lek.

Klaudia Orłowska-Orlik

Dermatolog

W SYTUACJI BRAKU WOLNYCH TERMINÓW W KALENDARZU WIZYT PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY BEZPOŚREDNIO Z KLINIKĄ MEDEVAC. PACJENTÓW PLANUJĄCYCH JAKIKOLWIEK ZABIEG BARDZO PROSZĘ O UMAW... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam, na stronie wyświetlają się 2 adresy: w Łodzi i we Włocławku. Proszę powiedzieć, w którym mieście przyjmuje pani na wizyty?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry. Ambulatoryjnie przyjmuję i w Łodzi (Medevac Klinika Pawlikowski ul. Kopernika) i we Włocławku (DiagMed Zakłąd Medyczny ul. Okrzei).

 • trądzik u nastolatki

  Mam dwie córki bliźniaczki, mają 14 lat, problemem jest trądzik na ramionach, plecach, dekolcie, mają również zapalenie mieszków włosowych na ramionach, byłyśmy u dermatologa na NFZ ale nie wiele to dało, jest to trudny wiek, spada samoocena, dziewczyny wstydzą się swojego ciała, mamy skierowanie do… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry. Niestety, nie przyjmuję ambulatoryjnie w ramach NFZ. Trudno dokładnie planować terapię bez badania dermatologicznego- córka może wymagać nieco bardziej zaawansowanego leczenia. W grę wchodzą… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W SYTUACJI BRAKU WOLNYCH TERMINÓW W KALENDARZU WIZYT PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY BEZPOŚREDNIO Z KLINIKĄ MEDEVAC.

  PACJENTÓW PLANUJĄCYCH JAKIKOLWIEK ZABIEG BARDZO PROSZĘ O UMAWIANIE SIĘ TELEFONICZNIE BEZPOŚREDNIO W KLINICE MEDEVAC. POZWOLI TO NA ZAREZERWOWANIE DLA PAŃSTWA ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI CZASU.

  Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2013 roku pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii. Codzienną pracę z pacjentem łączę z obowiązkami naukowymi i dydaktycznymi (zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego).

  Posiadam doświadczenie w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób skóry m.in. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, różnych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych, bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych, schorzeń włosów i paznokci. W przypadku istnienia wskazań podejmuję się leczenia zabiegowego krio- i elektrochirurgicznego. Dużym wsparciem w postawieniu prawidłowej diagnozy jest dla mnie dermatoskopia.

  Stale poszerzam swoją wiedzę o aktualne metody leczenia zachowawczego i zabiegowego dermatoz, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, aktywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii. W centrum moich zainteresowań naukowych leży etiologia i leczenie pokrzywki przewlekłej.

  Lubię pracę z pacjentem, uważam, że jego dobry kontakt z lekarzem ma bezpośrednie przełożenie na efekty terapii chorób skóry. Słucham uważnie chorego i uwzględniam jego preferencje przy wyborze najbardziej odpowiedniej metody leczenia.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo-Lekarski, kierunek lekarski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Pani doktor wysłuchała mnie cierpliwie, słuchała uważnie wszystkiego, co mam do powiedzenia, pytała jak reagowałam w przeszłości na inne leki, aby wybrać dla mnie jak najbardziej odpowiednią terapię.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-07-03

  Bardzo mi miło, że mogłam pomóc. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Pani Klaudia przeprowadziła szczegółowy wywiad. Po postawieniu diagnozy rzetelnie opisała co powinnam zrobić, żeby zwalczyć schorzenie. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Szczerze mogę polecić konsultację u pani Orłowskiej-Orlik.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-07-03

  Bardzo Pani dziękuję za opinię. Szczegółowo zebrany wywiad to połowa sukcesu terapeutycznego.. Pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika Pawlikowski

  Pani Doktor zdecydowanie godna polecenia. Sympatyczna, uśmiechnięta i przede wszystkim kompetentna specjalistka z profesjonalnym, indywidualnym podejściem do pacjenta. Po długim czasie zmagania się z trądzikiem, dopiero leczenie prowadzone przez Panią Doktor przyniosło pożądane efekty. :)

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-06-09

  Bardzo dziękuję za komentarz! Rzeczywiście, efekty leczenia są u Pani rewelacyjne, a doprowadzenie terapii do końca pozwoli na zredukowanie ryzyka nawrotu zmian trądzikowych.. Pozdrawiam!

 • W
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Serdecznie polecam
  Pani doktor jest przesympatyczną i miłą osobą, a przede wszystkim świetna specjalistką, pomogła mi w mojej walce z trądzikiem. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim którzy zmagają się z trądzikiem i nie tylko

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-05-02

  Bardzo mi miło to słyszeć. Pozdrawiam!

 • E
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: laseroterapia

  Pani Doktor jest świetną specjalistką, a do tego bardzo miłą osobą. Cierpliwie odpowiada na moje liczne pytania. Zabieg wykonany dobrze, jestem bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać kolejnych zabiegów i ich efektów. Cieszy mnie też fakt, że dla Pani Doktor tak samo ważna jest skuteczność, jak bezpieczeństwo. Polecam każdemu, kto szuka dermatologa.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-05-02

  Dziękuję za opinię i zapraszam na kolejne zabiegi :)

 • I
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Serdecznie polecam!
  Pani Doktor nie podchodzi schematycznie do pacjenta. W moim przypadku pomoc była praktycznie natychmiastowa i 100% skuteczna. Jeśli w przyszłości pojawi się u mnie jakaś dolegliwość na pewno skorzystam ponownie. Uprzejma Pani doktor z fachowym podejściem.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-04-24

  Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty- oby moja pomoc już nie była potrzebna :)

 • Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: laseroterapia

  Jestem niezmiernie zadowolona, że wreszcie Pani Doktor "poradzi" sobie z moim trądzikiem. Jestem po drugim zabiegu laserem i widać efekty. Po pierwszym zabiegu były już duże zmiany na skórze widoczne gołym okiem. Ma Pani niesamowitą delikatność, zrozumienie, ogromną empatię. Jest Pani profesjonalistką w tym co Pani robi. Bardzo się cieszę, że spotkałam Panią na swojej drodze. Dziękuję!!!!!!

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-04-24

  To wielka przyjemność pracować z takimi Pacjentami.. Serdecznie dziękuję za słowa uznania :)

 • Opinia z dnia 20-04-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M

  Pani doktor usuwała mi naczynka na twarzy- strasznie się bałam tego zabiegu, bo słyszałam, że nie jest zbyt przyjemny. Na szczęście okazało się że nie było tak źle, a może to kwestia osoby wykonującej zabieg:) Niewielki stan zapalny utrzymywał się tak jak uprzedziła dr Orlik ok 2 dni, teraz już praktycznie nie ma po nim śladu. Jest znaczna poprawa jeśli chodzi o naczynka- te największe się pozamykały, ale planuję jeszcze jedno spotkanie, żeby mieć twarz bez żadnego zaczerwienienia. Sam zabieg przeprowadzony szybko i miło:)

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-03-30

  Dziękuję za zaufanie. Zabiegi być może nie należą do najbardziej komfortowych, ale przynoszą satysfakcjonujące efekty:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam w piątek z synkiem u Pani doktor. Prócz miejsc które wskazała ze zmianami na skórze Pani doktor obejrzała całego synka. Zadawała dużo pytań , do tej pory inni lekarze tylko patrzyli na miejsca które wskazałam. Pani doktor wszystko spokojnie tłumaczy i odpowiada na pytania.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-03-30

  Dziękuję za pozytywną opinię, cieszę się, ze mogłam pomóc :)