dr n. med.

Krystyna Bednarska

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Krystyna Bednarska Specjalista psychiatra, Specjalista Terapii Środowiskowej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna dr n.med. Krystyna Bednarska

  Godna polecenia, z dużym doświadczeniem zawodowym, profesjonalna i zaangażowana... i ten spokój płynący od pani doktor Krystyny to jej główne zalety. Dziękuję pani doktor, że spotkałam panią, gdy atmosfera w pracy wywróciła mi życie do góry nogami, a życie przestało mieć sens. Dzięki pani odzyskałam wiarę w siebię i dziś latwiej mi żyć. Polecam gorąco spotkania terapeutyczne z Panią doktor.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna dr n.med. Krystyna BednarskaUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Jest miła i sympatyczna. Dokładnie słucha tego, co chory ma do powiedzenia. Jest osobą kompetętną i rzeczową. Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna dr n.med. Krystyna BednarskaUsługa: uzależnienie

  Do Pani Doktor trafiłem z uzależnieniem od środków nasennych /zolpiden Nasen/. Dzięki kompleksowemu leczeniu Pani Doktor już po 2-3 dniach problem wydaje się rozwiązany ale rzeczywisty czas leczenia będzie dłuższy bo organizm zapamiętał środek uzależniący. Duże doświadczenie, wiedza ,kompetencja, skuteczne leczenie oraz bezstresowy przebieg wizyty u Pani Doktor ,jednym słowem bardzo dobry wybór w leczeniu. Stanisław

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie psychiatryczne

  Jestem pod dużym wrażeniem zarówno kompetencji,jak i podejścia Pani doktor Bednarskiej. Jako lekarz jest profesjonalna, empatyczna, oraz ma indywidualne podejście do pacjenta, okazuje mu pełną uwagę. Nie mam też zastrzeżeń w doborze leków, dzięki leczeniu i terapii widzę poprawę samopoczucia. Nareszcie udało mi sie znaleźć lekarza który spełnia moje oczekiwania.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa rozmowa z wywiadem delikatnym ale potrzebnym, miła atmosfera, bez pośpiechu... Generalne polecam bardzo !!!

  Krystyna Bednarska2018-05-18

  Bardzo dziękuję za opinię .

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna dr n.med. Krystyna BednarskaUsługa: badanie psychiatryczne, kolejne 30 min

  Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do moich problemów osobistych / rodzinnych, bardzo mi pomogła w mojej sprawie, ponadto poradziła mi w sprawie zaburzeń mojego dziecka.
  Serdecznie polecam.

  Krystyna Bednarska2018-05-18

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna dr n.med. Krystyna Bednarska

  Panią doktor poleciła mi znajoma. Podczas wizyty pani doktor serdecznie i profesjonalnie podeszła do moich problemów. Rzeczowo tłumaczyła . Mogłam swobodnie mówić o moich zaburzeniach, zachowaniu. Po wizycie w końcu zaczęłam wierzyć że uda mi się zwalczyć moje słabości. Dziękuję i serdecznie polecam .
  Beata

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Panią Doktor Bednarską poznałem kilka lat temu podczas wizyt związanych z moim załamaniem nerwowym. Zdiagnozowano depresję. Pani Doktor podczas każdej wizyty podchodziła do mnie w profesjonalny, bardzo życzliwy i indywidualny sposób. Spokojnie i rzeczowo tłumaczyła wiele kwestii. Stan mojego zdrowia znacznie poprawił się i wiem że jest to zasługa Pani Doktor! Pomogła mi uwierzyć w siebie i zwalczyć moje lęki. Za co serdecznie dziękuję! . To specjalista godny polecenia.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna dr n.med. Krystyna Bednarska

  Lekarz godny polecenia!! Pani Doktor podeszła do mojego problemu profesjonalnie. Bardzo mi pomogła w trudnych dla mnie chwilach.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna dr n.med. Krystyna Bednarska

  Po długich poszukiwaniach znalazłam lekarza, który na prawdę mi pomógł. Odzyskałam radość życia. Pani Krystyna poświęciła mi dużo swojego czasu i uwagi. Z uwagą wysłuchała wszystkiego co chciałam jej powiedzieć i trafnie dobrała leczenie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam ją każdemu kto potrzebuje pomocy. Nie trafiłam dotąd na lepszego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Krystyna Bednarska
  Specjalista psychiatra, Specjalista Terapii Środowiskowej.
  Studiowałam na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w latach 1995-2001. praktykowałam w Rejonowym Pogotowiu Ratunkowym stacja Zawiercie w latach 2001-2003. Od 2004, przez kolejne 10 lat byłam związana z Kliniką Psychiatrii i Psychoterapii w Katowicach Ochojcu gdzie zdobywałam wiedzę i doświadczenie w zakresie psychiatrii (diagnostyki, leczenia i rehabilitacji). Prowadziłam działalność naukowa, zajęcia ze studentami polskimi i amerykańskimi Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 uzyskałam specjalizacje w dziedzinie psychiatrii, w 2012 roku certyfikat Specjalisty Terapii Środowiskowej Śląskiej Filii Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2009 roku ukończyłam Kolegium Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach, kierunek Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. W 2016 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
  Prowadzę gabinet lekarski od 2014 roku, zajmuje się kompleksowym leczeniem zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń snu i pamięci, leczeniem chorób psychicznych. Wystawiam opinie lekarskie do sądu, ZUS-u, pozwolenia na broń. W razie potrzeby przeprowadzam wizyty domowe. Współpracuję z wieloma ośrodkami psychiatrycznymi i psychoterapeutycznymi. Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek.
  Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna dr n. med. Krystyna Bednarska
  40-019 Katowice ul. Przemysłowa 10/24 oraz
  42-400 Zawiercie ul. Siewierska 74a

Specjalizacje

 • Psychiatria