lek.

Marcin Lewandowski

Ginekolog, Onkolog

254 opinie +dodaj

Umów wizytę 2348 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Studia medyczne ukończyłem w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistą w zakresie położnictwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
254 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Pan doktor posiada dużą wiedzę. Jest miły, stara się pomóc i pomaga. Nie lekceważy problemow pacjentki, tylko grzecznie wszystko wyjaśnia. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum Zdrowia

  Doktor prowadzi naszą drugą ciąże. Każda wizyta punktualna, pacjentka zawsze na pierwszym miejscu, każde zgłaszane dolegliwości są analizowane i wyjaśniane. Cenny jest również niezawodny kontakt mailowy. Każda wizyta odbywa się bezstresowo, w komfortowych i miłych warunkach. Z czystym sumieniem polecam pana doktora.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Wizyta odbyła się o zaplanowanej porze co jest ogromnym plusem. Doktor konkretny i miły. Stwarza pozytywną atmosferę przez co nie czuć skrępowania podczas badań. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na każde zadane pytanie konkretnie i zrozumiale dla pacjentki. Zdecydowanie polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Szczerze polecam, wizyta punktualnie, w miłej atmosferze, pan doktor cierpliwie i rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania i zachęcał do kontaktu telefonicznego, gdybym jeszcze o coś chciała zapytać. Trafiłam do dr. Lewandowskiego z polecenia koleżanki, która również wyrażała się o nim w samych superlatywach.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum Zdrowia

  Polecam Pana doktora, pełen profesjonalizm i kultura. Podczas wizyty panuje miła atmosfera, wszystko jest dokładnie wyjaśniane. Jestem zadowolona z wizyty!

 • Lokalizacja: DARIMED - Centrum ZdrowiaUsługa: badania kontrolne

  Bardzo miłe zaskoczenie, wysoka kultura osobista pana doktora i profesjonalne podejście sprawiły, że już po pierwszej wizycie nie ma mowy, bo zmienić go na innego lekarza:) Grzeczny, kulturalny, spokojny, opanowany. Zbiera szczegółowy wywiad i zachęca do zadawania pytań. Wyjaśnia w trakcie badania, co aktualnie robi i opisuje słownie USG. Delikatny, skrupulatny. Serdecznie polecam!!!!

 • A
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum Zdrowia

  Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona. Wizyta przebiegła bezstresowo w miłej atmosferze. Pan Doktor wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Wizyta odbyła się punktualnie. Bardzo miłe podejście do pacjentki. Polecam!

 • E
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum ZdrowiaUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan Doktor prowadził moja pierwszą ciąże, jestem bardzo zadowolona , zawsze wyjaśniał wszystkie wątpliwości jakie miałam. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i dokładny lekarz, wyjaśnił wszystkie wątpliwości, dopytywał czy mam jakieś pytania, zachęcił do kontaktu tel. w razie gdyby się pojawiły, polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacja położnicza

  Lekarz bardzo miły, rzeczowy, wyjaśnił moje wątpliwości, odpowiedział na wszystkie pytania, polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Studia medyczne ukończyłem w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii jestem od 2012 roku. Obecnie pracuję na stanowisku starszego asystenta w Klinice Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Pełnię również dyżury w Klinice Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach oraz w Oddziale Położnictwa i Ginekologii Szpitala w Skarżysku-Kamiennej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi