Adresy (2)

Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Psie Pole, Wrocław
Psychoterapia uzależnień


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto
71 738..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


71 738..... Pokaż numer

W przypadku korzystania z wideokonsultacji ZnanyLekarz, pacjent jest zobowiązany do opłacenia wizyty najpóźniej do godziny 08.00 w dniu wizyty i przesłaniu potwierdzenia płatności na adres e-mail
1) Po umówieniu konsultacji online należy dokonać płatności najpóźniej do godziny 08.00 w dniu wizyty na podany poniżej numer konta :
Psycholog Magdalena Franieczek
29 **** **** **** **** **** ****
2) W opisie przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji.
3) Po dokonaniu przelewu należy wysłać potwierdzenie przelewu na podany poniżej adres e-mail :
***************************************
4) Brak wpłaty lub potwierdzenia przelewu w dniu wizyty do godziny 08.00 oznacza anulowanie rezerwacji terminu. Konsultacja online nie odbędzie się
5) Konsultacje opłacone można odwołać do 12 godzin przed wyznaczonym terminem. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym nie dokonuję zwrotu opłaty .
5) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA nr 871). Od 15 lat pracuję z osobami uzależnionymi od alko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienia
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego,
 • Studium Umiejętności Psychologicznych oraz Studium Psychoterapii Uzależnień organizowane przez Centrum Psychoedukacji i Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień zakończone uzyskaniem certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
 • 3- letnie szkolenie w terapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

150 zł

Psychoterapia uzależnień

konsultacja trwa 50 minut, jest to rozmowa trwająca od 1 do 3 spotkań, mająca na celu określenie problemów pacjenta, zebranie wywiadu, sprawdzenie motywacji, zweryfikowanie celów, omówienie metod pracy oraz zawarcie kontraktu terapeutycznego dotyczącego częstotliwości sesji, czasu trwania, warunków płatności lub ewentualnie przekierowanie do innego specjalisty150 zł

Konsultacje online

Konsultacja online odbywa się za pomocą systemów teleinformatycznych - Wideokonsultacja ZnanyLekarz- trwa 50 minut, jest to rozmowa odbywająca się w trakcie 1 do 3 spotkań, mająca na celu określenie problemów pacjenta, sprawdzenie motywacji, zweryfikowanie celów, omówienie metod pracy oraz oraz zawarcie kontraktu terapeutycznego dotyczącego częstotliwości sesji, czasu trwania, warunków płatności.Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

150 zł

Psychoterapia uzależnień

konsultacja trwa 50 minut, jest to rozmowa mająca na celu określenie problemu pacjenta, sprawdzenie motywacji, zweryfikowanie celów, omówienie kierunków pracy, metod ewentualnie przekierowanie do innego specjalisty

Pozostałe usługi


Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

150 zł

Psychoterapia uzależnień

Psychoedukacja to spotkania mające na celu pogłębianie świadomości pacjenta w zakresie podejmowanego tematu, dostarczenie odpowiedniej wiedzy do rozumienia swoich stanów oraz narzędzi zwiększających wpływ na przebieg choroby jak również lepszą adaptację do choroby poprzez zmianę zachowań i nastawień. Oferuję psychoedukację w obszarze uzależnień i współuzależnienia.Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

150 zł

Psychoterapia uzależnieńKarłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

150 zł

Psychoterapia uzależnień

Psychoterapia DDA skierowana jest do osób, które wychowały się w rodzinie, w której jedno z rodziców lub oboje nadużywali alkoholu i w związku z tym w swoim dzieciństwie doświadczyły samotności, cierpienia urazów i traum, a obecnie przeżywają trudności w aktualnym życiu związane z nawiązywaniem lub byciem w relacji, budowaniem zaufania, obawami przed zranieniem, odrzuceniem, wykorzystaniem, ze stawianiem granic- odmawianiem, wyrażaniem swoich potrzeb i pragnień, nadmiernym przeżywaniem krzywdy lub poczucia winy, przeżywaniem własnej złości, wybuchami agresji.
Sesja trwa 50 minut.Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

150 zł

Psychoterapia uzależnień

Psychoterapia uzależnień skierowana jest do osób uzależnionych od alkoholu, od innych substancji psychoaktywnych lub od zachowań (np.hazard). To spotkania mające na celu wsparcie pacjenta w utrzymywaniu abstynencji, przygotowanie i pogłębianie umiejętności rozpoznawania głodów i radzenia sobie z nimi, rozpoznawanie i rozumienie psychologicznych mechanizmów uzależnienia, pogłębianie świadomości własnych stanów emocjonalnych, konstruktywne radzenie sobie w trudnych sytuacjach i poprawę funkcjonowania w życiu codziennym.
Osobom pijącym szkodliwie proponuję program ograniczania picia.
Sesja trwa 50 minut.Karłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

150 zł

Psychoterapia uzależnieńKarłowice, Dygasińskiego 12/3, Wrocław

150 zł

Psychoterapia uzależnień

skierowana jest do osób, które żyją w związku z osobą nadużywającą alkoholu i w związku z tym przeżywają trudności związane z nadmierną koncentracją na pijącym partnerze/ partnerce , są uwikłane w rozwiązywanie jego/ jej problemów, czasem doświadczają aktów przemocy, mają kłopot z rozpoznawaniem i realizowaniem własnych potrzeb, doświadczają bólów somatycznych z nieznanych przyczyn, silnego napięcia i nerwowości lub bezsenności.
Sesja trwa 50 minut.

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień psychoterapia uzależnień

Byłam u Pani dwa razy. Wybierając terapeutę zwróciłam uwagę na panią Magdę z powodu zdjęcia, na którym widnieje jej uśmiech oraz to ze ma doświadczenie w leczeniu uzależnień. Od początku pierwszej terapii czułam od niej chłód, brak empatii. Była zdawkowa, lapidarna, oschła, lecz uznałam, że może to taka forma terapii i jej potrzebuję. Generalnie nie wyniosłam kompletnie nic z tych wizyt (może to moja wina?), chociaż wiem ze pierwsze spotkania są zapoznawcze, lecz oczekiwałam choć trochę motywacji do zdrowienia, może tego uśmiechu który zobaczyłam na zdjęciu? Pani Magda poleciła mi inną placówkę, w której zauważyłam, że pracuje terapeuta mojego partnera i jest on bardzo zadowolony. Także cos dobrego jednak z tego wyszło :) Pani Magdo - nie mam do Pani żalu. Po prostu nie zaiskrzyło.

mgr Magdalena Franieczek

Pani D , przekierowałam Panią do placówki oferującej zarówno terapię indywidualną jak i grupową, z pełnym przekonaniem, że skorzysta Pani dużo bardziej, kiedy terapia będzie intensywniejsza niż indywidualnie w gabinecie 1 raz w tygodniu. Poza tym, jeśli nie zaiskrzyło, to dobra decyzja, żeby się nie zniechęcać i szukać dalej. Powodzenia.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Przyszłam z chaosem w głowie, kryzysem w menopauzie, problemami, poczuciem winy, również jako DDA. Otwieramy wspólnie po kolei szuflady z problemami, opłakuję je, zaczynam je rozumieć i akceptować. Z każdym spotkaniem czuję, że staję się silniejsza, więcej rozumiem siebie. Mimo, że bolą niektóre wspomnienia, ale z Panią Psycholog można bezpiecznie je rozłożyć na części i zrozumieć swoje zachowanie.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień Konsultacja psychologiczna

Jestem bardzo zadowolony z terapii u Pani Magdy. Pierwszy raz miałem styczność z taką terapią Pani Magda uświadomiła mnie do jakich skutków może doprowadzić picie alkoholu i używanie innych substancji psychotropowych. W trakcie terapii rozmawiając z Panią Magdą można się otworzyć. Dziękuję Pani Magdaleno !

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień Konsultacja psychologiczna

Jestem bardzo zadowolony z terapii u Pani Magdy. Zaczynałem leczenie pełen wątpliwości i obaw czy to w ogóle ma sens i czy jest dla mnie nadzieja. Po roku terapii widzę że warto walczyć o siebie i nigdy nie należy się poddawać. Teraz widzę się w zupełnie inny sposób i zaczynam układać swoje życie od nowa bez alkoholu. Dziękuję Pani Magdaleno !

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień Konsultacja psychologiczna

Pani Magda stwarza świetną atmosferę w trakcie trwania terapii, można się otworzyć.Pełen profesjonalizm i zrozumienie dla wszystkich, którzy pobłądzili w życiu.Zyczliwość idącą w parze z wiedzą.Polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień Konsultacja psychologiczna

Terapeutka rzeczowa, konkretna, szczegółowo wyjaśnia, a przy tym bardzo ciepła i sympatyczna. Zadaje wnikliwe pytania, przez co zmienia się perspektywa. Moje życie się bardzo zmieniło, zdecydowanie na lepsze, chociaż na początku nie było łatwo. Polecam

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień Konsultacja psychologiczna

Bardzo cierpliwa, empatyczna i potrafiąca słuchać drugiego człowieka osoba. Nie jest to typ wymądrzającej się i wiedzącej lepiej,bo takich psychologów jest mnóstwo.Czlowiek chce mówić o sobie i mówi,

dzięki temu lepiej rozumie siebie i lepiej radzi z problemami.Polecam!

mgr Magdalena Franieczek

Dziękuję. Pozdrawiam.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia uzależnień

Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, zaangażowanie i empatia terapeuty. Po kilku miesiącach spotkań z Panią Magdą czuję się dużo lepiej. Wiele zrozumiałem i chcę dalej walczyć o siebie. Polecam wszystkim terapię u Pani Magdy

mgr Magdalena Franieczek

Dziękuję. Pozdrawiam

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA nr 871). Od 15 lat pracuję z osobami uzależnionymi od alko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienia
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego,
 • Studium Umiejętności Psychologicznych oraz Studium Psychoterapii Uzależnień organizowane przez Centrum Psychoedukacji i Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień zakończone uzyskaniem certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
 • 3- letnie szkolenie w terapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia

Doświadczenie

 • SP ZOPZ Zakład Lecznictwa Odwykowego Dla Osób Uzależnionych w Czarnym Borze(pogłębiona psychoterapia DDA)


Znajomość języków

 • Polski

Powiązane wyszukiwania