Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Medyczny Diagmed Plus

Okrzei 66

87-800, Włocławek, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Beuth

  Neurochirurg, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja neurochirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Chciałam u pana profesora potwierdzić diagnozę. Rzeczywiście potwierdziła się opinia innego, mniej utytułowanego lekarza, ale sama wizyta mnie nie zachwyciła. Mało wyjaśnień, mało rozmowy, zbyt powierzchowne potraktowanie pacjenta.

  • L
   Lokalizacja: Stadmedica Centrum Medyczne

   Polecam w stu procentach wizyty u pana profesora. Miły, rzeczowy, zainteresowany dotychczasowym przebiegiem choroby, wskazujący dalsze możliwości leczenia, a przy tym okazujący zwykłą ludzką życzliwość.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Joanna Witkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Wielkopolskie Centra Medyczne RemediumUsługa: antykoncepcja

   U Pani Witkowskiej pojawiam się regularnie od półtorej roku i dziś zapadła decyzja o zrezygnowaniu z jej usług. Nigdy nie zostałam przyjęta na czas. Zawsze bylo mniejsze lub większe opóźnienie. Zazwyczaj sięgające godziny. Ale to co wydarzyło się w tym miesiącu przeszło wszelkie granice mojej cierpliwości. Za wizytę płacę dość niemałe pieniądze. Umówiłam się na zeszły poniedziałek. Po przyjściu do przychodni uzyskałam informację, że Pani Doktor jeszcze nie ma mimo, iż powinna przyjmować pacjentki już od prawie dwóch godzin (1h45min). Przełożyłam wizytę na dziś. Czekamy razem z innymi pacjentkami. Mija druga godzina w której pani doktor powinna przyjmować, a jej nadal nie ma. Pani recepcjonistka wielokrotnie dzwoniła bez rezultatu - Pani Doktor ani razu nie odebrała telefonu.
   Ponadto nie rozumiem tego zwyczaju, że mimo iż pacjentka chodzi regularnie do Pani Doktor to nie dostanie recepty bez wizyty, tylko każdorazowo musi płacić sporą sumkę aby dostać receptę na tabletki. Obecnie recepta może być wystawiana jedynie na 4 miesiące, co powoduje konieczność wydania na wizytę co 3-4 miesiące gdzie wymagane jest badanie się co pół roku. Zdecydowanie odchodzę i szukam nowego specjalisty zostawiona na lodzie bez recepty o którą "walczę" od dwóch tygodni.
   Jeśli chodzi o samo zachowanie w gabinecie to nie mam zastrzeżeń. Pani doktor obchodzi się dość delikatnie, nie jest zbyt rozmowna, jak dla mnie poprawna i tyle. Jednak cała reszta zniechęca do korzystania z usług.

  • W

   Pani dr Witkowska to bardzo dobry lekarz jednocześnie z niezwykle "ludzkim" podejściem Wszystko dokładnie tłumaczy, omawia przebieg leczenia i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania Zleca sporo badań by mieć pełen obraz problemu W czasie wizyty ma się niewątpliwie poczucie pełnego zaangażowania Pani Doktor

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Klaudia Orłowska-Orlik

  Dermatolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: znamiona i włókniaki

   Jestem bardzo zadowolona. Otrzymałam poradę i poddałam się zabiegowi, co dodsło mi prwności siebie..

  • M
   Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: tradzik rozowaty

   Pierwsza wizyta i bardzo dobre wrazenie. Mila atmosfera. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania. Otrzymane leki nie byly drogie ale tez nie tanie. Za kuracje na 3 miesiace zaplacilam 220zl wiec mysle ze cena znosna. Wizyta trwala 15 minut. Koszt wizyty 150 zl co dla mnie jest sporym kosztem

  Zobacz wszystkie opinie (72) o tym lekarzu


 • Bogusław Przybyłowski

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz Rodzinny, lek.

  • J

   Doktor Bogusław Przybyłowski jest to człowiek do którego mam pełne zaufanie, jest właśnie tym lekarzem, który pomógł mi wtedy gdy tej pomocy najbardziej potrzebowałem.Mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że zachował się jak PRZYJACIEL i jak prawdziwy LEKARZ.DZIĘKUJĘ!!! Stachniak Julian Błażej Osięciny


 • Helena Dankiewicz

  Alergolog, Pulmonolog, dr n. med.

  • T

   Przemiła,sympatyczna, doskonały specjalista-dociekliwa w pytaniach, absolutnie trafna diagnoza poparta badaniami, również dodatkowymi. Polecam


 • Marek Grzegorowski

  Alergolog, Pulmonolog, Internista, lek.

  • Z

   świetny lekarz.. godny polecania. mówi po woli. wszystko objaśnia i wysłuchuje pacjenta. odpowiada na każde zadane pytanie.. jest miły, cały czas się kształci, porady i leczenie są skuteczne . Można Panu doktorowi bez wahania zaufać.. Bardzo polecam..

  • D

   Witam
   Czy był by ktoś w stanie podać numer telefonu na komórkę do pana doktora chodzi o wizytę prywatną.Bardzo pilne potrzebuję pomocy dla córki ciągle się dusi kaszel uniemożliwia jej oddychanie dlatego pilnie potrzebuję numeru a czytając opinie widzę że jest chyba dobry. Bardzo dziękuję z góry osobie,która by mi podała numer.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Przemysław Łudczak

  Chirurg, lek.

  • K

   Bardzo sympatyczny, nie pozostawia pacjenta z problemem. Zna się na rzeczy, wytłumaczy i doradzi. Nie spotkałam się z nie trafioną diagnozą a korzystam z pomocy dość często.
   Polecam ! NAJLEPSZY CHIRURG W GOSTYNINIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM.


 • Agnieszka Włodarczyk-Chorążek

  Dermatolog, lek.

  • E

   rzetelnie, zrozumiale i kompleksowo podeszła do moich problemów z niedoskonałościami skóry. Wysłuchała, zbadała skórę, wypytała o całą historię mojej "udręki" i efekt przekroczył moje najśmielsze oczekiwania i to w czasie znacznie krótszym niż walczyłam do tej pory! Nie chodźcie po lekarzach tak jak ja do tej pory, idźcie do Pani Agnieszki bo ona rzeczywiście się zna.


 • Marta Gruszczyńska

  Alergolog, Pediatra, lek.

  • M

   Bardzo cierpliwa, rzeczowa i kompetentna Pani doktor. Wizyta przyjemna, Pani Marta uśmiechnięta i niezrażona niechęcią małego pacjenta :)

  • J

   Zawsze życzliwa,uśmiechnięta.
   Bardzo dobry fachowiec
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Iwona Jaworowska - Cieślińska

  Okulista, dr n. med.

  • K

   Doktor Iwona przeprowadziła u mnie laserową korekcję wzroku. Efekt jest fenomenalny - z wady 4.5 Dcyl na oku prawym udało się zrobić ~0.5 !. Trudno mówić o poprawie widzenia - TO PO PROSTU NOWE WIDZENIE - NOWY WZROK!. Fachowe podejście, specjalistyczna wiedza, otwartość na wszelkie pytania i ogromna życzliwość to najbogatsze cechy pani doktor. Dodatkowo dzięki jej radom pozbyłem się w dużym stopniu niedowidznia. Polecam z całego serca.

  • G

   Najlepszy specjalista, jakiego w życiu spotkałam. W gabinecie spotkałam się z ogromną wiedzą , profesjonalizmem i bardzo serdecznym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty bardzo dużo tłumaczy, pyta i doradza. Naprawdę jest się najważniejszym pacjentem przebywając w gabinecie Pani dr. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu