Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Medyczny Diagmed Plus

Okrzei 66

87-800 , Włocławek , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Włodarczyk-Chorążek Inny

  Pani w trakcie wizyty nie zapytała czy panuje ciąże (a jestem w trakcie starań) przepisała mi lek na trądzik. Przypadkowo spojrzałam na ulotkę i przeciwskazania i kategorycznie nie można przyjmować tego leku nawet w trakcie starań a dodatkowo należy stosować antykoncepcję przy braniu tego leku o czym również pani mnie nie poinformowała. Stracone pieniądze. Niestety nie polecam. Ps. Lek był drogi i nie można go zwrócić.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Tyrjan Inny

  Ten Pan podczas badania był niedelikatny, przez kilka dni występowało krwioplucie i występował ból gardła. Po całym badaniu doktor nie pobrał wszystkich wymazów.Jedyne krzyki jakie było słychać w przychodni to właśnie z tego gabinetu. Nie polecam, i nigdy się tam juz nie pojawię.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Sokołowski Inny

  Super, dziękuję za wizytę. Duża wiedza, dobra diagnoza i leczenie. Polecam każdemu. To jest leczenie perfekcjonisty.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Marek Makarewicz Inny

  Nie jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pytając dlaczego mam podwyższone anty tg nie potrafił mi na to odpowiedzieć. Opisując swoje problemy nie zaproponował innej metody leczenia np. zmiany leki z euthyroxu na letroks gdzie sama znam swój organizm i po obecnej dawce leku czuje się tragicznie jednak pan doktor stwierdził że moje dolegliwości nie są związane z nidzeoczynnoscia tarczycy i przyjmowanym lekiem. Wiec z czym są one związane?

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim kobietom, które zastanawiają się nad wyborem ginekologa. Profesjonalizm w każdym calu. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na nurtujące pytania. Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. Jestem pod wielkim wrażeniem - oby więcej takich lekarzy. Dla Pani Doktor ogromne: dziękuję!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Konopka Inny

  Lekarz Krzysztof Konopka jest świetnym profesjonalistą, prawdziwy chirurg z powołania, zabieg usunięcia wyrostka robaczkowago przeprowadzony bez żadnych komplikacji, Pan dr tym zabiegiem uratował mi życie. i zawsze będę polecać Pana dr, uprzejmy miły nie ma słów aby opisać jakim Pan dr jest cudownym człowiekiem, świetnym chirurgiem, polecam całym sercem

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Pani dr Witkowska to lekarz którego zdecydowanie mogę polecić innym kobietom, które potrzebują dobrego lekarza Pani Doktor jest osobą z bardzo dużą wiedzą, niezwykle drobiazgowym i rzeczowym podejściem do problemu i morzem empatii !! Zdecydowanie polecam i cieszę się ze miałam szczęście trafić w ręce Pani dr Asi!!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Polecam wszystkim p. dr Witkowską. Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, empatią i bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta. Diagnoza p. dr była w 100% trafna przez co leczenie przyniosło dobre rezultaty. Polecam!!!!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska

  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna, cierpliwa wczuwa się w problem pacjenta. Bardzo kompetentny lekarz, badania przebiegają w bardzo delikatny sposób. Cała wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko jest dokładnie wytłumaczone.
  Polecam. Najlepszy ginekolog we Włocławku.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Wojciech Beuth rwa kulszowa porażenna

  Wizyta w Bydgoszczy. Rzeczowo i konkretnie. Pół roku na rehabilitację.Przy braku postępu ponowny kontakt i ewentualnie operacja. Operacja jako konieczność. Sympatyczny i ludzki to moja opinia- nauczyciel wf.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania