Dr n. med.

Krystyna Szpilczyńska - Ciesielska

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Trafiliśmy do pani dr po kilku miesiącach leczenia alergii pokarmowej u corki (20 miesięcznej). Wczesniej pediatrzy kazali odstawić mleko, jajka, kurczaka, cytrusy, miód, kakao i 100 innych rzeczy. Pani dr od razu powiedziała, ze corka nie ma alergiipokarmowej tylko kontaktowa i ma jeść wszystko. Zapisała 2 maści i kazała wypłukać wszystkie ciuchy, misie, kocyki, itp. Po 3 dniach alergii brak! Dziekujemy:)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Trafiliśmy do pani dr po kilku miesiącach leczenia alergii pokarmowej u corki (20 miesięcznej). Wczesniej pediatrzy kazali odstawić mleko, jajka, kurczaka, cytrusy, miód, kakao i 100 innych rzeczy. Pani dr od razu powiedziała, ze corka nie ma alergiipokarmowej tylko kontaktowa i ma jeść wszystko. Zapisała 2 maści i kazała wypłukać wszystkie ciuchy, misie, kocyki, itp. Po 3 dniach alergii brak! Dziekujemy:)

  • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: testy alergiczne

   Byliśmy w poniedziałek u alergologa w przychodni, jest nieprzyjemny tę lekarz.Na stronie int. znany lekazh znalazłam ją jako pediatra, co robiła na liście alergologa? Ponieważ, badania nie wykazały obecność alergii, wysłała nas na rentgen kletki piersiowej, po obejrzeniu napisałam diagnoza:"Zapalenie płuc " i kazała nam lecz do szpitala i do zaawansowanych badań. Wziąłem migawkę dnia z biurem awarii RTG lekarza, i nie ma zapalennya pluh-wszystko w porządku .Ja wstrząśnięta tą postawą i jej nieprawdziwej diagnozy. Krew z żyły zrobiłam oddzielnie, wszystko w porządku, nie żadnego zapalenia płuc.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Cenię Panią Doktor za kompetencje. Zawsze bezbłędnie trafia z diagnozą, a oprócz tego daje dobre rady dotyczące m.in. karmienia dziecka. Nasza córka czterokrotnie przechodziła zapalenia płuc, zanim trafiliśmy do Pani Doktor. Pani Ciesielska zleciła serię badań i wyprowadziła z choroby moje dziecko. Dzięki niej mogliśmy zaniechać żmudnych inhalacji zalecanych wcześniej przez innego lekarza (3 razy dziennie po pół godziny - masakra). Teraz spotykamy się dwa razy w roku (angina, zapalenie tchawicy), a Pani Doktor zawsze doskonale trafia z lekami. Zawsze znajduje czas dla mojego dziecka. A to że czasem potrafi nagadać? To bardzo dobrze, bo niektórym rodzicom wydaje się, że wszystko wiedzą najlepiej, choć wcale tak nie jest i zasługują na słuszną burę.Ja jestem wdzięczna za każdą radę, gdyż wiem, że Pani Doktor ma rację.Taki lekarz to prawdziwy skarb!

  • A

   Pani doktor nie czyta opini wystawionych w karcie przez poprzedniego lekarza. Jest arogancka, nie da dojsc do slowa, a nawet przekrzykuje. Pszłąm do niej z córka, u ktorej wczesniej stwierdzono alergie pokarmowa. W beszczelny sposób zarzuca ,że dziecko jest niedozywione i za chude, kiedy wyniki sa bardzo dobre. Dodam jeszcze ,ze cóka udorziła sie mała(2900g), poza tym ja i mąż tez nie jestemy gigantami, o co pani dr nie spytałą. NIE POLECAM !!!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Moja córeczka była przez półtora roku "leczona" przez swojego pediatrę. Leczenie polegało na zmienianiu syropkow, kropelek, na koniec przepisano jej leki dla dorosłych bo nic nie pomagało... Dostała ostatecznie skierowanie do alergologa... Przez przypadek trafiłam do dr Ciesielskiej i dziękuję Bogu, bo od razu postawiła trafną diagnozę i zaczęłyśmy leczenie. Sposób bycia Pani Doktor może niektórym nie odpowiadać, ale mnie nie obchodzi w jaki sposób traktuje rodziców (choć dla mnie zawsze była miła), tylko jak leczy. Nie ciągnie pieniędzy, bo mim, że jest świetnym, cenionym specjalistą wcale nie ma wysokiej ceny za wizytę prywatną.

  • A

   Powiem jedno - Pani Doktor jest faktycznie "mało dyplomatyczna" w obejściu, ale moje dziecko uratowała. Tak, URATOWAŁA, kiedy wszyscy inni pediatrzy rozłożyli ręce. Polecam z całą stanowczością! Ja też wylądowałam z córeczką w szpitalu, też spałam na podłodze i Pani Doktor bywała nie zawsze sympatyczna:-)), ale jakie to ma znaczenie, skoro szybko i TRAFNIE postawiła diagnozę i wiedziała jak leczyć (2-krotnie ciężkie zapalenie płuc i oskrzeli), w różnym czasie (pierwszy raz jak moje dziecko mialo zaledwie pół roczku). Dziecko powracało do zdrowia w ekspresowym tempie, a durni lekarze z Ostrzeszowa twierdzili, że dziecko takie chore, bo "zęby jej wychodzą". Żenada...

  • E

   Z córką jeździłam od lekarza do lekarza, diagnoza była taka że dziecko zdrowe, córka miała 3miesiące, mnie jednak nadal coś niepokoiło gdyż charczało jej jak oddychała, pani doktor przyjęła mnie w niedzielę chociaż nie byłam jej wcześniejszą pacjentką, na poniedziałek miałam już miejsce w klinice, klinika wizualnie straszna ale nie to się liczy, ludzie tam czekają w kolejce żeby się dostać, dzieci są leczone skutecznie i nie ważne że rodzice śpią na podłodze. Jak każdy człowiek ma lepsze i gorsze dni, czasem faktycznie jest opryskliwa ale może już też nie ma siły tłumaczyć jaką głupotę robią rodzice, do niej trzeba się przyzwyczaić a nie obrażać bo najważniejsze jest to że potrafi dobrze zdiagnozować chorobę a w razie czego bierze dziecko na oddział i wcale nie czeka na koperty

  • M

   Witam!!! Czytam te opinie i tak się zastanawiam czy któryś z lokalnych lekarzy od razu weźmie dziecko do szpitala na pełną diagnostykę i to za darmo - podkreślam za darmo.!!!!!! Pani Ciesielska zaczyna od badań i dopiero na ich podstawie leczy a nie jak nasze lekarzyki - oczywiście bez badań astma i sterydy taka ich diagnoza. Pani Ciesielska jest najlepszą doktor do jakiej trafiłam a przerobiłam ich wielu.

  • G

   witam,
   P.Doktór może i leczy, ale nie wiadomo na co i kogo. Dzieci zdrowe, które przychodzą tylko na diagnostykę 3-dniową trzyma w szpitalu tak długo, aż dziecko (nawet niespełna roczne) zarazi się od innych dzieci. Nieprawdopodobna opieszałość, oschłość, niekontaktowość. Z pobytu o parę dni za długiego nic nie wynieśliśmy, oprócz niesmaku i zażenowania. Każdemu z rodziców odradzam serdecznie. Odradzam dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Miejmy nadzieję, że emerytura tuż tuż!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Moja córeczka bardzo chorowała,od kataru było zapalenie płuc albo oskrzeli i odrazu szpital, to był trudny okres, to pani doktór zajęła się moją córcią i wyleczyła ją. Teraz jeździmy tylko do pani doktor ona zawsze doradzi i wie co jest mojej córce co już teraz zdarza się bardzo rzadko. Bardzo dziękuję i polecam.