O nas

KCM Clinic to nowoczesna Klinika położona w sercu Karkonoszy. Piękny, odrestaurowany budynek znajduje się w ścisłym centrum Jeleniej Góry i spełnia potrzeby osób niepełnosprawnych. Powstała w 2006 roku pierwotnie pod nazwą Karkonoskie Centrum Medyczne, dziś jako KCM CLINIC, rozpoczęła działalność we współpracy z NFZ, by zapewnić wszystkim Pacjentom dostęp do leczenia na najwyższym poziomie.
Już w 2009 roku otrzymaliśmy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2009, a w 2010 r. rozpoczęliśmy budowę szpitala. Wraz z końcem roku 2011 nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnego wysokospecjalistycznego Szpitala z nowoczesnym multimedialnym blokiem operacyjnym, oddziałami stacjonarnymi, Kliniką Chirurgii 1 Dnia, Zespołem Rehabilitacji i Kliniką Stomatologiczną z najlepszej klasy sprzętem. Pacjentom oferujemy pokoje 1- i 2 osobowe o wysokim standardzie z łazienkami, TV, Internetem i WiFi.
Szpital przyjazny dla pacjenta i Klinika Przyjazna Dzieciom – to nasze hasło. Dzięki podjętej w kwietniu 2012 roku współpracy z Sanford Health z USA nasi lekarze wzbogacają swoją wiedzę i doświadczenie medyczne. Od początku powstania KCM Clinic naszą misją była i jest kompleksowa pomoc Pacjentom i poprawa dostępności do najnowszych osiągnieć medycyny. Wierzymy, że dzięki nowoczesnej aparaturze, wykwalifikowanemu personelowi,
a przede wszystkim zaangażowaniu i trosce naszych lekarzy o Pacjentów, uda się pomóc każdemu, kto odwiedzi naszą Klinikę.


Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w organizowanej przez KCM Clinic S.A. Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z transmisją LIVE z sali operacyjnej:

„Osiągnięcia współczesnej małoinwazyjnej neurochirurgii w leczeniu przepukliny krążka międzykręgowego odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa.
Ponad 10 letnie doświadczenia własne w endoskopii kręgosłupa.
Rola przed- i pooperacyjnej profesjonalnej fizjoterapii w chorobach kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego.
Neuromodulacja - stymulacja rdzenia kręgowego w przewlekłych i silnych zespołach bólowych po wcześniejszych nieudanych operacjach.”

Prowadzący: Dr hab. n. med. Stanisław Kwiek, Dr. Ralf Wagner, Dr. Menno Iprenburg, Wolfgang Ries,
Dr n. med. Krzysztof Suszyński

czwartek - sobota, 18-20 maja 2017 r.
Miejsce Konferencji: KCM Clinic, Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7
Uczestnikom przysługuje 15 punktów edukacyjnych. Koszt uczestnictwa: 400 zł lekarze, 300 zł - fizjoterapeuci, pielęgniarki, studenci.
Rejestracja online: www.konferencja.kcmclinic.pl/spine2017

Zapraszamy do pięknej Jeleniej Góry oraz w wiosenne Karkonosze!
W imieniu Komitetu Organizacyjnego:

Dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler, Prezes KCM Clinic SA
Dr hab. n. med. Stanisław J. Kwiek, Adj. Prof., Kierownik Dolnośląskiego Centrum Małoinwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, KCM Clinic
Przewodniczący Sekcji Neurochirurgii Czynnościowej i Stereotaktycznej Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Ultrasonograf
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (285)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kwiatuszewski konsultacja chirurgiczna dzieci

  Zgadzam się z opiniami. Doktor na piątkę. Szczególnie jestem zadowolona z punktualności( 4 miesieczne dziecko nie ma cierpliwości:) ). Kontrola na pewno u Pana doktora!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kwiatuszewski konsultacja chirurgiczna dzieci

  Super lekarz, bardzo kompetentny, miły i ludzki. Gorąco polecam!!!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Arkadiusz Macha konsultacja laryngologiczna

  Za pośrednictwem mojego konta, na wizytę umówiłam męża, który w związku z dolegliwościami gardła i przełyku skorzystał z porady Pana doktora. Wrócił bardzo zadowolony. Pan doktor bardzo rzeczowy, objaśnim przyczyny dolegliwości i dalszy sposób postepowania, przy okazji wykonał badanie, które nie wchodziło w zakres wizyty.


  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Czerkasow konsultacja ortopedyczna

  Ból nogi po zrośniętym złamaniu. Nogą boli cały czas. Nawet w nocy wybudza mnie ból. Nie mogę normalnie chodzić, o bieganiu nie wspomnę. Chciałam otrzymać konkretne informacje czemu tak się dzieje, czy to minie, czy już tak zostanie. Wyjaśnienia nie otrzymałam. Pan doktor bardzo miły ale mi nie pomógł niestety.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paweł Studniarek konsultacja ortopedyczna

  Bardzo rzeczowy lekarz. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paweł Studniarek konsultacja lekarza sportowego

  Polecam. Konkretnie sprawnie w fajnej atmosferze. Raz w roku napewno odwiedzę Pana Doktora .


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kwiatuszewski konsultacja chirurgiczna dzieci

  Kolejna wizyta z jednym z naszych synów, która zakończyła się trafną diagnozą raz skutecznymi zaleceniami. Polecam w 100%.


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Piotr Kwiatuszewski konsultacja chirurgiczna dzieci

  Polecam wizytę u doktora. Jestem bardzo zadowolona. Konkretne wyjaśnienie , wszystko na spokojnie i szczegółowo a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy i z indywidualnym podejściem .


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Patkowski konsultacja ortopedyczna

  Przyszedłem z bolącą ręką w dwóch miejscach, lekarz oświadczył że na jednej wizycie zajmuje się jednym bolącym miejscem. Nie ma umowy z NFZ, skierował mnie po 2 minutach na rezonans, płatny ponad 600zl i kazał spowrotem przyjść czyli kolejne 200 zł za wizytę


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Czerkasow konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor bardzo miły, szczegółowo i konkretnie wszystko omówił i jakie leczenie jest potrzebne. Polecam w 100%!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Bankowa 5-7, 58-500 Jelenia Góra
Medicover, Signal Iduna, PZU Pomoc, Allianz, Compensa, ... LUX MED, enel-med, POLMED

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje KCM Clinic S.A., Jelenia Góra?
  KCM Clinic S.A., Jelenia Góra dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: bariatria, neurochirurgia, ginekologia, urologia, stomatologia, ortopedia, okulistyka, chirurgia, interna, fizjoterapia, medycyna estetyczna, anestezjologia, chirurgia dziecięca, nefrologia, chirurgia naczyniowa, medycyna sportowa, stomatologia dziecięca, neurologia, reumatologia, laryngologia, chirurgia plastyczna, diabetologia, kardiologia, medycyna chorób zakaźnych, endokrynologia, radiologia.
 • Oferta KCM Clinic S.A. obejmuje 62 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja chirurgiczna dzieci, operacja przepukliny pachwinowej, operacja przepukliny pępkowej, operacja jąder, operacja stulejki, operacja krótkiego wędzidełka, usuwanie zmian skórnych, konsultacja ortopedyczna, konsultacja lekarza sportowego, badania stomatologiczne.
 • Nie, KCM Clinic S.A. obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • KCM Clinic S.A. ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • KCM Clinic S.A. może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 285 osób dodało swoją opinię o placówce KCM Clinic S.A.. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki KCM Clinic S.A. to ul. Bankowa 5-7 Jelenia Góra.
Powiązane wyszukiwania