Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 276..... Pokaż numer


NIP

1132857850

Adres firmy

Nowa 6, Stara Iwiczna

Dr Rylski Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Blik, Gotówka
22 276..... Pokaż numer

Konsultacja stomatologiczna


NIP

1132857850

Adres firmy

Nowa 6, Stara Iwiczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Płatność ratalna, Karta płatnicza

Konsultacja stomatologiczna Darmowa usługa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Nowa 6, Stara Iwiczna

Od 100 zł

DenticaNova


ul. Nowa 6, Stara Iwiczna

Od 100 zł

DenticaNova

Pozostałe usługi


ul. Nowa 6, Stara Iwiczna

Darmowa usługa

DenticaNovaKrypska 30a,

Dr Rylski Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej


Krypska 30a, Warszawa

Darmowa usługa

Klinika Stomatologiczna EKODENTul. Nowa 6, Stara Iwiczna

Darmowa usługa

DenticaNova

Moje doświadczenie

O mnie

Konrad Rylski lekarz stomatolog - implantologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

W...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Braki zębowe
 • Implanty
 • Proteza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Szkoła Główna Handlowa
 • Uniwersytet Jagielloński

Zakres porad

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna
 • Medycyna estetyczna

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Srebrny Krzyż Zasługi od prezydenta Polski za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy - projekt Dentysta w Afryce

Profile społecznościowe

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DenticaNova konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

Pan Doktor rzeczowo tłumaczy plan leczenia, fachowa wiedza z usług Kliniki korzystam od wielu lat jestem bardzo zadowolona i zawsze chętnie tam wracam. Zgrany zespół zaangażowanych w swoją pracę ludzi, polecam jak najbardziej.

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DenticaNova konsultacja implantologiczna

Bardzo polecę, Całkowity profesjonalizm , wyjaśnienie, plan leczenia i rozwiązanie mego problemu, wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona. Jeszcze raz bardzo polecam

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DenticaNova Inny

Wysokiej klasy specjalista. Dokładny, rzetelny, delikatny. Kompleksowo rozpatruje problem, omawia możliwe warianty i indywidualne pomaga w wyborze najwłaściwszego. Potrzebującym pomocy życzę spotkania na swojej drodze dra Rylskiego.


D
Profil zweryfikowany

Dr Konrad Rylski został mi polecony, pomyslałam sobie nie mam nic do stracenia od roku chodzę po klinikach dentystycznych i skoro nikt do tej pory mi nie pomógł to i tym razem rownież nie otrzymam pomocy. Problem był dużo bardziej złożony. Byłam przekonana ze w mojej sytuacji nic nie da się zrobić. Zdecydowanie się myliłam. Dla mnie najważniejsze było poczucie bezpieczeństwa. Zaden lekarz do tej pory nie zadbał o mnie tak jak on. W mojej opini Dr Konrad to najlepszy stomatolog jaliego miałam okazje poznać.Profesjonalizm, zrozumienie i ogromna wiedza medyczna tak mogę podsumować wizytę u Pana Dr! Dziękuje i do zobaczenia podczas kolejnej wizyty. Dominika


M
Profil zweryfikowany

Powiem tak - mistrzostwo świata. Lekarzy wszelakiej maści unikam od lat jak ognia. Do dra Rylskiego trafiłam jako osoba towarzysząca pacjenta bólowego. Podejście, technika, znieczulenie (komputerowe!), całokształt zrobiły na mnie tak dobre wrażenie, że sama z własnej woli, umowiłam się na wizytę, by po latach zrobić wreszcie porządek ze swoimi zębami. Wierzę, że będę w dobrych rękach. Świetne wyposażenie, wiedza i empatia, wręcz przyjacielski kontakt. Polecam wszystkim wahającym się, mającym traumatyczne doświadczenia ze stomatologami - umówić się z p.Rylskim nawet na sam przegląd by nabrać odwagi, potem już "z górki" :)


D
Profil zweryfikowany

Pierwszy lekarz który profesjonalnie i kompleksowo zajał się moimi zębami. Wreszcie mam białe zdrowe i ròwne zęby. Dziękuję.


M
Profil zweryfikowany

Według mnie najlepszy specjalista w swojej branży. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest miły, kompetentny, profesjonalnie podchodzi do problemu. Cierpliwie tłumaczył co będzie się działo krok po kroku i odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania a nie jestem łatwą pacjentką ze względu na złe doświadczenia u innego lekarza. Ogromne zaangażowanie w pracę przekłada się na wysoką jakość wykonywanych usług. Zdecydowanie polecam wszystkim dr Rylskiego.


A
Profil zweryfikowany

Z zębami miałam problem od zawsze. Długo szukałam dobrego specjalisty, aż wreszcie trafilam do Ekodentu, do dr Rylskiego. Po raz pierwszy w życiu zostałam kompleksowo zbadana, zostało mi wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione i co najwazniejsze, mam wyleczone zęby. Dr Rylski to pierwszy w moim życiu lekarz, ktory doprowadził do sytuacji, że moje zęby są zdrowe i ja muszę juz tylko dbać o higienę, aby podtrzymać stan obecny. Dziękuję mu również za to, że dzięki niemu przestałam bać się dentysty i znieczulenia. Że mimo moich fobii i panicznego strachu miał dla mnie cale poklady cierpliwosci. To jest prawdziwy Lekarz przez duże L. Polecam Go wszystkim moim znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni zarowno z leczenia, jak i z obsługi. Dziekuję, Doktorze :)


A
Profil zweryfikowany

Oceniam bardzo negatywnie tego lekarza.5 lat temu leczył mi zęby które od 2 lat poprawiam.Zrobiło się źle gdy ząb przeleczony kanałowo (na nim korona porcelanowa ) zaczął boleć.Pan doktor bagatelizowł problem i zaczął odsyłać do swoich dentystów by mnie utwierdzali w przekonaniu że jest dobrze,ale trafiłam na lekarkę która kończyła współpracę z gabinetem i powiedziała mi prawdę,że ząb jest źle przeleczony:(.Skonsultowałam to z 3 niezależnymi dentystami którzy to potwierdzili.Trzeba było zrobić resekcję korzenia zęba,reendo,wymienić koronkę gdyż ruszała się cała z wkładem.Cierpienie i ból a przy tym ogromne koszty,ale na szczęście udało się ocalić korzeń.Wszystkie plomby musiałam powymieniać gdyż były nieszczelne,za wysokie,bądź tak płytkie i źle wyrzeźbione że nie rostawałam się z wykałaczką.Żałuję że dałam się namówić na prace protetyczne u tego lekarza.Teraz obiecuje zwrot kosztów z ubezpieczenia oc już pół roku a ja jestem zmuszona oddać sprawę do sądu.Ten lekarz uczył się na mnie i mojej rodzinie.Dziś wszyscy poprawiamy zęby i cierpimy.Mojemu bratu przestrzelił kość w górnej szczęce mocując implant,tragedia.itp,itd.


Profil zweryfikowany

Konrad Rylski jest nie tyle najlepszym dentystą, ale najlepszym lekarzem (jeśli dentysta to lekarz... no mało ważne), do jakiego chodzę! Zawsze jest bardzo miły, uprzejmy i sympatyczny, (to przecież też ma znaczenie), traktuje pacjenta podmiotowo i zawsze bardzo szczegółowo wyjaśnia, na czym polega problem, jakie są możliwości leczenia, daje wybór, doradza. I tyczy się to nie tylko leczenia, ale i pielęgnacji zębów w domu itd.
Bardzo dba o komfort pacjenta - podczas przecież nieprzyjemnych zabiegów pilnuje, żeby znieczulenie było wystarczające, ma nawet w gabinecie "gaz rozweselający" ;).
Z punktu widzenia leczenia - nigdy nie narzekałam, zawsze jak robi plomby, to usuwa wszystkie stare, żeby niczego nie przegapić - moi wcześniejsi stomatolodzy tego nie robili i dużo częściej niż teraz miałam problemy w kółko z tymi samymi zębami. Czegokolwiek w jego fachu jest to zasługa - robię się coraz starsza, a nie młodsza, a problemy z uzębieniem zdarzają mi się rzadziej, odkąd jestem pod jego opieką (po tym zwłaszcza, jak na początku naszej znajomości wyleczył mi te zęby, w których miałam przeoczoną wcześniej, nieleczoną próchnicę, którą dopiero on zauważył. I nie "zmyślił" jej, żeby zarobić, widziałam piękne czarne coś, co mi z zębów usunął).
Nie bez znaczenia jest też to, że za wizyty kontrolne, zajrzenie w dziobek i przedstawienie mi planu leczenia nie płacę nic, podobnie jak za wizyty higienizacyjne.
Podsumowując - polecam, polecam, i jeszcze raz polecam :) Wszystkim moim znajomym też i jeszcze nie było niezadowolonego pacjenta :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania