Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) • 80 zł

Konsultacja online

Konsultacja online • 80 zł +1 więcej

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Proszę o przelew na numer konta ************************** co najmniej 2 h przed wizytą lub przesłanie potwierdzenia przelewu na adres email **************************.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


ul. Św. Gertrudy 8/6, Stare Miasto, Kraków
Gabinet Powrót Do Natury


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto
12 299..... Pokaż numer


ul. Św. Gertrudy 8/6, Stare Miasto, Kraków
Metabolic Balance

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


12 299..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie wykonuję usługę porad dietetycznych opartą na indywidulanym programie żywienia i regulacji przemiany materii metabolic balance®. Jest...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby metaboliczne
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Compleo, Terapie Naturalne

Specjalizacje

 • Medycyna chińska
 • Zdrowie Publiczne


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Metabolic Balance80 zł

Konsultacja online


ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

100 zł

Gabinet Powrót Do Natury

W cenie wizyty wykonywana jest analiza składu ciała, a także jej omówienie.Konsultacja online


80 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

250 zł

Gabinet Powrót Do NaturyKonsultacja online


ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Naturyul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Dowiedz się więcej

Gabinet Powrót Do Natury

92 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Z panią Magdaleną rozpoczęłam współpracę wkrótce po tym, jak wykryto u mnie zapalenie tarczycy Hashimoto. Same objawy trwały u mnie już bardzo długo, przez co rozregulowany był nie tylko cały organizm, ale również samopoczucie przysłowiowo leżało i kwiczało.
Przyznam, że gdy udanie się do dietetyka zarządził mój endokrynolog, nie byłam szczęśliwa. Wizja przymusowych diet zawsze mnie przerażała w taki sam sposób, jak i ich ceny. Tym bardziej sceptyczna zrobiłam się po swojej pierwszej wizycie konsultacyjnej i propozycji pakietów - ceny zgodnie z przypuszczeniami były niemałe, a dodatkowe informacje o obowiązku ścisłego trzymania się jej przez dłuższy okres dodatkowo zniechęciły.
Dałam sobie czas na przemyślenie i wyznaczanie priorytetów. Koniec końców chodzilo przede wszystkim o to, żebym znowu mogła cieszyć się życiem, a nie z nim ciągle męczyć (co trwało już dobrze od trzech lat). Zdecydowałam się więc na odpowiedni dla mnie pakiet, zrobiłam zalecone badania i zaczęłam dietę pod okiem pani Magdaleny. Szczerze? Niczego nie żałuję!
Owszem, nie było łatwo. Zwłaszcza w pierwszych, dwóch tygodniach ścisłego trzymania się zaleceń, oczyszczania organizmu i próby przestawienia na nowy tryb żywienia. Warto natomiast było zacisnąć zęby i wytrwać. Dalej szło już tylko łatwiej, a efekty pojawiły się zacznie szybciej, niż się spodziewałam.
Obecnie moje długotrwałe problemu ze snem przeszły do historii, a drażliwość zniknęła razem z ciągłymi spadkami nastroju. Metabolizm wciąż potrzebuje czasu, żeby zacząć odpowiednio mnie grzać, ale jest wyraźnie lepiej niż było. Czuje, że mam więcej energii. Nawet moje wieloletnie problemy ze skórą zaczęły powoli ustępować. Jestem naprawdę zachwycona efektami, a i w zdrowszym jedzeniu odnalazłam nowe przyjemności.
Pani Magdalena, to przesympatyczny, rzetelny specjalista z ogromną wiedzą. Wszystko tłumaczy jasno i przejrzyście, a na każde pytanie stara się odpowiedzieć wyczerpująco. W razie wątpliwości, można się z nią zawsze skontaktować pomiędzy wizytami, co pomaga, gdy nie jesteśmy pewni, czy nasz organizm reaguje właściwie na dietę, czy też nie.
Suma summarum, żaden wydany na pakiet dietetyczny grosz u pani Magdy, jak i jej pomóc, nie był wyrzucony w błoto.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Metabolic Balance konsultacja dietetyczna

Pani Magda jest specjalistką w zakresie żywienia. Bardzo dokładnie opowiada o procesach zachodzących w organizmie, co pozwala na zrozumienie warunków koniecznych do spełnienia jeśli chce się zgubić zbędne kilogramy. Każda wizyta przebiegała w przemiłej atmosferze. Przy pomocy Pani Magdy udało mi się dojść do wagi niższej niż założony na początku cel.
W 100% polecam wszystkim, którzy chcą polepszyć swoje samopoczucie wraz z osiągnięciem wymarzonej wagi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pani Magda to super lekarz .wyjaśnia wszystko dokładnie miła i sympatyczna kobieta przedstawiła mi wszystko dokładnie


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Regulacja przemiany materii - probram metabolic balance

Do Pani Magdy trafiłam dzięki poleceniu znajomego, który wiedząc, że chcę zmienić swoje nawyki żywieniowe, a także nauczyć się jak prawidłowo te zmiany zaimplementować w życiu na stałe, uznał, że to jest właściwy kontakt. Miał całkowitą rację, Pani Magda w sposób szczegółowy i przyjazny wyjaśnia wszystkie elementy procesu. Potrafi w sposób profesjonalny doradzić, a także wykazuje duże zaangażowanie w dbałość o dobre samopoczucie pacjenta. Wizyty odbywają się zawsze punktualnie. Przede wszystkim metoda Metabolic Balance jest godna polecenia, ponieważ każdy traktowany jest indywidualnie, nie "z klucza" jak to często bywa, a to jest podstawą do nauczenia się jak dobrze i zdrowo żyć w dłuższej perspektywie.
Polecam serdecznie jeszcze niezdecydowanym :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Do Pani Magdaleny trafiłam przypadkiem. Zawsze sama walczyłam ze zbędnymi kilogramami ale było to błędne koło, kilogramy zawsze szybko wracały. Pierwszy raz postanowiłam zasięgnąć pomocy dietetyka, przeglądając internet natrafiłam na Panią Magdalenę co było strzałem w dziesiątkę!!! Już na pierwszej wizycie Pani Magdalena wzbudziła moje zaufanie ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta jest zaangażowana w to co robi ma ogromną wiedzę szczegółowo i cierpliwie odpowiada na pytania jest również konsekwentna i w razie jakichkolwiek odstępstw potrafi naprowadzić na właściwą drogę. Podczas pierwszej wizyty zebrała obszerny wywiad aby poznać moje problemy i jak najlepiej mi pomóc, wykonała analizę składu ciała z omówieniem po czym przedstawiła program Metabolic Balance i indywidualny plan żywienia jaki możemy stworzyć na podstawie wskaźników badań krwi aby wyregulować przemianę materii. Co dwa tygodnie odbywają się spotkania na których kontrolowane są postępy i wprowadzane dalsze zalecenia, na stałe mieszkam za granicą więc większość moich kontroli odbywa się online co zupełnie w niczym nie przeszkadza, przez cały czas mam stały kontakt z Panią Magdaleną w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w każdej chwili mogę liczyć na kontakt telefoniczny lub mejlowy , w praktyce jest on zawsze potrzebny a Pani Magdalena zawsze odpowiada. Pierwsze dwa tygodnie na planie nie były łatwe ale z każdym kolejnym tygodniem było coraz lepiej, efekty pojawiały się zaskakująco szybko co było dodatkową motywacją. Jestem już kilka miesięcy z Panią Magdalena i wszystko się zmieniło znacznie poprawił się mój komfort życia mam świetne samopoczucie nie mam problemów ze snem mam dużo energii problemy skórne ustąpiły, po kilku miesiącach moje wyniki badań są idealne gdzie wcześniej miałam problemy z cukrem, nastąpiła znaczna redukcja wagi i obwodów zmieniłam rozmiar XL na S i świetnie się czuje!!! . Co najważniejsze podczas programu nie czuje uczucia głodu jedzenie jest różnorodne sama przygotowuje to na co mam ochotę, zgodnie z listą produktów.
Ja oczywiście dalej będę współpracować z Panią Magdaleną i dążyć do zamierzonego celu.
Wszystkim którzy planują zrzucić zbędne kilogramy mają problemy zdrowotne i chcą poprawić swój komfort życia serdecznie polecam Panią Magdalenę i program Metabolic Balance.I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Metabolic Balance Inny

Od zawsze byłam osoba czynnie uprawiająca sport - bieganie,rower, sporty zespołowe i brak problemów z wagą aż do momentu kiedy zaczęły się problemy z tarczycą a wagi, mimo jeszcze bardziej wzmożonego uprawiania sportu jedynie przybywało.. do Pani Magdy trafiłam w lipcu, nie byłam przekonana a Pani Magda niczego nie narzucała i nie namawiała. Wróciłam miesiąc później i postanowiłam, że spróbuję. Mimo, że nigdy wcześniej nie byłam na żadnej diecie a pierwsze dwa dni detoxu przeżyłam fatalnie to już po dwóch tygodniach zaczęłam odczuwać pierwsze pozytywne efekty. Po niespełna trzech miesiącach było mnie około 10 kg mniej, ale to nie jedyny efekt- poprawa kondycji skory, lepsza koncentracja, lepsze samopoczucie.. finalnie doszłam do wymarzonych -15 kg bez katowania się, głodowania. Pani Magda zawsze rzeczowo odpowiadała na pytania i tłumaczyła poszczególne etapy. Dietę zakończyłam już jakiś czas temu i mimo, że pojawiły się chwile z niezdrowa żywnością to nie dość, ze waga utrzymuje się na tym samym poziomie to jeszcze organizm automatycznie domaga się powrotu do zdrowego trybu życia. Z całego serca dziękuję Pani Magdzie za pomoc na drodze do wymarzonej sylwetki, zdrowego stylu życia i oraz ogólnej poprawy samopoczucia!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Regulacja przemiany materii - probram metabolic balance

Jestem bardzo zadowolony z efektów. Przy pomocy Pani Magdaleny udało mi się schudnąć ponad 25 kg i trzymam wagę już ok miesiąca. Podczas diety nie czułem się głodny a pod koniec nawet zacząłem bardziej regularnie uprawiać sport. Nic tylko ciepłe słowa odnośnie Pani Magdaleny: bardzo profesjonalnie i cierpliwie opowiadała na masę moich pytań.Była w stanie wyjaśnić mi powody takich a nie innych taktyk. Przede wszystkim dieta bardzo skuteczna i w moim przypadku bezproblemowa. Zdecydowanie polecam, a zainteresowanym życzę wytrwałości i sukcesów.

mgr Magdalena Szymańska

Gratuluję sukcesów Panie Konradzie, redukcja 25 kg to duże osiągnięcie, jestem przekonana, że utrzyma Pan prawidłową wagę ciała dzięki naprawie metabolizmu po przez tak wytrwałe stosowanie się przez Pana programu żywienia metabolic balance.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Metabolic Balance Inny

Dzień dobry .
Trafilam do Pani Magdaleny w czerwcu 2020 po uprzednim "rozpoznaniu rynku" Dopiero teraz wystawiam opinię ponieważ chciałam aby była ona adekwatna do osiągniętych efektow które udało mi się uzyskać w czasie trwania programu.
Poczytalam opinię w Internecie i postanowilam umówić się na wizytę, ponieważ moja waga była nie do zaakceptowania, oraz samopoczucie z tym związane było tragiczne, była to moja ostatnia próba zrobienia czegoś z sobą bo przecież co chwilę byłam na diecie a dalej nic z tego nie wychodziło i otwarcie w czasie spotkania o tym Pani Magdzie powiedziałam ze trochę bez wiary w sukces przyszlam na spotkanie.

.. Na wizycie dowiedziałam się wszystkiego o MB i postanowilam mimo pesymistycznego podejścia że spróbuje, mimo że koszt programu nie jest niski to z perspektywy czasu nie żałuje ani jednej złotówki oraz żadnego dnia który spędziłam z planem diety (no może na początku nie byłam przeszczesliwa bo wiadomo kto by chciał w wakacje zamiast grila i lodów być na "diecie")
Przed przystąpieniem do programu zostały mi zrobione wszystkie potrzebne badania a na kolejnym spotkaniu otrzymalam wytyczne i plan działania więc nie pozostało mi nic innego jak spróbować .

Wiadomo na początku nie było łatwo, miałam chwilę zwątpienia, załamania i nie wierzylam ze uda mi się cokolwiek osiągnąć ale byłam zdeterminowana i powoli oswajalam się z " dietą "całkiem szybko okazało się ze program jest prosty i można przyrzadzac dania tak jak się lubi i co najważniejsze bardzo szybko zauwazylam poprawę samopoczucia na lepsze, zgaga zniknęła, jakość snu o wiele lepsza metabolizm się obudził a co najważniejsze dla mnie bardzo szybko pojawiły się efekty i to naprawdę bardzo duże , w ciągu ok 6 miesięcy schudlam 23 kilogramy( i to bez problemów z nadmiarem zbednej skóry, ciało wyglada ładnie cellulit jest również o wiielle mniejszy, tkanka tłuszczowa super się zredukowała)
czuje się bardzo dobrze oraz moje parametry się bardzo poprawiły wiek metaboliczny jest adekwatny do obecnego BMI jest w normie a samopoczucie jest naprawdę wspaniałe.
Polecam wszystkim którzy źle się czują ze sobą i chcą poprawic swoje zdrowie do kontaktu z Panią Magdaleną mi pomogła bardzo, zawsze gdy miałam jakieś pytania to mogłam liczyć na telefon/SMS/e-mail z wyjaśnieniem i omowieniem wątpliwości które mnie nurtowaly.
Dziękuje za pomoc, polecam i pozdrawiam.
Natalia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta przebiegała sympatycznie, Pani mgr zadawała konkretne pytania, które sprawiły, że poczułam się jakbym przyszła do odpowiedniej placówki. Niestety, 100 złotych za wizytę, która jest zwykłą ofertą reklamową to zdecydowanie za wiele. Dostałam ogólne zalecenia typu "ostatni posiłek zjedz 3 godziny przed snem" czy "pij wodę" oraz ofertę zapłaty 2500 złotych za skierowanie na badanie krwi, wysyłkę wyników tych badań do Niemiec i cztery spotkania. Niedobrze się poczułam szukając pomocy u specjalisty a otrzymując reklamę piramidy. Szkoda, że nie otrzymałam przykładowej rozpiski co mogę jeść, a jedynie informację o tym, że piramida działa w 33 krajach.

mgr Magdalena Szymańska

Rozumiem że nie musiała się Pani decydować na stworzenie planu żywienia jaki oferuje w moim gabinecie jednak dla mnie priorytetem jest indywidualne podejście do klienta, jeśli przekazałabym Pani gotową rozpiskę na pierwszym spotkaniu byłaby to taka sama ogólna rozpiska jak dla wszystkich którą można znaleźć w internecie i nie dawała żadnych długotrwałych efektów, a każdy organizm jest inny.
Jeśli chodzi o program regulujący przemianę materii jest to najskuteczniejsza metoda z jaką kiedykolwiek się spotkałam ponieważ pozwala zredukować wagę ciała i na stałe ją utrzymać poprzez regulację gospodarki hormonalnej, uczy zdrowych nawyków żywieniowych a przede wszystkim służy poprawie samopoczucia i ustąpieniu uciążliwych doleliwości ponieważ bazuję na obszernych badaniach krwi i jest dopasowana bardzo indywidualnie do organizmu pacjenta.
Oczywiście miała Pani prawo nie decydować się na realizację programu,ale poza tym uzyskała Pani zalecenia co robić w związku z problemami trawiennymi na które Pani cierpi, informację jakie badania wykonać i jak zdiagnozować co jest przyczyną Pani problemów, a także obszerną analizę składu ciała z dokładnym omówieniem.
Jeśli chodzi o proste zdrowe nawyki jak picie wody czy spożywanie regularnych trzech posiłków jeśli pacjent nie ma ich wpojonych czasem trzeba zacząć od najprostszych rzeczy.
Cena za pakiet trzymiesięczny czyli pięć spotkań konsultacyjnych,wszystkie badania krwi ( 37 wskaźników), stworzenie planu żywienia i indywidualnej listy produktów dopasowanej do Pani organizmu to koszt 2200 zł, a nie 2500. Pozdrawiam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Dokładne wyjaśnienie moich objawów i przyczyn ich powstawania. Szczegółowy plan dalszej współpracy. Pełen profesjonalizm. Polecam ;)

mgr Magdalena Szymańska

Dziękuję bardzo za opinię, znalezienie przyczyny problemów jest podstawą aby można było pomóc pacjentowi. Pozdrawiam serdecznie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

28 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Chciałbym zapytać czy moja waga jest w normie. Jestem dziewczyną mam 14 lat 158 cm wzrostu i ważę 43 kg. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam, Twoja masa ciała jest w normie jednak na granicy niedowagi. Polecałabym przeprowadzić analizę składu ciała, ponieważ sama waga nie jest miarodajnym wskaźnikiem, należało by sprawdzić zawartość tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej.
Pozdrawiam.
Magdalena Szymańska

mgr Magdalena Szymańska

Jak często można stosować sok z aloesu, tylko 1 łyżeczka stołowa rano ? Wiem że nie można stosować długotrwale ale można tak co 2, 3 dni 1 łyżka stołowa przez długi czas ?

Dzień dobry, wszystko zależy w jakim celu go Pani stosuję, bardzo ważne jest aby dawkowanie i rodzaj suplementu dostosować do Pani stanu zdrowia i ewentualnych dolegliwości . Następnie należy obserwować swój organizm jak reaguję ponieważ każdy organizm jest inny. Zazwyczaj poleca się stosować go codziennie przez okres trzech miesięcy, a następnie zadecydować do dalej ,po tym czasie powinna Pani już zaobserwować pozytywne skutki stosowania. Jednak na początku jako efekt oczyszczania organizmu dolegliwości mogą się nasilić, ale jest to efekt przejściowy.
Aloes ma właściowści regeneracyjne, przeciwzapalne i regulujące prace jelit.
Polecam zacząć od jednej lyżki stołowej rano na czczo, warto wlać tą porcje do niewielkiej ilości wody niegazowanej.Docelowo można pić nawet 2 lub 3 łyżki stołowe dziennie od jednego do trzech razy dziennie. Pozdrawiam

mgr Magdalena Szymańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie wykonuję usługę porad dietetycznych opartą na indywidulanym programie żywienia i regulacji przemiany materii metabolic balance®. Jest...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby metaboliczne
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Compleo, Terapie Naturalne

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Medycyna chińska
 • Zdrowie Publiczne

Staże

 • Szpital Uniwersytecki w Krakowie im. Mikołaja Kopernika ( 2009)Znajomość języków

 • Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Artykuły (1)

Powiązane wyszukiwania