dr hab. n. med.

Maciej Karcz

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

119 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA: od 07. maja 2018 r. nowy adres gabinetu: Al. Gen. Sikorskiego 9B, 02-758 Warszawa (Stegny), 1. piętro, wejście przez furtkę po prawej stronie od mojego niebieskiego banera (domofon… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: pierwszorazowa konsultacja kardiologiczna

  Cierpliwość, zrozumienie, rzeczowe wyjaśnia, brak pośpiechu. Szczegółowe wyjaśnienia. Pozytywna energia. Gorąco Polecam.

  Maciej Karcz2018-09-21

  Szanowny Panie, bardzo dziękuję za tę opinię. Z tą pozytywną energię to muszę przyznać - zaskoczył mnie Pan:)

 • G
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"

  mogę tylko podziękować panu doktorowi za cierpliwość, wnikliwą analizę moich problemów i pomoc, którą zaoferował w dalszej diagnostyce. W dzisiejszych warunkach, kiedy lekarze traktują pacjentów pobieżnie i często z lekceważeniem doktor Maciej Karcz poświęca maksymalną uwagę problemom pacjenta.

  Maciej Karcz2018-09-12

  Szanowna Pani, Pani wpis sprawia mi wielką satysfakcję. Miło, gdy zaangażowanie spotyka się ze zrozumieniem i zostaje docenione...

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: kolejna konsultacja kardiologiczna

  Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,fachowa porada, Pan Profesor rzeczowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły.Bardzo dobry specjalista. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: pierwszorazowa konsultacja kardiologiczna

  Pan Doktor bardzo dokładny, kompetentny, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Jedyne do czego mogę się przyczepić to opóźnienie ponad 1,5h - bez uprzedzenia. Widać że gabinet jest nowiutki, nie ma nawet komputera...karty pacjentów leżą w segregatorach na podłodze, nie ma również aparatu ekg. Chodziliśmy do innych kardiologów i w cenie było badanie ekg, tutaj za dość spore pieniądze jest badanie ciśnienia, osłuchanie i konsultacja

  Maciej Karcz2018-08-10

  Szanowna Pani, bardzo dziękuję za wszystkie uwagi, nad wszystkim będę pracować. Jestem niedługo po przeprowadzce do własnego lokalu (wreszcie!). Niestety, proces transformacji od niewielkiego gabinetu jedynie konsultacyjnego w wynajmowanym pomieszczeniu do pełnoprofilowej poradni kardiologicznej z całym zapleczem diagnostycznym (EKG, echo, Holter, monitorowanie ciśnienia, testy wysiłkowe, itp.) jest jeszcze w toku. proszę zajrzeć w niedługiej przyszłości i przekonać się, jak się zmieniliśmy.

 • E
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: problemy kardiologiczne

  Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, pomimo sporego opóźnienia poświęcił mi wystarczającą ilość czasu, aby zapoznać się z moją dokumentacją medyczną, zbadał mnie i ocenił kompleksowo oraz rzeczowo moje problemy kardiologiczne, wskazując dalszą ścieżkę leczenia. Polecam tego lekarza.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłam u doktora po raz pierwszy. To była bardzo miła wizyta. Jestem w trakcie leczenia onkologicznego z komplikacjami dotyczącymi założonego u mnie portu donaczyniowego. Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadził wywiad, zbadał mnie, obejrzał wyniki badań, ustalił dalsze dawkowanie leków, odpowiedział spokojnie i wyczerpująco na wszystkie pytania, nie spiesząc się nigdzie przy tym. Udzielił instrukcji dalszego postępowania. Poczułam się ważną dla niego pacjentką. Wyszłam spokojniejsza i bardzo zadowolona. Dziękuje Panie Doktorze????

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: pierwszorazowa konsultacja kardiologiczna

  Pan doktor jest bardzo kulturalny i rzeczowy. Dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem oraz wnikliwie analizuje dostarczone badania. Była to jak na razie jednorazowa wizyta w celu zasięgnięcia drugiej opinii lekarskiej, ale nie wykluczam powrotów.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: pierwszorazowa konsultacja kardiologiczna

  Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Profesor dokładniej i szybciej niż inni badający mnie wcześniej lekarze, zadając konkretne pytania dotarł i określił stan chorobowy. Niestety potwierdził wcześniejsze diagnozy . Ku memu zadowoleniu podał bardzo szczegółowy tok postępowania co do dalszego leczenia i ewentualnych wizyt u innych specjalistów. Dziękuję bardzo i polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: po przebytym zawale serca

  To była moja kolejna wizyta u Pana Profesora.Pan Profesor jak zawsze bardzo rzeczowo i profesjonalnie zajął się moim przypadkiem, w sposób bardzo rzeczowy omówił przyjmowane przeze mnie leki i sposoby dalszego postępowania. Konkretny lekarz kardiolog .Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: problemy kardiologiczne

  Pan Profesor człowiek o wielkiej kulturze osobistej,wizyta przebiegała w miłej atmosferze,profesjonalista ,merytoryczny ,wyjaśnia w zrozumiałym dla pacjenta jezyku,chętnie odpowiada na pytania,możliwość kontaktu telefonicznego w czasie kuracji,jednym słowem same pozytywy.

Pytania pacjentów (146)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Wykonywałam holtera ekg z powodu szybciej męczenia się, bólów w klatce piersiowej i uczucia nierównego bicia serca. W opisie : 1 pojedyncze pobudzenie komorowe - podczas wysiłku i 16 pojedynczych pobudzeń nadkomorowych w spoczynku. Min. Tętno 36 nad ranem max tętno 144. Mam 20 lat nie pale nie pije. Elektrolity w porządku anemi tez nie mam, hormony też ok. Czy to powod do niepokoju? Najbardziej uciążliwe jest to że po przejściu kilku schodów strasznie się męczę wali mi serce jakby miało wyskoczyć z klatki i brakuje mi tchu, ciężko mi normalnie funkcjonować. Czy powinnam jeszcze poszerzyć diagnostykę o coś?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Uważam, że nie tyle powinna Pani poszerzyć diagnostykę, lecz zacząć od wizyty u lekarza kardiologa. Ewentualnie proszę wyniki już wykonanych badań omówić z lekarzem, który te badania Pani zlecił. Właśnie ten lekarz będzie w stanie ocenić te wyniki w zestawieniu z Pani dolegliwościami i zaplanować dalsze postępowanie.

 • Od 3 lat leczę się na NERWICĘ (farmakologicznie) nie ma poprawy tylko mam wrazenie ze jest tylko gorzej. Mam bardzo dużo a wsumie wszystkie objawy odnosnie nerwicy i deprsji do tego szybki puls przy normalnych czynnosciach, duze zrenice przy skupieniu sie na czymś. Myślę że moge mieć Kandydoze.
  Kiedyś piłem alkohol srednio 2-3 piwa dziennie wieczorem. od poł roku nic nie pije i nadal jest tak samo, czasem jak się napije czuje sie troszkę lepiej ale tylko troszkę. A jak mam lekkiego kaca wrażenie że lepiej się czuje niż bez niego. Do tego dodam że mam torbiel pajeczynowki z tylu głowy o rozmiarach 45mm na 15mm i torbiel włosowa o jakis 3 lat okolice rowka pośladków. Ostatnio zaczął mi się on powiększać. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. PS mam już dość leków psychotropowych antydepresyjnych. Czuje się wykończony. Pozdrawiam Mateusz

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Myślę, że powinien sie Pan ponownie skontaktować z lekarzem, który leczy Pana z powodu nerwicy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA: od 07. maja 2018 r. nowy adres gabinetu: Al. Gen. Sikorskiego 9B, 02-758 Warszawa (Stegny), 1. piętro, wejście przez furtkę po prawej stronie od mojego niebieskiego banera (domofon 9305 i klawisz dzwonka), a po przejściu przez furtkę wejście w lewo - klatka "C" (ten sam numer domofonu). Są miejsca w garażu podziemnym dla pacjentów. Wreszcie własny zespół gabinetów = więcej możliwości.
  Preferuję bezpośrednie zapisy pod moim numerem telefonu (fb). Mam 49 lat. Studia w Warszawie i w Niemczech. Staże w Paryżu, Genewie i Londynie. Profesor nadzw. IK. Doświadczenie zawodowe (leczenie szpitalne i zabiegi kardiologii inwazyjnej) od 1993 roku, leczenie ambulatoryjne od 1996 r. Twórca systemu transmisji EKG z karetek i bezpośredniego transportu pacjentów z zawałem z domu do Instytutu Kardiologii z pominięciem szpitala rejonowego. Motto: "zajmować się każdym pacjentem tak starannie, jak chciałbym, by kto inny zajmował się moimi bliskimi". Przyjmuję w poniedziałki i czwartki od godz. 16 oraz we wtorki i środy od godz. 20.

  Pozazawodowo - biegacz-amator, narciarz, miłośnik dalekich podróży, języków obcych i historii.

  https://pl-pl.facebook.com/maciejkarczkardiolog/

Specjalizacje

 • Kardiologia

Edukacja

 • Universitaet des Saarlandes, Medizinische Fakultaet, Homburg, Niemcy ("cum laude")
 • Akademia Medyczna w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem)

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Najcenniejszymi nagrodami są dla mnie te otrzymane od pacjentów - w dziale "Opinie".

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • francuski
 • hiszpański
 • rosyjski
więcej

Staże

 • Hopital Lariboisiere, Paryż, 1997 r.
 • Hopital Universitaire Cantonal, Genewa, 1997 r.
 • Unikliniken der Universitaet des Saarlandes, Homburg, Niemcy, 1990-91 r.
 • Charing Cross Hospital, Londyn, 1988-1990 r.
więcej

Certyfikaty

 • Maciej Karcz, kardiolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Maciej Karcz, kardiolog - Certyfikaty