Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Remedium Clinic to prywatne centrum medyczne znajdujące się w sercu miasta Bydgoszczy.

Mamy zaszczyt od ponad 25 lat udzielać Państwu profesjonalnej pomocy, zyskując tym samym, grono wiernych pacjentów. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i z troską zajmują się każdym z Państwa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, oraz doskonałymi warunkami lokalowymi. W trosce o Państwa bezpieczeństwo bardzo dbamy o czystość i pomieszczeń i sterylność sprzętu. Staramy się, aby każde leczenie przebiegało jak najbezpieczniej i najskuteczniej. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe świadczenia w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (539)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roma Kornet konsultacja psychiatryczna

  Pani Doktor prowadzi moje leczenie od dłuższego czasu. Zawsze uważnie mnie słucha i trafnie doradza. Dzięki niej czuję się bezpieczna i zaopiekowana. W pełni ufam Pani Doktor i bardzo sumiennie podporządkowuję się zaleconemu leczeniu. Czuję jak dolegliwości, obawy, dyskomforty ustępują. Pani Doktor jest dla mnie ogromnym wsparciem i wiem, że dzięki niej mogę teraz więcej osiągnąć i spokojniej żyć. Bardzo dziękuję!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Bułatowicz prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Razem z Panią Alicją stwarzają atmosferę spokoju i komfortu, którego nie udało mi się doświadczyć nigdy wcześniej u ginekologa. Wszystkie wątpliwości, badania zostały mi szczegółowo wyjaśnione. Przez cały okres ciąży byłam otoczona rewelacyjną opieką, zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. Polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Wasiuta-Śniegowska badania profilaktyczne

  Wizyta u Pani doktor była jedną z moich najprzyjemniejszych wizyt u ginekologa. Spokój i uprzejmość którą otacza gabinet jest bardzo szczera. Szczegółowe omówienie i wyjaśnienia. Naprawdę bardzo polecam. Bardzo delikatne badanie bez dyskomfortu i zaskoczeń. Swoją drugą ciąże na pewno poprowadzę właśnie u Pani doktor.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Wasiuta-Śniegowska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam. Pani Doktor jest empatyczna i otwarta na pomoc. Pierwsza wizyta zrobiła na mnie ogromne wrażenie ponieważ nigdy żaden ginekolog nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Więc bardzo polecam na pierwszą wizytę jak i kolejne.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Wasiuta-Śniegowska badania hormonalne

  Serdecznie polecam. Pani Doktor bardzo miła, delikatna, uśmiechnięta, wszystko wyjaśniła w prosty sposób.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roma Kornet Inny

  Jestem pacjentką Pani dr Kornet od kilku lat . To wspaniała osoba , zawsze uśmiechnięta i pogodna , a przede wszystkim otwarta na problemy pacjenta . Wysłucha i doradzi . Jest pełna empatii i ma ogromną wiedzę . Modyfikuje proces leczenia w zależności od sytuacji w jakiej się znajdę . Mam pełne zaufanie do Pani Doktor i nie wyobrażam sobie innego specjalisty. Dziękuję pani doktor !!! Miejsce w którym przyjmuje Pani Doktor Remedium Clinic , oceniam jako przyjazne pacjentom .


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roma Kornet konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor bardzo dociekliwie stara podejść się do źródła problemu. Jestem pacjentem już ponad rok i mimo zmian stanu zdrowia, pani doktor zawsze stara się dobierać tak leki lub suplementację aby jakieś gorsze stany załagodzić.


  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roma Kornet konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor jest profesjonalna i rzeczowa a przy tym bardzo komunikatywna. Wizyty zawsze zaczynają się punktualnie. Doktor Roma Kornet jest osobą empatyczną, zaangażowaną i tak po ludzku zwyczajnie sympatyczną i serdeczną. Polecam z całego serca!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roma Kornet konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor bardzo mocno pomogła mi z nerwicą. Znakomity kontakt i duże zrozumienie problemów związanych z chorobą. Leczę się u pani doktor już wiele lat i pomimo zmian zawsze jest otwarta na sugestie i moje aktualne problemy czy zmiany nastroju lub sytuacji życiowej i pomoc w konkretnej sytuacji.


  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roma Kornet konsultacja psychiatryczna

  Od pierwszej wizyty poczułam się komfortowo, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, co zdecydowanie ułatwia komunikację i buduje zaufanie. W trakcie mojego leczenia, a jest to blisko 10 lat otrzymuję wsparcie , dobre rady, odpowiednio dobrane leki. Żałuję, żę tak długo odwlekałam z pierwszą wizytą. Zdecydowanie polecam. Jeżeli potrzebujesz pomocy to bez wahania zgłoś się na wizytę.
  Pani Doktor to ŚWIETNY specjalista oraz sympatyczna osoba.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Gdańska 80A, 85-021 Bydgoszcz Pokaż w Google Maps
Allianz, PZU Życie, Compensa, enel-med, TU Zdrowie, PZU Zdrowie, ERGO Hestia

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania