Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny Matopat

Storczykowa 8/10

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Pawłowski Inny

  Konsultacja kosztowała 200 złotych a trwała 10 minut. Poza obejrzeniem kolana i rezonansu, lekarz nic więcej nie zrobił i nic nowego się nie dowiedziałam. Gdybym za wizytę nie zapłaciła, to bym stamtąd chyba uciekła bo miał pretensje że komputer nie wczytuje płyty i o to że blokuję gabinet. Nie twierdzę że na swoim fachu się nie zna, słyszałam o nim raczej dobre opinie. Niemniej jednak jest bardzo niemiły, ze względu na co wolę zapłacić konkurencji za operację i nie mieć już z nim nigdy do czynienia. A pieniądze które wydałam na konsultację z nim mogłam równie dobrze wyrzucić do kosza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Grzyb Inny

  Bardzo dziękuję Panu doktorowi za zajęcie się moim schorowanym kręgosłupem, za przeprowadzenie w trybie pilnym operacji, za opiekę i zaangażowanie. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce Pana doktora. Poza wysokimi kompetencjami, Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, punktualnością i dbałością o pacjenta.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Grzyb Inny

  Napisać człowiek czynu to zbyt mało. Słowa nie przekażą tego co zrobił dla mnie i dla mojej rodziny. Wspaniały człowiek, bezinteresownie pomógł, zoperował mnie w ekspresowym tempie. Do końca świata będę mu wdzieczna za to. Dla mnie jest lekarzem z powołania. Bardzo panu za to ludzkie podejście dziękuję.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Szymański Inny

  To znakomity profesjonalista. Prowadzi dokładną diagnostykę i trafnie dobiera procedurę leczenia. Pan doktor umówił mi w Matopacie zabieg w ramach funduszu zdrowia. Wszystkim paniom serdecznie polecam opiekę ginekologiczną dra Szymańskiego.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wybudowska Inny

  Pani dr bardzo skrupulatnie wyjaśniła na czym polegał zabieg,przeprowadziła go na mojej.9-miesiecznej córeczce szybko, sprawnie,nie wprowadzając dodatkowych stresow maleńkiej. Do córeczki podeszla z wielką empatia, czym na "dzień dobry" zyskała mój szacunek i uznanie. Ponadto poświęciła nam maksimum uwagi. Bardzo dziękujemy Pani Dr. Gdyby nie Pani, córka nadal borykalaby się ze swoim chorym oczkiem

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Grzyb Inny

  26.01.21 wycięty spory oponiak z głowy przez doktora. Bez żadnych komplikacji wszystko się udało. Dziękuję za fachową pomoc i życzliwe traktowanie.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Butkiewicz Inny

  Jestem zachwycona, że wreszcie po dłuższym szukaniu znalazłam tak kompetentną Panią doktor. Przywitał nas z uśmiechem na twarzy. Bardzo miło i sympatycznie. Wyjaśnienie każdej najmniejszej niejasności.
  Bardzo polecam !

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Sebastian Grzyb Inny

  Świetny kontakt, rzeczowa informacja, trafna diagnoza. W prosty sposób przedstawiona propozycja leczenia zakończona skuteczną operacja dwóch poziomów kręgosłupa lędźwiowego.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzenna Brożek-Pestka Inny

  Pani Doktor wykonała mojej mamie operację zaćmy obu oczu na NFZ. Mama jest bardzo wdzięczna. Pani Doktor wykonała operacje bardzo profesjonalnie, była uprzejma i bardzo dokładna. Po operacji mama miała zapewnione wizyty kontrolne, podczas których Pani Doktor bardzo dokładnie badała zoperowane oczy i udzielała potrzebnych porad. Pani Doktor jest doskonałym fachowcem.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Śniegowski Inny

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz.Umie wysłuchać pacjenta przyjazny.Lekarz godny polecenia.Napewno jeszcze wrócę.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania