Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Zakład Medyczny Diagmed Plus
Okrzei 66, 87-800 Włocławek
Zakład Medyczny Diagmed Plus logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Aleksander Araszkiewicz konsultacja psychiatryczna

  Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim borykającym się ze zdrowiem w tym kierunku..do Pana Profesora

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Kunkel Inny

  Najbardziej niesympatyczny lekarz u jakiego byłem. Jakakolwiek gwiazdka w tym wypadku to nadużycie. Wywiad zdawkowy i bez zainteresowania pacjentem. Odradzam. Stracone pieniądze i czas.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Gruszczyńska Inny

  Pani doktor nie przychodzi do pracy i odmawia umówioną wizytę 30 minut przed wizytą. Termin był 04.03 i zaproponowała w zamian teleporadę w maju. ‍

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Tyrjan Inny

  Ten Pan podczas badania był niedelikatny, przez kilka dni występowało krwioplucie i występował ból gardła. Po całym badaniu doktor nie pobrał wszystkich wymazów.Jedyne krzyki jakie było słychać w przychodni to właśnie z tego gabinetu. Nie polecam, i nigdy się tam juz nie pojawię.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jarosław Sokołowski Inny

  Super, dziękuję za wizytę. Duża wiedza, dobra diagnoza i leczenie. Polecam każdemu. To jest leczenie perfekcjonisty.

  P
  Profil zweryfikowany
  Zakład Medyczny Diagmed Plus Inny

  Nie jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pytając dlaczego mam podwyższone anty tg nie potrafił mi na to odpowiedzieć. Opisując swoje problemy nie zaproponował innej metody leczenia np. zmiany leki z euthyroxu na letroks gdzie sama znam swój organizm i po obecnej dawce leku czuje się tragicznie jednak pan doktor stwierdził że moje dolegliwości nie są związane z nidzeoczynnoscia tarczycy i przyjmowanym lekiem. Wiec z czym są one związane?

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim kobietom, które zastanawiają się nad wyborem ginekologa. Profesjonalizm w każdym calu. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na nurtujące pytania. Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. Jestem pod wielkim wrażeniem - oby więcej takich lekarzy. Dla Pani Doktor ogromne: dziękuję!

  A
  Profil zweryfikowany
  Zakład Medyczny Diagmed Plus Inny

  Lekarz Krzysztof Konopka jest świetnym profesjonalistą, prawdziwy chirurg z powołania, zabieg usunięcia wyrostka robaczkowago przeprowadzony bez żadnych komplikacji, Pan dr tym zabiegiem uratował mi życie. i zawsze będę polecać Pana dr, uprzejmy miły nie ma słów aby opisać jakim Pan dr jest cudownym człowiekiem, świetnym chirurgiem, polecam całym sercem

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Pani dr Witkowska to lekarz którego zdecydowanie mogę polecić innym kobietom, które potrzebują dobrego lekarza Pani Doktor jest osobą z bardzo dużą wiedzą, niezwykle drobiazgowym i rzeczowym podejściem do problemu i morzem empatii !! Zdecydowanie polecam i cieszę się ze miałam szczęście trafić w ręce Pani dr Asi!!

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Polecam wszystkim p. dr Witkowską. Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, empatią i bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta. Diagnoza p. dr była w 100% trafna przez co leczenie przyniosło dobre rezultaty. Polecam!!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania