Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU tworzy zespół: psychologów-psychoterapeutów prowadzących terapię z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą oraz współpracujących specjalistów. Oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną doświadczonych psychoterapeutów różnych podejść (podejście integratywne, systemowe, poznawczo-behawioralne, psychodynamiczne).

Dla kompleksowości usług oraz całościowej pomocy naszym pacjentom w ofercie znajdują się również konsultacje lekarzy psychiatry, terapeuty ds uzależnień, seksuologa, psychoonkologa, logopedy i neurologopedy.

Ważnym aspektem działalności Ośrodka są także grupy wsparcia, warsztaty oraz szkolenia jak również coachingi indywidualne i grupowe.

Nasz Ośrodek stworzyliśmy z myślą o tych, którzy szukają pomocy w problemach życiowych, pragną rozwijać siebie. Stworzyliśmy miejsce w którym każda osoba, niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje, w sprzyjających i bezpiecznych warunkach może się zatrzymać, przyjrzeć sobie, swojemu życiu oraz relacjom z innymi. W STREFIE ROZWOJU uczymy jak pozbyć się lęku który hamuje nasze naturalne predyspozycje do rozwoju. W pracy indywidualnej jak również na warsztatach grupowych pomagamy pokonywać bariery oraz doświadczać siebie w kontakcie z drugim człowiekiem.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (62)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU doradztwo zawodowe

  Pani Karolina już od pierwszej wizyty wzbudziła we mnie zaufanie. Bardzo szczegółowo prowadzona rozmowa w miłej i spokojnej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu P. Karoliny udało się rozwiązać mój problem i naprowadzić mnie na odpowiednią ścieżkę. Naprawdę rzadko spotykany profesjonalizm, będę miło wspominał tę współpracę :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU psychoterapia

  Dzięki Pani Kasi jestem dzisiaj człowiekiem, który lubi siebie. Terapia trwała prawie 1,5 roku i każde spotkanie było bardzo ważne. Pani Kasia pomogła mi oswoić emocje, nauczyła żyć bardziej uważnie, mówić o moich potrzebach. Dzięki terapii jestem dużo bardziej spokojna i szczęśliwa. Pani Kasia jest bardzo ciepłą, sympatyczną osobą przy której łatwo się otworzyć. Ma ogromną wiedzę w wielu dziedzinach, którą chętnie się dzieli. Na prawdę serdecznie polecam, to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

  S
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU doradztwo zawodowe

  Do Pani Karoliny uczęszczałem w ramach doradztwa zawodowego. Na przestrzeni ledwo 3 spotkań udało nam się określić moje mocne strony w pracy i odnaleźć kierunki w jakich mogę się rozwijać. Od pierwszego spotkania czułem, że mogę liczyć na wsparcie, zrozumienie i profesjonalną pomoc. Pracowaliśmy nie tylko na testach, ale również poprzez rozmowy i rozważania pomagające rozwiązać problemy. To był "strzał w 10".


  M
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU doradztwo zawodowe

  Kontakt do Pani Karoliny otrzymałam z polecenia i nie zawiodłam się. Pani Karolina nawiązała kontakt z córką i pomogła utwierdzić ją w przekonaniu co do wyboru kierunku dalszej nauki. Dzięki testom kompetencyjnym łatwiej było jej wybrać przyszłą szkołę.


  K
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU Inny

  Pani Karolina to specjalista najwyższej klasy! Przy tym wspaniały, empatyczny człowiek Przeszłyśmy razem przez proces, dzięki któremu nauczyłam się czerpać ze swoich zasobów, ufać swojej intuicji; nie sposób wyrazić jak wiele zawdzięczam naszej wspólnej pracy - teraz z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że moje życie jest pełne, piękne i wartościowe. Dziękuję i polecam z całego serca!


  D
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU Psychoterapia

  Pani Karolina przeprowadziła ze mną terapię, która wydawała mi się ogromnie trudnym krokiem. Profesjonalizm i ciepłe podejście terapeutki pomogło mi jednak rozprawić się z problemami dynamicznie i stosunkowo przyjemnie (na tyle, na ile przyjemna może być terapia). Polecam z całego serca!


  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Janusz Inny

  Bardzo skuteczna terapia w atmosferze pełnego zaufania i zrozumienia. Poza kompleksową wiedzą, Pani Monika ma do zaoferowania również bardzo dobre, wolne od uprzedzeń podejście do młodych pacjentów. Z całego serca polecam.


  O
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU Psychoterapia

  Bardzo polecam Panią Karolinę. Dzięki jej profesjonalizmowi oraz bardzo przyjaznemu podejściu znacznie łatwiej jest zrozumieć wiele spraw, bardzo często z zupełnie innej perspektywy.


  M
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU

  Polecam Panią Karolinę Kapias-Gryczon z całego serca! Mega profesjonalizm, rzetelność i holistyczne podejście do pacjenta. Nie wspomnę o jej kompetencjach i posiadanej wiedzy. Zmienia życie na lepsze:)!
  Serio serio, jestem po rocznej terapii, było warto!


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Monika Anna Lebda-Wyborna Inny

  Rewelacyjny specjalista który z bardzo dużym zaangażowaniem podchodzi do problemów pacjenta. Nawiązuje dobrą relację oraz doskonale pamięta przebieg leczenia i życia pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rymera 4/8, 40-048 Katowice Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania