O nas

KCM Clinic to nowoczesna Klinika położona w sercu Karkonoszy. Piękny, odrestaurowany budynek znajduje się w ścisłym centrum Jeleniej Góry i spełnia potrzeby osób niepełnosprawnych. Powstała w 2006 roku pierwotnie pod nazwą Karkonoskie Centrum Medyczne, dziś jako KCM CLINIC, rozpoczęła działalność we współpracy z NFZ, by zapewnić wszystkim Pacjentom dostęp do leczenia na najwyższym poziomie. Już w 2009 roku otrzymaliśmy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2009, a w 2010 r. rozpoczęliśmy budowę szpitala. Wraz z końcem roku 2011 nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnego wysokospecjalistycznego Szpitala z nowoczesnym multimedialnym blokiem operacyjnym, oddziałami stacjonarnymi, Kliniką Chirurgii 1 Dnia, Zespołem Rehabilitacji i Kliniką Stomatologiczną z najlepszej klasy sprzętem. Pacjentom oferujemy pokoje 1- i 2 osobowe o wysokim standardzie z łazienkami, TV, Internetem i WiFi. Szpital przyjazny dla pacjenta i Klinika Przyjazna Dzieciom – to nasze hasło. Dzięki podjętej w kwietniu 2012 roku współpracy z Sanford Health z USA nasi lekarze wzbogacają swoją wiedzę i doświadczenie medyczne. Od początku powstania KCM Clinic naszą misją była i jest kompleksowa pomoc Pacjentom i poprawa dostępności do najnowszych osiągnieć medycyny. Wierzymy, że dzięki nowoczesnej aparaturze, wykwalifikowanemu personelowi, a przede wszystkim zaangażowaniu i trosce naszych lekarzy o Pacjentów, uda się pomóc każdemu, kto odwiedzi naszą Klinikę. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w organizowanej przez KCM Clinic S.A. Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z transmisją LIVE z sali operacyjnej: „Osiągnięcia współczesnej małoinwazyjnej neurochirurgii w leczeniu przepukliny krążka międzykręgowego odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa. Ponad 10 letnie doświadczenia własne w endoskopii kręgosłupa. Rola przed- i pooperacyjnej profesjonalnej fizjoterapii w chorobach kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego. Neuromodulacja - stymulacja rdzenia kręgowego w przewlekłych i silnych zespołach bólowych po wcześniejszych nieudanych operacjach.” Prowadzący: Dr hab. n. med. Stanisław Kwiek, Dr. Ralf Wagner, Dr. Menno Iprenburg, Wolfgang Ries, Dr n. med. Krzysztof Suszyński czwartek - sobota, 18-20 maja 2017 r. Miejsce Konferencji: KCM Clinic, Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7 Uczestnikom przysługuje 15 punktów edukacyjnych. Koszt uczestnictwa: 400 zł lekarze, 300 zł - fizjoterapeuci, pielęgniarki, studenci. Rejestracja online: www.konferencja.kcmclinic.pl/spine2017 Zapraszamy do pięknej Jeleniej Góry oraz w wiosenne Karkonosze! W imieniu Komitetu Organizacyjnego: Dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler, Prezes KCM Clinic SA Dr hab. n. med. Stanisław J. Kwiek, Adj. Prof., Kierownik Dolnośląskiego Centrum Małoinwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, KCM Clinic Przewodniczący Sekcji Neurochirurgii Czynnościowej i Stereotaktycznej Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Ultrasonograf

Opinie o lekarzach z tej placówki (224)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Czerkasow konsultacja ortopedyczna

  Polecam z czystym sumieniem Pana doktora. Człowiek rzetelny z podejściem do pacjenta. Przemiły i ludzki. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dominika Wajda leczenie kanałowe

  Zdecydowanie polecam! Jestem po kilku wizytach i za każdym razem wszystko było profesjonalnie i dokładnie zrobione. Sam gabinet i warunki o wysokim standardzie oraz bardzo fajne podejście do pacjenta :⁠-⁠)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Paweł Studniarek konsultacja lekarza sportowego

  Pan doktor bardzo sympatyczny . Potrzebowaliśmy konsultacji lekarza sportowego, szybko miło , napewno polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kwiatuszewski konsultacja chirurgiczna dzieci

  Tak ludzkiego lekarza dawno nie spotkałam
  Pan doktor ma świetne podejście do dziecka , jest konkretny i sympatyczny
  Z całego serca polecam Doktora Piotra

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kwiatuszewski konsultacja chirurgiczna dzieci

  Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byliśmy. Empatia, dokładność, umiejetność słuchani, dobra komunikacja mogę wymieniać bez końca. Lekarz najpierw zrobił bardzo szczegółowy wywiad nie zapominając o żadnym szczególe. Badanie syna było bardzo delikatne i przyjazne. Nie spieszył się, wizyta trwała aż ponad pol godziny. Naprawdę bardzo polecam, widać ze to człowiek z powołania do niesienia pomocy innym ludziom.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania