Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Medyczny Diagmed Plus

Okrzei 66

87-800 , Włocławek , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Marek Makarewicz Inny

  Nie jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pytając dlaczego mam podwyższone anty tg nie potrafił mi na to odpowiedzieć. Opisując swoje problemy nie zaproponował innej metody leczenia np. zmiany leki z euthyroxu na letroks gdzie sama znam swój organizm i po obecnej dawce leku czuje się tragicznie jednak pan doktor stwierdził że moje dolegliwości nie są związane z nidzeoczynnoscia tarczycy i przyjmowanym lekiem. Wiec z czym są one związane?


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim kobietom, które zastanawiają się nad wyborem ginekologa. Profesjonalizm w każdym calu. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na nurtujące pytania. Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. Jestem pod wielkim wrażeniem - oby więcej takich lekarzy. Dla Pani Doktor ogromne: dziękuję!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Konopka Inny

  Lekarz Krzysztof Konopka jest świetnym profesjonalistą, prawdziwy chirurg z powołania, zabieg usunięcia wyrostka robaczkowago przeprowadzony bez żadnych komplikacji, Pan dr tym zabiegiem uratował mi życie. i zawsze będę polecać Pana dr, uprzejmy miły nie ma słów aby opisać jakim Pan dr jest cudownym człowiekiem, świetnym chirurgiem, polecam całym sercem


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Pani dr Witkowska to lekarz którego zdecydowanie mogę polecić innym kobietom, które potrzebują dobrego lekarza Pani Doktor jest osobą z bardzo dużą wiedzą, niezwykle drobiazgowym i rzeczowym podejściem do problemu i morzem empatii !! Zdecydowanie polecam i cieszę się ze miałam szczęście trafić w ręce Pani dr Asi!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Polecam wszystkim p. dr Witkowską. Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, empatią i bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta. Diagnoza p. dr była w 100% trafna przez co leczenie przyniosło dobre rezultaty. Polecam!!!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska

  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna, cierpliwa wczuwa się w problem pacjenta. Bardzo kompetentny lekarz, badania przebiegają w bardzo delikatny sposób. Cała wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko jest dokładnie wytłumaczone.
  Polecam. Najlepszy ginekolog we Włocławku.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Wojciech Beuth rwa kulszowa porażenna

  Wizyta w Bydgoszczy. Rzeczowo i konkretnie. Pół roku na rehabilitację.Przy braku postępu ponowny kontakt i ewentualnie operacja. Operacja jako konieczność. Sympatyczny i ludzki to moja opinia- nauczyciel wf.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Cychowski

  Najwyższej klasy specjalista. Operował mnie dwa razy. Za każdym wszystko pieknie sie zagoiło. Ręce działają w 100%Jest mily, rzeczowy i co najwazniesze USG tylko potwierdziło jego diagnozę. Jest na tyle swietnym specjalistą, ze tylko on jako jedyny ortopeda zdiagnozowal moje schorzenie,a ogladalo i probowalo wielu-bezskuteczne. Polecam z calego serca i mam w 1000000% zaufanie


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Krzyżanowski badanie ogólne

  Wspaniały lekarz. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora. Człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Wizyta przebiegła w niebywale miłej i nieskrępowanej atmosferze.Szczerze polecam Pana Doktora.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Włodzimierz Zdzisław Zwoliński

  Byłam u pana doktora na wizycie prywatnej.Spotkałam się tam z wnikliwą analizą mojego problemu, szerokim zaangażowaniem i dokładnym wywiadem.Podczas wizyt w państwowej służbie zdrowia pan doktor z równie wielkim zaangażowaniem zajął się rozwiązaniem mojego problemu i w bardzo szybkim tempie postawił diagnozę .Szczerze mówiąc zadziwiające jest to ,że wykonując tak trudny i smutny zawód (onkolog) pan doktor zachowuje spokój i pogodę ducha , którą w sposób bezinteresowny zaraża swoich pacjentów.Optymizm jest przecież bardzo ważny w leczeniu .Pan doktor nie wykonuje swojej pracy rutynowo a przy ogromnej fachowości pozostaje człowiekiem.Polecam z całego serca pana doktora.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania