lek.

Marcin Lewandowski

Ginekolog, Onkolog

Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Studia medyczne ukończyłem w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistą w zakresie położnictwa… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Studia medyczne ukończyłem w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii jestem od 2012 roku. Obecnie pracuję na stanowisku starszego asystenta w Klinice Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Pełnię również dyżury w Klinice Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach oraz w Oddziale Położnictwa i Ginekologii Szpitala w Skarżysku-Kamiennej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
212 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo dobry lekarz,godny polecenia.Profesjonalnie wykonuje swoj zawod.Wyslucha pacjetke,dokladnie zbada.Wypowie swoja opinie.Mozna sie z nim kontaktowac tel.i przez e_meila.A jako czlowiek przemily i b.uczciwy.B.J

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum Zdrowia

  Bardzo miły lekarz o ogromnej wiedzy.Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze,Pan doktor odpowiedział wyczerpująco na każde z moich pytań i rozwijał wszelkie wątpliwości. Gorąco polecam!!!

 • J
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum Zdrowia

  Wszystkie opinie tutaj są bez wątpienia prawdzie. Pan Doktor jest przemiłym człowiekiem. Bardzo polecam go zwłaszcza na pierwszą wizytę u ginekologa. Pan Doktor wszystko na spokojnie wytłumaczył, był wyrozumiały, cierpliwy. Już na początku powiedział, żebym się nie stresowala, że badanie nie będzie bolało. I rzeczywiście tak było. Bardzo, bardzo polecam wizytę u Pana Doktora. Jest lekarzem z powołania :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz konkretny, rzeczowy. Polecam wszystkim panią, które mają stresa. U doktora nie ma co się stresować :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum ZdrowiaUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z kolejnej wizyty.Pan doktor jest miły, cierpliwy, wyrozumiały, delikatny. Stwarza świetną,niekrępującą atmosferę podczas wizyty i badania.Wyczerpująco odpowiedział na zadane pytania oraz rozwiał wszelkie wątpliwości.Na pewno wybiorę się na następną wizytę.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: badanie ginekologiczne

  Profesjonalna i miła wizyta. Szczegółowe odpowiedzi na pytania pacjentki. Punktualność i delikatność

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Szczerze polecam Tego lekarza.Młody konkretny człowiek,który wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie .Atmosfere w czasie mojej wizyty mogę ocenić na 5+.W razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych wrócę do gabinetu Pana Marcina Lewandowskiego

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum ZdrowiaUsługa: Zwykła wizyta

  Byłam u Pana Dr pierwszy raz i zrobil na mnie bardzo dobre wrażenie. Szczegółowo wyjaśnił przebieg badania. Bardzo sie cieszę, że trafiłam na Pana Doktora i że bedzie prowadził moją ciążę :) Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum ZdrowiaUsługa: Zwykła wizyta

  Wizyta punktualnie, gabinet komfortowy z masywnymi drzwiami, więc wszyscy w poczekalni nie muszą słuchać z jakim problemem przyszłam. Badanie bardzo delikatne, rozmowa konkretna, nie mam zastrzeżeń. Była to moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie u lekarza ginekologa Pana Lewandowskiego, jestem bardzo zadowolona. Z życzliwością i uprzejmością odpowiedział na moje pytania, oraz o czynnościach jakie będzie przeprowadzał w badaniu pacjentki.