Adres

ul. Halicka 10, pokój 202, Stare Miasto, Kraków
Psycholog, Gabinet Psychoterapii


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
12 201..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. Halicka 10, pokój 202, Kraków

Dowiedz się więcej

Psycholog, Gabinet Psychoterapii

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


ul. Halicka 10, pokój 202, Kraków

120 zł

Psycholog, Gabinet Psychoterapii


Psychoterapia partnerska


ul. Halicka 10, pokój 202, Kraków

180 zł

Psycholog, Gabinet Psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog, Gabinet Psychoterapii konsultacja psychologiczna

Profesjonalne podejście do problemu ,
Wyczerpujące wyjaśnienie pytań , wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie wiem, gdzie byłabym dzisiaj, gdybym nie trafiła do gabinetu pana Łukasza w 2017 r. Ze spokojem i wnikliwością pomógł mi zrozumieć siebie, swoje emocje i swoje zachowanie. Pan Łukasz jest oczytanym i elokwentnym człowiekiem, co bardzo pomogło na początku terapii, kiedy byłam bardzo zestresowana. Jestem wdzięczna losowi za to, że trafiłam właśnie do pana Łukasza i wiem, że nie mogłam dla siebie zrobić lepszego prezentu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, Gabinet Psychoterapii konsultacja psychologiczna

Wizyty pomogły mi spojrzeć z dystansem na przeżywane problemy. Pan Łukasz jest wyrozumiałym, troskliwym słuchaczem, ma duza wiedzę teraputyczna i nie kieruje sie stereotypami. Pamieta poprzednie rozmowy i wzmacnia w sytuacji kryzysowej. jestem w trakcie terapii, ale juz teraz patrze na niektore sprawy w innym, lepszym świetle.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Serdecznie polecam! Pana Łukasza cechuje duża empatia, spokój i odpowiednie podejście do pacjenta. Podczas spotkań czułam się w miarę sobodnie, bo przebiegały w ramach spokojnej konwersacji - co dla mnie ważne, Pan Łukasz nie ma zwyczaju nieustannego notowania tego co się mówi (z czym się spotkałam u innych rozważanych początkowo terapeutów i co sprawiało, że czułam się skrępowana i ważyłam slowa), a pomimo tego zawsze doskonale pamiętał szczegóły naszych wcześniejszych rozmów. Terapia którą odbyłam bardzo pomogła mi w wyjściu z depresji, pomimo mojego początkowo bardzo sceptycznego nastawienia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, Gabinet Psychoterapii

Pan Łukasz jest bardzo kompetentnym, ciepłym terapeutą. Nie ocenia, jest cierpliwy, ale także angażuje się w rozmowę z pacjentem. Czułam się bardzo zaopiekowana i mój stan psychiczny poprawił się diametralnie. Polecam każdemu!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, Gabinet Psychoterapii

Moja terapia zaczęła się po wielokrotnych wybuchach złości nad którymi kompletnie nie panowałam. Trafiłam do Pana Łukasza w momencie kiedy nie mogłam znieść siebie, swoich reakcji, a moje zachowanie ranilo moich bliskich. Już na pierwszym spotkaniu poczułam duża ulgę a kolejne pomogły mi zrozumieć jak  nagromadzone przez lata doświadczenia wpływają na moje życie. Pan Łukasz jest osobą niezwykle empatyczna, inteligentna, umie słuchać, ma niesamowita wiedzę psychologiczna  i kliniczna. Wielokrotnie zaskakiwal mnie jak dobrze pamięta poprzednie spotkania, jak łączy fakty z mojego życia, jak zawsze jest świetnie przygotowany. Zawsze mam poczucie, że poświęca to spotkanie tylko mnie. Nie ponagla, nie ocenia. Ma się poczucie, że można mu powiedzieć o wszystkim, zaufać. Przede mną jeszcze długa droga, ale wiem że trafiłam w dobre miejsce, żeby się z tym zmierzyć.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, Gabinet Psychoterapii konsultacja psychologiczna online

Pan Lukasz posiada szeroka wiedze i doswiadczenie w zakresie psychologii rowniez na terenach innych krajow, co zapewnia, ze korzystajac z terapii u Pana Lukaza ( bedac na terenie innego kraju) ma sie poczucie, ze jest sie pod profesjonalna opieka.
Nalezy powiedziec, ze Pan Lukasz wykonuje swoj zawod z zamilowania co zdecydowanie widac w sposobie podejscia do pacjenta.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, Gabinet Psychoterapii

Terapia to ciężka praca, w której trzeba zmierzyć się samemu ze sobą. Pod czujnym okiem Pana Łukasza mogłam przejść przez najciemniejsze zakątki siebie. Podczas swojej terapii niejednokrotnie polecałam Pana Łukasza znajomym. Metody oraz intensywność terapii Pan Łukasz dostosowuje do pacjenta, sięgając do pełnego wachlarza narzędzi jakie daje psychologia. Indywidualne podejście zaowocowało również u mnie – szczęśliwym i spokojnym życiem, jakie teraz wiodę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, Gabinet Psychoterapii

Z całego serca polecam Pana Łukasza Kaczmarczyka. Jest najbardziej empatyczną osobą jaką poznałam. Bardzo mi pomógł w trudnym okresie mojego życia. Jets inteligentny, profesjonalny, ma niesamowitą wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii - widać, że to prawdziwy pasjonat. Ma imponujące doświadczenia w pracy z pacjentami. I po prostu wspaniale się z nim rozmawia :) Nie miałam problemu się przed nim otworzyć.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Łukasz Kaczmarczyk jest godnym polecenia specjalistą. To osoba cierpliwa, spokojna i inteligentna. Podczas konsultacji uważnie słucha, nie ponagla, nie ocenia. Można bez zażenowania i skrępowania mówić o najtrudniejszych sprawach. Z gabinetu wychodzi się dużo spokojszym, z poczuciem ulgi. Cieszę się, że trafiłam do tak świetnego psychologa.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania