O nas

Centrum Terapii „Dialog" jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, w ramach którego 7 dni w tygodniu, codziennie w godzinach 7:30-22:00, pracuje kilkudziesięciu lekarzy psychiatrów i psychologów, zarówno dziecięcych jak i zajmujących się problemami osób dorosłych. Oferujemy kompleksową opiekę dla osób chorych a także zdrowych, którzy chcą coś poprawić w swoim życiu. Oprócz leczenia i psychoterapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzimy również terapie rodzinne i małżeńskie, konsultacje neurologiczne i dietetyczne, warsztaty umiejętności rodzicielskich i społecznych oraz prywatne mediacje. W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Fototerapia - lampy

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (509)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rami Jerzy Abi Akar konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo dobry lekarz. Polecam. Wszystko jest szczegółowo wyjaśnione i co najważniejsze - leczenie przynosi efekty.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Dorota Grochowska konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo dobre merytoryczne podejście do pacjenta, właściwa diagnoza.
  Lekarz godny polecenia.
  Rezerwacja wizytę przez internet czytelna.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Bernatek psychoterapia indywidualna

  Pani Ania wsparła mnie w najtrudniejszych momentach mojego życia, ułożyła co nieco w głowie. Pomogła się poskładać i wstać i pójść dalej. Trafiłam do Pani Ani przez przypadek, ale nie mogłam wybrać lepszego specjalisty. Dużo empatii i wsparcia. Podpowiedzi jak i gdzie szukać. Pokazała mi wiele sposobów na radzenie sobie z moimi problemami.
  Wszystkim polecam i życzę wyłącznie takich terapeutów.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rami Jerzy Abi Akar konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Po 14 miesiącach leczenia mój stan jest gorszy niż na starcie. Dużo błędnych decyzji, brak działającego rozwiązania. Leczenie wiązało się z dużym dyskomfortem przy wdrażaniu i odstawianiu kolejnych leków i kosztami. Jestem zawiedziony i zrezygnowany, niepowodzenie w leczeniu bardzo źle wpłynęło na większość obszarów mojego życia.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Madejek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Właściwie same superlatywy. Otwartość na informacje od pacjenta, dążenie do znalezienia skutecznych metod terapeutycznych, bez podejścia "samo przejdzie".

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Dorota Grochowska konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani dr kompetentna, zaangażowana w rozmowie o chorobie. Szczegółowo wyjaśnia zasadność leczenia i konieczności przyjmowania leków.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Goszczańska-Ciuchta konsultacja neurologiczna dzieci

  Polecam panią pokazała i wyjaśniła wszystko od podstaw co i jak robić z małym dzieckiem jeżeli ma napięcia mięśniowe

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. prof. Tomasz Gabryelewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pan Profesor podszedł interdyscyplinarnie do przedstawionego problemu. Przeprowadził szczegółowy wywiad różnicujący jednostki chorobowe. Zlecił badania, mające na celu wykluczenie kolejnych chorób. Wyjaśnił istotę problemu i zaproponował dalsze postępowanie. Ogromna kultura osobista i zaangażowanie, bardzo polecam.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Anna Nowak Inny

  Trafiłam do Pani Doktor po pewnym Ordynatorze, który zapisywał mi Xanax przez 15 lat. Na szczęście Pani Doktor nie planowała takiej terapii. Moja kondycja jest bardzo trudna do leczenia, i przez to jestem trudną pacjentką (czego Pani Doktor nie dała mi odczuć) Cierpliwie dobierała kolejne leki, nie obrażała się, kiedy stwierdzałam, że coś działa źle. Kiedy poszukiwałam leków na własną rękę pasujących do mojej kondycji, okazało się, że to właśnie mi już zapisała. W najcięższym dla mnie okresie, kiedy opiekowałam się schorowana starą dwojką, miałam i ze strony poleconej przez nią wybitnej terapeutki, i od niej realne wsparcie, dzięki nim, przeżyłam.
  Pani Doktor jest też otwarta na zmiany, na nowe leczenia, jeśli widzi, że tradycyjne metody zawodzą. Ale wszystko zgodnie z procedurami. Pani Doktor jest empatyczna i angażuje się w osobę, którą leczy. Słucha pacjenta. Zgodziła się na odstawianie trudnego leku (samoleczenie) na własną rękę w domu, pod jej kontrolą, dostałam hiper dokładną instrukcję i udało się :) Gratulowała mi szczerze i było to bardzo pokrzepiające. I love that doc leczy mnie ponad 10 lat, jeśli nie więcej... Może czasem traktuje mnie nieco jak dziecko (to nie to samo, co protekcjonalizm innych lekarzy), ale może też ja traktuję ją trochę jak mamę, choć jest pewnie młodsza ode mnie :)))
  Nie wiem czy o tym pisać, ale kiedy miałam ciężki kryzys finansowy, nie uznała, że to wystarczający powód, bym przerwała leczenie i myślała jak to rozwiązać . W końcu wszystko się udało. Dla mnie był to kolejny dowód zaangażowania.
  Problematyczne kwestie były /są dwie - ale bez związku z Panią Doktor.
  Poważnym problemem przez dłuższy czas była lokalizacja, Stryjeńskich, potwornie daleko ode mnie, teraz, kiedy mozliwe są wizyty online, problem znikł.
  Druga kwestia dotyczy Centrum Terapii Dialog, wobec którego mam parę uwag krytycznych, ale to nie ich dotyczy opinia:)

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dominika Błaszczyk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Niestety nie polecam.Trafiłam do Pani w trakcie trwania depresji.Niestety przez nagromadzone wydarzenia pojawiły sie stany lękowe.Byłam juz w trakcie zazywania tabletek na depresję.Moja wizyta trwała pół godz bo niby była kolejną.Niestety korzystałam z tej placówki dwa lata wzesniej i to jednorazowo,z innego powodu i u innego lekarza wiec nie rozumiem jakie to miało znaczenie.W trakcie wizyty szybko zostałam przepytana i kiedy za bardzo sie otworzyłam to dostałam komunikat że nie mamy czasu na tę rozmowę bo już wizyta dobiega końca.W tym czasie lekarz kilka razy patrzyła nerwowo na zegar.Zostały mi przepisane tabletki dodatkowe ,przeciwpadaczkowe z działaniem przeciwlękowym.I zainkasowana kwota 260zl za niecałe pół godz.Po miesiącu odbyła sie wizyta online i kolejne 260zł za receptę i 10min pytań czy coś w moim życiu sie ułożyło.Po dwóch tygodniach zaczełam mocno odczuwać skutki uboczne zazywanych tabletek.Zadzwoniłam prosząc o pomoc.Poniewaz nie była to płatna konsultacja to Pani kazała odstawić mi tabletki ktore przepisała i przypomniała ze jestesmy umówione za dwa miesiace, to wszystko.Zero informacji co do objawów z odstawienia.Czyli znalazłam sie w tym samym punkcie w ktorym do niej trafiłam.Jeśli ktoś nazywa to empatią i skupieniem nad problemem pacjenta to współczuje.Odradzam

  dr Dominika Błaszczyk

  Szanowna Pani,
  bardzo mi przykro, że wizyta u mnie nie spełniła Pani oczekiwań. Mogę jedynie zapewnić, że każdy Pacjent jest dla mnie tak samo ważny i podczas wizyty nie ma dla mnie ważniejszej osoby niż Pacjent, który siedzi naprzeciwko. Oczywiście rozumiem, że każdy ma prawo do swojej opinii i w pełni ją szanuję. Gdyby chciała Pani przekazać jakieś dodatkowe informacje dotyczące tej wizyty i swoich spostrzeżeń, zapraszam serdecznie do kontaktu z Zarządem Dialogu: zarzad@terapiadialog.pl.
  Z wyrazami szacunku
  Dominika Błaszczyk

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania