Adres

Pięciolinii 6/57, Ursynów, Warszawa
Gabinet Laryngologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam pacjentom od 48 lat.


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany

Badanie bardzo sprawnie przeprowadzone, przesympatyczny lekarz. Na każde pytanie odpowiedział i poradził co robić. Oby więcej takich lekarzy!


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Nie przyszliśmy z dużym problemem, a usłyszałam ze sprawdzić zawsze warto, zeby się nie martwić. Badanie corki przebiegło szybko i bez bólu. Polecam serdecznie


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pozdrawiam panie Doktorze. Leczył Pan naszą Córkę Ewę od urodzenia. Głównie na ostre zapalenia ucha. Miło wspominamy Pana profesjonalizm. I to, że uszy najlepiej "szły na Biseptol". Dziś Córka ma 30 lat i żadnych , odpukać, kłopotów z uszami.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Beata Jerlicz


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

Pan Miszka w bardzo niedelikatny sposób obszedł się z moim dzieckiem - użył bardzo ostrego narzędzia w celu oczyszczenia ucha, co spowodowało iż córka się rozpłakała. Kiedy próbowałam reagować, uspokajać ją i jednocześnie tłumaczyć lekarzowi, że jest bardzo wrażliwa, usłyszałam, że "dziecko manipuluje płacząc". Ponadto, Pan doktor zalecił badanie ucha, które - aby było wiarygodne - wymaga tego, aby dziecko było w pełni zdrowe. Córka miała silny katar i - jak stwierdziła doktor badająca córkę tego samego dnia wieczorem - miała płyn w uszach. Lekarz jednak zapisał, że "uszy i nos suche". Niestety, chodziło o to, że zalecone badanie jest płatne :( Dlatego, nie polecam wizyt u tego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Poszukiwałem szybkiej konsultacji - weryfikacji opinii pediatry w przypadku nietypowego ostrego zapalenia ucha środkowego u synka. Doktor przyjął nas na dodatkowy termin, poświęcił należytą uwagę, bardzo szybko zweryfikował i rozszerzył diagnozę, skorygował dawkowanie leku. Synek bardzo pozytywnie zareagowało na leczenie, również w trakcie badania nie obawiał się ani nei płakał.


T
Użytkownik zweryfikowany

Po części dzięki Panu Miszce moje problemy z oddychaniem przez nos to juz przeszłość. Pan Miszka jako jedyny lekarz postawił prawidłową diagnozę za co bardzo dziękuje.


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, u którego w gabinecie pacjent czuje się jak petent, który zawraca głowę. Nie informuje co jak, dlaczego itp. O wszystko trzeba dopytywać, o skierowania prosić. Szczerze nie polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

"Konsultacja" laryngologiczna u dr Miszki trwała bardzo krótko. Pan doktor zajrzał jedynie w gardło (i nie zrobił tego dokładnie), uszu i nosa już nie sprawdził (a inni laryngolodzy to robią, nawet jak nie zgłasza się dolegliwości). Nie przeprowadził dokładnego wywiadu, nie pytał o historię chorób. Zaordynował antybiotyk, który w ogóle nie pomógł. Prywatna wizyta okazała się gorsza niż w przychodni rejonowej u lekarza pierwszego kontaktu. Niepotrzebnie wydałam pieniądze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam pacjentom od 48 lat.


Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia
  • Otorynolaryngologia dziecięca