Adresy

Gabinet Powrót Do Natury
ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto
+48 12 201.....

Analiza składu ciała (30 zł) + 3 więcej

Zwykła wizyta (60 zł)

Zdrowe żywienie

Regulacja przemiany materii

Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie wykonuję usługę porad dietetycznych opartą na indywidulanym programie żywienia i regulacji przemiany materii metabolic balance®. Jest...

Zobacz pełen opis


Leczone choroby

 • choroby metaboliczne
 • nadciśnienie tętnicze
 • miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Compleo, Terapie Naturalne

Opinie od pacjentów

5
52 opinie

Magdalena Szymańska jest oceniany jako: bardzo dobry


I
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Pani Magda jest bardzo miłą osobą, poinformowała mnie o zasadach diety, którą prowadzi ze swoimi pacjentami. Nie mniej system ten nie do końca mnie przekował. Stała niemała cena za półroczny program dietetyczny, bez możliwości spróbowania, jakoś mnie zniechęciła. Wszak każdy organizm jest inny i akurat system, który na jednostkę stawia powinien to uwzględniać w różnych aspektach. Trudno też porzucić zalecenia lekarza endokrynologa na rzecz diety z 3 posiłkami zamiast 5 bez możliwości sprawdzenia jak zareaguje nasz organizm. Nie oceniam diety ani osoby ale mam pewne uwagi co do samego programu Natural Balance.

Magdalena Szymańska

Program regulujący przemianę materii metabolic balance nie jest dietą lecz nauką zdrowych nawyków żywieniowych mający na celu popraw metabolizmu, regulację gospodarki hormonalnej jak i poprawę samopoczucia i jest układany bardzo indywidualnie do pacjenta i jego wyników badań krwi. Jak najbardziej uwzględniamy preferencje pacjentów co do np antypatii żywieniowych, ale spożywanie 3 posiłków dziennie ma na celu obniżenie poziomu insuliny i cukru we krwi co spowoduję, że organizm zacznie wydzielać odpowiednie hormony i enzymy potrzebne dla prawidłowej przemiany materii także jeśli komuś nie odpowiada forma 3 posiłków niestety musi szukać innych rozwiązań gdyż jest to nasza główna zasada. Cena obejmuję badania krwi, plan żywienia i 10 spotkań konsultacyjnych aby nie pozostawić pacjenta samego tylko go mobilizować i kontrolować przebieg stosowaniu planu czego efektem jest to że pacjenci uzyskują założony efekt. Pozdrawiam


A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Na Panią Magdalenę trafiłam przez przypadek szukając dietetyka przez internet. Interesowała mnie dieta bez suplementów , liczenia kalorii. I to był strzał w dziesiątkę. W trzy miesiące schudłam 18 kg , poprawiło się moje samopoczucie, a przede wszystkim problemy zdrowotne zniknęły. Polecam każdemu kto chce zadbać o zdrowie !

Magdalena Szymańska

Bardzo się ciesze pani Aneto z takich sukcesów i gartuluję. Naszym głównym założeniem jest aby wyregulowć organizm w sposób naturalny bez supmelentów i chemii, opierając się na świeżym, nieprzetworzonym pożywieniu indywidualnie dopasowanym.


B
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Na Metabolic Balance natknęłam się w internecie.Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam spróbować.Waga przekroczyła 72 kg i każda próba jej zmniejszenia kończyła się fiaskiem.Miałam wrażenie, że organizm się gdzieś przykorkował i walczył okrutnie z każdą formą aktywności fizycznej czy dietą.Nie czułam się dobrze sama ze sobą.
Na koniec lutego trafiłam do Pani Magdy.Na początek badania i szczegółowy wywiad.W marcu dostałam swój pan, który uwzględniał wszystkie moje sugestie dotyczące preferencji żywieniowych.
Tydzień za tygodniem mijał a waga w cudowny sposób zaczęła spadać w dół.Samopoczucie o niebo lepsze.Zbawienne okazały się dla mnie trzy posiłki dziennie.Nie chodziłam głodna.Czasami nawet porcje okazywał się dla mnie za duże.Plusem dla mnie była też częstotliwość spotkań,która mnie osobiście motywowała do tego,żeby trzymać się planu i nie robić żadnych skoków w bok.Na każdym spotkaniu Pani Magda zawsze wykonywała pomiary i pytała o odczucia.
Co do ceny...tak jest wysoka, ale na zdrowiu się nie oszczędza.Dostajemy w cenie 10 konsultacji, każda z analizą składu ciała, bardzo szczegółowe badania i plan skrojony indywidualnie dla nas.
Po czterech miesiącach jestem lżejsza o 11 kg.Łącznie zgubiłam 25 cm w obwodach.Wynik mówią same za siebie.
Szczególne podziękowania dla Pani Magdy bo jest dużą częścią tego sukcesu.

Magdalena Szymańska

Bardzo dziękuję za miłe słowa pani Beatko, i gatuluję wielkiego sukcesu jaki udało się osiągnąć, proszę pamiętać o zdrowych nawykach żywniowych, które wdrożyłyśmy aby utrzymać osiągnięty efekt. Pozdrawiam serdecznie.


M
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Zanim trafiłam do Pani Magdaleny próbowałam różnych diet od trenerów czy popularnych w mediach społecznościowych osób zajmujących się dziedziną "fit life". Efekty były niewielkie lub gdy już się pojawiały, szybko zgubione kilogramy powracały. Do Pani Magdy trafiłam końcem lutego. Po wykonaniu szczegółowych badań, początkiem marca rozpoczęłam dietę. Na chwilę obecną osiągnęłam już (po zaledwie 3 miesiącach) zamierzony cel. Zgubiłam prawie 15kg. Oprócz zgubionych kilogramów, zauważyłam również znaczna poprawę samopoczucia oraz lepszy sen. Zdarzały się odstępstwa od diety, jak to w życiu bywa - natrafiały się różne okazje/wyjazdy, jednak mimo to niechcianych kilogramów nie przybywało. Przystąpienie do programu Metabolic Balance było zdecydowanie dobrym krokiem, a efekty śmiało mogę stwierdzić przerosły moje oczekiwania ponieważ nie spodziewałam się osiągnięcia efektów w tak krótkim czasie.


E
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury metabolic balance

Serdecznie polecam Panią Magdalenę oraz Program Metablic Balance. Udało mi się osiągnąć zamierzony efekt bez wielkich trudności (schudłam ponad 10kg) oraz poprawić sposób żywienia. Naprawdę warto.

Magdalena Szymańska

Gratuluje pani Edyto i ciesze się z uzykanych efektów. Mam nadzięję, że zdrowe nawyki żywieniowe weszły w krew i bez problemu uda się je koontynować. Pozdrawiam serdecznie :)


Lokalizacja: Metabolic Balance zle samopoczucie z powodu nadmiaru wagi zaburzenia przemiany materii

Wspaniała opieka i wsparcie przez cały czas trwania diety. Schudłam 8 kg oraz na razie a jestem przed fazą trzecią.Co najważniejsze w życiu różnie bywa wyjazdy ,urlopy czy trudne dni i pomimo tego że bywały okresy że nie trzymałam się diety i nie ćwiczyłam nie przytulam nic! wagą się utrzymuje już kilka miesięcy.Bardzo polecam się lepsze samopoczucie ,energia do życia i kilka lat młodziej się człowiek czuje.Jestem lekarzem także trochę więcej mogę powiedzieć jest bardzo zdrowa i na prawdę poprawia jakość życia.Do tego opieka dietetyczki ktora zawsze wspiera nawet w gorszych chwilach i bardzo się stara żeby dopasować termin spotkać oraz świetnie motywuje.Sama przyjemność.Bardzo polecam M.Szymańska i dietę metabolic balance na prawdę warto w siebie zainwestować nikt nie pożałuje!Spadek wagi jest efektem ubocznym uregulowania metaboizmu to jest cudowne.Na tej diecie nikt nie jest głodny.Jak zaczynalam miałam totalnie rozregulowany organizm ,praca po nocach jedzenie w nocy cały dzień bez i nabieralam wagi .Odkąd stosuje dietę choć nie zawsze nie ma ataków glodu wieczorem czy w nocy jak wstaje bo tego wymaga moja praca i wszystkie badania z krwi wróciły do normy a tym samym zmniejszyło się ryzyko zawalow, udarow i innych chorób.Przy poprzednich badaniach pomimo w miarę młodego wieku byłam w grupie ryzyka już nie jestem.Polecam

Magdalena Szymańska

Witam, niezmiernie cieszy mnie fakt poprawy stanu zdrowia i doprowadzenia do zmniejszenia ryzyka zawałów, udaru i innych chorób, a także utrzymania efektów mimo różnych niesprzyjających okoliczności. Dziękuje za miłe słowa i gratuluję osiągniętych sukcesów.


P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Metabolic Balance

Opinia neutralna i mieszane uczucia.
Uważam, że Metabolic Balance u mnie się nie sprawdził. Co prawda straciłem kilka kilogramów, ale nie było to dla mnie głównym celem.
W efekcie pogorszyło mi się kilka parametrów w badaniach analitycznych, które sobie już sam zrobiłem. Po przesłaniu mojej ostatniej wiadomości wraz z wynikami tych badań, Pani Magdalena już nie odpisała.
Piotr

Magdalena Szymańska

Jesli chodzi o wyniki badań to najwcześniej poprawy możemy się spodziewać po 12 tygodniach stosowania fazy ścisłej, z tego co mi wiadomo pan robił wyniki badań po nie całych 12 tygodniach - szkoda że nie zwrócił pan uwagi, że inne wyniki jak cały lipidogram, uległy poprawie - cholesterol całkowity ( z 4,20 na 3,4 mmol/l ) zły cholesterol LDL ( 2,63 na 1,9 mmol/l ) i trójglicerydy ( z 1,15 mmol na 0,90 mmol/l ).
Co do glukozy i insuliny są to bardzo indywidualne reakcje, często na poprawe takich wyników potrzeba więcej czasu, czasami również dochodzi do tzw kryzysów ozdrowieńczych - badania krwi najpierw chwilowo sie pogarszają a nastepnie ulegąja poprawie. Dodam jeszcze że na tak skomplkowaną chorobe jak insulinooporność ma wpływ wiele czynników nie tylko żywienie i one mogły się przyczynić do pogorszenia wyników, szkoda że tego pan nie wziął pod uwagę. Co do pozostałych efektów na których również panu zależało zredukował pan wage ciała i zgłaszał że samopoczucie się poprawiło. Szkoda że miał pan więcej cierpliwości i nie poczekał chwile dłużej aby wykonać kolejne badanie tylko odrazu wystawił opinie.


W
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Polecam wizytę, pani Doktor była bardzo miła, przedstawiła zalety programu, opisała szczegółowo przebieg leczenia nadwagi, dziękuje.

Magdalena Szymańska

Dziekuję za miłe słowa i polecenie, pozdrawiam.


B
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury nadwaga

Witam.
Do Pani Magdy trafiłem 13 stycznia br. w związku z noworocznym postanowieniem ,,wzięcia się za siebie,, i pozbycia paru zbędnych kilogramów :) (waga początkowa 127,5kg!). Na pierwszym spotkaniu Pani Magda przedstawiła mi program MB oraz ofertę ile to mnie będzie kosztowało i co ta cena zawiera. Ponieważ zbliżały się moje 40-te urodziny postanowiłem zrobić sobie fajny prezent. Po 1,5 mc stosowania programu MB muszę powiedzieć, że jest to najlepszy prezent jaki mogłem sobie sprawić. Pozbyłem się 15 kg, wszystkie wskaźniki lecą wraz z wagą, spadło mi ciśnienie, dużo lepiej śpię a co najważniejsze samopoczucie poprawiło się o 300%!!! Z całą odpowiedzialnością polecam rozpoczęcie programu Matabolic Balance oczywiście pod opieką Pani Magdy. Bartłomiej G.

Magdalena Szymańska

Gartuluję panie Bartku, cięsze się że udało się osiągnąć taki efekt w tak krótkim czasie i bez większych wyrzeczeń. Pozdrawiam serdecznie.


J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury regulacja przemiany materii

Witam. Do Pani Magdy zgłosiłam się z bólami głowy, problemami ze snem i trawieniem, ogólnym brakiem energii i złym samopoczuciem, które spowodowane były nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi i zbyt dużą wagą. Przygotowany plan pomógł nie tylko w szybkim pozbyciu się niechcianych objawów, ale też zrzuceniem ok. 12 kg, poprawą kondycji skóry, włosów i psychiki i cofnięciem alergii pokarmowej, czego się nie spodziewałam. Efekty są widoczne i odczuwalne od samego początku, co dodatkowo motywuje do trzymania się zasad. Przygotowany program jest bardzo przemyślany - nie ma uczucia nieustannego głodu; produkty są zróżnicowane - lista zakupów ułatwia ich skompletowanie - i można z nich przygotować naprawdę smaczne posiłki. Zasady planu, których zachowanie zależy już tylko od pacjenta, początkowo wydają się skomplikowane, ale błyskawicznie wchodzą w nawyk. Nawet chwilowe odejście od diety ze względu na wyjazdy służbowe czy chorobę nie wytrąciły organizmu z równowagi po początkowym ścisłym zachowywaniu diety. Przejście na dietę zwykle kojarzy się z wyrzeczeniami, ograniczeniami, głodem, brakiem energii etc. W tym przypadku nie było to wcale takie trudne jak zakładałam. Preferencje smakowane także się zmieniają, więc powrót do 'złych' nawyków nie jest już taki łatwy :) Zmiany odczuwalne w życiu codziennym są nie do przecenienia, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić pomoc Pani Magdy każdemu kto chce poprawić swoje samopoczucie i wygląd.

Magdalena Szymańska

Gratuluję i cięszę się że udało sie pozbyć tak wielu dolegliwości pogarszających jakość życia, a także zredukować tak wiele kilogramów. Pozdrawiam.


Ceny i usługi

Analiza składu ciała

30 zł

ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Natury

30 zł

Zdrowe żywienie

ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Natury

- zł

Regulacja przemiany materii

ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Natury

- zł

Zwykła wizyta

60 zł

ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Natury

60 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet


I
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Pani Magda jest bardzo miłą osobą, poinformowała mnie o zasadach diety, którą prowadzi ze swoimi pacjentami. Nie mniej system ten nie do końca mnie przekował. Stała niemała cena za półroczny program dietetyczny, bez możliwości spróbowania, jakoś mnie zniechęciła. Wszak każdy organizm jest inny i akurat system, który na jednostkę stawia powinien to uwzględniać w różnych aspektach. Trudno też porzucić zalecenia lekarza endokrynologa na rzecz diety z 3 posiłkami zamiast 5 bez możliwości sprawdzenia jak zareaguje nasz organizm. Nie oceniam diety ani osoby ale mam pewne uwagi co do samego programu Natural Balance.

Magdalena Szymańska

Program regulujący przemianę materii metabolic balance nie jest dietą lecz nauką zdrowych nawyków żywieniowych mający na celu popraw metabolizmu, regulację gospodarki hormonalnej jak i poprawę samopoczucia i jest układany bardzo indywidualnie do pacjenta i jego wyników badań krwi. Jak najbardziej uwzględniamy preferencje pacjentów co do np antypatii żywieniowych, ale spożywanie 3 posiłków dziennie ma na celu obniżenie poziomu insuliny i cukru we krwi co spowoduję, że organizm zacznie wydzielać odpowiednie hormony i enzymy potrzebne dla prawidłowej przemiany materii także jeśli komuś nie odpowiada forma 3 posiłków niestety musi szukać innych rozwiązań gdyż jest to nasza główna zasada. Cena obejmuję badania krwi, plan żywienia i 10 spotkań konsultacyjnych aby nie pozostawić pacjenta samego tylko go mobilizować i kontrolować przebieg stosowaniu planu czego efektem jest to że pacjenci uzyskują założony efekt. Pozdrawiam


A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Na Panią Magdalenę trafiłam przez przypadek szukając dietetyka przez internet. Interesowała mnie dieta bez suplementów , liczenia kalorii. I to był strzał w dziesiątkę. W trzy miesiące schudłam 18 kg , poprawiło się moje samopoczucie, a przede wszystkim problemy zdrowotne zniknęły. Polecam każdemu kto chce zadbać o zdrowie !

Magdalena Szymańska

Bardzo się ciesze pani Aneto z takich sukcesów i gartuluję. Naszym głównym założeniem jest aby wyregulowć organizm w sposób naturalny bez supmelentów i chemii, opierając się na świeżym, nieprzetworzonym pożywieniu indywidualnie dopasowanym.


B
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Na Metabolic Balance natknęłam się w internecie.Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam spróbować.Waga przekroczyła 72 kg i każda próba jej zmniejszenia kończyła się fiaskiem.Miałam wrażenie, że organizm się gdzieś przykorkował i walczył okrutnie z każdą formą aktywności fizycznej czy dietą.Nie czułam się dobrze sama ze sobą.
Na koniec lutego trafiłam do Pani Magdy.Na początek badania i szczegółowy wywiad.W marcu dostałam swój pan, który uwzględniał wszystkie moje sugestie dotyczące preferencji żywieniowych.
Tydzień za tygodniem mijał a waga w cudowny sposób zaczęła spadać w dół.Samopoczucie o niebo lepsze.Zbawienne okazały się dla mnie trzy posiłki dziennie.Nie chodziłam głodna.Czasami nawet porcje okazywał się dla mnie za duże.Plusem dla mnie była też częstotliwość spotkań,która mnie osobiście motywowała do tego,żeby trzymać się planu i nie robić żadnych skoków w bok.Na każdym spotkaniu Pani Magda zawsze wykonywała pomiary i pytała o odczucia.
Co do ceny...tak jest wysoka, ale na zdrowiu się nie oszczędza.Dostajemy w cenie 10 konsultacji, każda z analizą składu ciała, bardzo szczegółowe badania i plan skrojony indywidualnie dla nas.
Po czterech miesiącach jestem lżejsza o 11 kg.Łącznie zgubiłam 25 cm w obwodach.Wynik mówią same za siebie.
Szczególne podziękowania dla Pani Magdy bo jest dużą częścią tego sukcesu.

Magdalena Szymańska

Bardzo dziękuję za miłe słowa pani Beatko, i gatuluję wielkiego sukcesu jaki udało się osiągnąć, proszę pamiętać o zdrowych nawykach żywniowych, które wdrożyłyśmy aby utrzymać osiągnięty efekt. Pozdrawiam serdecznie.


M
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Zanim trafiłam do Pani Magdaleny próbowałam różnych diet od trenerów czy popularnych w mediach społecznościowych osób zajmujących się dziedziną "fit life". Efekty były niewielkie lub gdy już się pojawiały, szybko zgubione kilogramy powracały. Do Pani Magdy trafiłam końcem lutego. Po wykonaniu szczegółowych badań, początkiem marca rozpoczęłam dietę. Na chwilę obecną osiągnęłam już (po zaledwie 3 miesiącach) zamierzony cel. Zgubiłam prawie 15kg. Oprócz zgubionych kilogramów, zauważyłam również znaczna poprawę samopoczucia oraz lepszy sen. Zdarzały się odstępstwa od diety, jak to w życiu bywa - natrafiały się różne okazje/wyjazdy, jednak mimo to niechcianych kilogramów nie przybywało. Przystąpienie do programu Metabolic Balance było zdecydowanie dobrym krokiem, a efekty śmiało mogę stwierdzić przerosły moje oczekiwania ponieważ nie spodziewałam się osiągnięcia efektów w tak krótkim czasie.


E
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury metabolic balance

Serdecznie polecam Panią Magdalenę oraz Program Metablic Balance. Udało mi się osiągnąć zamierzony efekt bez wielkich trudności (schudłam ponad 10kg) oraz poprawić sposób żywienia. Naprawdę warto.

Magdalena Szymańska

Gratuluje pani Edyto i ciesze się z uzykanych efektów. Mam nadzięję, że zdrowe nawyki żywieniowe weszły w krew i bez problemu uda się je koontynować. Pozdrawiam serdecznie :)


Lokalizacja: Metabolic Balance zle samopoczucie z powodu nadmiaru wagi zaburzenia przemiany materii

Wspaniała opieka i wsparcie przez cały czas trwania diety. Schudłam 8 kg oraz na razie a jestem przed fazą trzecią.Co najważniejsze w życiu różnie bywa wyjazdy ,urlopy czy trudne dni i pomimo tego że bywały okresy że nie trzymałam się diety i nie ćwiczyłam nie przytulam nic! wagą się utrzymuje już kilka miesięcy.Bardzo polecam się lepsze samopoczucie ,energia do życia i kilka lat młodziej się człowiek czuje.Jestem lekarzem także trochę więcej mogę powiedzieć jest bardzo zdrowa i na prawdę poprawia jakość życia.Do tego opieka dietetyczki ktora zawsze wspiera nawet w gorszych chwilach i bardzo się stara żeby dopasować termin spotkać oraz świetnie motywuje.Sama przyjemność.Bardzo polecam M.Szymańska i dietę metabolic balance na prawdę warto w siebie zainwestować nikt nie pożałuje!Spadek wagi jest efektem ubocznym uregulowania metaboizmu to jest cudowne.Na tej diecie nikt nie jest głodny.Jak zaczynalam miałam totalnie rozregulowany organizm ,praca po nocach jedzenie w nocy cały dzień bez i nabieralam wagi .Odkąd stosuje dietę choć nie zawsze nie ma ataków glodu wieczorem czy w nocy jak wstaje bo tego wymaga moja praca i wszystkie badania z krwi wróciły do normy a tym samym zmniejszyło się ryzyko zawalow, udarow i innych chorób.Przy poprzednich badaniach pomimo w miarę młodego wieku byłam w grupie ryzyka już nie jestem.Polecam

Magdalena Szymańska

Witam, niezmiernie cieszy mnie fakt poprawy stanu zdrowia i doprowadzenia do zmniejszenia ryzyka zawałów, udaru i innych chorób, a także utrzymania efektów mimo różnych niesprzyjających okoliczności. Dziękuje za miłe słowa i gratuluję osiągniętych sukcesów.


P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Metabolic Balance

Opinia neutralna i mieszane uczucia.
Uważam, że Metabolic Balance u mnie się nie sprawdził. Co prawda straciłem kilka kilogramów, ale nie było to dla mnie głównym celem.
W efekcie pogorszyło mi się kilka parametrów w badaniach analitycznych, które sobie już sam zrobiłem. Po przesłaniu mojej ostatniej wiadomości wraz z wynikami tych badań, Pani Magdalena już nie odpisała.
Piotr

Magdalena Szymańska

Jesli chodzi o wyniki badań to najwcześniej poprawy możemy się spodziewać po 12 tygodniach stosowania fazy ścisłej, z tego co mi wiadomo pan robił wyniki badań po nie całych 12 tygodniach - szkoda że nie zwrócił pan uwagi, że inne wyniki jak cały lipidogram, uległy poprawie - cholesterol całkowity ( z 4,20 na 3,4 mmol/l ) zły cholesterol LDL ( 2,63 na 1,9 mmol/l ) i trójglicerydy ( z 1,15 mmol na 0,90 mmol/l ).
Co do glukozy i insuliny są to bardzo indywidualne reakcje, często na poprawe takich wyników potrzeba więcej czasu, czasami również dochodzi do tzw kryzysów ozdrowieńczych - badania krwi najpierw chwilowo sie pogarszają a nastepnie ulegąja poprawie. Dodam jeszcze że na tak skomplkowaną chorobe jak insulinooporność ma wpływ wiele czynników nie tylko żywienie i one mogły się przyczynić do pogorszenia wyników, szkoda że tego pan nie wziął pod uwagę. Co do pozostałych efektów na których również panu zależało zredukował pan wage ciała i zgłaszał że samopoczucie się poprawiło. Szkoda że miał pan więcej cierpliwości i nie poczekał chwile dłużej aby wykonać kolejne badanie tylko odrazu wystawił opinie.


W
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Polecam wizytę, pani Doktor była bardzo miła, przedstawiła zalety programu, opisała szczegółowo przebieg leczenia nadwagi, dziękuje.

Magdalena Szymańska

Dziekuję za miłe słowa i polecenie, pozdrawiam.


B
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury nadwaga

Witam.
Do Pani Magdy trafiłem 13 stycznia br. w związku z noworocznym postanowieniem ,,wzięcia się za siebie,, i pozbycia paru zbędnych kilogramów :) (waga początkowa 127,5kg!). Na pierwszym spotkaniu Pani Magda przedstawiła mi program MB oraz ofertę ile to mnie będzie kosztowało i co ta cena zawiera. Ponieważ zbliżały się moje 40-te urodziny postanowiłem zrobić sobie fajny prezent. Po 1,5 mc stosowania programu MB muszę powiedzieć, że jest to najlepszy prezent jaki mogłem sobie sprawić. Pozbyłem się 15 kg, wszystkie wskaźniki lecą wraz z wagą, spadło mi ciśnienie, dużo lepiej śpię a co najważniejsze samopoczucie poprawiło się o 300%!!! Z całą odpowiedzialnością polecam rozpoczęcie programu Matabolic Balance oczywiście pod opieką Pani Magdy. Bartłomiej G.

Magdalena Szymańska

Gartuluję panie Bartku, cięsze się że udało się osiągnąć taki efekt w tak krótkim czasie i bez większych wyrzeczeń. Pozdrawiam serdecznie.


J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury regulacja przemiany materii

Witam. Do Pani Magdy zgłosiłam się z bólami głowy, problemami ze snem i trawieniem, ogólnym brakiem energii i złym samopoczuciem, które spowodowane były nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi i zbyt dużą wagą. Przygotowany plan pomógł nie tylko w szybkim pozbyciu się niechcianych objawów, ale też zrzuceniem ok. 12 kg, poprawą kondycji skóry, włosów i psychiki i cofnięciem alergii pokarmowej, czego się nie spodziewałam. Efekty są widoczne i odczuwalne od samego początku, co dodatkowo motywuje do trzymania się zasad. Przygotowany program jest bardzo przemyślany - nie ma uczucia nieustannego głodu; produkty są zróżnicowane - lista zakupów ułatwia ich skompletowanie - i można z nich przygotować naprawdę smaczne posiłki. Zasady planu, których zachowanie zależy już tylko od pacjenta, początkowo wydają się skomplikowane, ale błyskawicznie wchodzą w nawyk. Nawet chwilowe odejście od diety ze względu na wyjazdy służbowe czy chorobę nie wytrąciły organizmu z równowagi po początkowym ścisłym zachowywaniu diety. Przejście na dietę zwykle kojarzy się z wyrzeczeniami, ograniczeniami, głodem, brakiem energii etc. W tym przypadku nie było to wcale takie trudne jak zakładałam. Preferencje smakowane także się zmieniają, więc powrót do 'złych' nawyków nie jest już taki łatwy :) Zmiany odczuwalne w życiu codziennym są nie do przecenienia, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić pomoc Pani Magdy każdemu kto chce poprawić swoje samopoczucie i wygląd.

Magdalena Szymańska

Gratuluję i cięszę się że udało sie pozbyć tak wielu dolegliwości pogarszających jakość życia, a także zredukować tak wiele kilogramów. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

20 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, mam zaleconą wizytę u dietetyka od dermatologa - zmagam​ się ze zmiana na twarzy i tułowiu. Być może jest to sprawa złej diety. Czy może mi Pani pomóc?

  Pozdrawiam

  Witam, dieta na pewno ma wpływ na skórę natomiast jesli chodzi o problemy skórne jest to bardzo skomplikowana dolegliwość na którą zazwyczaj ma wpływ kilka czynników i najlepiej aby leczenie nie ograniczało się jedynie do ditety. Pozdrawiam.

  Magdalena Szymańska

 • Witam,
  Moja mama, jako osoba chorujaca na dne moczanowa ma bardzo ograniczone menu. Nigdzie tez nie moge znalezc pelnych informacji co wolno a czego nie wolno jesc w diecie przy tej chorobie. Czy uklada Pani diete dostosowana do ww choroby?
  Pozdrawiam

  Witam, jak najbardziej. Zapraszam na konsultację.

  Magdalena Szymańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie wykonuję usługę porad dietetycznych opartą na indywidulanym programie żywienia i regulacji przemiany materii metabolic balance®. Jest...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby metaboliczne
 • nadciśnienie tętnicze
 • miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Compleo, Terapie Naturalne

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Hiszpański

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Artykuły (1)