lek.

Marcin Lewandowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Onkolog

265 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 326 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Studia medyczne ukończyłem w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistą w zakresie położnictwa… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Skuteczność leczenia
Delikatność
Laparoskopię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
265 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum Zdrowia

  Polecam Pana Doktora, jest bardzo profesjonalny i uprzejmy,wszystko zrozumiale tłumaczy,cierpliwie odpowiada na pytania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wizyta konsultacyjna / badanie USG

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Miła atmosfera, w pełni profesjonalne podejście, wszystkie wątpliwości rozwiane. Szczerze polecam.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta jak również podczas badania. Kompetencje zawodowe i osobiste na najwyższym poziomie.Otwartość w komunikacji, ciepło i zrozumienie.Pacjentka czuje się pewnie, może zapytać się o wszystko nie odczuwa się presji czasu. Serdecznie polecam.Dziękuję

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spokój, brak presji czasu (o co niestety coraz częściej trudno, nawet przy wizytach prywatnych.) Lekarz delikatny, skupiony na pacjencie, jasno i konkretnie opisał co się dzieje i jakie są dalsze możliwości. Sam zaproponował by w razie jakichkolwiek wątpliwości, wysłać choćby maila z dodatkowymi pytaniami. Gabinet przestronny i przyjazny (oceniam wizytę pryw. w Sko-Kam).

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Wizyta konsultacyjna / badanie USG / cytologia

  Pan doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Wizyta przebiegła bezstresowo. Podczas badania Pan doktor wszystko szczegółowo wyjaśnia. Szczerze polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARIMED - Centrum Zdrowia

  Polecam Pana Lewandowskiego. Podczas wizyty panuje miła atmosfera, nie odczuwa się presji czasu. Lekarz jest komunikatywny, wszystko dokładnie wyjaśnia, zadaje szczegółowe pytania. Zachęca do kontaktu mailowego lub telefonicznego w razie potrzeby; Ma profesjonalne podejście do pacjenta, z jakim niestety do tej pory nie spotkałam się wśród lekarzy ginekologów. Rzadko piszę opinie, ale Pan doktor zasługuje na najlepszą.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz prowadził moją pierwszą ciąże, mogę wskazać same pozytywne słowa. Osoba punktualna, spojna, dokładna, bardzo miła, potrafiąca nawiązać świetny kontakt z pacjentem i przede wszystki bardzo doświadczona. Możliwość kontaktu mailowego jest czymś cudownym zwłaszcza, że w okresie ciązy tych pytan jest mnóstwo. Jedyny lekarz, który sam zachęca do zadawania pytań.osoba do której z chęcią czeka się na kolejną wizyte. Serdecznie polecam

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wizyta konsultacyjna / badanie USG

  Wizyta spełniła moje oczekiwania Pan Doktor jest bardzo miły i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania a nawet nie było ich dużo ponieważ sam opowiada o wszystkim nie trzeba się domyślać polecam w 100%

 • A

  Szczerze polecam,pełen profesjonalizm.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Delikatny, skrupulatny i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Rzeczowy, miły i profesjonalny. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości, dokładnie opisuje co widzi i wyczerpująco odpowiada na pytania. Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Studia medyczne ukończyłem w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii jestem od 2012 roku. Obecnie pracuję na stanowisku starszego asystenta w Klinice Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi