DenticaNova

(2 opinie)

DenticaNova to pierwsza w Polsce holistyczna klinika stomatologiczno-estetyczna. Ideą jej założyciela – dr. Konrada Rylskiego – jest dostarczenie kompleksowej usługi na najwyższym – światowym poziomie... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

DenticaNova

ul. Nowa 6

05-500 , Stara Iwiczna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

DenticaNova to pierwsza w Polsce holistyczna klinika stomatologiczno-estetyczna. Ideą jej założyciela – dr. Konrada Rylskiego – jest dostarczenie kompleksowej usługi na najwyższym – światowym poziomie, a kompleksowość polega nie tylko na działaniach stomatologicznych, ale obejmuje również medycynę estetyczną oraz stylizację przeprowadzaną przez wysokiej klasy ekspertów.

Duży nacisk został położony na stworzenie profesjonalnego gabinetu higieny, którego regularne odwiedzanie pozwala na utrzymanie efektów przeprowadzonego leczenia.
Zabiegi odbywają się w sposób pod każdym względem komfortowy, co zapewnia stosowanie precyzyjnej diagnostyki i nowoczesnych rozwiązań medycznych, w tym m. in. tomografii komputerowej, mikroskopu endodontycznego, lasera biostymulacyjnego czy systemu CAD/CAM w protetyce.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Pytka higienizacja

  Wizyty u Pani Kasi oceniam bardzo pozytywnie. W samym gabinecie miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera, zabieg higienizacji wykonany bardzo dokładnie. Polecam :)

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Konrad Rylski Inny

  Wysokiej klasy specjalista. Dokładny, rzetelny, delikatny. Kompleksowo rozpatruje problem, omawia możliwe warianty i indywidualne pomaga w wyborze najwłaściwszego. Potrzebującym pomocy życzę spotkania na swojej drodze dra Rylskiego.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania