dr n. med.

Maciej Goch

Ortopeda

Umów wizytę 940 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji w Piłce Nożnej (U-18) od 2014 r. Lekarz Polskiej Reprezentacji w Hokeju na Trawie w 2010 r. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Bydgoszczy... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji w Piłce Nożnej (U-18) od 2014 r. Lekarz Polskiej Reprezentacji w Hokeju na Trawie w 2010 r.

  Ukończył Uniwersytet Medyczny w Bydgoszczy. Uzyskał stopień naukowy Doktora Nauk Medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

  Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

  Doświadczenie:

  - Rezydent w Klinice Ortopedii i Traumatologii, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu od 2010 do chwili obecnej.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Bone cement, infection and local treatment in orthopaedic surgery - Verona 2012
 • TMT Zimmer Revision Course - Endoclinic Hamburg 2013
 • Trabercular Titanium Delta Revision - Bratislava 2014 dr Boris Steno
 • Clinical Visit in Schwarzwald-Baar Klinikum Villingen-Schveningen GmbH - 05th-16th October 2015 prof F. Thielemann
więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Kompetentny,rzetelny lekarz. Wysłuchał, dopytał o najmniejsze szczegóły, zalecił leczenie a nie kolejny stół operacyjny. Szczerze polecam

 • dobry

  lekarz bardzo przystępny, pierwszy nawiązuje kontakt - co do trafności diagnozy trudno mi mówić - ponieważ jestem w trakcie leczenia, dopiero po leczeniu będę mogła ocenić trafność diagnozy. Ogólnie polecam

 • bardzo dobry

  Więcej takich lekarz !!! Pan Maciej jest niesmamowitym lekarzem bo widać w nim pasje i przede wszystkim chęć pomocy. W moim przypadku był to problem z kolanem - bardzo się bałam że będzie to nieprzyjemna wizyta i skończy się jakimiś i inwazyjnymi zabiegami ale Pan Maciej naprawdę dokładnie mnie zbadał i na prawdę dużo doradził - pierwszy raz w życiu dostałam od lekarza listę ćwiczeń i jak je uprawiać - co może się wydawać śmieszne ale moi dotychczasowi lekarze zazwyczaj traktowali z góry pacjenta albo od razu robili z Ciebie śmiertelnie chorego. Naprawdę i szerze polecam tego lekarza
  PS to nie jest sztuczny wpis ;))

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem i opiekunem
  Prawdopodobna diagnoza poparta skierowaniem na dodatkowe badania

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Prawdziwy profesjonalista, który doskonale zna się na swojej specjalizacji i wie co robi. Podczas wizyty wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie i jeśli będę musiała znowu skorzystać z porady ortopedy wybiorę znowu Doktora Gocha.

 • bardzo dobry

  Moja historia jakich wiele... Jestem od pewnego czasu amatorem biegania, dopadła mnie kontuzja kolana.. Doktor zajął sie moim przypadkiem nad wyraz profesjonalnie. Szeroka diagnostyka, trafione leczenie. Doktor wykazuje naprawdę ludzkie podejście... Miły, uśmiechnięty a do tego świetny specjalista. Polecilam znajomym, spostrzeżenia maja podobne. Okazał sie rownież doskonałym operatorem. Doktorze dziękuje i biegnę dalej ????

 • bardzo dobry

  Pan Maciej Goch sprawił na mnie bardzo dobre wrażenie i jako człowiek i profesjonalista, krótkie, konkretne badanie i diagnoza.
  Szkoda tylko że baaardzo długie terminy zabiegu na NFZ a prywatnie to spore obciążenie budżetu. Marek.

 • bardzo dobry

  Miły, uprzejmy, kompetentny, wszystko dokładnie wyjaśnił. Poświęcił wystarczającą ilość czasu na wizytę. Byłam w Centrum Medycznym Stanley w Poznaniu i od rejestracji po wizytę wszystko przebiegało super.
  Serdecznie polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz ortopeda, miałem operację kolana w Rakoniewicach przez doktora Macieja Gocha,warunki luksusowe w małym szpitalu, opieka przed operacją jak i po na wzorowym poziomie. Wszystko szczegółowo objaśnione jak postępować po operacji. Pełen profesjonalizm u Pan Doktora, indywidualne podejście do pacjenta, niesamowicie ciepła osoba dająca poczucie bezpieczeństwa i wzbudzająca zaufanie. Marek Sokołowski.

 • bardzo dobry

  Opisze moją historie bo wiem że ja też szukajac dobrego lekarza poznawałam opinie wiec moze komuś sie przyda:)
  W lipcu 2014r uległam kontuzji - coś w kolanie chrupneło i nie zabardzo mogłam chodzić po plaskim a po schodach tylko dostawnie, kolano napuchnięte notorycznie itd
  Odwiedziłam 3 lekarzy i kazdy mówił co innego że mam chodzić sie wyleczy kolano, drugi ściągał 3x płyn z kolana i tak nachodził i zadnych konkretów trzeci zastrzykiem Diprophos chciał wyleczyć zapalenie stan hoffy...wkońcu trafiłam z polecenia w padzierniku do młodego lekarza dr. Macieja.
  Jako pierwszy diagnoza boli bo jest wysięg i trzeba go usunąć, dwa USG bez tego ani rusz, trzecie raczej artroskopia nie minie mnie bo jest z wiązadłem problem.
  Po USG potwierdziło się naderwane ACL -chciałam uniknąc operacji- niestety po 2x rehabilitacji zero postepu- w listopadzie skierownie do szpitala na zabieg.
  W Poznaniu czas oczekiwania w szpitalach od 2-3 lat na NFZ.
  Lekarz zaporponował operacje w Rakoniewicach czas oczekiwania 6 miesiecy. Po 3 miesiącach od operacji obiecał ze zaloże szpilki.
  W marcu już miałam operację czyli około 4 miesiecy (operował doktor osobicie wraz z dr.Jackiem Jaroszewskim)
  Sobota przyjazd niedziela wyjazd.
  Sam zabieg w znieczuleniu w kregosłup - anestezjolog spisal sie perfekcyjnie minimalny ból. Mało pamietam bo chcialam spać na sali. Opieka w klinice ocena:celująca.
  Ja jestem osoba ktora na igły itd reaguje paniką co spotkalo sie ze zrozumieniem wsrod lekarza a nie docinkami jak czasami to w przeszłości było.
  Co też zauważylam widac ze lekarz zna sie na tym co robi pomimo młodego wieku i wykonuje zawod z pasja a nie jak co drugi dla pieniedzy.
  Po operacji kilka jeszcze spotkań, rehabilitacja, 3x zastrzyk z kwasu w kolano (doktor podał gdzie najtaniej kupię i tylko mi je podawał taka postawa pokazuje jakie ma podejscie do pacjenta bo wczesniej jeden lekarz to zastrzyk podawal za 250zl a na doz.pl sa za 160zł ). I 4 miesiace po zabiegu zakonczenie leczenia.
  Wyrazna poprawa..teraz biegam, jezdze rowerem wchodzę po schodach norlanie.
  Szkoda tylko że tak poźno trafiłam ze swoim przypadkiem bo zaoszczedziła bym i pieniądze i czas poświęcony innym lekarzom oraz wczesniej byłabym sprawna.
  Reasumując obiecał doktor ze założę szpilki i słowa dotrzymał.

Najbliższe terminy:

kolejne dni