Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

  • Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
  • Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Uzyskałem dyplom magistra psychologii w Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Jestem także psychoterapeutą. Posiadam certyfikat terapeuty poznawczo- behawioralnego jak i również terapeuty integratywnego. Jestem również absolwentem licznych studiów podyplomowych: Socjoterapia, Przygotowanie Pedagogiczne, Autyzm- diagnoza, terapia. Uczestniczę w różnych kursach i szkoleniach.

Umiejętności praktyczne potrzebne do pracy z pacjentem zdobyłem w licznych projektach unijnych skierowanych do osób borykającymi się z licznymi zaburzeniami psychicznymi oraz z osobami niepełnosprawnymi. Poza tym pracowałem na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży jak i również dla dorosłych, oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego i Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Posiadam bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą Aktualnie przyjmuję pacjentów w gabinecie w centrum miasta ul. Nowowiejska 24. Oferuję także konsultacje, terapię on-line.

W pracy z pacjentem wykorzystuje doświadczenie kliniczne, techniki poznawczo-behawioralne (praca nad zachowaniem, modyfikacja myśli, trening emocjonalny oraz modyfikacja przekonań), techniki behawioralne (system żetonowy, wzmocnienia, hiperkorekcje, ect.). Stale rozszerzam swoją wiedzę oraz warsztat pracy uczestnicząc w licznych warsztatach i konferencjach, szkoleniach, kursach.

Pracuje z pacjentami z następującymi rozpoznaniami: zaburzenia nastroju (epizod depresyjny, depresja, dystymia), zaburzenia afektywne dwubiegunowe, zaburzenia lękowe (lęk paniczny, zaburzenia lękowe uogólnione), zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia lękowe pod postacią fobii, zaburzenia z objawami somatycznymi, niepełnosprawność intelektualna, trudności z poczuciem własnej wartości, samooceną, wiarą w siebie; problemy w relacjach z partnerem, partnerką; praca terapeutyczna z osobami niepełnosprawnymi.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej (PTTPB).
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia

Zakres porad

  • Psychologia kliniczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    Od 200 zł

  • Konsultacja psychologiczna dzieci

    200 zł - 230 zł

  • Konsultacja psychoterapeutyczna

    200 zł - 230 zł

  • Psychoterapia

    230 zł

  • Psychoterapia indywidualna

    230 zł

Adresy (2)

Łukasz Piątek
Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek

Nowowiejska 24, Śródmieście, 50-315 Wrocław

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Łukasz Piątek

Konsultacja online

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Blik
  • Przelew na konto

122 opinie

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Punktualność

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Od roku uczęszczam na terapię do Pana Łukasza i widzę ogromne różnice w tym jak funkcjonowałam na samym początku, a jak funkcjonuję teraz. Sesje charakteryzują się spokojną i komfortową atmosferą, w której czuję się bezpiecznie. Wiem, że jeszcze trochę przede mną, ale serdecznie polecam Pana Łukasza, jeżeli ktoś szuka skutecznego wsparcia.

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek psychoterapia indywidualna  • 

  • P

    Serdecznie polecam, terapia przyniosła zamierzone efekty, pan Łukasz jest zawsze pozytywny i potrafi żartować.

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek Psychoterapia  • 

  • K

    Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Pan psycholog uważnie słucha i zadaje trafne pytania, które zmuszają do refleksji. Polecam z całego serca.

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek konsultacja psychologiczna dzieci  • 

  • E

    Najlepszy terapeuta na planecie Ziemia, a nawet w Polsce! Empatyczny, konkretny, nietuzinkowy i odważny. Prowokuje do innego spojrzenia na problemy, potrafi zaskoczyć, zdarza mu się nawet powiedzieć coś mądrego Jest jak espresso i napar z rumianku zarazem, pobudza do działania, a przy tym koi i ułatwia gojenie Można się przy nim przepoteznie wybebeszyc i czuć przy tym nieznośną lekkość bytu. Ma w sobie dziecięcą radość i doświadczenie mędrca. Lubi i umie pożartować, wchodzi w rytm klienta, ale nie da sobie wejść na głowę.

    + SKUTECZNY!!! Jak mało kto zna się na swoim fachu! Poza tym to naprawdę fajny Gość

    - Daje zadania domowe, pamięta o nich i odpytuje, nie stawia wyższych ocen niż 4+ Mimo to ja daję mu 5

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek psychoterapia indywidualna  • 

  • O

    Pan Łukasz jest niezwykle pozytywną osobą, która w czasie kryzysu jest w stanie bardzo szybko i skutecznie pomóc znaleźć motywację do działania. Polecam!

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek psychoterapia indywidualna  • 

  • A

    Bardzo profesjonalne, rzeczowe podejście do problemów. Pan Łukasz stara się jak najlepiej poznać pacjenta i jego problemy, bez oceniania i z dużą dozą cierpliwości. Wprowadza przyjazną atmosferę, skłaniającą do otwartości. Widać, że ma plan pracy z człowiekiem i go realizuje, co przynosi pozytywne skutki - w moim przypadku zaczynam odczuwać różnice w swoim myśleniu i zachowaniu. Więc to działa!

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek Psychoterapia  • 

  • K

    Pan Łukasz świetnie dogaduje się zarówno z dziećmi jak i rodzicami. Jest zaangażowany w terapię. U córki widać ogromny postęp już po kilku miesiącach terapii.
    Profesjonalny i kompetentny.

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Łukasz Piątek

    Dziękuję za pozytywną opinię i zaufanie. Do zobaczenia


  • Ł

    Pan Łukasz to dobry specjalista. Na każdej sesji czuje się wysłuchany i kierowany w dobra stronę. Po kilku sesjach zaczolem zauważać swoje błędy mysleniowe, a po następnych kilku sesjach pracy z Panem Łukaszem zauważać u siebie duza poprawę w nastroju i w rozumieniu samego siebie. Po każdej sesji czuje się bliżej sukcesu, i przez cały okres trwania terapi nie miałem poczucia że to mi nic nie daje. Przy pracy z innym psychologiem miałem takie odczucia, a z Panem Łukaszem czuje ze jestem na dobrej drodze i w dobrych rękach. Szczerze polecam, bardzo dobry psycholog.

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek Psychoterapia  • 

    mgr Łukasz Piątek

    Dziękuję za pozytywną opinię i zaufanie. Motywacja to połowa sukcesu.


  • P

    Pracuję nad sobą od roku. Pan Łukasz wskazał i nazwał moje problemy, pokazał tez kierunek, w którym powinnam iść, żeby je zwalczyć. Z każdej sesji wychodzę z poczuciem, że coraz więcej przepracowałam i jestem bliżej celów, które wspólnie mi postawiliśmy. Pan Łukasz trafnie stawia diagnozy i dobiera zadania terapeutyczne tak, by były jak najbardziej skuteczne. Polecam :)

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek Psychoterapia  • 

    mgr Łukasz Piątek

    sprawdź poprawność: Dziękuję za pozytywną opinię i zaufanie. Do zobaczenia na kolejnych sesjach.


  • R

    Polecam terapię u Pana Łukasza. Największy plus to systematyka - prowadzenie które było mi potrzebne, z jasnym planem i adresowaniem aspektów które z różnych, często nieoczywistych powodów były zdecydowanie do poruszenia. Pan Łukasz zadaje precyzyjne pytania które pomagają zakwestionować swoje przekonania, i otworzyć się na nową perspektywę. Na plus również elastyczność co do terminów.

     • Gabinet Psychologiczno Terapeutyczny mgr Łukasz Piątek Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Łukasz Piątek

    Dziękuję za pozytywną opinię i zaufanie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania