Adres

Starowiślna 83/ 6, Stare Miasto, Kraków
Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 9 lat
Gotówka
12 323.....

Moje doświadczenie

O mnie

Magister psychologii o specjalności kliniczno-sądowej, pedagog, certyfikowany terapeuta EEG Biofeedback, interwent kryzysowy w firmie LUX MED, terapeu...

Zobacz pełen opisOpinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

Zakończyłam terapię u Pani Magdaleny i mogę powiedzieć tylko tyle: z całego serca dziękuję. Za zaangażowanie, za uwagę, profesjonalizm i cudowne podejście do pacjenta. Na terapię poszłam z konkretnymi problemami i otrzymałam od Pani Magdaleny zarówno wsparcie jak i konkretne rozwiązania. Dzięki terapii radykalnie zmieniło się moje podejście. Cały czas pracuję nad sobą, wiem, jak sobie radzić z tym, co kiedyś mnie przerastało. Przed Panią Magdaleną miałam przykre doświadczenie z terapią, ale całe szczęście zaufałam Jej i pozwoliłam sobie pomóc. Sama terapia, cóż, trochę łez, dużo autorefleksji i szczere rozmowy. Pani Magdalena jest osobą, która wprowadza ciepłą i przyjazną atmosferę. Jej spostrzeżenia są trafne, ma bardzo dobrą pamięć i za każdym razem czułam, że naprawdę mnie słucha, a moje problemy i rozwiązanie są dla niej ważne. Jeśli ktokolwiek czyta ten komentarz, żeby podjąć decyzję, czy wybrać Panią Synowską na swojego terapeutę, to proszę się nie wahać. Terapię zakończyłam po mniej więcej roku, również z uwagi na sugestie Pani Magdaleny. Jeszcze raz dziękuję! :)

mgr Magdalena Synowska

Pani Kasiu,
to dla mnie wzruszająco miłe podsumowanie naszej pracy i ważny głos dający radość i motywacje... .bardzo dziękuję :-)
Wiem jednak, że nie z każdym pacjentem jestem w stanie pracować tak efektywnie, mądrze, zdyscyplinowanie i na pewnym poziomie zrozumienia. Jest Pani wspaniałą, mądrą i pracowita osobą. Mam nadzieję że będzie Pani już zawsze wierzyła w siebie i sobie.
Trzymam mocno kciuki :-)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

Polecam z całego serca. Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na wizytę u Pani psycholog. Bardzo sympatyczna, i co najważniejsze z bardzo pozytywnym i życzliwym podejściem do pacjenta... Mimo, że była to dopiero moja pierwsza wizyta, to już nie mogę doczekać się następnej :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

Spotykałam się z panią Magdą w czerwcu/lipcu tego roku. Na początku wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Miła, potrafiąca zauważyć pewne problemy, sama rzucając inne światło na omawianą sytuację. Chciałam kontynuować terapię z nią, planowałyśmy kolejne spotkania, małe kroczki. Pani Magda wybierała się na urlop zdrowotny, umówiłyśmy się na e-mail podsumowujący wizytę, gdyż na to zabrakło już czasu osobiście. Miała również dać znać kiedy będzie ponownie dostępna w gabinecie aby umówić spotkanie. Niestety od tego momentu telefon milczy, email nie dotarł. Myślałam, że może to być spowodowane dalszymi problemami zdrowotnymi lecz po analizie naszych spotkań odniosłam wrażenie, że Pani Magda nie chciała kontynuować mojej terapii, może liczyła na diametralne szybkie zmiany, o których wspominała, a na które ja nie byłam gotowa? Nie mniej jednak, terapia powinna odbywać się w tempie odpowiednim dla pacjenta, aby nie czuł się na nic naciskany ani nie wychodził z gabinetu z poczuciem winy, że nie spełnił oczekiwań psychologa, znów zawiódł. Bardzo mi przykro, że tak zakończyła się nasza współpraca, liczyłam na pomoc a nie cztery wizyty, które ponadto zakończyły się niespodziewanie. Nawet jeśli pani Magda planowała zakończenie mojej terapii z jakichkolwiek powodów, powinna mnie o tym poinformować, nie zostawiając pacjenta "na lodzie".

mgr Magdalena Synowska

Pani Klaudio,
jest mi bardzo przykro słysząc takie słowa i nie chodzi oczywiście o mnie tylko o Pani odczucia. Faktycznie przyszła Pani do mnie kiedy wybierałam się na długą przerwę zdrowotną o czym informowałam moich pacjentów. Nie wiem jak to się stało, że nie dostała Pani informacji o moim powrocie, ponieważ wysyłałam taką centralną wiadomość. Proszę pamiętać jednak, że nie naciskam swoich pacjentów a czasem nawet "zmuszam" swoim zachowaniem do zadzwonienia, napisania, zdenerwowania się ...przejęcia inicjatywy.
Jedno jest pewne, absolutnie nie mam żadnych swoich oczekiwań dotyczących pacjentów a kiedy uważam , że współpraca jest nie możliwa ...mówię o tym i tłumaczę dlaczego.
Pani Klaudio, proszę zadzwonić lub napisać to przynajmniej wyjaśnimy to nieporozumienie.
Serdecznie pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

To była moja pierwsza wizyta u psychologa, dlatego też bardzo się stresowałam, oczywiście kierowałam się ilością pozytywnych opinii i na szczęście się sprawdziły. Pani Magdalena w pełni zadbała o mój komfort oraz od razu zdobyła moje zaufanie. Rozmowa przebiegła naturalnie, bez spoglądania na zegarek (co na pewno bardzo przeszkadza, gdy rozmawia się o swoim życiu), z pełnym wyczuciem, empatią i ciepłym uśmiechem. Nie sądziłam, że można spotkać takie zrozumienie u zupełnie obcej osoby . Z przyjemnością będę kontynuować wizyty.

mgr Magdalena Synowska

Dziękuję Pani Małgorzato za miłe słowa. To dla mnie dużo znaczy że moi pacjenci czują się komfortowo chociaż wizyty u psychologa nie zawsze są miłe i spokojne.
Trzymam kciuki i wierzę w Panią.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju psychoterapia dzieci i młodzieży

Bardzo dziękujemy Pani Magdzie przede wszystkim za profesjonalną pomoc, życzliwość i zrozumienie. Warto podkreślić, że podejście Pani Magdy do pacjenta jest niezwykle wszechstronne i rzeczowe. To nie tylko fachowa porada ale również prawdziwe zainteresowanie i serdeczność. Szczerze polecam!

mgr Magdalena Synowska

Pani Sylwio, dziękuję za bardzo miłe słowa. Myślę sobie jednak , że to ja mam szczęście bo to moi pacjenci są wspaniałymi, świadomymi i inteligentnymi ludźmi.
Serdecznie pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju konsultacje psychologiczne

Chodziłam na wizyty przez kilka miesięcy. Podczas tego okresu te aspekty mojego życia, z których nie byłam zadowolna, znacznie się poprawiły. Dzięki Pani Magdzie spojrzałam na niektóre sprawy z zupełnie nowej perspektywy, uświadomiłam sobie, że niektóre przekonania były błędne oraz bardziej w siebie uwierzyłam. Uzyskałam również wsparcie i cenne rady dotyczące spraw codziennych. Pani Magda jest miłą, uważną i zaangażowaną lekarką, która nie krytykuje i nie ocenia. Bardzo polecam.

mgr Magdalena Synowska

Pani Olu,
bardzo dziękuję. Myślę jednak, że zmiany i pewna świadomość różnych spraw to wynik Pani ciężkiej i systematycznej pracy. Jest Pani wspaniała :-)


U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju konsultacje psychologiczne

Niezwykle ciepła rzeczowa i konkretna osoba. Bez oceniania zbędnych komentarzy po pierwszej wizycie poczułam, że Pani doktor jest mną naprawdę zainteresowana. unaoczniła mi wiele kwestii. Wyczekuję kolejnej wizyty.

mgr Magdalena Synowska

Bardzo dziękuje za miłe słowa :-)


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani psycholog była bardzo miła i sympatyczna. Potrafiła świetnie zdiagnozować nasz problem i podała dalszy plan działania. Byliśmy u niej ponad godzinę a chętnie siedzielibyśmy jeszcze drugą:)))

mgr Magdalena Synowska

Bardzo dziękuję :-)


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Magdaleny chodzę już od kilku miesięcy. Od razu udało nam się złapać dobry kontakt i nawiązać nić porozumienia. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna, szczera i bardzo pozytywna. Pani Magdalena jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i poświęca pacjentowi o wiele więcej czasu, niż tylko podczas spotkań. To, co mi się podoba w jej sposobie pracy z pacjentami, to zadna domowe, materiały dodatkowe i kontakt poprzez email. Praca nad sobą, swoimi emocjami i problemami wymaga o wiele większego wysiłku i zaangażowania, niż tylko rozmowy ze specjalistą, bez względu na to jak długie i częste by były. A właśnie te wszystkie dodatkowe rzeczy, które Pani Magdalena proponuje, pomagają pracować samodzielnie, również poza gabinetem.
5+ za pomysłowość, kreatywność! :-)

mgr Magdalena Synowska

Bardzo dziękuję Pani Joanno. Myślę jednak, że moje szczęście do wspaniałych, świadomych i mądrych pacjentów jest trudne do uwierzenia :-) Każdy terapeuta jest z pewnością zaangażowany w pracę, ale nie każdy pacjent ma tyle siły i determinacji żeby wytrwać.


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju konsultacje psychologiczne

Jestem po kilku wizytach i bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na takiego psychologa. Nastawienie Pani Magdy od razu wzbudziło moje zaufanie. Już po pierwszej wizycie inaczej spojrzałam na pewne sytuacje. Omawiany problem pomaga zrozumieć na konkretnych przykładach.

mgr Magdalena Synowska

Bardzo dziękuję Pani Iwono


Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna

150 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

150 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Psychoterapia indywidualna

150 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

150 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Psychoterapia rodzinna

od 150 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

od 150 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Psychoterapia partnerska

od 150 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

od 150 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Psychoterapia dzieci

150 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

150 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Interwencja kryzysowa

od 150 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

od 150 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Psychoedukacja

120 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

120 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Psychoterapia

od 150 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

od 150 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Grupa wsparcia

50 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

50 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju


Zaburzenia odżywiania

150 zł


Starowiślna 83/ 6, Kraków

150 zł

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

Zakończyłam terapię u Pani Magdaleny i mogę powiedzieć tylko tyle: z całego serca dziękuję. Za zaangażowanie, za uwagę, profesjonalizm i cudowne podejście do pacjenta. Na terapię poszłam z konkretnymi problemami i otrzymałam od Pani Magdaleny zarówno wsparcie jak i konkretne rozwiązania. Dzięki terapii radykalnie zmieniło się moje podejście. Cały czas pracuję nad sobą, wiem, jak sobie radzić z tym, co kiedyś mnie przerastało. Przed Panią Magdaleną miałam przykre doświadczenie z terapią, ale całe szczęście zaufałam Jej i pozwoliłam sobie pomóc. Sama terapia, cóż, trochę łez, dużo autorefleksji i szczere rozmowy. Pani Magdalena jest osobą, która wprowadza ciepłą i przyjazną atmosferę. Jej spostrzeżenia są trafne, ma bardzo dobrą pamięć i za każdym razem czułam, że naprawdę mnie słucha, a moje problemy i rozwiązanie są dla niej ważne. Jeśli ktokolwiek czyta ten komentarz, żeby podjąć decyzję, czy wybrać Panią Synowską na swojego terapeutę, to proszę się nie wahać. Terapię zakończyłam po mniej więcej roku, również z uwagi na sugestie Pani Magdaleny. Jeszcze raz dziękuję! :)

mgr Magdalena Synowska

Pani Kasiu,
to dla mnie wzruszająco miłe podsumowanie naszej pracy i ważny głos dający radość i motywacje... .bardzo dziękuję :-)
Wiem jednak, że nie z każdym pacjentem jestem w stanie pracować tak efektywnie, mądrze, zdyscyplinowanie i na pewnym poziomie zrozumienia. Jest Pani wspaniałą, mądrą i pracowita osobą. Mam nadzieję że będzie Pani już zawsze wierzyła w siebie i sobie.
Trzymam mocno kciuki :-)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

Polecam z całego serca. Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na wizytę u Pani psycholog. Bardzo sympatyczna, i co najważniejsze z bardzo pozytywnym i życzliwym podejściem do pacjenta... Mimo, że była to dopiero moja pierwsza wizyta, to już nie mogę doczekać się następnej :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

Spotykałam się z panią Magdą w czerwcu/lipcu tego roku. Na początku wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Miła, potrafiąca zauważyć pewne problemy, sama rzucając inne światło na omawianą sytuację. Chciałam kontynuować terapię z nią, planowałyśmy kolejne spotkania, małe kroczki. Pani Magda wybierała się na urlop zdrowotny, umówiłyśmy się na e-mail podsumowujący wizytę, gdyż na to zabrakło już czasu osobiście. Miała również dać znać kiedy będzie ponownie dostępna w gabinecie aby umówić spotkanie. Niestety od tego momentu telefon milczy, email nie dotarł. Myślałam, że może to być spowodowane dalszymi problemami zdrowotnymi lecz po analizie naszych spotkań odniosłam wrażenie, że Pani Magda nie chciała kontynuować mojej terapii, może liczyła na diametralne szybkie zmiany, o których wspominała, a na które ja nie byłam gotowa? Nie mniej jednak, terapia powinna odbywać się w tempie odpowiednim dla pacjenta, aby nie czuł się na nic naciskany ani nie wychodził z gabinetu z poczuciem winy, że nie spełnił oczekiwań psychologa, znów zawiódł. Bardzo mi przykro, że tak zakończyła się nasza współpraca, liczyłam na pomoc a nie cztery wizyty, które ponadto zakończyły się niespodziewanie. Nawet jeśli pani Magda planowała zakończenie mojej terapii z jakichkolwiek powodów, powinna mnie o tym poinformować, nie zostawiając pacjenta "na lodzie".

mgr Magdalena Synowska

Pani Klaudio,
jest mi bardzo przykro słysząc takie słowa i nie chodzi oczywiście o mnie tylko o Pani odczucia. Faktycznie przyszła Pani do mnie kiedy wybierałam się na długą przerwę zdrowotną o czym informowałam moich pacjentów. Nie wiem jak to się stało, że nie dostała Pani informacji o moim powrocie, ponieważ wysyłałam taką centralną wiadomość. Proszę pamiętać jednak, że nie naciskam swoich pacjentów a czasem nawet "zmuszam" swoim zachowaniem do zadzwonienia, napisania, zdenerwowania się ...przejęcia inicjatywy.
Jedno jest pewne, absolutnie nie mam żadnych swoich oczekiwań dotyczących pacjentów a kiedy uważam , że współpraca jest nie możliwa ...mówię o tym i tłumaczę dlaczego.
Pani Klaudio, proszę zadzwonić lub napisać to przynajmniej wyjaśnimy to nieporozumienie.
Serdecznie pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

To była moja pierwsza wizyta u psychologa, dlatego też bardzo się stresowałam, oczywiście kierowałam się ilością pozytywnych opinii i na szczęście się sprawdziły. Pani Magdalena w pełni zadbała o mój komfort oraz od razu zdobyła moje zaufanie. Rozmowa przebiegła naturalnie, bez spoglądania na zegarek (co na pewno bardzo przeszkadza, gdy rozmawia się o swoim życiu), z pełnym wyczuciem, empatią i ciepłym uśmiechem. Nie sądziłam, że można spotkać takie zrozumienie u zupełnie obcej osoby . Z przyjemnością będę kontynuować wizyty.

mgr Magdalena Synowska

Dziękuję Pani Małgorzato za miłe słowa. To dla mnie dużo znaczy że moi pacjenci czują się komfortowo chociaż wizyty u psychologa nie zawsze są miłe i spokojne.
Trzymam kciuki i wierzę w Panią.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju psychoterapia dzieci i młodzieży

Bardzo dziękujemy Pani Magdzie przede wszystkim za profesjonalną pomoc, życzliwość i zrozumienie. Warto podkreślić, że podejście Pani Magdy do pacjenta jest niezwykle wszechstronne i rzeczowe. To nie tylko fachowa porada ale również prawdziwe zainteresowanie i serdeczność. Szczerze polecam!

mgr Magdalena Synowska

Pani Sylwio, dziękuję za bardzo miłe słowa. Myślę sobie jednak , że to ja mam szczęście bo to moi pacjenci są wspaniałymi, świadomymi i inteligentnymi ludźmi.
Serdecznie pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju konsultacje psychologiczne

Chodziłam na wizyty przez kilka miesięcy. Podczas tego okresu te aspekty mojego życia, z których nie byłam zadowolna, znacznie się poprawiły. Dzięki Pani Magdzie spojrzałam na niektóre sprawy z zupełnie nowej perspektywy, uświadomiłam sobie, że niektóre przekonania były błędne oraz bardziej w siebie uwierzyłam. Uzyskałam również wsparcie i cenne rady dotyczące spraw codziennych. Pani Magda jest miłą, uważną i zaangażowaną lekarką, która nie krytykuje i nie ocenia. Bardzo polecam.

mgr Magdalena Synowska

Pani Olu,
bardzo dziękuję. Myślę jednak, że zmiany i pewna świadomość różnych spraw to wynik Pani ciężkiej i systematycznej pracy. Jest Pani wspaniała :-)


U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju konsultacje psychologiczne

Niezwykle ciepła rzeczowa i konkretna osoba. Bez oceniania zbędnych komentarzy po pierwszej wizycie poczułam, że Pani doktor jest mną naprawdę zainteresowana. unaoczniła mi wiele kwestii. Wyczekuję kolejnej wizyty.

mgr Magdalena Synowska

Bardzo dziękuje za miłe słowa :-)


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani psycholog była bardzo miła i sympatyczna. Potrafiła świetnie zdiagnozować nasz problem i podała dalszy plan działania. Byliśmy u niej ponad godzinę a chętnie siedzielibyśmy jeszcze drugą:)))

mgr Magdalena Synowska

Bardzo dziękuję :-)


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Magdaleny chodzę już od kilku miesięcy. Od razu udało nam się złapać dobry kontakt i nawiązać nić porozumienia. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna, szczera i bardzo pozytywna. Pani Magdalena jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i poświęca pacjentowi o wiele więcej czasu, niż tylko podczas spotkań. To, co mi się podoba w jej sposobie pracy z pacjentami, to zadna domowe, materiały dodatkowe i kontakt poprzez email. Praca nad sobą, swoimi emocjami i problemami wymaga o wiele większego wysiłku i zaangażowania, niż tylko rozmowy ze specjalistą, bez względu na to jak długie i częste by były. A właśnie te wszystkie dodatkowe rzeczy, które Pani Magdalena proponuje, pomagają pracować samodzielnie, również poza gabinetem.
5+ za pomysłowość, kreatywność! :-)

mgr Magdalena Synowska

Bardzo dziękuję Pani Joanno. Myślę jednak, że moje szczęście do wspaniałych, świadomych i mądrych pacjentów jest trudne do uwierzenia :-) Każdy terapeuta jest z pewnością zaangażowany w pracę, ale nie każdy pacjent ma tyle siły i determinacji żeby wytrwać.


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju konsultacje psychologiczne

Jestem po kilku wizytach i bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na takiego psychologa. Nastawienie Pani Magdy od razu wzbudziło moje zaufanie. Już po pierwszej wizycie inaczej spojrzałam na pewne sytuacje. Omawiany problem pomaga zrozumieć na konkretnych przykładach.

mgr Magdalena Synowska

Bardzo dziękuję Pani Iwono


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

51 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 23 lata, mam męża i małe dziecko. Jestem dobrą mamą odnalazlan sie w nowej roli jednak czuje ze całe życie przegrałam. Skonczylam studia tzn pierwszy stopień i od roku siedzę w donu i wychowuje dziecko. Czuje że mam chyba stan przed depresyjny jeśli tak można to nazwać. Nie wiem ciągle chodzę smutna a po nocach płaczę nie wiem co robić jak uwierzyć w siebie, w to że jeszcze mogę coś zdziałać w życiu.

  Szanowna Pani,
  Jest Pani młodą osobą która, jak Pani twierdzi, całkiem dobrze radzi sobie z codziennymi obowiązkami. Z doświadczenia swojego i swoich pacjentek wiem, że bycie młodą mamą to jedna z najtrudniejszych ról w życiu ( zresztą bycie mamą w ogóle). Pojawiają się wtedy myśli dotyczące przyszłości swojej i dziecka. Strach przed nowym i nieznanym. Często młode mamy mają poczucie , że „wszystko” co dobre, wartościowe i istotne w życiu, skończyło się bezpowrotnie. ..no i jeszcze burza hormonów, która zwykle nie pomaga okiełznać emocji.
  Wszystkie to jednak minie...Zarówno biologicznie jak i zawodowo to najlepszym wieku na bycie mamą. Może Pani spokojnie myśleć o przyszłości, i jeśli da Pani to spokój, może warto pomyśleć o zaocznych magisterskich studiach, nauce języka… ale przede wszystkim cieszyć się macierzyństwem. Rok, dwa czy trzy miną bardzo szybko i z pewnością nic Panią w życiu nie ominie.
  Ważne jest jednak to aby, nie ulegać pewnym stereotypom dotyczącym bycia mamą. Nie musi Pani być wiecznie zadowolona, uśmiechnięta, spełniona, szczęśliwa i pełna energii. Może mieć Pani swoje chwile słabości i rozterek. Jeśli jednak uzna Pani lub ktoś z bliskich, że ten czas obniżonego nastroju jest częstszy i dłuższy niż ten dobry, może warto wtedy pomyśleć o wizycie u psychologa lub lekarza pierwszego kontaktu, który powinien ocenić czy potrzebna jest dodatkowe wsparcie terapią lub lekami.
  Serdecznie pozdrawiam
  Magda Synowska

  mgr Magdalena Synowska

 • Proszę o pomoc.Mam problem natury psychicznej. Od długiego czasu nęka mnie pewna osoba w internecie nie umiem sobie z tym radzić nie wiem do kogo się zwrócić. Nie wiem czy co to też problem dobry na wizytę u psychologa? Moje załamanie psychiczne sięga już niemalże roku.

  Dzień dobry,
  nękanie w internecie jest przede wszystkim sprawą policji. Tam składa się zgłoszenie.
  Psycholog nie pomoże uwolnić się od takiej osoby, ale może z jednej strony wzmocnić osobę nękaną, tak aby miała siłę walczyć lub popracować nad lękiem i niepokojem związanym z tą sytuacją.
  Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo siły w tej nierównej walce.

  mgr Magdalena Synowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Magister psychologii o specjalności kliniczno-sądowej, pedagog, certyfikowany terapeuta EEG Biofeedback, interwent kryzysowy w firmie LUX MED, terapeu...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, Odział Psychiatrii
 • Ośrodek Interwencji Kryzysowej Kraków
 • Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji we Wrocławiu

Certyfikaty