lek.

Klaudia Orłowska-Orlik

Dermatolog

W SYTUACJI BRAKU WOLNYCH TERMINÓW W KALENDARZU WIZYT PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY BEZPOŚREDNIO Z KLINIKĄ MEDEVAC. PACJENTÓW PLANUJĄCYCH JAKIKOLWIEK ZABIEG BARDZO PROSZĘ O UMAW... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • trądzik u nastolatki

  Mam dwie córki bliźniaczki, mają 14 lat, problemem jest trądzik na ramionach, plecach, dekolcie, mają również zapalenie mieszków włosowych na ramionach, byłyśmy u dermatologa na NFZ ale nie wiele to dało, jest to trudny wiek, spada samoocena, dziewczyny wstydzą się swojego ciała, mamy skierowanie do… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry. Niestety, nie przyjmuję ambulatoryjnie w ramach NFZ. Trudno dokładnie planować terapię bez badania dermatologicznego- córka może wymagać nieco bardziej zaawansowanego leczenia. W grę wchodzą… Więcej

 • Czy to drożdżaki ?

  Witam! Przed porodem bardzo często miewałam infekcje intymne. Po ciąży, karmiąc piersią problem pozostał, a dodatkowo pojawił sie nowy. Z tylu głowy mam straszny łupież i podobne łuszczenie skóry jest wokół nosa na zagieciach. Czy to wszystko sa drożdzaki ? Moj tata choruje ba luszczyce. Czy da sie z… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry. Opisuje Pani objawy typowe dla łojotokowego zapalenia skóry- przewlekłego schorzenia przebiegającego z okresami remisji i zaostrzeń. W zależności od nasilenia zmian możemy leczyć miejscowo… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W SYTUACJI BRAKU WOLNYCH TERMINÓW W KALENDARZU WIZYT PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY BEZPOŚREDNIO Z KLINIKĄ MEDEVAC.

  PACJENTÓW PLANUJĄCYCH JAKIKOLWIEK ZABIEG BARDZO PROSZĘ O UMAWIANIE SIĘ TELEFONICZNIE BEZPOŚREDNIO W KLINICE MEDEVAC. POZWOLI TO NA ZAREZERWOWANIE DLA PAŃSTWA ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI CZASU.

  Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2013 roku pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii. Codzienną pracę z pacjentem łączę z obowiązkami naukowymi i dydaktycznymi (zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego).

  Posiadam doświadczenie w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób skóry m.in. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, różnych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych, bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych, schorzeń włosów i paznokci. W przypadku istnienia wskazań podejmuję się leczenia zabiegowego krio- i elektrochirurgicznego. Dużym wsparciem w postawieniu prawidłowej diagnozy jest dla mnie dermatoskopia.

  Stale poszerzam swoją wiedzę o aktualne metody leczenia zachowawczego i zabiegowego dermatoz, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, aktywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii. W centrum moich zainteresowań naukowych leży etiologia i leczenie pokrzywki przewlekłej.

  Lubię pracę z pacjentem, uważam, że jego dobry kontakt z lekarzem ma bezpośrednie przełożenie na efekty terapii chorób skóry. Słucham uważnie chorego i uwzględniam jego preferencje przy wyborze najbardziej odpowiedniej metody leczenia.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo-Lekarski, kierunek lekarski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • W
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Serdecznie polecam
  Pani doktor jest przesympatyczną i miłą osobą, a przede wszystkim świetna specjalistką, pomogła mi w mojej walce z trądzikiem. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim którzy zmagają się z trądzikiem i nie tylko ????

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-05-02

  Bardzo mi miło to słyszeć. Pozdrawiam!

 • E
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: laseroterapia

  Pani Doktor jest świetną specjalistką, a do tego bardzo miłą osobą. Cierpliwie odpowiada na moje liczne pytania. Zabieg wykonany dobrze, jestem bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać kolejnych zabiegów i ich efektów. Cieszy mnie też fakt, że dla Pani Doktor tak samo ważna jest skuteczność, jak bezpieczeństwo. Polecam każdemu, kto szuka dermatologa.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-05-02

  Dziękuję za opinię i zapraszam na kolejne zabiegi :)

 • I
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Serdecznie polecam!
  Pani Doktor nie podchodzi schematycznie do pacjenta. W moim przypadku pomoc była praktycznie natychmiastowa i 100% skuteczna. Jeśli w przyszłości pojawi się u mnie jakaś dolegliwość na pewno skorzystam ponownie. Uprzejma Pani doktor z fachowym podejściem.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-04-24

  Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty- oby moja pomoc już nie była potrzebna :)

 • Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: laseroterapia

  Jestem niezmiernie zadowolona, że wreszcie Pani Doktor "poradzi" sobie z moim trądzikiem. Jestem po drugim zabiegu laserem i widać efekty. Po pierwszym zabiegu były już duże zmiany na skórze widoczne gołym okiem. Ma Pani niesamowitą delikatność, zrozumienie, ogromną empatię. Jest Pani profesjonalistką w tym co Pani robi. Bardzo się cieszę, że spotkałam Panią na swojej drodze. Dziękuję!!!!!!

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-04-24

  To wielka przyjemność pracować z takimi Pacjentami.. Serdecznie dziękuję za słowa uznania :)

 • M

  Pani doktor usuwała mi naczynka na twarzy- strasznie się bałam tego zabiegu, bo słyszałam, że nie jest zbyt przyjemny. Na szczęście okazało się że nie było tak źle, a może to kwestia osoby wykonującej zabieg:) Niewielki stan zapalny utrzymywał się tak jak uprzedziła dr Orlik ok 2 dni, teraz już praktycznie nie ma po nim śladu. Jest znaczna poprawa jeśli chodzi o naczynka- te największe się pozamykały, ale planuję jeszcze jedno spotkanie, żeby mieć twarz bez żadnego zaczerwienienia. Sam zabieg przeprowadzony szybko i miło:)

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-03-30

  Dziękuję za zaufanie. Zabiegi być może nie należą do najbardziej komfortowych, ale przynoszą satysfakcjonujące efekty:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam w piątek z synkiem u Pani doktor. Prócz miejsc które wskazała ze zmianami na skórze Pani doktor obejrzała całego synka. Zadawała dużo pytań , do tej pory inni lekarze tylko patrzyli na miejsca które wskazałam. Pani doktor wszystko spokojnie tłumaczy i odpowiada na pytania.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-03-30

  Dziękuję za pozytywną opinię, cieszę się, ze mogłam pomóc :)

 • K

  Miła atmosfera i świetne kompetencje- tak mogę podsumować wizytę u pani doktor. Od wielu lat zmagam się z wypryskiem dłoni, stan skóry pogarsza się pod wpływem pracy. Dr Orlik powiedziała mi na co zwrócić uwagę, aby zmiany pojawiały się jak najrzadziej, dokładnie rozpisała jak stosować maści. Pierwsze efekty już są widoczne:))

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-04-24

  Bardzo mi miło, serdecznie pozdrawiam!

 • H

  Od wielu lat walczyłam z dużymi zmianami trądzikowymi. Niestety zapisywane przez lata maści nie pomagały. Trafiłam do Pani doktor z polecenia koleżanki. Pani Doktor zaleciła mi najpiere dokładne badania, a później wprowadziła nowoczesne leczenie tabletkami. Po 5 miesiacach terapii nie ma śladu po trądziku. Obecnie zaplanowałyśmy leczenie przebarwień po trądziku. Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej opieki i super podejścia do pacjenta!

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-02-05

  Leczenie ogólne to czasami jedyna metoda, aby pozbyć się zmian trądzikowych.. Pozdrawiam:)

 • A

  Pani doktor Orlik wykonywała u mnie zabieg laserowego zamykania naczyniaka zlokalizowanego na twarzy, który był moim wielkim kompleksem od dzieciństwa. Na pierwszej wizycie wszystko dokładnie wyjaśniła, w trakcie samego zabiegu byłysmy tak zajęte rozmowa, że nawet nie zauwazyłam, że już koniec:) Po trzech spotkaniach naczyniak jest prawie niewidoczny!! Żałuję, że tak długo zwlekałam z zabiegiem, bo na prawdę nie było się czego bać.. Serdecznie polecam wszystkim nie do końca zdecydowanym wizytę u Pani Doktor!

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-02-02

  Cieszę się, że jest Pani zadowolona z efektów zabiegu. "Nie taki diabeł straszny..." ;)

 • Pani doktor bardzo pomogła naszemu synkowi. Szczegółowo wypytała o przebieg choroby i zaleciła skuteczne leki. Umie słuchać i chętnie odpowiada na pytania. Z czystym sumieniem możemy polecić!

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-02-02

  Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam.