lek.

Marek Grochowski

Psychiatra

Lekarz specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży. Posiadam pond 20 letnie doświadczenie w Pracy z Pacjentami. Na co dzień pracuję i zajmuję się pacjentami w Instytuci... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, Allianz więcej

  Usługi

  Konsultacja psychiatryczna - pierwsza wizyta 162 zł
  Konsultacje w przypadkach trudności w dotychczasowej terapii (lekooporność)
  Orzecznictwo psychiatryczne (konsultacje osób starających się o adopcję dziecka, pozwolenie na broń)
  Wystawianie zwolnień lekarskich zus zla (l4)
  Konsultacja psychiatryczna - kolejna wizyta 162 zł
  Rozpoznawanie i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych u dorosłych)
  Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
  Wystawianie zaświadczeń lekarskich

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży.
  Posiadam pond 20 letnie doświadczenie w Pracy z Pacjentami. Na co dzień pracuję i zajmuję się pacjentami w Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego w Warszawie pełniąc funkcję Ordynatora Diagnostyczno – Terapeutycznego Oddziału Dziennego.

  Doświadczenie zdobywałem również jako wieloletni Ordynator Całodobowego Oddziału Diagnostyczno-Terapeutycznego, a następnie Ordynator Oddziału Leczenia Depresji i Zaburzeń Lękowych.

  W każdym miesiącu pomagam ponad 100 pacjentom z różnymi problemami związanymi z ich samopoczuciem i zdrowiem psychicznym. Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych u osób dorosłych.

  Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu pacjentowi jak najlepiej.

  Posiadam uprawnienia do wystawiania recept na leki refundowane (NFZ) oraz zwolnień lekarskich ZUS-ZLA (L4). W celu umówienia wizyty zadzwoń: 22*436*83*50.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny).

Publikacje

 • Autor i współautor wielu doniesień i prac naukowych

Ocena pacjentów:

 • K

  W mojej opinii, jako ojca małoletniego pacjenta, Pan Doktor jest konkretny, bardzo praktyczny i wysoce profesjonalny w dziedzinie psychiatrii dziecięcej. Korzystam z jego usług od kilku lat i nigdy nie wyszedłem z dzieckiem z gabinetu bez konkretów, które potem okazały się niezwykle pomocne w leczeniu objaw dolegliwości mojego dziecka. Ponadto otrzymałem wielką pomoc w sprawach formalnych i orzeczniczych. Szczerze polecam wizyty u dr Marka Grochowskiego. JK

 • Do doktora Grochowskiego zgłosiłem się za poleceniem przyjaciela i nie zawiodłem się. Bez wahania mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych specjalistów, których miałem przyjemność spotkać. Wspaniałe podejście do pacjenta, wyrozumiałość, trafna diagnoza oraz ogromna wiedza - zarówno w tematyce psychiatrii jak i neurologii. Na pochwałę również zasługuje brak "żądzy zysku" Pana doktora, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane - mój problem udało się rozwiązać na jednym spotkaniu i to zostało jasno powiedziane pod koniec wizyty. Centrum terapii na Ursynowie, w którym przyjmuje Pan doktor, jest nowoczesne i profesjonalne. Z czystym sumieniem polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz postawił diagnozę już przy pierwszej wizycie. Jest otwarty, bardzo wnikliwie podchodzący do pacjenta i historii jego choroby. Polecam innym pacjentom wizytę u doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam dr.Grochowskiego,zarówno dzieciom jak i dorosłym.Doktor słucha pacjenta.Dobrze tłumaczy działania leków.Odpowiada na każde pytanie.Jest bardzo sympatyczny.☺

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam mieszane uczucia - siedząc w poczekalni i słysząc śmiechy i żywą rozmowę dobiegającą zza drzwi gabinetu, spodziewałam się człowieka otwartego i empatycznego. Widać doktor Grochowski wybiera sobie pacjentów, wobec których będzie otwarty i empatycznych, a wobec których suchy, milczący, prawie w ogóle nie nawiązujący kontaktu wzrokowego.
  Gdy człowiek przychodzi do psychiatry po pomoc, jest to wielki wysiłek psychiczny dla i tak już zmaltretowanej psyche. Oczekuje wsparcia i pomocy, a nie obsługi jak na poczcie. Ja się nie muszę podobać doktorowi, ale to doktor musi się spodobać mnie. Musi wzbudzić moje zaufanie i dać mi odczuć, że chce pomóc.

 • Ten lekarz świetnie potrafi odciągnąć człowieka od złych myśli, swoim humorem odwraca uwagę od nieprzyjemności życia, świetnie, niezwykle trafnie dobiera leki. Polecam pacjentom, szczególnie młodzieży, z zachowaniami depresyjnymi, lękiem społecznym, myślami samobójczymi. Naprawdę Specjalista, przez duże “S”.

 • Z uwagi na profesjonalizm lekarza, podejście do pacjenta i skuteczne leczenie polecam wszystkim, którzy mają problemy zdrowotne (depresje, lęki itp.) Jestem przekonany, że się nie zawiedziecie.

 • Bardzo mi pomógł, polecam osobom z takimi problemami jak ja: z nerwicą, depresją, poszukującym swojej tożsamości o nieokreślonych celach życiowych. Uwaga: wizyty krótkie i konkretne! Bez zbędnego gadania. Tylko to, co naprawdę istotne.

 • Mogę z czystym sumieniem polecić dr Grochowskiego pacjentom zmagającym się z zaburzeniami
  lękowymi, problemami ze snem, odpowiednim reagowaniem na stres. To bardzo konkretny,
  bezkompromisowy i skuteczny lekarz. Lubię też to, że wizyty u doktora są krótkie, rzeczowe,
  widać, że doktor wie o co chodzi i szybko stawia odpowiednią diagnozę.

 • Lekarz ten wykazuje się ogromną empatią, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, zdaje się, że
  pozbawiony jest rutyny, co wzbudza w pacjencie niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Polecam
  zwłaszcza młodym pacjentom z depresją, tak jak ja.