mgr

Magdalena Otto

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

3 opinie +dodaj

Jestem dietetykiem klinicznym. Specjalizuję się w dietoterapii oraz żywieniu klinicznym (leczeniu żywieniowym). Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie z dietetyki na Collegium… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo serdecznie polecam Panią Magdę. Miła, sympatyczna, ma trafione podejście, potrafi słuchać potrzeb swoich pacjentów, co idealnie przekłada się na jadłospis. Dzięki temu ciesze się nie tylko stratą kilogramów, ale również przygotowywanie potraw nie jest już problemem. Mimo dużo ograniczeń związanych z Hasimoto dieta z Panią Magda to nie same wykluczenia a wręcz przeciwnie do swojej diety dodałam nowe produkty, łatwodostępne, na które przedtem nie zwracałam uwagi. Jem smacznie i zdrowo, już po pierwszych tygodniach poczułam zmiany nastroju i energii, a przytym kilogramy nareszcie zaczęły spadać. Panią Magdę poleciałbym każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Magda ma ogromną wiedzę i w sposób całościowy podchodzi do każdego pacjenta.
  Przy doborze diety bierze pod uwagę wszystkie możliwe czynniki, dzięki temu mam pewność, że moje żywienie jest dla mnie najwłaściwsze .
  Dodatkowo wszystkie potrawy są pyszne i będąc na diecie jestem cały czas syta :)
  Polecam w 100%

  Magdalena Otto2017-02-19

  Dziękuję za opinię :) Ciesze się, że jest Pani zadowolona z jadłospisu.
  Pozdrawiam.

 • A

  Serdecznie polecam Panią Magdę! Już od jakiegoś czas męczyłam się z częstym uczuciem pełności w brzuchu i niestrawnością. Nie pomagały ani żadne suplementy, ani "domowe" sposoby, wizyta u Pani Magdy była strzałem w dziesiątkę! Dokładnie przeanalizowałyśmy moją dietę, tryb życia, nawet sama się nie spodziewałam jakie rzeczy mogą mieć znaczenie :) Dodatkowo Pani Magda ma super sprzęt (świetna waga! pokazuje ile jest wody, mięśni, niestety też tłuszczu w ciele :) ) i bardzo profesjonalne podejście. Naprawdę polecam tego dietetyka!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dietetykiem klinicznym. Specjalizuję się w dietoterapii oraz żywieniu klinicznym (leczeniu żywieniowym).

  Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie z dietetyki na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe z żywienia klinicznego w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktywnie uczestniczyłam w pracy SKN Żywienia Klinicznego przy Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terapii gdzie prowadziłam badania nad zmianami smaku u dzieci w trakcie chemioterapii.

  Wiedzę i doświadczenie zdobywałam na licznych praktykach oraz podczas pracy w jednym z największych zespołów żywieniowych w Polsce, w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Cały czas, poprzez uczestnictwo w kursach oraz konferencjach, podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe.

  Więcej na temat odbytych kursów dowiedzą się Państwo na mojej stronie internetowej - www.otodietetyka.pl (strona w budowie).

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Edukacja

 • 2014 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - uzyskany tytuł magistra na kierunku Dietetyka
 • 2015 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - studia podyplomowe na kierunku Żywienie Kliniczne