Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach

Artwińskiego 3

25-734 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Drobniak Inny

  Pan dr pracował w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w Klinice Onkologii Klinicznej (Chemioterapia). Szkoda ze Pan dr nie pracuje w naszym szpitalu Onkologicznym w Kielcach.

  Zawsze pomocny dla pacjenta. Kiedy pacjent otrzymał skierowania na badania a terminy były dość odległe warto było wrócić po pomoc do Pana doktora. Pan doktor zadzwonił gdzie trzeba i termin był brzyspieszony. Brakuje takich lekarzy.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Paluch Inny

  Polecam Pana Doktora!!! Wykonał szczegółową diagnozę, bezbolesne badanie oraz wszystko dokładnie wyjaśnił. Podczas wizyty profesjonalny, miły oraz zaangażowany. Idealny przebieg wizyty - perfekcyjny :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Paluch Inny

  Wiedza, profesjonalizm, dokładność, empatia, szacunek do pacjenta. Pan Doktor skutecznie dąży do diagnozy i usuwa przyczynę a nie tylko objawy. Szczerze polecam!!!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Kurczych Inny

  Bardzo dobry specjalista, Jestem bardzo zadowolona z zbiegu jaki pan doktor wykonał u mnie prawie trzy miesiące temu,Polecam

  dr n. med. Krzysztof Kurczych

  Dziękuję za dobrą opinię. Życzę dużo zdrowia.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Paluch Inny

  Wspaniały lekarz, profesjonalnie i życzliwie traktuje pacjenta!. Przeprowadza dokładny wywiad i stawia trafne diagnozy!!! A przy tym serdeczny uśmiech Doktora pokonuje strach przed badaniem i leczeniem. Szczerze polecam!!!!

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Siołek Inny

  Bardzo rzeczowa, pomocna pani doktor - szczegolowy wywiad, otwartosc na zadawane pytania. Takich specjalistow / lekarzy potrzeba!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Gębski Inny

  Pragnę skierować ogromne podziękowanie dla Pana Dr. A. Gębskiego za skuteczne prowadzenie mojego leczenia w ŚCO. Aktualnie jestem po zakończeniu chemioterapii. Jestem pod wrażeniem kompetencji, elokwencji jak i cierpliwości Pana Doktora. Na co zwróciłam uwagę to to, że Pan Dr za każdym razem wszystko dokładnie analizował i dokumentację i wyniki badań. Mimo tak wielu pacjentów i tempa pracy nigdy nie odczułam, że nie ma czasu odpowiedzieć na moje pytania czy, że się śpieszy itp. Zawsze czułam się komfortowo i że jestem partnerem w rozmowie. Nie mam zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam z Dr. Gębskiego.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Kurczych Inny

  Najlepszy specjalista, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, a przy tym miły i empatyczny człowiek. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

  dr n. med. Krzysztof Kurczych

  Dziękuje za dobrą opinię. Staram się żeby pacjent podejmował świadome decyzje, do czego jest niezbędna informacja od lekarza i przedstawienie dostępnych opcji.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Dziura Inny

  Bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnił, sprawdził, czy jest możliwość wypisania leków „ dla seniora”, żeby mama nie musiała płacić prawie 100 zł za 14 tabletek. Podchodzi z troską do pacjenta.
  Polecam tego lekarza. Pełen profesjonalizm i kultura osobista.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Piotr Nowak Inny

  Słowo dziękuję to minimum jakiego można użyć chcąc wyrazić wdzięczność za profesjonalne podejście do pacjenta, ogromną wiedzę w dziedzinie onkologii oraz niesamowitą empatię, której brakuje większości lekarzy. Polecam wszystkim Pana doktora Nowaka jako świetnego fachowca i niesamowitego człowieka. Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania