dr hab. n. med.

Maciej Karcz

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

114 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

UWAGA: od 07. maja 2018 r. nowy adres gabinetu: Al. Gen. Sikorskiego 9B, 02-758 Warszawa (Stegny), 1. piętro, wejście przez furtkę po prawej stronie od mojego niebieskiego banera (domofon… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
114 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u doktora po raz pierwszy. To była bardzo miła wizyta. Jestem w trakcie leczenia onkologicznego z komplikacjami dotyczącymi założonego u mnie portu donaczyniowego. Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadził wywiad, zbadał mnie, obejrzał wyniki badań, ustalił dalsze dawkowanie leków, odpowiedział spokojnie i wyczerpująco na wszystkie pytania, nie spiesząc się nigdzie przy tym. Udzielił instrukcji dalszego postępowania. Poczułam się ważną dla niego pacjentką. Wyszłam spokojniejsza i bardzo zadowolona. Dziękuje Panie Doktorze????

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: pierwszorazowa konsultacja kardiologiczna

  Pan doktor jest bardzo kulturalny i rzeczowy. Dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem oraz wnikliwie analizuje dostarczone badania. Była to jak na razie jednorazowa wizyta w celu zasięgnięcia drugiej opinii lekarskiej, ale nie wykluczam powrotów.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: pierwszorazowa konsultacja kardiologiczna

  Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Profesor dokładniej i szybciej niż inni badający mnie wcześniej lekarze, zadając konkretne pytania dotarł i określił stan chorobowy. Niestety potwierdził wcześniejsze diagnozy . Ku memu zadowoleniu podał bardzo szczegółowy tok postępowania co do dalszego leczenia i ewentualnych wizyt u innych specjalistów. Dziękuję bardzo i polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: po przebytym zawale serca

  To była moja kolejna wizyta u Pana Profesora.Pan Profesor jak zawsze bardzo rzeczowo i profesjonalnie zajął się moim przypadkiem, w sposób bardzo rzeczowy omówił przyjmowane przeze mnie leki i sposoby dalszego postępowania. Konkretny lekarz kardiolog .Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: problemy kardiologiczne

  Pan Profesor człowiek o wielkiej kulturze osobistej,wizyta przebiegała w miłej atmosferze,profesjonalista ,merytoryczny ,wyjaśnia w zrozumiałym dla pacjenta jezyku,chętnie odpowiada na pytania,możliwość kontaktu telefonicznego w czasie kuracji,jednym słowem same pozytywy.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: ćiśnienie

  Pierwsza wizyta bardzo pozytywna,dokładny wywiad lekarski szczegółowe informacje i skierowanie na badania ,tak jak pisałem pierwsza wizyta zobaczę co będzie dalej na chwilę obecną na pewno bym polecił.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"

  1 wizyta po przeczytaniu opinii i jestem zadowolona.P. Profesor niezwykle uprzejmy, merytoryczny, dokładny, profesjonalny, konkretny i rzeczowy.Zdecydowanie polecam.Szkoda, że w tej branży zostaje już tak mało pasjonatów,ale dzięki nim chce się pracować

 • Z
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: bóle w klatce piersiowej

  Chciałbym bardzo podziękować Panu Doktorowi, za profesjonalne wnikliwe podejście do stanu mojego zdrowia. Jest to lekarz o wielkim doświadczeniu, który bardzo dokładnie zapoznał się z dokumentacją medyczną przyniesioną przeze mnie. Po rozpoznaniu zagrożenia skierował mnie do Instytutu Kardiologii w Aninie. W toku leczenia interesował się moim zdrowiem, odwiedzał mnie na oddziale. Bez problemu moja najbliższa rodzina mogła skontaktować się w każdej chwili telefonicznie by poradzić się w różnych sprawach dotyczących mojego zdrowia – co rzadko się zdarza. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na Pana Doktora. Gorąco polecam! Jestem szczęśliwym pacjentem po udanym zabiegu.
  Pozdrawiam,
  Życzliwy pacjent z Łomży

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "profesorkarcz.pl"Usługa: konsultacje kardiologiczne

  Konsultacja w celu omówienia objawów i wyników badań. Pan Profesor niezwykle uprzejmy, merytoryczny i dokładny. Bardzo profesjonalny. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Sam jestem lekarzem i do takiego poziomu profesjonalizmu aspiruję.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługa: pierwszorazowa konsultacja kardiologiczna

  Co prawda na wizycie był mój maź a nie ja
  Ale jest zadowolony z Pana doktora ...
  Wszytko ładnie wytłumaczył
  Doradził co robić dalej zeby było lepiej ...
  Jest bardzo spokojny i zrównoważony !
  Następna wizytę mamy za 2 miesiąca ale jak coś będzie nie tak mówił zeby kontaktować sie .. ( oby tylko pomogła )
  Polecamy !!!!!

  Maciej Karcz2018-04-25

  To ja się bardzo cieszę, że Pani mąż zadowolony:))) I pewnie, że się w razie czego kontaktować, po to w końcu daję wszystkim Państwu mój bezpośredni numer telefonu.

Pytania pacjentów (146)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Wykonywałam holtera ekg z powodu szybciej męczenia się, bólów w klatce piersiowej i uczucia nierównego bicia serca. W opisie : 1 pojedyncze pobudzenie komorowe - podczas wysiłku i 16 pojedynczych pobudzeń nadkomorowych w spoczynku. Min. Tętno 36 nad ranem max tętno 144. Mam 20 lat nie pale nie pije. Elektrolity w porządku anemi tez nie mam, hormony też ok. Czy to powod do niepokoju? Najbardziej uciążliwe jest to że po przejściu kilku schodów strasznie się męczę wali mi serce jakby miało wyskoczyć z klatki i brakuje mi tchu, ciężko mi normalnie funkcjonować. Czy powinnam jeszcze poszerzyć diagnostykę o coś?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Uważam, że nie tyle powinna Pani poszerzyć diagnostykę, lecz zacząć od wizyty u lekarza kardiologa. Ewentualnie proszę wyniki już wykonanych badań omówić z lekarzem, który te badania Pani zlecił. Właśnie ten lekarz będzie w stanie ocenić te wyniki w zestawieniu z Pani dolegliwościami i zaplanować dalsze postępowanie.

 • Od 3 lat leczę się na NERWICĘ (farmakologicznie) nie ma poprawy tylko mam wrazenie ze jest tylko gorzej. Mam bardzo dużo a wsumie wszystkie objawy odnosnie nerwicy i deprsji do tego szybki puls przy normalnych czynnosciach, duze zrenice przy skupieniu sie na czymś. Myślę że moge mieć Kandydoze.
  Kiedyś piłem alkohol srednio 2-3 piwa dziennie wieczorem. od poł roku nic nie pije i nadal jest tak samo, czasem jak się napije czuje sie troszkę lepiej ale tylko troszkę. A jak mam lekkiego kaca wrażenie że lepiej się czuje niż bez niego. Do tego dodam że mam torbiel pajeczynowki z tylu głowy o rozmiarach 45mm na 15mm i torbiel włosowa o jakis 3 lat okolice rowka pośladków. Ostatnio zaczął mi się on powiększać. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. PS mam już dość leków psychotropowych antydepresyjnych. Czuje się wykończony. Pozdrawiam Mateusz

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Myślę, że powinien sie Pan ponownie skontaktować z lekarzem, który leczy Pana z powodu nerwicy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA: od 07. maja 2018 r. nowy adres gabinetu: Al. Gen. Sikorskiego 9B, 02-758 Warszawa (Stegny), 1. piętro, wejście przez furtkę po prawej stronie od mojego niebieskiego banera (domofon 9305 i klawisz dzwonka), a po przejściu przez furtkę wejście w lewo - klatka "C" (ten sam numer domofonu). Są miejsca w garażu podziemnym dla pacjentów. Wreszcie własny zespół gabinetów = więcej możliwości.
  Preferuję bezpośrednie zapisy pod moim numerem telefonu (fb). Mam 49 lat. Studia w Warszawie i w Niemczech. Staże w Paryżu, Genewie i Londynie. Profesor nadzw. IK. Doświadczenie zawodowe (leczenie szpitalne i zabiegi kardiologii inwazyjnej) od 1993 roku, leczenie ambulatoryjne od 1996 r. Twórca systemu transmisji EKG z karetek i bezpośredniego transportu pacjentów z zawałem z domu do Instytutu Kardiologii z pominięciem szpitala rejonowego. Motto: "zajmować się każdym pacjentem tak starannie, jak chciałbym, by kto inny zajmował się moimi bliskimi". Przyjmuję w poniedziałki i czwartki od godz. 16 oraz we wtorki i środy od godz. 20.

  Pozazawodowo - biegacz-amator, narciarz, miłośnik dalekich podróży, języków obcych i historii.

  https://pl-pl.facebook.com/maciejkarczkardiolog/

Specjalizacje

 • Kardiologia

Edukacja

 • Universitaet des Saarlandes, Medizinische Fakultaet, Homburg, Niemcy ("cum laude")
 • Akademia Medyczna w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem)

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Najcenniejszymi nagrodami są dla mnie te otrzymane od pacjentów - w dziale "Opinie".

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • francuski
 • hiszpański
 • rosyjski
więcej

Staże

 • Hopital Lariboisiere, Paryż, 1997 r.
 • Hopital Universitaire Cantonal, Genewa, 1997 r.
 • Unikliniken der Universitaet des Saarlandes, Homburg, Niemcy, 1990-91 r.
 • Charing Cross Hospital, Londyn, 1988-1990 r.
więcej

Certyfikaty

 • Maciej Karcz, kardiolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Maciej Karcz, kardiolog - Certyfikaty

Zdjęcia