… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mariusz Śniegowski jest doktorem nauk medycznych i specjalistą II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada ponad piętnastoletnią praktykę w zawodzie. Jest uczestnikiem wielu sympozjów i kursów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wykładowca licznych kursów oraz nauczyciel akademicki. Wybitny specjalista w dziedzinie USG z zakresu ortopedii.


  W ramach poradni ortopedycznej przeprowadzamy:

  profilaktykę stawów biodrowych u dzieci,
  leczenie bocznych skrzywień kręgosłupa u dzieci,
  diagnostykę i leczenie chorób i urazów stawu kolanowego, biodrowego, ramiennego, skokowego,
  diagnostykę i leczenie chorób narządu ruchu,
  diagnostykę i leczenie chorób i urazów kręgosłupa,
  leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów,
  leczenie entezopatii - choroba polega na uwalnianiu się z chorobowo zmienionego podłoża chrząstki czy kości pozbawionej okostnej – pojedynczych pęczków włókien ścięgnistych. Wskutek przemieszczenia wyrwanych włókien wraz z komórkami chrząstki lub kości w głąb ścięgna powstają patologiczne kościotworzenia.
  kontrole po leczeniu operacyjnym,
  kontynuację leczenia złamań kości i zwichnięć stawów,
  ocenę radiogramów, badań tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego dotyczących narządu ruchu,
  ocenę postępów leczenia schorzeń ortopedycznych i urazów narządu ruchu,

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
86 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: USG ścięgien

  świetny specjalista, bardzo kompetentny, klarownie i wyczerpująco odpowiadający na wszelkie pytania dotyczące mojego schorzenia. Gorąco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne - bez USG

  Dr Mariusz Śniegowski to bardzo dobry ortopeda . Wykonał badania kliniczne z dużą dokładnością . Syn wyszedł z gabinetu bardzo zadowolony. Dowiedział się w końcu co może być przyczyną jego bólu w nodze .Lekarz o wysokiej kulturze . W 100% zgadzam się z opiniami poniżej .

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Prawdziwy lekarz! Szczerze Polecam!

  Przede wszystkim, wizyta przebiegała bez jakiejkolwiek presji czasowej, mimo zaplanowanych 15 minut w gabienecie spędziłem ich ponad 40.
  Po świetnie przeprowadzonym wywiadzie lekarskim, przyszła pora na badania, najpierw dr zbadał całą moją sylwetkę, potem przeszedł do badania kolan, na początku wykonując testy ortopedyczne, a następnie USG obydwu stawów kolanowych. Nie mam pojęcia z jakiego powodu, ale Pan dr zwrócił mi pieniądze za wykonanie USG, mimo, iż z samym badaniem było wszystko w porządku. Dodatkowo, oprócz prostego opisu, wytłumaczył mi i wskazał na zdjęciu o co dokładnie chodzi w mojej przypadłości.
  Po wykonanych badaniach zlecił rezonans i kilkakrotnie dopytywał się wręcz, o to czy mam jeszcze jakieś pytania, zadałem ich zdecydowanie więcej niż się spodziewałem, a z gabinetu wyszedłem z wieloma rozwianymi wątpliwościami.
  Podsumowując, życzyłbym wszystkim, by każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta, cierpliwość i wolę pomocy jak dr Mariusz Śniegowski.
  Bardzo dziękuję za dzisiejszą wizytę i wracam na kolejną, kiedy tylko będę miał komplet zleconych badań, pozdrowienia Panie Doktorze!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: Ból łokcia

  Moja wizyta dotyczyła utrzymującego się i uciążliwego bólu łokcia, wizyta przebiegła w bardzo serdecznej atmosferze, Pan doktor poświęcił mi odpwiednią ilość czasu, przeprowadził wywiad, wykonał badanie usg z jednoczesnym omówieniem swoich obserwacji, postawił diagnozę i przedstawił możliwe działania w celu usunięcia moich dolegliwości. Serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas, ogromna kultura osobista Pana doktora to wielki plus. Czas na falę uderzeniową ;) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

 • J
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wspaniały człowiek i lekarz w jednym!!! Córka była zachwycona osobą Pana doktora. Rzeczowy konkretny, słucha, pyta i bardzo konkretnie odpowiada na wszystkie pytania i udziela szczegółowych informacji dot. stanu zdrowia. Specjalista godny polecenia!!!!!!

 • Z

  Pełen profesjonalizm i duża wiedza. Szybka i konkretna diagnoza mojej mamy przyniosła jej ulgę w bólu. Doktor wie co robi i widać, że lubi swoją pracę. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam z całego serca.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry specjalista. Przeprowadził dokładny wywiad. Zainteresowany pacjentem w 100%. Udzielił dalszych wskazówek. Polecam

  Anna

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne - bez USG

  Konkretne podejscie do pacjenta. Po obejrzeniu wyniku stwierdził, że nie jest w stanie mi pomóc z punktu widzenia medycznego, natomiast zasugerował co robić aby stan po urazie nie pogłębiać. Polecam tego lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wspaniałe podejście, córka zawsze bardzo się stresuje wizytami u lekarza, lecz u Pana Doktora czuła się bardzo dobrze, śmiała się i była bardzo odważna. Nie chciała w ogóle stanąć na nogę po kontuzji, po rozmowie z Panem Doktorem wyszła sama z gabinetu.
  Jak najbardziej polecamy , profesjonalne podejście, wspaniały lekarz.
  Jeśli szukasz ortopedy to tylko Doktor Śniegowski !

 • M

  Doktor Śniegowski bardzo szczegółowo wypytał o szczegóły dolegliwości , na miejscu zrobił badanie usg zalecił co robić dalej . Bardzo konkrety a zarazem miły :)