Remedium Clinic to prywatne centrum medyczne znajdujące się w sercu miasta Bydgoszczy. Mamy zaszczyt od ponad 25 lat udzielać Państwu profesjonalnej pomocy, zyskując tym samym, grono wiernych pacje... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Remedium Clinic

Gdańska 80A

85-021 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Allianz, Compensa, enel-med, PZU Zdrowiewięcej (2)

O nas

Remedium Clinic to prywatne centrum medyczne znajdujące się w sercu miasta Bydgoszczy.

Mamy zaszczyt od ponad 25 lat udzielać Państwu profesjonalnej pomocy, zyskując tym samym, grono wiernych pacjentów. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i z troską zajmują się każdym z Państwa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, oraz doskonałymi warunkami lokalowymi. W trosce o Państwa bezpieczeństwo bardzo dbamy o czystość i pomieszczeń i sterylność sprzętu. Staramy się, aby każde leczenie przebiegało jak najbezpieczniej i najskuteczniej. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe świadczenia w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt.

Nasz sprzęt

 • Aparat RTG Gendex
 • Aparat USG GE Voluson E6
 • KTG EDAN F3
 • Aparat USG LOGIQ P5
 • Echokardiograf VIVID-E
 • Holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • APARAT RENTGENOWSKI PLANMECA + RADIOWIZJOGRAFIA KODAK
 • Mikroskop endodontyczny
 • Endometr iPEX
 • Mikrosilnik endodontyczny X-SMART
 • Koferdam stomatologiczny
 • Obtura Max
 • Kamera wewnątrzustna
 • Piaskarka EMS
 • AUTOKLAW MELAG, DOMINO, MILENIUM
 • Unit stomatologiczny
więcej

Badania

 • przegląd stomatologiczny

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Mielczarek konsultacja neurochirurgiczna

  Chciałabym wszystkich przestrzec, aby zawsze konsultować się z kilkoma specjalistami w celu poprawnego zdiagnozowania. Niestety, mimo tylu pozytywnych ocen tego lekarza, ja nie mogę mieć dobrej opinii. Zapisałam się do doktora po otrzymaniu wyników rezonansu głowy, były one dla mnie niepokojące, ale udało mi się znaleźć wizytę już na następny dzień, co też mnie zdziwiło. Lekarz przejrzał płytę, jednak nie zinterpretował i nie spojrzał dokładnie na obraz mózgu. Przepisał żywcem to, co opisał radiolog i skierował mnie już na poważną operację. Gdyby nie powtórna konsultacja z innym lekarzem, pewnie dowiedziałabym się już na stole operacyjnym, że problemu wcale nie ma. Przeżyłam tygodnie stresu, jestem młodą osobą, nie wiedziałam co się dzieje. Lekarz niestety nie był zbyt delikatny, wręcz powiedziałabym, że mało empatyczny, odpowiadał na pytania, ale półsłówkami. Szukałam w między czasie innych lekarzy, gdyż zawsze warto sprawdzić kilku. Inny neurochirurg odtworzył płytę, zdziwił się i powiedział "ale Pani tutaj nic nie ma!" Okazało się, że radiolog opisujący badanie pomylił się, zrobił literówkę, błąd pomiarowy - przecinek nie w tym miejscu. Lekarz, który dostaje materiał, czyli płytę z obrazem powinien pierwsze co zrobić, to zweryfikować to, co napisał radiolog w interpretacji wyników. Niestety, tego nie było. Lekarz uwierzył po prostu w to, co było napisane, bez sprawdzenia. Chciałam chociażby odzyskać koszt wizyty, która była nie mała. Jednak lekarz w rozmowie wyjaśniającej nie wykazał się takim zamiarem. Zresztą nie da się zwrócić kilku stresujących tygodni, kosztowało mnie to wiele stresu, i aby przestrzec innych, uważam, że taka opinia powinna pojawić się na profilu Pana doktora.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Czaplewski konsultacja dermatologiczna

  Polecam serdecznie. Konkretny a przede wszystkim komunikatywny lekarz. Odpowiada cierpliwie na pytania


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Damian Czołgosz Inny

  Pan doktor przeleczył mi kanałowo już drugi ząb. Mimo mojego lęku przed wizytą, obie przebiegły w bardzo dobrej atmosferze. Doktor słucha pacjenta, dba o komfort, leczenie prowadzi sprawnie. Po leczeniu wszystko dokładnie wyjaśnia, objaśnia na zdjęciu, pacjent dokładnie wie czego może się spodziewać. Dodatkowym plusem jest poczucie humoru. Czuję duże zaufanie i od pierwszej wizyty wiem, że trafiłam w bardzo dobre ręce. Przede mną przygoda z implantami, która mam nadzieję ze zaprowadzi mnie do wymarzonego uśmiechu - oczywiście u Doktora Czołgosza - nawet nie chce mi się rozważać innych lekarzy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Artur Czaplewski konsultacja dermatologiczna

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie.
  Pan doktor w przystępny i miły sposób wyjasnił na czym polega schorzenie rozwiewając moje obawy.
  Zdecydowanie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Mielczarek badania kręgosłupa

  Pan Doktor est kompetentnym specjalista wizyta byla konkretna,szybka kontrola stanu chorobowego i podjęcie decyzji w celu dalszego leczenia


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Mielczarek konsultacja neurochirurgiczna

  Znajomość tematu, rzeczowe podejście, kompetencja i zaangażowanie. Empatia, indywidualne podejście, zrozumienie pacjenta. Kompleksowe zajęcie się schorzeniem, tak by go skutecznie wyleczyć. Uśmiech i przyjazne nastawienie do pacjenta.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Mielczarek konsultacja neurochirurgiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Bardzo miła obsługa jak i lekarz, szybko znalazł przyczyne bólu i jeszcze szybciej zdziałał w kirunku dalej by mi pomóc. Naprawde bardzo polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Knypiński konsultacja ginekologiczna

  Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Zdecydowanie bardzo miły, zaangażowany. Dokładnie wyjaśnił sposób leczenia. Polecam.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Wojciech Knypiński konsultacja ginekologiczna + USG

  Jestem zadowolona z wizyty, lekarz szczegółowo wyjasnil na czym polega mój problem, otrzymałam szybko pomoc medyczną.Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Artur Czaplewski konsultacja dermatologiczna

  Pan doktor to wspaniały specjalista oraz wybitny fachowiec. Korzystam z wiedzy pana doktora od wielu lat.Diagnozy zawsze prawidłowe a leczenie szybkie i skuteczne. Ponadto pan doktor jest miły, tworzy przyjazną atmosferę w gabinecie. Zabiegi u pana doktora to czysta przyjemność i zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Polecam wszystkim niezdecydowanym.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania