Adres

ul. Św. Gertrudy 8/6, Stare Miasto, Kraków
Gabinet Powrót Do Natury (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto
12 201.....

Analiza składu ciała • 20 zł

Biorezonans • 130 zł

Konsultacja dietetyczna ( pierwsza wizyta ) • 60 zł +1 więcej

Regulacja przemiany materii - probram metabolic balance

ul. Św. Gertrudy 8/6, Stare Miasto, Kraków
Metabolic Balance (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie wykonuję usługę porad dietetycznych opartą na indywidulanym programie żywienia i regulacji przemiany materii metabolic balance®. Jest...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Compleo, Terapie Naturalne


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury konsultacja dietetyczna ( pierwsza wizyta )

Polecam Panią Magdalene zrobiła na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Pełen profesjonalizm.

mgr Magdalena Szymańska

Bardzo dziękuje za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie. W razie pytań jestem do dyspozycji.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Do Pani Magdaleny wysłały mnie moje przyjaciółki, ponieważ widziały ze sobie nie radzę. Siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej i wielogodzinna praca za biurkiem sprawiły ze w 4 lata przytyłam ponad 20 kg. Dzięki Pani Magdalenie i opracowanemu przez nią planie udało mi sie zrzucić 15kg w 3 miesiące a to jeszcze nie koniec! Plusów jest jednak wiecej, fizycznie i psychicznie czuje sie dużo lepiej! Ze względu na to że mieszkam za granicą nie mogę przyjeżdzać regularnie na konsultacje do Krakowa, mimo to jesteśmy w stałym kontakcie mailowym badz telefonicznym, zawsze mogę liczyć na wsparcie i profesionalne odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam Panią Magdalenę każdemu, kto ma podobne problemy, warto!!

mgr Magdalena Szymańska

Pani Jadwigo niezmiernie się cieszę z osiągniętych wyników i jestem pewna że to nie koniec sukcesów. Niezmiernie ważna jest dla mnie poprawa kondycji fizycznej i psychicznej ponieważ przekłada się to na lepszą jakość życia . Służę pomocą w każdej chwili. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Pani Magda to miła, kompetentna dietetyk. Na pierwszej wizycie przedstawiła mi pełen plan diety wraz z jej zasadami oraz ceną za cały cykl spotkań. Do niczego nie zmuszała, dała czas na zastanowienie bo koszt rzeczywiście nie jest niski. Zdecydowałam się i w niecałe trzy miesiące schudłam 8kg stosując się do dość restrykcyjnych zasad. Dieta ta przeznaczona jest dla osób zdeterminowanych, które chcą zmienić swój sposób odżywiania nie tylko na czas spotkań z Panią Magdą ale na całe życie. Fajnym dodatkiem jest grupa na FB osób będących na diecie, wspierających się, wymieniających się przepisami itp.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Metabolic Balance

Widać, że doświadczenie przekłada się na profesjonalizm. Rzetelny wywiad oraz indywidualne podejście do pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury analiza stanu odżywienia

Do Pani Magdaleny trafiłam z ciągłymi migrenami, bólami stawów, ciągłym nadmiarem kg, a przede wszystkim z brakiem pomysłu na zbilansowaną dietę. Już po pierwszej wizycie, gdzie zostałam skierowana na badania poprzedzające ułożenie diety, a nie odesłana z gotowym jadłospisem, wiedziałam, że to ma sens i dziś nie żałuje, że się zdecydowałam. Schudłam 12,5 kg w niecałe 3 miesiące i dzięki temu czuje się nie tylko lepiej psychicznie, ale przede wszystkim zniknęły wszelkie bóle i problemy zdrowotne. Mam więcej energii i cieszę się z każdego dnia, a dieta to już nie jest dieta tylko mój nawyk, a przede wszystkim świadomość żywieniowa na całe życie. Każda wizyta przebiegała profesjonalnie i bardzo serdecznie, otrzymywałam wiele wskazówek i sugestii, a w razie potrzeby pisałam maile do Pani Magdaleny i zawsze otrzymywałam sensowną i wyczerpującą odpowiedź. Program ma wiele zalet i polecam każdemu, kto stanął w miejscu lub nie może zrzucić zbędnych kilogramów. Przy okazji dowiedziałam się, których "zdrowych" produktów unikać, a które wprowadzić. Polecam każdemu pomoc Pani Magdaleny i zapoznanie się z programem Metabolic Balance, ponieważ jest to inwestycja nie tylko w lepszy wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie! Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję ! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Pierwsza wizyta

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą i profesjonalnie podchodzącą do swej pracy. Niemniej jednak, zaproponowana mi oferta nie odpowiada moim preferencjom. Głównym tego powodem jest konieczność zdecydowania się na cały program (ok. 6-miesięczny) „w ślepo”, przy jego znacznym koszcie (2500 PLN)- u innych dietetyków podejście jest etapowe i samemu człowiek decyduje czy ta forma współpracy mu odpowiada, ponosząc koszty tylko do momentu kiedy z „terapii” się korzysta. Druga rzecz która mnie osobiście nie przekonuje, to metoda żywienia przy 3 posiłkach dziennie, z 5-godzinnymi przerwami między nimi. Ostatecznie, choć to już bardziej tak na marginesie- zniechęcił mnie koszt pierwszej wizyty, która de facto ograniczyła się do tego, że Pani Doktor przez 20 minut opowiadała o programie- czyli przedstawiała swoją ofertę, a wysłuchanie tej reklamy kosztuje 60 zł.Czytając opinie widzę, że metoda zaproponowana przez Panią Doktor daje ludziom oczekiwane efekty. Mnie ona jednak nie przekonuje i z tego powodu nie zdecyduję się na współpracę.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Bardzo serdeczna i profesjonalna pani doktor :) pomimo tego, że jestem zapewne uciążliwą pacjentką i dość często odchodzę od sztywnych reguł, a wizyty odbywają się rzadziej niż powinny, otrzymywałam wsparcie ze strony pani Magdy i udało mi się osiągnąć swój cel i to bez większych wyrzeczeń. Jednak utracone kilogramy to nic w porównaniu ze świadomością, którą zyskałam dzięki wizytom u pani doktor, zmianą nawyków żywieniowych i ogólnym lepszym samopoczuciem. Bardzo dziękuję :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Pani Magda jest bardzo miłą osobą, poinformowała mnie o zasadach diety, którą prowadzi ze swoimi pacjentami. Nie mniej system ten nie do końca mnie przekował. Stała niemała cena za półroczny program dietetyczny, bez możliwości spróbowania, jakoś mnie zniechęciła. Wszak każdy organizm jest inny i akurat system, który na jednostkę stawia powinien to uwzględniać w różnych aspektach. Trudno też porzucić zalecenia lekarza endokrynologa na rzecz diety z 3 posiłkami zamiast 5 bez możliwości sprawdzenia jak zareaguje nasz organizm. Nie oceniam diety ani osoby ale mam pewne uwagi co do samego programu Natural Balance.

mgr Magdalena Szymańska

Program regulujący przemianę materii metabolic balance nie jest dietą lecz nauką zdrowych nawyków żywieniowych mający na celu popraw metabolizmu, regulację gospodarki hormonalnej jak i poprawę samopoczucia i jest układany bardzo indywidualnie do pacjenta i jego wyników badań krwi. Jak najbardziej uwzględniamy preferencje pacjentów co do np antypatii żywieniowych, ale spożywanie 3 posiłków dziennie ma na celu obniżenie poziomu insuliny i cukru we krwi co spowoduję, że organizm zacznie wydzielać odpowiednie hormony i enzymy potrzebne dla prawidłowej przemiany materii także jeśli komuś nie odpowiada forma 3 posiłków niestety musi szukać innych rozwiązań gdyż jest to nasza główna zasada. Cena obejmuję badania krwi, plan żywienia i 10 spotkań konsultacyjnych aby nie pozostawić pacjenta samego tylko go mobilizować i kontrolować przebieg stosowaniu planu czego efektem jest to że pacjenci uzyskują założony efekt. Pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Na Panią Magdalenę trafiłam przez przypadek szukając dietetyka przez internet. Interesowała mnie dieta bez suplementów , liczenia kalorii. I to był strzał w dziesiątkę. W trzy miesiące schudłam 18 kg , poprawiło się moje samopoczucie, a przede wszystkim problemy zdrowotne zniknęły. Polecam każdemu kto chce zadbać o zdrowie !

mgr Magdalena Szymańska

Bardzo się ciesze pani Aneto z takich sukcesów i gartuluję. Naszym głównym założeniem jest aby wyregulowć organizm w sposób naturalny bez supmelentów i chemii, opierając się na świeżym, nieprzetworzonym pożywieniu indywidualnie dopasowanym.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Na Metabolic Balance natknęłam się w internecie.Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam spróbować.Waga przekroczyła 72 kg i każda próba jej zmniejszenia kończyła się fiaskiem.Miałam wrażenie, że organizm się gdzieś przykorkował i walczył okrutnie z każdą formą aktywności fizycznej czy dietą.Nie czułam się dobrze sama ze sobą.
Na koniec lutego trafiłam do Pani Magdy.Na początek badania i szczegółowy wywiad.W marcu dostałam swój pan, który uwzględniał wszystkie moje sugestie dotyczące preferencji żywieniowych.
Tydzień za tygodniem mijał a waga w cudowny sposób zaczęła spadać w dół.Samopoczucie o niebo lepsze.Zbawienne okazały się dla mnie trzy posiłki dziennie.Nie chodziłam głodna.Czasami nawet porcje okazywał się dla mnie za duże.Plusem dla mnie była też częstotliwość spotkań,która mnie osobiście motywowała do tego,żeby trzymać się planu i nie robić żadnych skoków w bok.Na każdym spotkaniu Pani Magda zawsze wykonywała pomiary i pytała o odczucia.
Co do ceny...tak jest wysoka, ale na zdrowiu się nie oszczędza.Dostajemy w cenie 10 konsultacji, każda z analizą składu ciała, bardzo szczegółowe badania i plan skrojony indywidualnie dla nas.
Po czterech miesiącach jestem lżejsza o 11 kg.Łącznie zgubiłam 25 cm w obwodach.Wynik mówią same za siebie.
Szczególne podziękowania dla Pani Magdy bo jest dużą częścią tego sukcesu.

mgr Magdalena Szymańska

Bardzo dziękuję za miłe słowa pani Beatko, i gatuluję wielkiego sukcesu jaki udało się osiągnąć, proszę pamiętać o zdrowych nawykach żywniowych, które wdrożyłyśmy aby utrzymać osiągnięty efekt. Pozdrawiam serdecznie.


Usługi i ceny

Biorezonans

130 zł


ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

130 zł

Gabinet Powrót Do Natury


Analiza składu ciała

20 zł


ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

20 zł

Gabinet Powrót Do Natury


Konsultacja dietetyczna ( pierwsza wizyta )

60 zł


ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

60 zł

Gabinet Powrót Do Natury


Regulacja przemiany materii - probram metabolic balance


ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków

Brak informacji o cenie

Gabinet Powrót Do Natury

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury konsultacja dietetyczna ( pierwsza wizyta )

Polecam Panią Magdalene zrobiła na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Pełen profesjonalizm.

mgr Magdalena Szymańska

Bardzo dziękuje za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie. W razie pytań jestem do dyspozycji.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Do Pani Magdaleny wysłały mnie moje przyjaciółki, ponieważ widziały ze sobie nie radzę. Siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej i wielogodzinna praca za biurkiem sprawiły ze w 4 lata przytyłam ponad 20 kg. Dzięki Pani Magdalenie i opracowanemu przez nią planie udało mi sie zrzucić 15kg w 3 miesiące a to jeszcze nie koniec! Plusów jest jednak wiecej, fizycznie i psychicznie czuje sie dużo lepiej! Ze względu na to że mieszkam za granicą nie mogę przyjeżdzać regularnie na konsultacje do Krakowa, mimo to jesteśmy w stałym kontakcie mailowym badz telefonicznym, zawsze mogę liczyć na wsparcie i profesionalne odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam Panią Magdalenę każdemu, kto ma podobne problemy, warto!!

mgr Magdalena Szymańska

Pani Jadwigo niezmiernie się cieszę z osiągniętych wyników i jestem pewna że to nie koniec sukcesów. Niezmiernie ważna jest dla mnie poprawa kondycji fizycznej i psychicznej ponieważ przekłada się to na lepszą jakość życia . Służę pomocą w każdej chwili. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Pani Magda to miła, kompetentna dietetyk. Na pierwszej wizycie przedstawiła mi pełen plan diety wraz z jej zasadami oraz ceną za cały cykl spotkań. Do niczego nie zmuszała, dała czas na zastanowienie bo koszt rzeczywiście nie jest niski. Zdecydowałam się i w niecałe trzy miesiące schudłam 8kg stosując się do dość restrykcyjnych zasad. Dieta ta przeznaczona jest dla osób zdeterminowanych, które chcą zmienić swój sposób odżywiania nie tylko na czas spotkań z Panią Magdą ale na całe życie. Fajnym dodatkiem jest grupa na FB osób będących na diecie, wspierających się, wymieniających się przepisami itp.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Metabolic Balance

Widać, że doświadczenie przekłada się na profesjonalizm. Rzetelny wywiad oraz indywidualne podejście do pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury analiza stanu odżywienia

Do Pani Magdaleny trafiłam z ciągłymi migrenami, bólami stawów, ciągłym nadmiarem kg, a przede wszystkim z brakiem pomysłu na zbilansowaną dietę. Już po pierwszej wizycie, gdzie zostałam skierowana na badania poprzedzające ułożenie diety, a nie odesłana z gotowym jadłospisem, wiedziałam, że to ma sens i dziś nie żałuje, że się zdecydowałam. Schudłam 12,5 kg w niecałe 3 miesiące i dzięki temu czuje się nie tylko lepiej psychicznie, ale przede wszystkim zniknęły wszelkie bóle i problemy zdrowotne. Mam więcej energii i cieszę się z każdego dnia, a dieta to już nie jest dieta tylko mój nawyk, a przede wszystkim świadomość żywieniowa na całe życie. Każda wizyta przebiegała profesjonalnie i bardzo serdecznie, otrzymywałam wiele wskazówek i sugestii, a w razie potrzeby pisałam maile do Pani Magdaleny i zawsze otrzymywałam sensowną i wyczerpującą odpowiedź. Program ma wiele zalet i polecam każdemu, kto stanął w miejscu lub nie może zrzucić zbędnych kilogramów. Przy okazji dowiedziałam się, których "zdrowych" produktów unikać, a które wprowadzić. Polecam każdemu pomoc Pani Magdaleny i zapoznanie się z programem Metabolic Balance, ponieważ jest to inwestycja nie tylko w lepszy wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie! Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję ! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Pierwsza wizyta

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą i profesjonalnie podchodzącą do swej pracy. Niemniej jednak, zaproponowana mi oferta nie odpowiada moim preferencjom. Głównym tego powodem jest konieczność zdecydowania się na cały program (ok. 6-miesięczny) „w ślepo”, przy jego znacznym koszcie (2500 PLN)- u innych dietetyków podejście jest etapowe i samemu człowiek decyduje czy ta forma współpracy mu odpowiada, ponosząc koszty tylko do momentu kiedy z „terapii” się korzysta. Druga rzecz która mnie osobiście nie przekonuje, to metoda żywienia przy 3 posiłkach dziennie, z 5-godzinnymi przerwami między nimi. Ostatecznie, choć to już bardziej tak na marginesie- zniechęcił mnie koszt pierwszej wizyty, która de facto ograniczyła się do tego, że Pani Doktor przez 20 minut opowiadała o programie- czyli przedstawiała swoją ofertę, a wysłuchanie tej reklamy kosztuje 60 zł.Czytając opinie widzę, że metoda zaproponowana przez Panią Doktor daje ludziom oczekiwane efekty. Mnie ona jednak nie przekonuje i z tego powodu nie zdecyduję się na współpracę.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Bardzo serdeczna i profesjonalna pani doktor :) pomimo tego, że jestem zapewne uciążliwą pacjentką i dość często odchodzę od sztywnych reguł, a wizyty odbywają się rzadziej niż powinny, otrzymywałam wsparcie ze strony pani Magdy i udało mi się osiągnąć swój cel i to bez większych wyrzeczeń. Jednak utracone kilogramy to nic w porównaniu ze świadomością, którą zyskałam dzięki wizytom u pani doktor, zmianą nawyków żywieniowych i ogólnym lepszym samopoczuciem. Bardzo dziękuję :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Pani Magda jest bardzo miłą osobą, poinformowała mnie o zasadach diety, którą prowadzi ze swoimi pacjentami. Nie mniej system ten nie do końca mnie przekował. Stała niemała cena za półroczny program dietetyczny, bez możliwości spróbowania, jakoś mnie zniechęciła. Wszak każdy organizm jest inny i akurat system, który na jednostkę stawia powinien to uwzględniać w różnych aspektach. Trudno też porzucić zalecenia lekarza endokrynologa na rzecz diety z 3 posiłkami zamiast 5 bez możliwości sprawdzenia jak zareaguje nasz organizm. Nie oceniam diety ani osoby ale mam pewne uwagi co do samego programu Natural Balance.

mgr Magdalena Szymańska

Program regulujący przemianę materii metabolic balance nie jest dietą lecz nauką zdrowych nawyków żywieniowych mający na celu popraw metabolizmu, regulację gospodarki hormonalnej jak i poprawę samopoczucia i jest układany bardzo indywidualnie do pacjenta i jego wyników badań krwi. Jak najbardziej uwzględniamy preferencje pacjentów co do np antypatii żywieniowych, ale spożywanie 3 posiłków dziennie ma na celu obniżenie poziomu insuliny i cukru we krwi co spowoduję, że organizm zacznie wydzielać odpowiednie hormony i enzymy potrzebne dla prawidłowej przemiany materii także jeśli komuś nie odpowiada forma 3 posiłków niestety musi szukać innych rozwiązań gdyż jest to nasza główna zasada. Cena obejmuję badania krwi, plan żywienia i 10 spotkań konsultacyjnych aby nie pozostawić pacjenta samego tylko go mobilizować i kontrolować przebieg stosowaniu planu czego efektem jest to że pacjenci uzyskują założony efekt. Pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury Zwykła wizyta

Na Panią Magdalenę trafiłam przez przypadek szukając dietetyka przez internet. Interesowała mnie dieta bez suplementów , liczenia kalorii. I to był strzał w dziesiątkę. W trzy miesiące schudłam 18 kg , poprawiło się moje samopoczucie, a przede wszystkim problemy zdrowotne zniknęły. Polecam każdemu kto chce zadbać o zdrowie !

mgr Magdalena Szymańska

Bardzo się ciesze pani Aneto z takich sukcesów i gartuluję. Naszym głównym założeniem jest aby wyregulowć organizm w sposób naturalny bez supmelentów i chemii, opierając się na świeżym, nieprzetworzonym pożywieniu indywidualnie dopasowanym.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Powrót Do Natury

Na Metabolic Balance natknęłam się w internecie.Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam spróbować.Waga przekroczyła 72 kg i każda próba jej zmniejszenia kończyła się fiaskiem.Miałam wrażenie, że organizm się gdzieś przykorkował i walczył okrutnie z każdą formą aktywności fizycznej czy dietą.Nie czułam się dobrze sama ze sobą.
Na koniec lutego trafiłam do Pani Magdy.Na początek badania i szczegółowy wywiad.W marcu dostałam swój pan, który uwzględniał wszystkie moje sugestie dotyczące preferencji żywieniowych.
Tydzień za tygodniem mijał a waga w cudowny sposób zaczęła spadać w dół.Samopoczucie o niebo lepsze.Zbawienne okazały się dla mnie trzy posiłki dziennie.Nie chodziłam głodna.Czasami nawet porcje okazywał się dla mnie za duże.Plusem dla mnie była też częstotliwość spotkań,która mnie osobiście motywowała do tego,żeby trzymać się planu i nie robić żadnych skoków w bok.Na każdym spotkaniu Pani Magda zawsze wykonywała pomiary i pytała o odczucia.
Co do ceny...tak jest wysoka, ale na zdrowiu się nie oszczędza.Dostajemy w cenie 10 konsultacji, każda z analizą składu ciała, bardzo szczegółowe badania i plan skrojony indywidualnie dla nas.
Po czterech miesiącach jestem lżejsza o 11 kg.Łącznie zgubiłam 25 cm w obwodach.Wynik mówią same za siebie.
Szczególne podziękowania dla Pani Magdy bo jest dużą częścią tego sukcesu.

mgr Magdalena Szymańska

Bardzo dziękuję za miłe słowa pani Beatko, i gatuluję wielkiego sukcesu jaki udało się osiągnąć, proszę pamiętać o zdrowych nawykach żywniowych, które wdrożyłyśmy aby utrzymać osiągnięty efekt. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

21 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy Pani zajmuje się również chorobą Hashimoto i wysoką prolaktyna?

  Witam, jak najbardziej, należy przywrócic prawidłowa gospodarkę hormonalną organizmu co jest jednym z naszych głównych celów podczas układnia planu żywienia. Zapraszam na konsultację.

  mgr Magdalena Szymańska

 • Od jakiegoś czasu mam problemy z wagą. Nigdy nie byłam szczupła ale waga zawsze była w normie. Pół roku temu nastąpił gwałtowny skok wagi ok. 10 kg w ciągu 3 tyg i w tej chwili jest to już nadwaga. Przed skokiem nie zmieniałam diety, cały czas byłam aktywna fizycznie (głównie męcząca i stresująca praca fizyczna). Wprowadziłam siłownię 4 razy w tyg. a waga zamiast spaść, znowu podskoczyła o 3 kg więc po miesiącu bez efektów rzuciłam. Od tamtej pory waga się utrzymuje. Teraz znowu wróciłam na siłownię, rzuciłam pracę, wyeliminowałam z diety białe pieczywo, staram się jeść zdrowo ale efektów brak. Przebadałam tarczycę, wszystko z nią w porządku. Teraz zastanawiam się kto najlepiej pomoże mi zrzucić moje 13 kg nadbagażu i ewentualnie jakie badania zrobić? Udać się do dietetyka czy endokrynologa?

  Witam,
  Tak duży skok wagi może być związany z zaburzoną gospodarką insulinowo - cukrową, zalecałabym zrobić badanie 3 punktowej krzywej cukrowo- insulinowej zwłacza jeśli przybrała pani w obręcie talii. A takrze cały panel tarczycowy ( tsh, ft3, ft4, antTPO, antTG ). Zapraszam do zapoznania się z planami żywieniowymi metabolic balance, które kłądą główny nacisk na regulację poziom insuliny cukru we krwi i poprawę metabolizmu Pozdrawiam.

  mgr Magdalena Szymańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie wykonuję usługę porad dietetycznych opartą na indywidulanym programie żywienia i regulacji przemiany materii metabolic balance®. Jest...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Compleo, Terapie Naturalne

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Hiszpański

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Artykuły (1)