Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Marokańska 2 S, Warszawa

Centrum Medyczne KARDIOSYSTEM


Alpejska 4b, Warszawa

Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego


Żegańska 46A, Warszawa

Zakład Opiekuńczy

35 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Na doktora Nyżnyka trafiłam na SOR-ze w Aninie. Pan Doktor przyjął mnie bardzo ciepło. Dokładnie wypytał co się dzieje, dokładnie zbadał, zlecił badania, objaśnił mój problem kardiologiczny.Na spokojnie, bez pośpiechu powiedział co i jak, a przy tym mega sympatyczny i ciepły człowiek. Przy nim można czuć się bezpiecznie, jak dla mnie lekarz z powołania, nastawiony pro pacjent. Każdemu życzę tak rzeczowego, a przy tym serdecznego lekarza. Jak dla mnie lekarz na 6+ zarówno za wiedzę i kompetencję jak i podejście do pacjentów.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego zaburzenia rytmu serca

Trafiłam na izbę przyjęć w Aninie. Lekarz rzetelny wszystko wyjaśnił podszedł do sprawy profesjonalnie. Rozszerzył diagnostykę zapisał do poradni zaburzeń rytmu serca. Świetny profesjonalny lekarz. Jestem w 35tyg ciąży i dbał o to aby nie zaszkodzić dziecku a pomoc mi.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego nagły

Nikt nigdy do dzisiaj (a mam 67 lat i problem z sercem od nowości), przy okazji rutynowej wizyty w sor nie powiedział mi tyle mądrych i pożytecznych rzeczy na temat mego serca. Poświęcił mi czas choć nie musiał, Po prostu z dobrego serca, Na prawdę pomógł.To Doktor wielkiego Serca....


E
Użytkownik zweryfikowany

Niezwykle rzeczowy, dokładny. Zadaje wiele, niekiedy bardzo szczegółowych pytań. Wizyty przebiegają bez pośpiechu, pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.


M
Użytkownik zweryfikowany

44 lata przeżyłem.... i nigdy wcześniej nie trafiłem na tak wspaniałego człowieka i specjalistę. Pan Maciej posiada wszystkie cechy idealnego lekarza: umie słuchać i świetnie wnioskować[ co oznacza nie mniej ni więcej niż postawienie właściwej diagnozy złożonej na podstawie kilkunastu faktów]. Doskonały kontakt , super precyzyjnie stawiane pytania a potem bardzo dokładne tłumaczenie działania organizmu i wyjaśnienie źródeł bólów sercowych. A przy tym pokora, spokój i bardzo dobry kontakt. POLECAM wszystkim !!!!E
Użytkownik zweryfikowany

Wspanialy lekarz. Dociekliwy fachowiec. Leczy moja Mame. Zmienil jej ustawione od lat leki przez lekarza rodzinnego. Mama czuje sie teraz duzo lepiej. Gdodny zaufania i polecenia.


M
Użytkownik zweryfikowany

super lekarz,świetny diagnosta ,profesjonalista w każdym calu ,żeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan doktor


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po pierwszej wizycie u Dr. Nyżnyka i jestem pod wrażeniem jego fachowości. Doktor zadawał mi wiele pytań na temat moich dolegliwości i różnych zdarzeń z przeszłości, które mogły mieć wpływ na to jak się teraz czuję. Widać, że nie stawia diagnozy pochopnie ale zbiera jak najwięcej danych by sie upewnić co dolega pacjentowi. Wizyta trwała ponad godzinę i mam wrażenie, że nic nie zostało pominięte. Jestem na początku leczenia ale czuję, że jestem we właściwych rękach...

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


G

rozsądny, analitycznie podchodzi do pacjenta, leczy!!!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


G

Kilka miesięcy temu pojawiło się u mnie nadciśnienie. To jest - na pewno pojawiało się już wcześniej, ale kilka miesięcy temu definitywnie je u mnie stwierdzono. Poszukując lekarza, po kilku nieudanych próbach u innych lekarzy, trafiłem na doktora Nyżnyka. Zaufałem wtedy wystawionym tutaj pozytywnym opiniom. I nie zawiodłem się.
Moja pierwsza wizyta trwała 1,5 godziny. Doktor Nyżnyk przeprowadził ze mną tak szczegółowy wywiad, że musiałem w niektórych momentach mocno uruchomić pamięć, aby sięgnąć do przeszłości, do zdarzeń, które mogły być objawami zbliżającej się choroby nadciśnienia.
Na pierwszej wizycie miałem już kilka gotowych badań (echo, EKG, holter ciśnieniowy, RTG klatki piersiowej itd.). Doktor Nyżnyk nie chciał tych wyników oglądać do momentu, kiedy nie zakończył szczegółowego wywiadu ze mną. Jak sam stwierdził, nie chciał się sugerować wynikami, aby mieć własną ocenę mojego stanu. Po tym wywiadzie i weryfikacji badań, doktor bardzo szczegółowo opisał mi, co - jego zdaniem - dzieje się z moim organizmem i co należy zrobić, abym mógł normalnie funkcjonować. Jednym słowem pełna, opisowa diagnoza.
Od tego czasu konsultowałem się z doktorem Nyżnykiem jeszcze dwa razy. Zawsze rzeczowo i zawsze sympatycznie. Zawsze uzyskiwałem pełną informację o tym, z czym się mogą wiązać takie czy inne cechy mojego EKG czy innych badań. Po każdej wizycie wiem nieco więcej o swoim organizmie i działaniu mojego serca.
Poza tym leki, jakie zostały dla mnie dobrane całkowicie ustabilizowały pracę mojego serca i pozwalają mi normalnie funkcjonować.

Życzę wszystkim, aby spotkali lekarzy, którzy podchodzą do pacjentów w tak profesjonalny, rzeczowy i jednocześnie życzliwy sposób jak doktor Nyżnyk. Może dotychczas nie leczyłem się zbyt dużo (na szczęście poza nadciśnieniem zdrowie dopisuje), ale tym niemniej jednak nigdy nie spotkałem tak dobrego i kompetentnego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania