lek.

Klaudia Orłowska-Orlik

Dermatolog

W SYTUACJI BRAKU WOLNYCH TERMINÓW W KALENDARZU WIZYT PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY BEZPOŚREDNIO Z KLINIKĄ MEDEVAC.

PACJENTÓW PLANUJĄCYCH JAKIKOLWIEK ZABIEG BARDZO PROSZĘ…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • kłykciny kończyste

  Jak skutecznie usunąć kłykciny kończyste z wewnętrznej strony napletka? Początkowo używałem płynu Condyline, ale brodawki odrosły. Następnie 3 razy usuwałem je laserowo u dermatologa ale każdorazowo po miesiącu znowu się pojawia parę Chrostek.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Klaudia Orłowska-Orlik

  Dzień dobry. Niestety, jeśli chodzi o leczenie brodawek płciowych nie ma złotego środka. W grę wchodzą preparaty miejscowe (np. Condyline, Aldara, Veregen), zabiegi kroi- i elektrochirurgiczne, a także… Więcej

 • Nietypowa pokrzywka

  Witam, jakiś czas temu zaczęłam mieć problemy z tzw. pokrzywką. Teraz jest tak źle, że bolą mnie stawy i mieśnie (ledwo mogę się poruszać), mam opuchnięte palce u rąk, w nocy miałam ostatnio gorączke i drgawki. Dodatkowo męczy mnie taki duszący kaszel. No i nadal występuje pokrzywka.

  Proszę… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry. Kluczowe jest pytanie- od kiedy występują bąble pokrzywkowe. Jeśli >6 tygodni można wówczas rozpoznać pokrzywkę przewlekłą i rozpocząć wnikliwą diagnostykę. Dolegliwości bólowe stawów i… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W SYTUACJI BRAKU WOLNYCH TERMINÓW W KALENDARZU WIZYT PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY BEZPOŚREDNIO Z KLINIKĄ MEDEVAC.

  PACJENTÓW PLANUJĄCYCH JAKIKOLWIEK ZABIEG BARDZO PROSZĘ O UMAWIANIE SIĘ TELEFONICZNIE BEZPOŚREDNIO W KLINICE MEDEVAC. POZWOLI TO NA ZAREZERWOWANIE DLA PAŃSTWA ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI CZASU.

  Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2013 roku pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii. Codzienną pracę z pacjentem łączę z obowiązkami naukowymi i dydaktycznymi (zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego).

  Posiadam doświadczenie w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób skóry u dorosłych i u dzieci, m.in. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, różnych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych, bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych, schorzeń włosów i paznokci. W przypadku istnienia wskazań podejmuję się laseroterapii, a także leczenia zabiegowego krio- i elektrochirurgicznego. Dużym wsparciem w postawieniu prawidłowej diagnozy jest dla mnie dermatoskopia.

  Stale poszerzam swoją wiedzę o aktualne metody leczenia zachowawczego i zabiegowego dermatoz, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, aktywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii. W centrum moich zainteresowań naukowych leży etiologia i leczenie pokrzywki przewlekłej.

  Lubię pracę z pacjentem, uważam, że jego dobry kontakt z lekarzem ma bezpośrednie przełożenie na efekty terapii chorób skóry. Słucham uważnie chorego i uwzględniam jego preferencje przy wyborze najbardziej odpowiedniej metody leczenia.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo-Lekarski, kierunek lekarski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo sympatyczna i uprzejma osoba, z uśmiechem na twarzy i pełnym profesjonalizmem zostałem przyjęty ! Jak najbardziej polecam . Pozdrawiam Marcin

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-09-18

  Dziękuję Panu za zaufanie i miły komentarz. Pozdrawiam serdecznie! K.Orłowska-Orlik

 • Opinia z dnia 02-09-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Świetny lekarz! Pani doktor przyjęła mnie dzisiaj mimo mojego spóźnienia, bo jechałam do niej z innego miasta. Bardzo wyrozumiały, sympatyczny i kompetentny człowiek. Na pewno wrócę! :)

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-09-04

  Dziękuję Pani Patrycjo, doskonale rozumiem, że pewnych sytuacji losowych nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że będzie Pani zadowolona z efektów leczenia. Pozdrawiam, K. Orłowska-Orlik

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor ma specjalistyczną wiedzę, a do tego jest niesamowicie empatyczną i uprzejmą osobą. Udało mi się w końcu znacznie zredukować trądzik. Serdecznie polecam!

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-08-14

  Cieszę się, że efektem naszej współpracy jest Pana zdrowa skóra.. Dziękuję za miłe słowa!

 • Opinia z dnia 08-08-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • K

  Pani doktor wysłuchała mnie cierpliwie, słuchała uważnie wszystkiego, co mam do powiedzenia, pytała jak reagowałam w przeszłości na inne leki, aby wybrać dla mnie jak najbardziej odpowiednią terapię.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-07-03

  Bardzo mi miło, że mogłam pomóc. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Pani Klaudia przeprowadziła szczegółowy wywiad. Po postawieniu diagnozy rzetelnie opisała co powinnam zrobić, żeby zwalczyć schorzenie. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Szczerze mogę polecić konsultację u pani Orłowskiej-Orlik.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-07-03

  Bardzo Pani dziękuję za opinię. Szczegółowo zebrany wywiad to połowa sukcesu terapeutycznego.. Pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika Pawlikowski

  Pani Doktor zdecydowanie godna polecenia. Sympatyczna, uśmiechnięta i przede wszystkim kompetentna specjalistka z profesjonalnym, indywidualnym podejściem do pacjenta. Po długim czasie zmagania się z trądzikiem, dopiero leczenie prowadzone przez Panią Doktor przyniosło pożądane efekty. :)

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-06-09

  Bardzo dziękuję za komentarz! Rzeczywiście, efekty leczenia są u Pani rewelacyjne, a doprowadzenie terapii do końca pozwoli na zredukowanie ryzyka nawrotu zmian trądzikowych.. Pozdrawiam!

 • W
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Serdecznie polecam
  Pani doktor jest przesympatyczną i miłą osobą, a przede wszystkim świetna specjalistką, pomogła mi w mojej walce z trądzikiem. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim którzy zmagają się z trądzikiem i nie tylko

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-05-02

  Bardzo mi miło to słyszeć. Pozdrawiam!

 • E
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: laseroterapia

  Pani Doktor jest świetną specjalistką, a do tego bardzo miłą osobą. Cierpliwie odpowiada na moje liczne pytania. Zabieg wykonany dobrze, jestem bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać kolejnych zabiegów i ich efektów. Cieszy mnie też fakt, że dla Pani Doktor tak samo ważna jest skuteczność, jak bezpieczeństwo. Polecam każdemu, kto szuka dermatologa.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-05-02

  Dziękuję za opinię i zapraszam na kolejne zabiegi :)