Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach

Artwińskiego 3

25-734 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Smorąg Inny

  Lekarz bardzo szczery i kompetentny. Krótka opinia - dobra jakość nie potrzebuje wielu słów. Polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Obarzanowski Inny

  Jestem po wizycie u lekarza i z czystym sumieniem mogę napisać pozytywną opinię lekarz bardzo uprzejmy odrazu przedstawił mi moją sytuację uspokoił umówiliśmy zabieg i po rozmowie i opiniach innych pacjentów wiem że jestem w dobrych rękach . Czekam na zabieg ale z większym spokojem .


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Karolczyk Inny

  Pani doktor zajmuje się trudnymi tematami, za samo to czapki z głów. Byliśmy kilkakrotnie z dzieckiem, pani doktor kompleksowo zbadała dziecko, zleciła badania i wyszliśmy obronną ręką. Bardzo empatyczna i ciepła osoba, rzadkość wśród lekarzy. Polecam! Życzymy wytrwałości


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Siołek Inny

  Pani doktor to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w życiu. Przemiła, serdeczna, życzliwa, kompetentna. O wszystko można się zapytać, doradzić, na wizycie pacjent czuje się najważniejszy i zaopiekowany. Pani doktor przywraca mi wiarę w lekarzy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Kurczych Inny

  Dr Krzysztof Kurczych to niezwykle profesjonalny lekarz, charakteryzujący się niebywałym podejściem do chorego, empatią oraz życzliwością. Taki lekarz to marzenie każdego pacjenta. Życzę Panu zdrowia i wytrwałości oraz wszystkiego, co najlepsze. Pozdrawiam. Wdzięczna pacjentka.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Arkadiusz Drobiecki Inny

  Złoty Człowiek z wielką klasą. Pan dr n.med. Arkadiusz Drobiecki to nie tylko świetny specjalista z ogromną wiedzą i sercem do medycyny. To empatyczny i otwarty lekarz, zaangażowany w leczenie pacjenta, wyrozumiały i bardzo życzliwy, a do tego z poczuciem humoru. Panie Doktorze, serdecznie dziękuję za szybką diagnozę i wsparcie :)


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karolina Wrona Inny

  Bardzo dobra lekarz, zaangażowanie i profesjonalizm, pacjentów traktuje jak ludzi, polecam wszystkim i pozdrawiam

  lek. Karolina Wrona

  Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać tylko w pełnym zdrowiu :*


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Słuszniak Zabiegi chirurgiczne

  Jako pacjentka Pana doktora śmiało mogę napisać, że już od pierwszej wizyty wiedziałam, ze trafiłam do właściwej osoby, a jego kompetencja i rzeczowość wzbudziły we mnie ogromny spokój i ufność o dalsze leczenie. Jest to wybitny specjalista, który jasno i przejrzyście wyjaśnia pacjentowi etapy leczenia oraz rzeczowo i konkretnie przedstawia za i przeciw. Doktor Janusz Sluszniak operował moją tarczycę i lepiej nie mogłam trafić. Nie rozumiem wystawiania komuś opinii na podstawie jego humoru. Dodam jeszcze, że wszystkie wizyty były na fundusz w ŚCO i nigdy nie zauważyłam, żeby Pan doktor był dla mnie niemiły czy opryskliwy, wręcz powiedziałabym, że zawsze we właściwy dla siebie sposób pożartował, a rozmowa zawsze była przyjemna i na poziomie. Po przedstawieniu wszystkich informacji, zawsze był czas na zadawanie pytań i nigdy nie odczułam, że jestem niedoinformowana bądź zlekceważona. Polecam z całego serca!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Słuszniak Zabiegi chirurgiczne

  Pan Doktor Janusz Słuszniak operował moją tarczycę. Na wizycie wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest zainteresowany pacjentem, na oddziale jest również obecny podczas zmiany opatrunkow. To świetny specjalista oraz wspaniały człowiek. Z całego serca polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Kurczych Inny

  Pan doktor jest wspaniałym specjalistą. każdą pacjentka traktuje poważnie i nie pozostawia mnie z wątpliwościami w tak trudnym dla mnie czasie. Polecam całym sercem tego lekarza. byłam informowania o wszystkich procedurach i kolejnych etapach leczenia. W tak nieznanej mi sytuacji Pan doktor pomógł mi zrozumieć co się dzieje i co musimy zrobić aby było dobrze.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania