lek.

Marek Grochowski

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

20 opinii +dodaj

Lekarz specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży. Posiadam pond 20 letnie doświadczenie w Pracy z Pacjentami. Na co dzień pracuję i zajmuję się pacjentami w Instytucie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: wizyta w centrum terapii

  Córka (17 lat) wyszła z gabinetu bardzo zadowolona. Cieszyła się, ze ktoś jej wreszcie wysłuchał i zrozumiał, co mówi. Pan Doktor postawił bezbłędną diagnozę,zaproponował leki, a co najważniejsze rozwiązał problem szkolny odpowiednią opinią i bezcennymi wskazówkami. Wizyta wymagała dłuższego czasu niż 30 minut. Dzięki cierpliwości i serdeczności pana doktora moja córka mogła poczuć się bezpiecznie i otrzymać najlepszą pomoc. Tym bardziej, że wcześniejsza wizyta u innego lekarza zakończyła się porażką.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: wizyta w centrum terapii

  Pan doktor jest świetnym lekarzem, zawsze uważnie słucha i stawia bardzo trafne diagnozy. Jest bardzo miłym człowiekiem i można bez trudu opowiadać przy nim o swoich problemach.Polecam serdecznie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz najpierw uważnie słucha problemu pacjenta, a następnie stawia diagnozę, omawia dany problem, podpowiada jak można pokonać daną przypadłość tj. nie tylko farmakologicznie

 • R

  Pan Marek Grochowski to mój lekarz prowadzący. Leczę się u niego od ponad 5-ciu lat. Pomógł mi na początku choroby dobrać leki. Wspólnie doszliśmy jaka dawkę leków powinienem brać. Teraz czuję się dobrze, ale i tak tylko radom Pana Marka i rozmowie z nim udaje mi się uniknąć błędów, które popełniają inni pacjenci. Polecam tego lekarza, tylko trzeba go uważnie słuchać i stosować się do zaleceń.

 • D
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOG

  Pan Doktor Marek Grochowski jest wybitnym specjalistą i w każdym przypadku, gdy potrzebna jest pomoc, dobra rada i leki w trudnym czasie, zawsze jest gotowy pomóc. Wnikliwie słucha i podpowiada sposoby, jak trzeba sobie radzić, zwłaszcza gdy przygniata człowieka obniżone poczucie własnej wartości, w związku z sytuacją życiową. Polecam kontakt i korzystanie z pomocy pana Doktora!

 • Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: konsultacja psychiatryczna - kolejna wizyta

  Serdecznie polecam tego doktora każdemu. Chodzę do niego już dłuższy czas, najpierw jako dziecko, teraz jako osoba dorosła i mogę powiedzieć o nim tylko dobre rzeczy. Konkretny, pomysłowy, zwraca uwagę na cenę leków, informuje o tym pacjenta i w razie czego szuka tańszych, ale równie dobrych zamienników (chyba, że na prawdę się nie da), zawsze informuje pacjenta o swoich propozycjach leniwych.
  Poleciła już go paru znajomym i wiem, że Ci też są z niego bardzo zadowoleni.

 • K

  W mojej opinii, jako ojca małoletniego pacjenta, Pan Doktor jest konkretny, bardzo praktyczny i wysoce profesjonalny w dziedzinie psychiatrii dziecięcej. Korzystam z jego usług od kilku lat i nigdy nie wyszedłem z dzieckiem z gabinetu bez konkretów, które potem okazały się niezwykle pomocne w leczeniu objaw dolegliwości mojego dziecka. Ponadto otrzymałem wielką pomoc w sprawach formalnych i orzeczniczych. Szczerze polecam wizyty u dr Marka Grochowskiego. JK

 • Do doktora Grochowskiego zgłosiłem się za poleceniem przyjaciela i nie zawiodłem się. Bez wahania mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych specjalistów, których miałem przyjemność spotkać. Wspaniałe podejście do pacjenta, wyrozumiałość, trafna diagnoza oraz ogromna wiedza - zarówno w tematyce psychiatrii jak i neurologii. Na pochwałę również zasługuje brak "żądzy zysku" Pana doktora, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane - mój problem udało się rozwiązać na jednym spotkaniu i to zostało jasno powiedziane pod koniec wizyty. Centrum terapii na Ursynowie, w którym przyjmuje Pan doktor, jest nowoczesne i profesjonalne. Z czystym sumieniem polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz postawił diagnozę już przy pierwszej wizycie. Jest otwarty, bardzo wnikliwie podchodzący do pacjenta i historii jego choroby. Polecam innym pacjentom wizytę u doktora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam dr.Grochowskiego,zarówno dzieciom jak i dorosłym.Doktor słucha pacjenta.Dobrze tłumaczy działania leków.Odpowiada na każde pytanie.Jest bardzo sympatyczny.☺

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży.
  Posiadam pond 20 letnie doświadczenie w Pracy z Pacjentami. Na co dzień pracuję i zajmuję się pacjentami w Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego w Warszawie pełniąc funkcję Ordynatora Diagnostyczno – Terapeutycznego Oddziału Dziennego.

  Doświadczenie zdobywałem również jako wieloletni Ordynator Całodobowego Oddziału Diagnostyczno-Terapeutycznego, a następnie Ordynator Oddziału Leczenia Depresji i Zaburzeń Lękowych.

  W każdym miesiącu pomagam ponad 100 pacjentom z różnymi problemami związanymi z ich samopoczuciem i zdrowiem psychicznym. Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych u osób dorosłych.

  Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu pacjentowi jak najlepiej.

  Posiadam uprawnienia do wystawiania recept na leki refundowane (NFZ) oraz zwolnień lekarskich ZUS-ZLA (L4). W celu umówienia wizyty zadzwoń: 22*436*83*50.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny).

Publikacje

 • Autor i współautor wielu doniesień i prac naukowych

Nagrody i wyróżnienia

 • Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – Psychiatria
 • Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – Psychiatria Dzieci i Młodzieży
 • Wyróżnienie "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" dla NZOZ Centrum Terapii Dialog w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej.