Adresy (2)

Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Psie Pole, Wrocław
Psychoterapia uzależnień


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto
71 738..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł

Psychoterapia - alkoholizm, narkotyki, dopalacze (opis) • 120 zł

Psychoterapia DDA (opis) • 120 zł +1 więcej

Psychoterapia współuzależnienia • 120 zł


71 738..... Pokaż numer

W przypadku korzystania z wideokonsultacji ZnanyLekarz, pacjent jest zobowiązany do opłacenia wizyty najpóźniej do godziny 09.00 w dniu wizyty i przesłaniu potwierdzenia płatności na adres e-mail
1) Po umówieniu konsultacji online należy dokonać płatności najpóźniej do godziny 09.00 w dniu wizyty na podany poniżej numer konta :
Psycholog Magdalena Franieczek
29 **** **** **** **** **** ****
2) W opisie przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji.
3) Po dokonaniu przelewu należy wysłać potwierdzenie przelewu na podany poniżej adres e-mail :
***************************************
4) Brak wpłaty lub potwierdzenia przelewu w dniu wizyty do godziny 09.00 oznacza anulowanie rezerwacji terminu. Konsultacja online nie odbędzie się
5) Konsultacje opłacone można odwołać do 12 godzin przed wyznaczonym terminem. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym nie dokonuję zwrotu opłaty .
5) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA nr 871). Od 15 lat pracuję z osobami uzależnionymi od alko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienia
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego,
 • Studium Umiejętności Psychologicznych oraz Studium Psychoterapii Uzależnień organizowane przez Centrum Psychoedukacji i Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień zakończone uzyskaniem certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
 • 3- letnie szkolenie w terapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


120 zł

Konsultacje online

Konsultacja online odbywa się za pomocą systemów teleinformatycznych - Wideokonsultacja ZnanyLekarz- trwa 50 minut, jest to rozmowa odbywająca się w trakcie 1 do 3 spotkań, mająca na celu określenie problemów pacjenta, sprawdzenie motywacji, zweryfikowanie celów, omówienie metod pracy oraz oraz zawarcie kontraktu terapeutycznego dotyczącego częstotliwości sesji, czasu trwania, warunków płatności.Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

120 zł

Psychoterapia uzależnień

konsultacja trwa 50 minut, jest to rozmowa trwająca od 1 do 3 spotkań, mająca na celu określenie problemów pacjenta, sprawdzenie motywacji, zweryfikowanie celów, omówienie metod pracy oraz oraz zawarcie kontraktu terapeutycznego dotyczącego częstotliwości sesji, czasu trwania, warunków płatności.Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

Dowiedz się więcej

Psychoterapia uzależnień

konsultacja trwa 50 minut, jest to rozmowa trwająca od 1 do 3 spotkań, mająca na celu określenie problemów pacjenta, sprawdzenie motywacji, zweryfikowanie celów, omówienie metod pracy oraz oraz zawarcie kontraktu terapeutycznego dotyczącego częstotliwości sesji, czasu trwania, warunków płatności.

Pozostałe usługi


Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

120 zł

Psychoterapia uzależnień

Psychoedukacja to spotkania mające na celu pogłębianie świadomości pacjenta w zakresie podejmowanego tematu, dostarczenie odpowiedniej wiedzy do rozumienia swoich stanów oraz narzędzi zwiększających wpływ na przebieg choroby jak również lepszą adaptację do choroby poprzez zmianę zachowań i nastawień. Oferuję psychoedukację w obszarze uzależnień i współuzależnienia.120 zł

Konsultacje online

Sesja psychoterapii związanej z uzależnieniem online odbywa się za pomocą systemów teleinformatycznych -Wideokonsultacja ZnanyLekarz, trwa 50 minut. Psychoterapia uzależnień skierowana jest do osób uzależnionych od alkoholu, od innych substancji psychoaktywnych lub od zachowań (np.hazard). To spotkania mające na celu wsparcie pacjenta w utrzymywaniu abstynencji, przygotowanie i pogłębianie umiejętności rozpoznawania głodów i radzenia sobie z nimi, rozpoznawanie i rozumienie psychologicznych mechanizmów uzależnienia, pogłębianie świadomości własnych stanów emocjonalnych, konstruktywne radzenie sobie w trudnych sytuacjach i poprawę funkcjonowania w życiu codziennym.
Osobom pijącym szkodliwie proponuję program ograniczania picia.
Sesja trwa 50 minut.120 zł

Konsultacje online

Psychoterapia DDA online odbywa się za pomocą systemów teleinformatycznych -Wideokonsultacja ZnanyLekarz. . Skierowana jest do osób, które wychowały się w rodzinie, w której jedno z rodziców lub oboje nadużywali alkoholu i w związku z tym w swoim dzieciństwie doświadczyły samotności, cierpienia urazów i traum, a obecnie przeżywają trudności w aktualnym życiu związane z nawiązywaniem lub byciem w relacji, budowaniem zaufania, obawami przed zranieniem, odrzuceniem, wykorzystaniem, ze stawianiem granic- odmawianiem, wyrażaniem swoich potrzeb i pragnień, nadmiernym przeżywaniem krzywdy lub poczucia winy, przeżywaniem własnej złości, wybuchami agresji.
Sesja trwa 50 minut.120 zł

Konsultacje online

Psychoterapia współuzależnienia online odbywa się za pomocą systemów teleinformatycznych -Wideokonsultacja ZnanyLekarz . Skierowana jest do osób, które żyją w związku z osobą nadużywającą alkoholu i w związku z tym przeżywają trudności związane z nadmierną koncentracją na pijącym partnerze/ partnerce , są uwikłane w rozwiązywanie jego/ jej problemów, czasem doświadczają aktów przemocy, mają kłopot z rozpoznawaniem i realizowaniem własnych potrzeb, doświadczają bólów somatycznych z nieznanych przyczyn, silnego napięcia i nerwowości lub bezsenności.
Sesja trwa 50 minut.

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Przyszłam z chaosem w głowie, kryzysem w menopauzie, problemami, poczuciem winy, również jako DDA. Otwieramy wspólnie po kolei szuflady z problemami, opłakuję je, zaczynam je rozumieć i akceptować. Z każdym spotkaniem czuję, że staję się silniejsza, więcej rozumiem siebie. Mimo, że bolą niektóre wspomnienia, ale z Panią Psycholog można bezpiecznie je rozłożyć na części i zrozumieć swoje zachowanie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień konsultacja psychologiczna

Jestem bardzo zadowolony z terapii u Pani Magdy. Pierwszy raz miałem styczność z taką terapią Pani Magda uświadomiła mnie do jakich skutków może doprowadzić picie alkoholu i używanie innych substancji psychotropowych. W trakcie terapii rozmawiając z Panią Magdą można się otworzyć. Dziękuję Pani Magdaleno !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień konsultacja psychologiczna

Jestem bardzo zadowolony z terapii u Pani Magdy. Zaczynałem leczenie pełen wątpliwości i obaw czy to w ogóle ma sens i czy jest dla mnie nadzieja. Po roku terapii widzę że warto walczyć o siebie i nigdy nie należy się poddawać. Teraz widzę się w zupełnie inny sposób i zaczynam układać swoje życie od nowa bez alkoholu. Dziękuję Pani Magdaleno !


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień konsultacja psychologiczna

Pani Magda stwarza świetną atmosferę w trakcie trwania terapii, można się otworzyć.Pełen profesjonalizm i zrozumienie dla wszystkich, którzy pobłądzili w życiu.Zyczliwość idącą w parze z wiedzą.Polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień konsultacja psychologiczna

Terapeutka rzeczowa, konkretna, szczegółowo wyjaśnia, a przy tym bardzo ciepła i sympatyczna. Zadaje wnikliwe pytania, przez co zmienia się perspektywa. Moje życie się bardzo zmieniło, zdecydowanie na lepsze, chociaż na początku nie było łatwo. Polecam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień konsultacja psychologiczna

Bardzo cierpliwa, empatyczna i potrafiąca słuchać drugiego człowieka osoba. Nie jest to typ wymądrzającej się i wiedzącej lepiej,bo takich psychologów jest mnóstwo.Czlowiek chce mówić o sobie i mówi,

dzięki temu lepiej rozumie siebie i lepiej radzi z problemami.Polecam!

mgr Magdalena Franieczek

Dziękuję. Pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień

Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, zaangażowanie i empatia terapeuty. Po kilku miesiącach spotkań z Panią Magdą czuję się dużo lepiej. Wiele zrozumiałem i chcę dalej walczyć o siebie. Polecam wszystkim terapię u Pani Magdy

mgr Magdalena Franieczek

Dziękuję. Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA nr 871). Od 15 lat pracuję z osobami uzależnionymi od alko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienia
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego,
 • Studium Umiejętności Psychologicznych oraz Studium Psychoterapii Uzależnień organizowane przez Centrum Psychoedukacji i Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień zakończone uzyskaniem certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
 • 3- letnie szkolenie w terapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia

Staże

 • SP ZOPZ Zakład Lecznictwa Odwykowego Dla Osób Uzależnionych w Czarnym Borze(pogłębiona psychoterapia DDA)


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania