Remedium Clinic to prywatne centrum medyczne znajdujące się w sercu miasta Bydgoszczy. Mamy zaszczyt od ponad 25 lat udzielać Państwu profesjonalnej pomocy, zyskując tym samym, grono wiernych pacje... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Remedium Clinic

Gdańska 80A

85-021 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Allianz, Compensa, enel-med, PZU Zdrowiewięcej (2)

O nas

Remedium Clinic to prywatne centrum medyczne znajdujące się w sercu miasta Bydgoszczy.

Mamy zaszczyt od ponad 25 lat udzielać Państwu profesjonalnej pomocy, zyskując tym samym, grono wiernych pacjentów. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i z troską zajmują się każdym z Państwa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, oraz doskonałymi warunkami lokalowymi. W trosce o Państwa bezpieczeństwo bardzo dbamy o czystość i pomieszczeń i sterylność sprzętu. Staramy się, aby każde leczenie przebiegało jak najbezpieczniej i najskuteczniej. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe świadczenia w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt.

Badania

 • przegląd stomatologiczny

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Sławińska USG piersi

  Bardzo miła i serdeczna osoba. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, z empatia traktuje pacjentów. Mimo, ze byłam na usg piersi, pani doktor z własnej inicjatywy zbadała również tarczycę. Serdecznie polecam

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Kochan Ekstrakcja zęba mądrości dolnego w znieczuleniu

  Bardzo cieszę się z faktu, ze trafiłam właśnie do dr Kochana. Doktor usuwał mi chirurgicznie wszystkie ósemki. Po wysłuchaniu różnych opowieści stres przed pierwszą ekstrakcją był ogromny. Okazało się, ze niepotrzebnie. Podczas zabiegu 0 bólu, doktor opowiada o tym, co robi. Po zabiegu zawsze daje kartkę z zaleceniami pozabiegowymi itp. Pacjent czuje się zaopiekowany. W moim przypadku nie wystąpiły żadne komplikacje pozabiegowe, ból po usuwaniu tez wcale nie był jakiś straszny i trwał średnio 3 dni.
  Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Kochana.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Wasiuta-Śniegowska Inny

  Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Pacjent po wizycie czuje się naprawdę "zaopiekowany". Od dzisiaj "moja" ginekolog!!!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Pola Rutkowska (Zamojska) konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Nie spotkałam się jeszcze z takim zaangażowaniem ze strony specjalisty w stosunku do pacjenta. Ogromna wiedza, poświęcenie, przyjazna atmosfera, jasno określone zadania do wykonywania również w domu, po to by jak najszybciej wyciągnąć pacjenta z bolączki. Zdecydowanie będę polecać :)

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Kochan Ekstrakcja zęba mądrości górnego w znieczuleniu

  Miałam wyrywana ósemke. Pierwszy raz miałam problemu z zębami. Trwało to z 2 minuty. Zabieg krótki i przyjemny. Dostałam wskazówki jak postępować po usunięciu zęba. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Gorąco polecam

  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Pali Inny

  5/5 to wciąż za mało, na tak wspaniałego fachowca, a przy tym również człowieka, pełnego empatii. Przyszłam z chęcią poprawy estetyki zębów (licówki kompozytowe). Zostały one wykonane idealnie, bardzo skrupulatnie, z ogromną cierpliwością. Zęby wyglądają naturalnie, ale jak wyciągnięte z katalogu (lecz nie atakują świecącą bielą jak to czasem bywa). Jednak niecały tydzień po ich zrobieniu uległam wypadkowi i złamałam poważnie część przednich zębów… Pan Michał Pali od razu znalazł dla mnie termin i dzięki jego szybkiej reakcji i odbudowie zębów mogłam normalnie funkcjonować. Lekarz z pełnym profesjonalizmem opisał, co może się dziać z zębami i kiedy reagować i umówić się na pilną wizytę. Niestety jedynka po tak mocnym ułamaniu musiała być leczona kanałowo. Kanał przeprowadzony z ogromną dokładnością pod mikroskopem, a po zrobiony RTG, więc super. Podsumowując najlepszy stomatolog w mieście w każdej dziedzinie, zarówno jeśli chodzi o estetykę, ciężkie przypadki jak i leczenie kanałowe. Człowiek z pasją do tego co robi, pełen empatii i z wielkim sercem. Mało jest takich ludzi, a lekarzy jeszcze mniej. Do żadnego lekarza w życiu nie miałam takiego zaufania. Polecam całym sercem i z szerokim uśmiechem!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Śniegowski konsultacja ortopedyczna

  Super podejście do dziecka, rzadko spotykane wśród innych lekarzy. Po za tym pełen profesjonalizm, zbadał syna i wszystko jasno wyjaśnił.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Andrzejewska konsultacja dietetyczna

  Trafiłam do Pani dietetyk z PCOS. Zależało mi na naturalnym przywróceniu cyklu miesiaczkowego i lepszym samopoczuciu. Pani Paulina zleciła mi szereg badań, przeprowadziła dokładny wywiad. Po wprowadzeniu odpowiedniej diety i suplementacji od 4 miesiący mam regularne miesiączki. Mam też lepsze samopoczucie i ładniejszą cerę. W międzyczasie okazało się jednak, że chudnę (jestem szczupła, nie byłam na diecie odchudzającej) i nie przyswajam niektórych witamin. Pani Paulina zaproponowała, żebym zrobiła badania na pasozyty. Wyniko badań potwierdziły jej podejrzenia. Jestem już po wizycie u internisty i dostałam leki. Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Panią dietetyk. Polecam :)

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Śniegowski konsultacja ortopedyczna + USG

  Ogromnie polecam, pan doktor podczas wizyty byl bardzo empatyczny zaangażowany i profesjonalny. Ze spokojem odpowiedział na wszystkie pytania i zaproponował sposoby leczenia a takze miejsca, w których mogę otrzymac pomoc :)

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Czaplewski Usuwanie zmarszczek - do 3 okolic twarzy ze znieczuleniem

  Bardzo dziękuję za profesjonalne podwjscie do pacjenta, zaangażowanie i zrozumiene priblemu pacjenta.Polecam wizyty u Pana Artura.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania