Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny Matopat

Storczykowa 8/10

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Grzyb konsultacja neurochirurgiczna

  Polecam tego lekarza. Zdiagnozował i skierował mnie na odpowiednie zabiegi. Lekarz z ogromną wiedzą i zaangażowaniem:)

  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Wojtynek Inny

  Przyszłam do doktora z konkretnym problemem, w 38 tygodniu ciąży. To była jedna z najszybszych wizyt w gabinecie ginekologicznym, jaka odbyłam w życiu. Lekarz wywierał na mnie presje czasu, nie był zaangażowany, widać, że bardzo zignorował mój problem. Potrzebowałam pilnej konsultacji z lekarzem, ponieważ na kilka dni przed porodem przyplątała mi się infekcja dróg rodnych. Nie dość, że lekarz potraktował moj problem lekceważąco, to nawet nie raczył mnie poinformować, jaki leki wystawił mi na e-recepcie. W aptece okazało sie, że jest to środek już przeze mnie przetestowany, który nigdy wcześniej mi nie pomagał (w ciąży zwłaszcza). Tak więc moja (płatna oczywiście) wizyta okazała się bezcelowa, ponieważ nie uzyskałem pomocy, której potrzebowałam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krystyna Pilecka-Trawińska konsultacja protetyczna

  Bardzo miło i profesjonalnie, zawsze na czas,wszystko dokładnie wyjaśnione z uśmiechem na ustach. Gorąco wszystki polecam.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzenna Brożek-Pestka Inny

  Ciężko mi opisać jak pozytywnie zostałem zaskoczony przez Panią Doktor, po kilku latach tułania się po różnych lekarzach z których każdy mówił co innego dopiero Pani doktor usiadła obok mnie w gabinecie i krok po kroku omówiła wszystkie badania, w jaki sposób interpretuje się ich wyniki oraz jak będzie wyglądał schemat leczenia. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie teraz powrotu do jakiegokolwiek innego okulisty. Polecam z czystym sercem.

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Mierzejewski Inny

  Pan Doktor w szczegółowy sposób powiedział mi jak wygląda mój obecny stan oka. To było wizyta kwalifikująca do operacji zaćmy. Doktor powiedział, co będzie jeśli teraz poddam się operacji. Nie obiecywał całkowitej poprawy wzroku. Przedstawił alternatywne wyjście i poczekanie jeszcze 3-5 lat, pod warunkiem stałej kontroli rozrostu zaćmy (obecnie wada wzroku w drugim oku). To, co mówił było sensowne. Dziękuję, że nie namawiał mnie na operację, jak inna pani doktor (cena operacji 8-10 tys zł). Nie jest pazerny na kasę a mógł sporo zarobić.
  Ufam Panu doktorowi A. Mierzejewskiemu i wiem, że gdy będzie już "ten czas" to zrobi operację najlepiej, jak to będzie możliwe.
  Pozdrawiam serdecznie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Wojtynek Inny

  Wizyta odbyła się bardzo dawno temu, ale do dzisiaj jestem wdzięczna za rozwiązanie mojego problemu.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Bąk Inny

  Pan Doktor nie był zainteresowany, wywiad pobieżny. Konsultacja miała dotyczyć kardio i interny, dotyczyła tylko kardio. Atmosfera surowa. Nie zdecydowałem czy dam druga szansę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Guenter Inny

  Polecam Doktora Wojciecha, badanie EMG przeprowadzone w miłej atmosferze. Doktor wszystko tłumaczył na bieżąco. :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Paprzycka Inny

  Nie polecam. Doktor na moje problemy z nadmiernym napięciem mięśniowym zapytała ironicznie "Co Pani się tak spina?". Zero zlecenia na jakiekolwiek badania. Zero zainteresowania problemem. Na szczęście trafiłam na innego neurologa, który dał mi skierowania na badania i już wiem co mi dolega.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Tafelski konsultacja neurochirurgiczna

  Trafiłem do dr Tafelskiego z polecenia z uwagi na sporą przepuklinę dyskową. Dzięki trafnej kwalifikacji szybko zdecydowałem się na zabieg, gdyż wcześniejsze postępowanie nie dawało już nadziei na poprawę. Zabieg szybko przywrócił mi sprawność i mogę cieszyć się zdrowiem. Wykonany bardzo fachowo, mój rehabilitant aż się roześmiał gdy zobaczył jak mała jest blizna. Kontakt zarówno przed i po zabiegu świetny, bardzo serdeczny i empatyczny, zwłaszcza gdy człowiek jest zestresowany znieczuleniem i samych faktem położenia się na stół. Szczerze i serdecznie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania