dr n. med.

Marek Zdeb

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

29 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Aktualnie lekarz Oddziału Neurochirurgii w Szpitalu św. Rafała w Krakowie W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu: Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Neurochirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Szpital św. RafałaUsługa: operacja mózgu

  Wczoraj minął rok od operacji którą wykonał dr.Marek Zdeb,zoperował mi dużego guza mózgu(oponiak ok. 53mm).Wszystko przebiegło pomyślnie bez żadnych powikłań(znaczna poprawa widzenia).Po czterech dniach od operacji wyszedłem do domu o własnych siłach.Dziś funkcjonuje jak zdrowy człowiek,pracuje,jeżdżę na rowerze itp.Miałem niesamowite szczęście,że trafiłem właśnie na Niego.Zawdzięczam Doktorowi życie.Życzymy wraz Żoną wszystkiego dobrego i serdecznie dziękujemy. Ł.Czech

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: Nowotwór mozgu

  Super lekarz,nie przekreśla pacjenta,dający nadzieje na życie,podejmuje szybkie działania
  Dziekujemy

 • I
  Lokalizacja: EUROKLINIKA Sp. z o.o.Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Lekarz dający nadzieję.Bardzo kompetentny, tłumaczy swoją opinię w zrozumiały sposób.
  Byłam na wizycie w sprawie stwierdzonego u mojego 79 letniego taty guza mózgu. W szpitalu w naszej miejscowości lekarze już rozłożyli ręce nie mając wystarczających badań ( brak rezonansu) zalecili jedynie naświetlenie paliatywne.Intuicja podpowiadała nam, że to za szybko na naświetlanie.
  Dokror zalecił jak na razie rezonans magnetyczny ktorego nie wykonano w szpitalu u nas, byly tylko tomografie.Jesteśmy umówieni na kolejną konsultację z wynikami.Wiemy już, pan doktor na 90 % podejmie sie operacji wycięcia guza.Powiedział, że każdemu należy się pomoc, bez względu na wiek i niegodzi się odmawiać starszym ludziom pomocy.
  Ojciec czeka teraz na rezonans, dokuczają mu straszne bóle głowy.Mam nadzieję, że operacja przebiegnie szcześliwie, choć tak jak skromnie doktor powiedział nie jest cudowórcą, ale wiemy, ze operacja to jedyna droga by tacie pomóc.
  iza d.

 • J
  Lokalizacja: Szpital św. RafałaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wspaniały człowiek wybitny lekarz o ogromnym sercu. W marcu 2017 roku byłam operowana na nie złośliwego oponiaka mózgu przez Pana doktora. Po operacji moje życie zaczęło się od nowa i dziękuję panu za to życie. Kto nie przeżył dolegliwości przy takiej chorobie nie zrozumie ale pan doktor to wszystko wie. Niech Bóg Panu to wszystko nagrodzi. Wdzięczna pacjentka j.t.

 • M
  Lokalizacja: UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo konkretna wizyta, szczegółowe odpowiedzi na zadane pytania,szacunek dla pacjenta. Wszystko spokojnie mi wytłumaczył w kwestii operacji kręgosłupa szyjnego.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora :) Jest lekarzem bardzo profesjonalnym, konkretnym i miłym!
  Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz, chętnie udziela wyczerpujących odpowiedzi. Ogrom wiedzy. Godny polecenia.

 • E
  Lokalizacja: Szpital św. RafałaUsługa: ból kręgosłupa

  Lekarz godny polecenia każdemu kto pyta o dobrego neurochirurga polecam pana doktora. Jestem po operacji kręgosłupa która pan do doktor wykonał i jestem bardzo zadowolona jako jedyny potrafił mnie dobrze zdiagnozować i mi pomóc chociaż szukałam pomocy u innych lekarzy którzy mówili mi że to rwa kulszowa a pan doktor od razu zdiagnozował przepuklinę kręgosłupa.Jeszcze raz dziękuje za operacje którą pan wykonał.Takich lekarzy powinno być więcej jak pan doktor godnych polecenia

 • Lokalizacja: Szpital św. Rafała

  Składam podziękowania dla Pana Doktora za udaną operację kręgosłupa oraz życzliwą opiekę - 78-letni pacjent z Żywca.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna wizyta. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnił w taki sposób, że nawet diagnozę o operacji przyjąłem spokojnie. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz z wielką klasą. Po stokroć dziękuję Doktorze. Według powiedzenia, że milczenie jest złotem nie mogę milczeć, gdyż byłoby to nieuczciwe w stosunku do innych pacjentów potrzebujących pomocy.A obecnie rzadko w czasach bufonady można spotkać Wielkiego ,Skromnego Człowieka i tak Oddanego Lekarza Pasjonatę .Byłam na wizytach u niego,operował mnie i za każdym razem cierpliwie tłumaczył wszystko .Doktorze dużo zdrowia,dalszych sukcesów w ukochanej neurochirurgii oraz w życiu osobistym.
  Tą drogą dziękuję również całemu personelowi Szpitala Św.Rafała za poświęcenie i oddanie pacjentowi .Anna K.l55

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Aktualnie lekarz Oddziału Neurochirurgii w Szpitalu św. Rafała w Krakowie
  W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu:
  Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Neurochirurgii w Katowicach Ligocie

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Choroby

więcej

Zdjęcia