lek.

Łukasz Rdzanek

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg

17 opinii +dodaj

Lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i absolwent studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wieloletni pracownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: dr Łukasz Rdzanek medycyna estetyczna

  Doktor Łukasz Rdzanek przywitał w drzwiach gabinetu uśmiechem,toteź stress przed zabiegiem szybko minął.Doskonale doradził, jesteś jedną z wielu zadowolonych pacjentek,które będą powracać.Wyglądam o wiele młodziej i lepiej niz przed odwiedzinami gabinetu doktora.

 • E
  Lokalizacja: dr Łukasz Rdzanek medycyna estetycznaUsługa: botoks

  Dzisiaj byłam u dr Łukasza Rdzanka na zabiegu wygładzania zmarszczek mimicznych i zmarszczek poprzecznych czoła toksyna botulinową. Pan doktor szczegółowo odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące zabiegu. Sam zabieg trwał bardzo krótko i był bezbolesny. Podczas trwania zabiegu Pan doktor cały czas tłumaczył co robi. Na koniec wizyty rozmawialiśmy nt. nici i kwasu hialuronowego i uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje dodatkowe pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i czekam na efekt końcowy :) Z czystym sumieniem mogę polecić dr Łukasza Rdzanka jako profesjonalnego i precyzyjnego lekarza medycyny estetycznej. Z pewnością będę korzystała z jego usług. Ponadto jest przemiłym człowiekiem. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Cosmo Medica - Medycyna Estetyczna Dermatologia Kosmetologia

  To jeden z tych lekarzy, do których przychodzisz raz, i już wiesz, że on zostanie twoim doktorem od zmarszczek. Bardzo profesjonalny i rzeczowy, a co najważniejsze odradza niepotrzebne zabiegi.
  Serdecznie polecam

 • I
  Lokalizacja: dr Łukasz Rdzanek medycyna estetycznaUsługa: powiększanie

  U Pana Dr. Rdzanek byłam na szkoleniu lekarzy jako modelka ,wybrałam zabieg powiększenia górnej wargi i konturu ust... Lekarz zaskoczył mnie bardzo miło gdyż dostalam od razu znieczulenie gdyż mam bardzo niski próg bólu, i po kilku minutach przeszliśmy do zabiegu który był całkowicie bezbolesny, co do oczekiwań to jestem bardzo zadowolona , opinię piszę po kilkunastu dniach od wizyty , gdyż czekałam na końcowy efekt ,usta są pełne,piękne, soczyste :-) preparat został podany tak jak powinno być , nie ma żadnych zastrzeżeń.....pełen profesjonalizm !!!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam na szkoleniu lekarzy jako modelka pod kierunkiem pana Rdzanka i niestety zabieg został wykonany krzywo i niezgodnie z oczekiwaniami. Z jednej strony kwas wstrzykiwal pan Rdzanek a z drugiej lekarz pod jego kierunkiem. Lekarz prowadzący odchodził do drugiej pacjentki na innym fotelu jak była robiona druga strona osoby szkolącej się, wcześniej konsultacja trwała około minuty. Kwas mial znajdować się w kościach policzkowych. Niestety znalazł się na różnych wysokosciach pod oczami, dodatkowo spowodował większe zaokraglenie twarzy i wybrzuszenie z przodu. Różnica w wysokościach wstrzykniecia kwasu byla w centymetrach !!! W recepcji kazali mi czekać 2 tygodnie na ostateczny efekt, choc wysokosc kwasu nie zmienila polozenia, po tym czasie wróciłam z reklamacja. I tu ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zostałam poinformowana, że jest wszystko świetnie, kwas jest równo a gula pod okiem nie jest kwasem tylko jest spowodowana jakas przepuklina oka !! której nigdy nie miałam. Naciagalam skore pokazujac ze przeciez to kwas a nie zadna przepuklina jednak usłyszałam znowu to samo. Zostałam poinformowana , że jak chce mogę sobie pisać reklamacje i on sobie odpisze - czyli na papierze bedzie to co usłyszałam w gabinecie. Ani propozycji wyrównania tego, ani rozpuszczenia kwasu, ani zwrotu pieniędzy. Rozumiem, że to szkolenie lekarzy, ale nie dość, że nie było bezpłatne(400zł) to chyba nie upoważnia to do traktowania tak ludzi, wypieranie się, ze zabieg nie został wykonany prawidłowo i nie poczuwania sie do jakiejkolwiek odpowiedzialnosci . Wylądowałam u innego specjalisty, który potwierdził, ze zabieg został wykonany krzywo i kwas znajdował się pod okiem, gdzie pokazywałam. Lekarz potwierdził, że żadna przepuklina oka u mnie nie występuje.Kwas musiał zostać całkowicie rozpuszczony, za co musiałam zapłacić 3 razy tyle, co za zabieg na szkoleniu. Moja nauczka na długie lata.Oczywiście absolutnie nie polecam usług ani podejscia do klienta pana Rdzanka.

  Łukasz Rdzanek2018-01-15

  Szanowna Pani,
  Bardzo dbam, aby jakość wykonywanych przeze mnie zabiegów była wysoka, dlatego każda opinia jest dla mnie cenna. Jednakże, sytuacja o której Pani mówi, nie wydarzyła się ani w moim gabinecie, ani nie wykonywałem u Pani zabiegu. Uczestniczyła Pani jako modelka szkoleniowa podczas kursu, gdzie ja występowałem w roli trenera. Zabiegi podczas takich szkoleń wykonywane są samodzielnie przez kursantów, którzy dopiero uczą się technik wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, zazwyczaj po raz pierwszy w życiu stykają się z tą dziedziną medycyny. Przychodząc na szkolenie w roli modelki pisemnie zgodziła się Pani na warunki – między innymi na to, że efekt zabiegu może nie być idealny, oraz że w sytuacji niezadowolenia z efektu przysługuje Pani prawo do poprawki w cenie preparatu (proszę pamiętać, że lekarz wykonujący zabieg uczy się na Pani).
  W Pani przypadku miejsce podania kwasu hialuronowego zostało dobrane prawidłowo, efekt zabiegu również był poprawny, co potwierdził również drugi lekarz - trener z zakresu medycyny estetycznej. Prosiła Pani o podniesienie owalu twarzy oraz jej wysmuklenie. Podany został kwas hialuronowy w zapadnięte przednie części policzków, ponieważ wraz z upływem czasu największe ubytki tkanek obserwuje się właśnie w tych okolicach. Co więcej, podanie kwasu hialuronowego w boczne części łuków jarzmowych poszerza optycznie twarz, a więc byłby to efekt odwrotny od zamierzonego. Nie jest również możliwe, aby na skutek zabiegu powstała przepuklina pod okiem, ponieważ preparat jest podawany kaniulą, która nie może się przebić przez więzadło ograniczające obszar pod okiem. Pragnę podkreślić, że zabiegi medycyny estetycznej wykonuję prawie od 10 lat, miesięcznie uczestniczę w kilkuset zabiegach i wielu pacjentów ufa mi właśnie ze względu na duże doświadczenie.
  Podsumowując, w sytuacji, gdy modelka nie jest zadowolona z efektu zabiegu, proponowane jest dostrzyknięcie kwasu hialuronowego bądź całkowite rozpuszczenie kwasu hialuronowego. Podczas wizyty nie zdążyłem tego Pani zaproponować, gdyż wybiegła Pani w połowie rozmowy, trzaskając mocno drzwiami. Moim zdaniem przy niewielkiego stopnia przemieszczeniu preparatu lub dla wzmocnienia efektu (jeśli uznała Pani, że osoba szkoląca się nie osiągnęła w pełni satysfakcjonuącego rezultatu), można było uzupełnić go niewielką dawką kwasu hialuronowego. Hialuronidaza rozpuszcza również własne tkanki policzków co niewpływa dobrze na ich wizerunek. W sytuacji gdy nie dzieje się nic groźnego - nie ma stanu zapalnego, ucisku na naczynia lub znaczącego pogorszenia wyglądu, raczej unikałbym stosowania tego preparatu.
  Z pozdrowieniami,
  Łukasz Rdzanek

 • Lokalizacja: dr Łukasz Rdzanek medycyna estetycznaUsługa: rewitalizacja twarzy

  Pan doktor Łukasz Rdzanek jest świetnym, kompetentnym specjalistą, a przy tym bardzo serdecznym człowiekiem. Doradził mi, jakie zabiegi byłyby najlepsze dla mojej dojrzałej skóry. Pomimo, iż bałam się bólu, zaskoczyło mnie, że pan doktor wykonał zabieg tak szybko i delikatnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na uwagę zasługuje także niewielki, przytulny gabinet, w którym można poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Polecam dra Rdzanka jako doskonałego specjalistę w swojej dziedzinie. H.Kozłowska.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr Łukasz Rdzanek medycyna estetycznaUsługa: botoks - usuwanie zmarszczek mimicznych

  Szłam do dr.Rdzanka trochę zdenerwowana i nie do końca przekonana czy dobrze robię. Pan doktor okazał mi dużo cierpliwości,odpowiadał spokojnie na każde moje pytanie.Sam zabieg wykonał delikatnie ,cały czas tłumacząc mi co robi. Okazał się nie tylko kompetentny jako lekarz ale także przemiły człowiek. Już wiem,że gdybym chciała znów skorzystać z tego rodzaju usług to na pewno u dr.Rdzanka. Gorąco polecam jeszcze nie zdecydowane panie.

 • O

  Do Pana Doktora Łukasza Rdzanka chodzę od kilku lat. Wcześniej umawiałam się do tzw "gwiazd" medycyny estetycznej i z rezultatów nie byłam zadowolona, dopiero Pan Doktor naprawił moj wygląd. Chorowałam na porażenie nerwu twarzowego i miałam opadające usta i powiekę oka z jednej strony twarzy. Wyglądało to okropnie i odbierało mi moją kobiecość. Znajoma poleciła mi tego specjalistę i postanowiłam umówić wizytę, tym bardziej ,że Pan Doktor jest specjalistą chirurgii i pomyślałam , że musi być doświadczony. Nie pomyliłam się, Pan Doktor naprawił moja twarz, usta nie opadają są piękne, równe i pełne. Powieka nie opada a przy okazji pozbyłam się zmarszczek. Wyglądam pięknie i jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi, który jest profesjonalistą a do tego bardzo wyrozumiałym, przemiłym człowiekiem. Bardzo Panu dziękuję, Doktorze i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

 • A
  Lokalizacja: dr Łukasz Rdzanek medycyna estetycznaUsługa: mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

  Dr Rdzanek robił mi kilkakrotnie mezoterapię osoczem i wypełnianie kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona. Cierpliwie tłumaczył wszystkie szczegóły zabiegu, był bardzo miły i delikatny. Po zabiegach zawsze występowały u mnie lekkie opuchnięcie i niewielkie zasinienia, ale po kilku dniach znikały i zawsze byłam zadowolona z ostatecznego efektu. Wcześniej byłam pacjentką innej dużej kliniki i muszę przyznać, że trochę bałam się zmiany. Dr Rdzanek jest nie tylko równie profesjonalny i ale oferuje znacznie więcej - bardzo indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta, możliwość bezpośredniego kontaktu w dowolnej chwili po zabiegu, a także konkurencyjne ceny zabiegów. Polecam!

 • D
  Lokalizacja: dr Łukasz Rdzanek medycyna estetyczna

  Polecam,można spokojnie zaufać doktorowi,twarz po zabiegach jest tylko odmłodzona, a nie zmieniona.Nie 10 zbędnych zabiegów tylko 3 dobrze dobrane po których efekt spektakularny ,szczególnie po zastosowaniu nici haczykowatych First Lift Barb 4D,to jakiś fenomen w dziedzinie medycyny estetycznej. Sympatyczny ,konkretny specjalista mający na względzie oczekiwania pacjenta i zadowalający rezultat .Na pewno w przyszłości będę korzystać z dalszych zabiegów i je powtarzać.Bardzo dziękuję i cieszę się, że trafiłam do dr Łukasza Rdzanka.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i absolwent studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wieloletni pracownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby w szpitalu przy ul. Banacha w Warszawie, członek zespołu transplantacyjnego. Od 2008 roku zajmuje się medycyną estetyczną, posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności i doświadczenie. Zwolennik harmonijnych proporcji i subtelnego poprawiania urody. Pacjenci doceniają jego wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej oraz umiejętność dostosowania efektu zabiegu do oczekiwań pacjenta. Podczas zabiegów proponuje pacjentom najlepsze możliwe rozwiązania – preparaty o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i nowości rewolucjonizujące rynek medycyny estetycznej. Autor publikacji z zakresu chirurgii oraz medycy estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy obejmujące teoretyczne i praktyczne wprowadzenie do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, I Wydział Lekarski

Nagrody i wyróżnienia

 • II Wyróżnienie Towarzystwa Chirurgów Polskich za pracę pt. "Zakażenie bąblowcem - taktyka postępowania w oddziale chirurgii transplantacyjnej wątroby.", 66. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Zdjęcia