lek.

Klaudia Orłowska-Orlik

Dermatolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1125 odwiedzin w ciągu 30 dni

W sytuacji braku wolnych terminów w kalendarzu wizyt, proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny z rejestracją Kliniki Pawlikowski. Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (24)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W sytuacji braku wolnych terminów w kalendarzu wizyt, proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny z rejestracją Kliniki Pawlikowski.

  Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2013 roku pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii. Codzienną pracę z pacjentem łączę z obowiązkami naukowymi i dydaktycznymi (zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego).

  Posiadam doświadczenie w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób skóry u dorosłych i u dzieci, m.in. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, różnych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych, bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych, schorzeń włosów i paznokci. W przypadku istnienia wskazań podejmuję się laseroterapii, a także leczenia zabiegowego krio- i elektrochirurgicznego. Dużym wsparciem w postawieniu prawidłowej diagnozy jest dla mnie dermatoskopia.

  Stale poszerzam swoją wiedzę o aktualne metody leczenia zachowawczego i zabiegowego dermatoz, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, aktywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii. W centrum moich zainteresowań naukowych leży etiologia i leczenie pokrzywki przewlekłej.

  Lubię pracę z pacjentem, uważam, że jego dobry kontakt z lekarzem ma bezpośrednie przełożenie na efekty terapii chorób skóry. Słucham uważnie chorego i uwzględniam jego preferencje przy wyborze najbardziej odpowiedniej metody leczenia.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo-Lekarski, kierunek lekarski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo profesjonalna pomoc. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wyjaśniła przyczynę schorzenia i leczenie. Miła, uśmiechnięta i naprawdę godny polecenia specjalista. Na pewno będziemy kontynuować leczenie u pani Doktor . Gorąco polecam.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2018-02-07

  Bardzo dziękuję za miłą opinię. Zrozumienie przez pacjenta istoty choroby jest jednym z warunków poprawy stanu skóry.. Cieszę się, że wyjaśniłam wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam. K. Orłowska-Orlik

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo sprawie. Lekarz, który zna się na tym co robi i nie ocenia po rzuceniu okiem na problem. Szczegółowy wywiad i ocena sytuacji zdecydowanie na plus.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2018-02-07

  Dziękuję Pani za opinię. Bez gruntownie zebranego wywiadu nie ma mowy o skutecznym leczeniu. Pozdrawiam, Klaudia Orłowska-Orlik

 • A

  Pani doktor bardzo miła, z dobrym podejściem do dziecka. Rzetelna, bardzo życzliwa. Kolejny raz diagnozuje i leczy skutecznie. Polecam.

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-11-06

  Pani Alino, bardzo dziękuję za zaufanie i powierzenie mi zdrowia Pani dziecka. To wielka radość obserwować, jak maluchy szybko reagują na nasze zalecenia... Pozdrawiam! K. Orłowska-Orlik

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią dr Orlik! Miałem całą twarz w bliznach po trądziku, z którym zmagałem się długie lata. Wszyscy lekarze mówili że to minie, ale... jakoś nie mijało. Przyszedłem do pani dr z innym problemem, ale zainteresowała się moimi bliznami i tym jak mnie to dołuje.. Pani dr przedstawiła plan działania, wszystko dokładnie wytłumaczyła, więc wiedziałem po kolei co i jak. Jestem po 3 zabiegach laserowych i poprawa jest diametralna!! Żałuję, że wcześniej się do pani doktor nie zgłosiłem, straciłem sporo czasu.. Fajna, przyjazna atmosfera na wizytach w trakcie zabiegu z dużą dozą empatii.. BArdoz dziękuję Pani doktor i na pewno jeszcze wrócę w razie problemów ze skórą..

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-10-26

  Bardzo się cieszę, że tak wysoko ocenia Pan efekty naszej współpracy. Poprawa stanu skóry byłaby niemożliwa bez zaangażowania również z Pana strony. Pozdrawiam! Klaudia Orłowska-Orlik

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor jest zarówno świetnym lekarzem jak i człowiekiem co w tym zawodzie jest bardzo ważne :) a ja zawsze będę Jej wdzięczna, że wyratowała moją skórę twarzy tuż przed samym ślubem :)

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-09-26

  Pani Kamilo, to wielka przyjemność usłyszeć takie słowa i widzieć, że moja praca ma sens! Serdecznie pozdrawiam, Klaudia Orłowska-Orlik

 • M
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo sympatyczna i uprzejma osoba, z uśmiechem na twarzy i pełnym profesjonalizmem zostałem przyjęty ! Jak najbardziej polecam . Pozdrawiam Marcin

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-09-18

  Dziękuję Panu za zaufanie i miły komentarz. Pozdrawiam serdecznie! K.Orłowska-Orlik

 • Opinia z dnia 02-09-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Świetny lekarz! Pani doktor przyjęła mnie dzisiaj mimo mojego spóźnienia, bo jechałam do niej z innego miasta. Bardzo wyrozumiały, sympatyczny i kompetentny człowiek. Na pewno wrócę! :)

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-09-04

  Dziękuję Pani Patrycjo, doskonale rozumiem, że pewnych sytuacji losowych nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że będzie Pani zadowolona z efektów leczenia. Pozdrawiam, K. Orłowska-Orlik

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor ma specjalistyczną wiedzę, a do tego jest niesamowicie empatyczną i uprzejmą osobą. Udało mi się w końcu znacznie zredukować trądzik. Serdecznie polecam!

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik2017-08-14

  Cieszę się, że efektem naszej współpracy jest Pana zdrowa skóra.. Dziękuję za miłe słowa!

 • Opinia z dnia 08-08-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej