Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj :) Przed rezerwacją wizyty proszę zdecyduj jakiej pomocy oczekujesz: dietetycznej czy psychoterapeutycznej. To bardzo ważne. Choć tematy są ze s...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychodietetyk
  • Dietetyk kliniczny

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Armii Krajowej 95, Kraków

250 zł

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Pozostałe usługi


Armii Krajowej 95, Kraków

od 250 zł

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VotumArmii Krajowej 95, Kraków

od 1 090 zł

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

81 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum Inny

Na terapię do Pani Kasi chodziłam przez blisko cztery lata. Rozpoczęłam ja z powodu dość zaawansowanego stadium restrykcyjnych zaburzeń odżywiania. Nie byłam przekonana co do tego, czy pójście do specjalisty jest dobrym pomysłem i obawiałam się tego z powodu niezbyt przyjemnych poprzednich doświadczeń, jednak współpraca z Panią Kasią od początku układała się niezwykle dobrze. Na przestrzeni tych kilku lat nauczyłam się mnóstwa rzeczy, które pomagają mi na co dzień i które pomagać mi będą zapewne na przestrzeni całego dalszego życia. Pani Kasia podchodzi do pacjenta holistycznie, chce dotrzeć do przyczyny problemu i uporać się właśnie z tą przyczyną, a nie tylko z jej skutkiem. Jest to osoba, którą obdarzyłam ogromnym zaufaniem i która nigdy tego zaufania nie zawiodła. Terapia wymaga od pacjenta wysiłku, a Pani Kasia do niego motywuje, przy tym do niczego nas nie zmuszając. Ostatecznie wszystko zależy od nas i naszych chęci, ale decydując się na wizytę u Pani Kasi zyskujemy swojego największego sprzymierzeńca i pomocnika w naszym staraniach i próbach rozwikłania swoich często złożonych problemów. Pani Kasia jest psychoterapeutą z powołania. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i wielka pasją. Cechuje ją też empatia, wyrozumiałość a przy tym niezwykły profesjonalizm. Serdecznie polecam każdemu tego psychoterapeutę, ja nie zamieniłabym go na żadnego innego.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna

Zwróciłam się do Pani Katarzyny Dudek z bardzo złożonym problemem. Nie akceptowałam siebie, nie potrafiłam pogodzić się ze śmiercią rodzica, całkowicie straciłam poczucie własnej wartości, bałam się zmian mimo, że tkwiłam w nieszczęsliwym związku, szukałam pocieszenia w jedzeniu.. to tylko kilka z wielu problemów, z którymi się borykałam. Dzięki podjętej terapii, stanęłam w końcu na nogi. Pani Katarzyna to wspaniały specjalista, który sprawił, że w wieku 26 lat zaczęłam nowe, szczęśliwe życie. Od zakończenia terapii minął prawie rok, a efekty współpracy utrzymują się do dzisiaj. Zmieniło się moje postrzeganie Świata, ale i samej siebie, zaakceptowałam rzeczy, na które nie mam wpływu, komunikuję głośno moje potrzeby i własnie zdanie, potrafię stawiać granicę oraz wiem, jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Czuję, że w koncu jestem spełniona, szczęśliwa i wystarczająca. Tego wszystkiego nauczyła mnie Pani Katarzyna, za co jestem ogromnie wdzięczna. Jestem pewna, że gdyby nie terapia i ogromny krok w przód, jaki w czasie jej trwania zrobiłam, na dzień dzisiejszy moje życie nie dawałoby mi tyle radości i satysfakcji co daje teraz :) Z mojego doświadczenia, trudno o lepszego specjalistę.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna

Swoją terapię u Pani Kasi zakończyłam już dość dawno więc mogę napisać opinię z perspektywy osoby która już wie jakie długoterminowe efekty daje terapia. Pani Kasia jest aniołem w ludzkiej skórze. Bardzo emptyczna, cierpliwa, ciepła, w gabinecie tworzy atmosferę pełną zaufania i bezpieczeństwa. Dzięki niej zrozumiałam skąd biorą się moje zachowania i nauczyłam się nad nimi panować. Prostymi pytaniami i podpowiedziami naprowadzała mnie na odpowiednie tory. Nigdy nie czułam się zmuszana aby o czymś opowiadać, wszystko odbywało się w tempie i zakresie który sama akceptowałam. Ponad rok po zakończeniu terapii, mając bardzo konkretny problem, udałam się do Pani Kasi po pomoc doraźną - nie musiałam się przypominać, wszystko doskonale pamiętała. Mówiąc krótko, Pani Kasia pomogła mi odmienić swoje życie - z osoby mającej wyrzuty sumienia za to że żyje i niewychodzącej z domu stałam się pełna życia i świadoma siebie, zaopatrzona w metody radzenia sobie ze swoimi małymi demonami. Efekty terapii trwają nadal i za każdym razem gdy jest trochę gorzej, przypominam sobie ten wspaniały czas spędzony w gabinecie i zyskuję porządny zastrzyk energii. Dziękuję w imieniu swoim i moich najbliższych, ponieważ teraz, kiedy sama rozumiem siebie, potrafię mówić o swoich uczuciach i zachowaniach, wyjaśnić skąd one się biorą i poprosić o pomoc i wsparcie – to chyba najcenniejsza rzecz jaką zyskałam w całym swoim życiu. Polecam każdemu!

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna

Chciałem bardzo podziękować, za to co udało nam się osiągnąć do tej pory. Ja do Pani Kasi trafiłem ponad rok temu i  mogę powiedzieć, że była to dla mnie najlepsza możliwa decyzja. Przyszedłem tutaj z całą masą lęków dotyczących różnych sfer życia i udało mi się bardzo dużo z tych problemów już przepracować. Żaden mój problem, który sugerowałem nie został zlekceważony. Wszystkie trudne sytuacje, które omawialiśmy były w miłej, bezpiecznej atmosferze i były w pełni zrozumiałe. Razem cieszyliśmy się z moich sukcesów, a czasem także zastanawialiśmy się nad najlepszym rozwiązaniem dla mnie. Dzięki tej terapii wróciłem do '' żywych'' po licznych trudnych przejściach życiowych i z dnia na dzień coraz bardziej cieszę się życiem oraz staram się robić to co lubię ;) Nauczyłem się bardzo dużo odnośnie lęków  (najczęściej jest on tylko w naszej głowie) i wszystkich strachów. Szczerze zachęcam każdego kto ma tego typu problemu co ja miałem do podjęcia terapii właśnie tutaj. Wielkie dzięki!

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum Inny

Pani Kasia to wyjątkowy i niezwykle empatyczny terapeuta. Proces terapii nie był łatwy, ale każde spotkanie z Panią Kasią pokazywało mi nowe spojrzenie na pewne rzeczy i inną perspektywę. Wiele z nich nazwałyśmy, wiele zrozumiałam i pomogło mi to poznać lepiej siebie, ale też relację z innymi osobami. Dziękuję!

mgr Katarzyna Dudek

Miło mi, że mogłam wspierać Panią w drodze do głębszego poznania samej siebie. Wszystkiego dobrego Pani Olu. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Katarzyna jest bardzo dobrym specjalistą i niezwykle empatyczną osobą. Już po pierwszym spotkaniu czułam, że Pani Kasia mnie "rozgryza" i faktycznie po spotkaniach zapoznawczych doskonale wiedziała jaki problem we mnie drzemie. Fantastyczne jest to, że nigdy ale to nigdy nie byłam oceniana. Wiedziałam, że mogę powiedzieć wszystko co mi leży na sercu i nie spotkam się z oburzeniem czy niezrozumieniem. W trudnych sytuacjach mogłam liczyć na pomoc, a później wspólnie cieszyłyśmy się z moich sukcesów. Pani Kasia doskonale rozumie, że coś co dla jednej osoby może być prostym, błachym problemem dla innego to zapora niemożliwa do przejścia bez czyjejś pomocy. Po Pani Katarzynie widać, że to co robi to nie tylko zawód, który wykonuje. Ogromnie się cieszę, że na nią trafiłam. Sama decyzja o tym, żeby udać się na terapie jest dość trudna. Dlatego gdy już się decydujemy, ważne jest żeby trafić do odpowiedniej osoby. Według mnie Pani Katarzyna jest świetnym, profesjonalnym specjalistą a do tego poprostu dobrym człowiekiem, może tutaj drzemie jej sekret? :) Szczerze polecam Panią Katarzyne.

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Tak wiele zawdzięczam Pani Katarzynie! Współpracowałyśmy razem od kilku lat i z perspektywy czasu widzę, że zapis na terapię był jedną z najlepszych decyzji. Pani Katarzyna jest ekspertem z olbrzymim zasobem wiedzy i doświadczeniem. Równocześnie, Pani Katarzyna jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną, która potrafi zrozumieć rozterki, emocje i dylematy pacjenta. Od samego początku Pani Katarzyna sprawiła, że czułam się swobodnie i komfortowo podczas często niełatwych tematach które rozpracowywałyśmy. Pani Katarzyna w zupełności mnie rozumiała i często dostosowywała się do mnie i moich potrzeb, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum psychoterapia indywidualna

Kilkomiesięczna psychoterapia u Pani Katarzyny okazała się być punktem zwrotnym w moim życiu. Okazało się, że moje wieloletnie problemy z objadaniem (które wpędziły mnie w lekką depresję) udało się rozwiązać w bardzo dużym stopniu. Pani Katarzyna nie zmienia naszego życia, my to robimy ale to właśnie ona jako specjalista wyznacza nam kierunek.
Wizytę polecam szczególnie osobom, które od wielu lat mają problemy z jedzeniem, ja już traciłam wiarę, że można inaczej... a jednak zrobiliśmy to! :)
Nie wspominając już o tym, że przy okazji poprawiłam jakość mojego życia na wielu innych płaszczyznach.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję serdecznie, cieszę się jeśli mogłam Pani pomóc, życzę wszystkiego dobrego. Katarzyna

A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum Konsultacja dietetyczna (50min) + analiza składu ciała metodą BIA

Punktualnie i bardzo miło. Wywiad, pytania, sugestie i propozycje niezwykle trafne. Konkretnie i na temat. Polecam.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję, pozdrawiam ciepło. Katarzyna

K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna (50min)

Bardzo mile zaskoczenie. Pelen profesjonalizm, a przy tym ciepla atmosfera. Za wczesnie aby wyrokowac o skutecznosci, ale pierwsze wrazenie bardzo dobre.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję serdecznie, pozdrawiam ciepło. Katarzyna

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Nasz syn jest uzależniony od słodyczy, podejmuje wyzwanie odchudzania ale trwa to kilka dni i potem podjada wypierając się i ma zły chumor denerwuje się wiedząc że zrobił coś nie tak. Czy byłaby możliwość spotkania. Ma sporą nadwagę.

Witam serdecznie, problemowi należy przyjrzeć się uważniej. Trudności z objadaniem słodyczmi mogą mieć wiele przyczyn. Od całkiem prostych do wyeliminowania (np usunięcie słodyczy z domu po to, aby nie kusiły na okres trwania diety), po dużo bardziej skomplikowane i złożone (zwiazane z występującymi stanami depresyjnymi). Będzie potrzebny dokładny wywiad. Proszę kontakt przez recepcję w PCRF VOTUM w Krakowie. Pozdrawiam ciepło. Katarzyna

mgr Katarzyna Dudek

Mój syn ma 10 lat i ma problemy z koncentracją i pamięcią (ogólne problemy w nauce) chciałabym zmniejszyć te deficyty odpowiednio dobraną dietą. Co powinnam zrobić przed udaniem się z synem do dietetyka, jakie badanie będą potrzebne do ustalenia diety? Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam

Aby zastosować odpowiednią interwencję najpierw należy ustalić, co jest głównym zrodłem trudności w koncentracji u pani syna. Przyczyny mogą być zarówno somatyczne jak i psychologiczne. Jeśli problem leży głebiej w psychice i jest związny z obniżeniem nastroju sama dieta zdecydowanie nie wystarczy. Warto spojrzeć na problem z wielu perspektyw. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Dudek

mgr Katarzyna Dudek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj :) Przed rezerwacją wizyty proszę zdecyduj jakiej pomocy oczekujesz: dietetycznej czy psychoterapeutycznej. To bardzo ważne. Choć tematy są ze s...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychodietetyk
  • Dietetyk kliniczny

Powiązane wyszukiwania