Adresy

Gabinet Powrót Do Natury
ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto
12 201.....

Analiza składu ciała (30 zł)

Zwykła wizyta (60 zł)

Zdrowe żywienie + 1 więcej

Regulacja przemiany materii

Metabolic Balance
ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie wykonuję usługę porad dietetycznych opartą na indywidulanym programie żywienia i regulacji przemiany materii metabolic balance®. Jest...

Zobacz pełen opis


Leczone choroby

 • choroby metaboliczne
 • nadciśnienie tętnicze
 • miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Compleo, Terapie Naturalne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury analiza stanu odżywienia

Do Pani Magdaleny trafiłam z ciągłymi migrenami, bólami stawów, ciągłym nadmiarem kg, a przede wszystkim z brakiem pomysłu na zbilansowaną dietę. Już po pierwszej wizycie, gdzie zostałam skierowana na badania poprzedzające ułożenie diety, a nie odesłana z gotowym jadłospisem, wiedziałam, że to ma sens i dziś nie żałuje, że się zdecydowałam. Schudłam 12,5 kg w niecałe 3 miesiące i dzięki temu czuje się nie tylko lepiej psychicznie, ale przede wszystkim zniknęły wszelkie bóle i problemy zdrowotne. Mam więcej energii i cieszę się z każdego dnia, a dieta to już nie jest dieta tylko mój nawyk, a przede wszystkim świadomość żywieniowa na całe życie. Każda wizyta przebiegała profesjonalnie i bardzo serdecznie, otrzymywałam wiele wskazówek i sugestii, a w razie potrzeby pisałam maile do Pani Magdaleny i zawsze otrzymywałam sensowną i wyczerpującą odpowiedź. Program ma wiele zalet i polecam każdemu, kto stanął w miejscu lub nie może zrzucić zbędnych kilogramów. Przy okazji dowiedziałam się, których "zdrowych" produktów unikać, a które wprowadzić. Polecam każdemu pomoc Pani Magdaleny i zapoznanie się z programem Metabolic Balance, ponieważ jest to inwestycja nie tylko w lepszy wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie! Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję ! :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Pierwsza wizyta

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą i profesjonalnie podchodzącą do swej pracy. Niemniej jednak, zaproponowana mi oferta nie odpowiada moim preferencjom. Głównym tego powodem jest konieczność zdecydowania się na cały program (ok. 6-miesięczny) „w ślepo”, przy jego znacznym koszcie (2500 PLN)- u innych dietetyków podejście jest etapowe i samemu człowiek decyduje czy ta forma współpracy mu odpowiada, ponosząc koszty tylko do momentu kiedy z „terapii” się korzysta. Druga rzecz która mnie osobiście nie przekonuje, to metoda żywienia przy 3 posiłkach dziennie, z 5-godzinnymi przerwami między nimi. Ostatecznie, choć to już bardziej tak na marginesie- zniechęcił mnie koszt pierwszej wizyty, która de facto ograniczyła się do tego, że Pani Doktor przez 20 minut opowiadała o programie- czyli przedstawiała swoją ofertę, a wysłuchanie tej reklamy kosztuje 60 zł.Czytając opinie widzę, że metoda zaproponowana przez Panią Doktor daje ludziom oczekiwane efekty. Mnie ona jednak nie przekonuje i z tego powodu nie zdecyduję się na współpracę.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

W
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Bardzo serdeczna i profesjonalna pani doktor :) pomimo tego, że jestem zapewne uciążliwą pacjentką i dość często odchodzę od sztywnych reguł, a wizyty odbywają się rzadziej niż powinny, otrzymywałam wsparcie ze strony pani Magdy i udało mi się osiągnąć swój cel i to bez większych wyrzeczeń. Jednak utracone kilogramy to nic w porównaniu ze świadomością, którą zyskałam dzięki wizytom u pani doktor, zmianą nawyków żywieniowych i ogólnym lepszym samopoczuciem. Bardzo dziękuję :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Pani Magda jest bardzo miłą osobą, poinformowała mnie o zasadach diety, którą prowadzi ze swoimi pacjentami. Nie mniej system ten nie do końca mnie przekował. Stała niemała cena za półroczny program dietetyczny, bez możliwości spróbowania, jakoś mnie zniechęciła. Wszak każdy organizm jest inny i akurat system, który na jednostkę stawia powinien to uwzględniać w różnych aspektach. Trudno też porzucić zalecenia lekarza endokrynologa na rzecz diety z 3 posiłkami zamiast 5 bez możliwości sprawdzenia jak zareaguje nasz organizm. Nie oceniam diety ani osoby ale mam pewne uwagi co do samego programu Natural Balance.

Magdalena Szymańska

Program regulujący przemianę materii metabolic balance nie jest dietą lecz nauką zdrowych nawyków żywieniowych mający na celu popraw metabolizmu, regulację gospodarki hormonalnej jak i poprawę samopoczucia i jest układany bardzo indywidualnie do pacjenta i jego wyników badań krwi. Jak najbardziej uwzględniamy preferencje pacjentów co do np antypatii żywieniowych, ale spożywanie 3 posiłków dziennie ma na celu obniżenie poziomu insuliny i cukru we krwi co spowoduję, że organizm zacznie wydzielać odpowiednie hormony i enzymy potrzebne dla prawidłowej przemiany materii także jeśli komuś nie odpowiada forma 3 posiłków niestety musi szukać innych rozwiązań gdyż jest to nasza główna zasada. Cena obejmuję badania krwi, plan żywienia i 10 spotkań konsultacyjnych aby nie pozostawić pacjenta samego tylko go mobilizować i kontrolować przebieg stosowaniu planu czego efektem jest to że pacjenci uzyskują założony efekt. Pozdrawiam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Na Panią Magdalenę trafiłam przez przypadek szukając dietetyka przez internet. Interesowała mnie dieta bez suplementów , liczenia kalorii. I to był strzał w dziesiątkę. W trzy miesiące schudłam 18 kg , poprawiło się moje samopoczucie, a przede wszystkim problemy zdrowotne zniknęły. Polecam każdemu kto chce zadbać o zdrowie !

Magdalena Szymańska

Bardzo się ciesze pani Aneto z takich sukcesów i gartuluję. Naszym głównym założeniem jest aby wyregulowć organizm w sposób naturalny bez supmelentów i chemii, opierając się na świeżym, nieprzetworzonym pożywieniu indywidualnie dopasowanym.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Na Metabolic Balance natknęłam się w internecie.Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam spróbować.Waga przekroczyła 72 kg i każda próba jej zmniejszenia kończyła się fiaskiem.Miałam wrażenie, że organizm się gdzieś przykorkował i walczył okrutnie z każdą formą aktywności fizycznej czy dietą.Nie czułam się dobrze sama ze sobą.
Na koniec lutego trafiłam do Pani Magdy.Na początek badania i szczegółowy wywiad.W marcu dostałam swój pan, który uwzględniał wszystkie moje sugestie dotyczące preferencji żywieniowych.
Tydzień za tygodniem mijał a waga w cudowny sposób zaczęła spadać w dół.Samopoczucie o niebo lepsze.Zbawienne okazały się dla mnie trzy posiłki dziennie.Nie chodziłam głodna.Czasami nawet porcje okazywał się dla mnie za duże.Plusem dla mnie była też częstotliwość spotkań,która mnie osobiście motywowała do tego,żeby trzymać się planu i nie robić żadnych skoków w bok.Na każdym spotkaniu Pani Magda zawsze wykonywała pomiary i pytała o odczucia.
Co do ceny...tak jest wysoka, ale na zdrowiu się nie oszczędza.Dostajemy w cenie 10 konsultacji, każda z analizą składu ciała, bardzo szczegółowe badania i plan skrojony indywidualnie dla nas.
Po czterech miesiącach jestem lżejsza o 11 kg.Łącznie zgubiłam 25 cm w obwodach.Wynik mówią same za siebie.
Szczególne podziękowania dla Pani Magdy bo jest dużą częścią tego sukcesu.

Magdalena Szymańska

Bardzo dziękuję za miłe słowa pani Beatko, i gatuluję wielkiego sukcesu jaki udało się osiągnąć, proszę pamiętać o zdrowych nawykach żywniowych, które wdrożyłyśmy aby utrzymać osiągnięty efekt. Pozdrawiam serdecznie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Zanim trafiłam do Pani Magdaleny próbowałam różnych diet od trenerów czy popularnych w mediach społecznościowych osób zajmujących się dziedziną "fit life". Efekty były niewielkie lub gdy już się pojawiały, szybko zgubione kilogramy powracały. Do Pani Magdy trafiłam końcem lutego. Po wykonaniu szczegółowych badań, początkiem marca rozpoczęłam dietę. Na chwilę obecną osiągnęłam już (po zaledwie 3 miesiącach) zamierzony cel. Zgubiłam prawie 15kg. Oprócz zgubionych kilogramów, zauważyłam również znaczna poprawę samopoczucia oraz lepszy sen. Zdarzały się odstępstwa od diety, jak to w życiu bywa - natrafiały się różne okazje/wyjazdy, jednak mimo to niechcianych kilogramów nie przybywało. Przystąpienie do programu Metabolic Balance było zdecydowanie dobrym krokiem, a efekty śmiało mogę stwierdzić przerosły moje oczekiwania ponieważ nie spodziewałam się osiągnięcia efektów w tak krótkim czasie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

E
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury metabolic balance

Serdecznie polecam Panią Magdalenę oraz Program Metablic Balance. Udało mi się osiągnąć zamierzony efekt bez wielkich trudności (schudłam ponad 10kg) oraz poprawić sposób żywienia. Naprawdę warto.

Magdalena Szymańska

Gratuluje pani Edyto i ciesze się z uzykanych efektów. Mam nadzięję, że zdrowe nawyki żywieniowe weszły w krew i bez problemu uda się je koontynować. Pozdrawiam serdecznie :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Metabolic Balance zle samopoczucie z powodu nadmiaru wagi zaburzenia przemiany materii

Wspaniała opieka i wsparcie przez cały czas trwania diety. Schudłam 8 kg oraz na razie a jestem przed fazą trzecią.Co najważniejsze w życiu różnie bywa wyjazdy ,urlopy czy trudne dni i pomimo tego że bywały okresy że nie trzymałam się diety i nie ćwiczyłam nie przytulam nic! wagą się utrzymuje już kilka miesięcy.Bardzo polecam się lepsze samopoczucie ,energia do życia i kilka lat młodziej się człowiek czuje.Jestem lekarzem także trochę więcej mogę powiedzieć jest bardzo zdrowa i na prawdę poprawia jakość życia.Do tego opieka dietetyczki ktora zawsze wspiera nawet w gorszych chwilach i bardzo się stara żeby dopasować termin spotkać oraz świetnie motywuje.Sama przyjemność.Bardzo polecam M.Szymańska i dietę metabolic balance na prawdę warto w siebie zainwestować nikt nie pożałuje!Spadek wagi jest efektem ubocznym uregulowania metaboizmu to jest cudowne.Na tej diecie nikt nie jest głodny.Jak zaczynalam miałam totalnie rozregulowany organizm ,praca po nocach jedzenie w nocy cały dzień bez i nabieralam wagi .Odkąd stosuje dietę choć nie zawsze nie ma ataków glodu wieczorem czy w nocy jak wstaje bo tego wymaga moja praca i wszystkie badania z krwi wróciły do normy a tym samym zmniejszyło się ryzyko zawalow, udarow i innych chorób.Przy poprzednich badaniach pomimo w miarę młodego wieku byłam w grupie ryzyka już nie jestem.Polecam

Magdalena Szymańska

Witam, niezmiernie cieszy mnie fakt poprawy stanu zdrowia i doprowadzenia do zmniejszenia ryzyka zawałów, udaru i innych chorób, a także utrzymania efektów mimo różnych niesprzyjających okoliczności. Dziękuje za miłe słowa i gratuluję osiągniętych sukcesów.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Metabolic Balance

Opinia neutralna i mieszane uczucia.
Uważam, że Metabolic Balance u mnie się nie sprawdził. Co prawda straciłem kilka kilogramów, ale nie było to dla mnie głównym celem.
W efekcie pogorszyło mi się kilka parametrów w badaniach analitycznych, które sobie już sam zrobiłem. Po przesłaniu mojej ostatniej wiadomości wraz z wynikami tych badań, Pani Magdalena już nie odpisała.
Piotr

Magdalena Szymańska

Jesli chodzi o wyniki badań to najwcześniej poprawy możemy się spodziewać po 12 tygodniach stosowania fazy ścisłej, z tego co mi wiadomo pan robił wyniki badań po nie całych 12 tygodniach - szkoda że nie zwrócił pan uwagi, że inne wyniki jak cały lipidogram, uległy poprawie - cholesterol całkowity ( z 4,20 na 3,4 mmol/l ) zły cholesterol LDL ( 2,63 na 1,9 mmol/l ) i trójglicerydy ( z 1,15 mmol na 0,90 mmol/l ).
Co do glukozy i insuliny są to bardzo indywidualne reakcje, często na poprawe takich wyników potrzeba więcej czasu, czasami również dochodzi do tzw kryzysów ozdrowieńczych - badania krwi najpierw chwilowo sie pogarszają a nastepnie ulegąja poprawie. Dodam jeszcze że na tak skomplkowaną chorobe jak insulinooporność ma wpływ wiele czynników nie tylko żywienie i one mogły się przyczynić do pogorszenia wyników, szkoda że tego pan nie wziął pod uwagę. Co do pozostałych efektów na których również panu zależało zredukował pan wage ciała i zgłaszał że samopoczucie się poprawiło. Szkoda że miał pan więcej cierpliwości i nie poczekał chwile dłużej aby wykonać kolejne badanie tylko odrazu wystawił opinie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Ceny i usługi

Analiza składu ciała

30 zł

ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Natury

30 zł

Zdrowe żywienie

ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Natury

- zł

Regulacja przemiany materii

ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Natury

- zł

Zwykła wizyta

60 zł

ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Gabinet Powrót Do Natury

60 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury analiza stanu odżywienia

Do Pani Magdaleny trafiłam z ciągłymi migrenami, bólami stawów, ciągłym nadmiarem kg, a przede wszystkim z brakiem pomysłu na zbilansowaną dietę. Już po pierwszej wizycie, gdzie zostałam skierowana na badania poprzedzające ułożenie diety, a nie odesłana z gotowym jadłospisem, wiedziałam, że to ma sens i dziś nie żałuje, że się zdecydowałam. Schudłam 12,5 kg w niecałe 3 miesiące i dzięki temu czuje się nie tylko lepiej psychicznie, ale przede wszystkim zniknęły wszelkie bóle i problemy zdrowotne. Mam więcej energii i cieszę się z każdego dnia, a dieta to już nie jest dieta tylko mój nawyk, a przede wszystkim świadomość żywieniowa na całe życie. Każda wizyta przebiegała profesjonalnie i bardzo serdecznie, otrzymywałam wiele wskazówek i sugestii, a w razie potrzeby pisałam maile do Pani Magdaleny i zawsze otrzymywałam sensowną i wyczerpującą odpowiedź. Program ma wiele zalet i polecam każdemu, kto stanął w miejscu lub nie może zrzucić zbędnych kilogramów. Przy okazji dowiedziałam się, których "zdrowych" produktów unikać, a które wprowadzić. Polecam każdemu pomoc Pani Magdaleny i zapoznanie się z programem Metabolic Balance, ponieważ jest to inwestycja nie tylko w lepszy wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie! Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję ! :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Pierwsza wizyta

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą i profesjonalnie podchodzącą do swej pracy. Niemniej jednak, zaproponowana mi oferta nie odpowiada moim preferencjom. Głównym tego powodem jest konieczność zdecydowania się na cały program (ok. 6-miesięczny) „w ślepo”, przy jego znacznym koszcie (2500 PLN)- u innych dietetyków podejście jest etapowe i samemu człowiek decyduje czy ta forma współpracy mu odpowiada, ponosząc koszty tylko do momentu kiedy z „terapii” się korzysta. Druga rzecz która mnie osobiście nie przekonuje, to metoda żywienia przy 3 posiłkach dziennie, z 5-godzinnymi przerwami między nimi. Ostatecznie, choć to już bardziej tak na marginesie- zniechęcił mnie koszt pierwszej wizyty, która de facto ograniczyła się do tego, że Pani Doktor przez 20 minut opowiadała o programie- czyli przedstawiała swoją ofertę, a wysłuchanie tej reklamy kosztuje 60 zł.Czytając opinie widzę, że metoda zaproponowana przez Panią Doktor daje ludziom oczekiwane efekty. Mnie ona jednak nie przekonuje i z tego powodu nie zdecyduję się na współpracę.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

W
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Bardzo serdeczna i profesjonalna pani doktor :) pomimo tego, że jestem zapewne uciążliwą pacjentką i dość często odchodzę od sztywnych reguł, a wizyty odbywają się rzadziej niż powinny, otrzymywałam wsparcie ze strony pani Magdy i udało mi się osiągnąć swój cel i to bez większych wyrzeczeń. Jednak utracone kilogramy to nic w porównaniu ze świadomością, którą zyskałam dzięki wizytom u pani doktor, zmianą nawyków żywieniowych i ogólnym lepszym samopoczuciem. Bardzo dziękuję :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Pani Magda jest bardzo miłą osobą, poinformowała mnie o zasadach diety, którą prowadzi ze swoimi pacjentami. Nie mniej system ten nie do końca mnie przekował. Stała niemała cena za półroczny program dietetyczny, bez możliwości spróbowania, jakoś mnie zniechęciła. Wszak każdy organizm jest inny i akurat system, który na jednostkę stawia powinien to uwzględniać w różnych aspektach. Trudno też porzucić zalecenia lekarza endokrynologa na rzecz diety z 3 posiłkami zamiast 5 bez możliwości sprawdzenia jak zareaguje nasz organizm. Nie oceniam diety ani osoby ale mam pewne uwagi co do samego programu Natural Balance.

Magdalena Szymańska

Program regulujący przemianę materii metabolic balance nie jest dietą lecz nauką zdrowych nawyków żywieniowych mający na celu popraw metabolizmu, regulację gospodarki hormonalnej jak i poprawę samopoczucia i jest układany bardzo indywidualnie do pacjenta i jego wyników badań krwi. Jak najbardziej uwzględniamy preferencje pacjentów co do np antypatii żywieniowych, ale spożywanie 3 posiłków dziennie ma na celu obniżenie poziomu insuliny i cukru we krwi co spowoduję, że organizm zacznie wydzielać odpowiednie hormony i enzymy potrzebne dla prawidłowej przemiany materii także jeśli komuś nie odpowiada forma 3 posiłków niestety musi szukać innych rozwiązań gdyż jest to nasza główna zasada. Cena obejmuję badania krwi, plan żywienia i 10 spotkań konsultacyjnych aby nie pozostawić pacjenta samego tylko go mobilizować i kontrolować przebieg stosowaniu planu czego efektem jest to że pacjenci uzyskują założony efekt. Pozdrawiam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Na Panią Magdalenę trafiłam przez przypadek szukając dietetyka przez internet. Interesowała mnie dieta bez suplementów , liczenia kalorii. I to był strzał w dziesiątkę. W trzy miesiące schudłam 18 kg , poprawiło się moje samopoczucie, a przede wszystkim problemy zdrowotne zniknęły. Polecam każdemu kto chce zadbać o zdrowie !

Magdalena Szymańska

Bardzo się ciesze pani Aneto z takich sukcesów i gartuluję. Naszym głównym założeniem jest aby wyregulowć organizm w sposób naturalny bez supmelentów i chemii, opierając się na świeżym, nieprzetworzonym pożywieniu indywidualnie dopasowanym.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Na Metabolic Balance natknęłam się w internecie.Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam spróbować.Waga przekroczyła 72 kg i każda próba jej zmniejszenia kończyła się fiaskiem.Miałam wrażenie, że organizm się gdzieś przykorkował i walczył okrutnie z każdą formą aktywności fizycznej czy dietą.Nie czułam się dobrze sama ze sobą.
Na koniec lutego trafiłam do Pani Magdy.Na początek badania i szczegółowy wywiad.W marcu dostałam swój pan, który uwzględniał wszystkie moje sugestie dotyczące preferencji żywieniowych.
Tydzień za tygodniem mijał a waga w cudowny sposób zaczęła spadać w dół.Samopoczucie o niebo lepsze.Zbawienne okazały się dla mnie trzy posiłki dziennie.Nie chodziłam głodna.Czasami nawet porcje okazywał się dla mnie za duże.Plusem dla mnie była też częstotliwość spotkań,która mnie osobiście motywowała do tego,żeby trzymać się planu i nie robić żadnych skoków w bok.Na każdym spotkaniu Pani Magda zawsze wykonywała pomiary i pytała o odczucia.
Co do ceny...tak jest wysoka, ale na zdrowiu się nie oszczędza.Dostajemy w cenie 10 konsultacji, każda z analizą składu ciała, bardzo szczegółowe badania i plan skrojony indywidualnie dla nas.
Po czterech miesiącach jestem lżejsza o 11 kg.Łącznie zgubiłam 25 cm w obwodach.Wynik mówią same za siebie.
Szczególne podziękowania dla Pani Magdy bo jest dużą częścią tego sukcesu.

Magdalena Szymańska

Bardzo dziękuję za miłe słowa pani Beatko, i gatuluję wielkiego sukcesu jaki udało się osiągnąć, proszę pamiętać o zdrowych nawykach żywniowych, które wdrożyłyśmy aby utrzymać osiągnięty efekt. Pozdrawiam serdecznie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Zanim trafiłam do Pani Magdaleny próbowałam różnych diet od trenerów czy popularnych w mediach społecznościowych osób zajmujących się dziedziną "fit life". Efekty były niewielkie lub gdy już się pojawiały, szybko zgubione kilogramy powracały. Do Pani Magdy trafiłam końcem lutego. Po wykonaniu szczegółowych badań, początkiem marca rozpoczęłam dietę. Na chwilę obecną osiągnęłam już (po zaledwie 3 miesiącach) zamierzony cel. Zgubiłam prawie 15kg. Oprócz zgubionych kilogramów, zauważyłam również znaczna poprawę samopoczucia oraz lepszy sen. Zdarzały się odstępstwa od diety, jak to w życiu bywa - natrafiały się różne okazje/wyjazdy, jednak mimo to niechcianych kilogramów nie przybywało. Przystąpienie do programu Metabolic Balance było zdecydowanie dobrym krokiem, a efekty śmiało mogę stwierdzić przerosły moje oczekiwania ponieważ nie spodziewałam się osiągnięcia efektów w tak krótkim czasie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

E
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury metabolic balance

Serdecznie polecam Panią Magdalenę oraz Program Metablic Balance. Udało mi się osiągnąć zamierzony efekt bez wielkich trudności (schudłam ponad 10kg) oraz poprawić sposób żywienia. Naprawdę warto.

Magdalena Szymańska

Gratuluje pani Edyto i ciesze się z uzykanych efektów. Mam nadzięję, że zdrowe nawyki żywieniowe weszły w krew i bez problemu uda się je koontynować. Pozdrawiam serdecznie :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Metabolic Balance zle samopoczucie z powodu nadmiaru wagi zaburzenia przemiany materii

Wspaniała opieka i wsparcie przez cały czas trwania diety. Schudłam 8 kg oraz na razie a jestem przed fazą trzecią.Co najważniejsze w życiu różnie bywa wyjazdy ,urlopy czy trudne dni i pomimo tego że bywały okresy że nie trzymałam się diety i nie ćwiczyłam nie przytulam nic! wagą się utrzymuje już kilka miesięcy.Bardzo polecam się lepsze samopoczucie ,energia do życia i kilka lat młodziej się człowiek czuje.Jestem lekarzem także trochę więcej mogę powiedzieć jest bardzo zdrowa i na prawdę poprawia jakość życia.Do tego opieka dietetyczki ktora zawsze wspiera nawet w gorszych chwilach i bardzo się stara żeby dopasować termin spotkać oraz świetnie motywuje.Sama przyjemność.Bardzo polecam M.Szymańska i dietę metabolic balance na prawdę warto w siebie zainwestować nikt nie pożałuje!Spadek wagi jest efektem ubocznym uregulowania metaboizmu to jest cudowne.Na tej diecie nikt nie jest głodny.Jak zaczynalam miałam totalnie rozregulowany organizm ,praca po nocach jedzenie w nocy cały dzień bez i nabieralam wagi .Odkąd stosuje dietę choć nie zawsze nie ma ataków glodu wieczorem czy w nocy jak wstaje bo tego wymaga moja praca i wszystkie badania z krwi wróciły do normy a tym samym zmniejszyło się ryzyko zawalow, udarow i innych chorób.Przy poprzednich badaniach pomimo w miarę młodego wieku byłam w grupie ryzyka już nie jestem.Polecam

Magdalena Szymańska

Witam, niezmiernie cieszy mnie fakt poprawy stanu zdrowia i doprowadzenia do zmniejszenia ryzyka zawałów, udaru i innych chorób, a także utrzymania efektów mimo różnych niesprzyjających okoliczności. Dziękuje za miłe słowa i gratuluję osiągniętych sukcesów.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Metabolic Balance

Opinia neutralna i mieszane uczucia.
Uważam, że Metabolic Balance u mnie się nie sprawdził. Co prawda straciłem kilka kilogramów, ale nie było to dla mnie głównym celem.
W efekcie pogorszyło mi się kilka parametrów w badaniach analitycznych, które sobie już sam zrobiłem. Po przesłaniu mojej ostatniej wiadomości wraz z wynikami tych badań, Pani Magdalena już nie odpisała.
Piotr

Magdalena Szymańska

Jesli chodzi o wyniki badań to najwcześniej poprawy możemy się spodziewać po 12 tygodniach stosowania fazy ścisłej, z tego co mi wiadomo pan robił wyniki badań po nie całych 12 tygodniach - szkoda że nie zwrócił pan uwagi, że inne wyniki jak cały lipidogram, uległy poprawie - cholesterol całkowity ( z 4,20 na 3,4 mmol/l ) zły cholesterol LDL ( 2,63 na 1,9 mmol/l ) i trójglicerydy ( z 1,15 mmol na 0,90 mmol/l ).
Co do glukozy i insuliny są to bardzo indywidualne reakcje, często na poprawe takich wyników potrzeba więcej czasu, czasami również dochodzi do tzw kryzysów ozdrowieńczych - badania krwi najpierw chwilowo sie pogarszają a nastepnie ulegąja poprawie. Dodam jeszcze że na tak skomplkowaną chorobe jak insulinooporność ma wpływ wiele czynników nie tylko żywienie i one mogły się przyczynić do pogorszenia wyników, szkoda że tego pan nie wziął pod uwagę. Co do pozostałych efektów na których również panu zależało zredukował pan wage ciała i zgłaszał że samopoczucie się poprawiło. Szkoda że miał pan więcej cierpliwości i nie poczekał chwile dłużej aby wykonać kolejne badanie tylko odrazu wystawił opinie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

20 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów naZnanyLekarz.pl


 • Witam, mam zaleconą wizytę u dietetyka od dermatologa - zmagam​ się ze zmiana na twarzy i tułowiu. Być może jest to sprawa złej diety. Czy może mi Pani pomóc?

  Pozdrawiam

  Witam, dieta na pewno ma wpływ na skórę natomiast jesli chodzi o problemy skórne jest to bardzo skomplikowana dolegliwość na którą zazwyczaj ma wpływ kilka czynników i najlepiej aby leczenie nie ograniczało się jedynie do ditety. Pozdrawiam.

  Magdalena Szymańska

 • Witam,
  Moja mama, jako osoba chorujaca na dne moczanowa ma bardzo ograniczone menu. Nigdzie tez nie moge znalezc pelnych informacji co wolno a czego nie wolno jesc w diecie przy tej chorobie. Czy uklada Pani diete dostosowana do ww choroby?
  Pozdrawiam

  Witam, jak najbardziej. Zapraszam na konsultację.

  Magdalena Szymańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie wykonuję usługę porad dietetycznych opartą na indywidulanym programie żywienia i regulacji przemiany materii metabolic balance®. Jest...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby metaboliczne
 • nadciśnienie tętnicze
 • miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Compleo, Terapie Naturalne

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Hiszpański

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Artykuły (1)