Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
12 201.....

Pakiet terapeutyczny "3 spotkania" (400 zł)

Pakiet terapeutyczny "5 spotkań" (600 zł)

Konsultacja psychoterapeutyczna (50min) (150 zł) + 3 więcej

Pakiet dietetyczny: konsultacja + jadłospis odchudzający + analiza składu ciała (270 zł)

Konsultacja dietetyczna (50min) + analiza składu ciała metodą bia (150 zł)

Konsultacja dietetyczna pary (230 zł)

Gołaśka 13/18, Kraków
Katarzyna Dudek Psychodietetyk (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka

Psychoterapia indywidualna/konsultacja (130 zł)

Pierwsza wizyta + analiza skladu ciala (130 zł)

Pakiet terapeutyczny 3 wizyty (330 zł) + 3 więcej

Pakiet konsultacja + jadłospis + zalecenia + analiza składu ciała (230 zł)

Konsultacja dietetyczna (50min) + analiza składu ciała metodą bia (130 zł)

Kontrola z elementami dialogu motywacyjnego (130 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj :) Przed rezerwacją wizyty proszę zdecyduj jakiej pomocy oczekujesz: DIETETYCZNEJ czy PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ. To bardzo ważne. Choć tematy są ze s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • bulimia
 • zespół stresu pourazowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Terapii Behawioralno Poznawczej w Warszawie
 • Polski Instytut Terapii Integratywnej w Krakowie (w trakcie szkolenia)
 • NutriCenter Dietocoaching st. I, II, III w Krakowie
Zobacz więcej

Zdjęcia


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna (50min)

Bardzo mile zaskoczenie. Pelen profesjonalizm, a przy tym ciepla atmosfera. Za wczesnie aby wyrokowac o skutecznosci, ale pierwsze wrazenie bardzo dobre.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum pierwsza wizyta konsultacyjna

Jest to osoba bardzo empatyczna, pełna zrozumienia dla drugiego człowieka. Pani Katarzyna to kompetentny specjalista w swojej dziedzinie, podczas wizyty wstępnej w mojej ocenie celnie zdiagnozowała problem, zdecydowanie będę polecać innym osobom.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję uprzejmie, pozdrawiam ciepło. Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychodietetyczna

Zapisałam się na wizytę do Pani Katarzyny zachęcona bardzo dobrymi opiniami na tej stronie. Niestety, przebieg wizyty, jak i jej zakończenie mocno mnie rozczarowały. Przychodząc do takiego specjalisty oczekuję pomocy, zrozumienia i - słów "damy wspólnie radę, pomogę Pani poradzić sobie z tymi problemami". Nic takiego nie usłyszałam, po 20 minutach rozmowy odniosłam wrażenie że Pani po prostu nie chce mi pomóc i podchodzi do mnie w sposób lekceważący. Kilkukrotnie pytała mnie jakie jest moje zgłoszenie mimo że opisywałam dość dokładnie - w moim odczuciu - w czym tkwi problem. Ja nie jestem lekarzem i nie potrafię sama postawić sobie diagnozy. Na wizytę poszłam pełna nadziei że Pani Katarzyna mi pomoże, a wyszłam zła i rozczarowana ponieważ zapłaciłam pieniądze (150 zł) poświęciłam czas na dojazd (mam tam ponad 42 km) oraz musiałam zatroszczyć się o opiekę nad dziećmi w tym czasie, a wizyta nie dała mi nic wręcz spowodowała że poczułam się gorzej. Nie otrzymałam żadnych wskazówek co do dalszego postępowania, żadnych konkretów. Na pożegnanie p. Kasia powiedziała że jeśli zdecyduję się na kolejną wizytę to abym napisała do niej maila, którego w ostateczności mi nie podała. ...

mgr Katarzyna Dudek

Witam Panią serdecznie,

Myślę, że może Pani czuć się rozczarowana. Wydaje mi się, że zrozumiałam czego Pani ode mnie oczekuje, jednak rzeczywiście podczas jednej wizyty nie mogłam Pani tego dać. Kiedy nie otrzymujemy tego na czym nam zależy uczucie zawodu jest czymś naturalnym.
Podczas wstępnej konsultacji we współpracy z pacjentem staram się zrozumieć jaki ma problem, co sprawia, że cierpi, co chciałby zmienić. Między pierwszą konsultacją, a wspólną decyzją o podjęciu terapii odbywa się czasem kilka spotkań dzięki którym pacjent lepiej poznaje siebie, terapeuta pacjenta, zostaje postawiona diagnoza oraz cele terapii. Wtedy też powstaje wież miedzy terapeutą, a pacjentem, która jest podstawą pracy terapeutycznej. Nie zawsze jest to możliwe na pierwszym spotkaniu.
Rolą terapeuty nie jest udzielanie rad, lecz niesienie pomocy pacjentowi w realnym zrozumieniu samego siebie, swoich motywów, działań i uczuć. W konsekwencji prowadzi to do wglądu i poradzenia sobie z trudnościami, z którymi pacjent przyszedł do gabinetu. Na konkretne techniki pracy poczas Pani wizyty było jeszcze za wcześnie. Najpierw diagnoza - potem leczenie.
Pani rozczarowanie może stać się szansą by uczynić kolejny krok do przodu. Zachęcam Panią do przyglądnięcia się tym emocjom na kolejnym spotkaniu. Pozdrawiam ciepło, Katarzyna Dudek
psychodietetyk@onet.pl

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

S
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum psychoterapia indywidualna (50min)

Zdecydowanie , świetny specjalista w swojej dziedzinie. Dobry kontakt i fachowa pomoc.
Szczerze rekomenduję wszystkim niezdecydowanym.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję uprzejmie, cieszę się jeśli mogłam pomóc.Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: Katarzyna Dudek Psychodietetyk Konsultacja dietetyczna (50min) + analiza składu ciała metodą BIA

Trafiłam do pani Kasi z dość znaczną nadwagą, która, jak się okazało, była wynikową wszystkich problemów i ran, które nawarstwiły się przez lata. Moment, w którym po raz pierwszy pojawiłam się w gabinecie uznaję za jeden z największych przełomów w moim życiu. Krok po kroku, spotkanie po spotkaniu, odkrywałyśmy coś nowego, co nigdy nie wypowiedziane, uwierało i blokowało. Dzięki pani Kasi uwierzyłam, że jest możliwe naprawienie relacji, bądź ich odpuszczenie, że wcale nie jestem gorsza od innych oraz że ja też mogę schudnąć.
Pani Kasia wykazuje ogrom empatii i wspiera pacjenta od samego początku do końca. Podsuwa narzędzia, nie ocenia, tylko rozumie i obiektywnie ocenia sytuację. Wiele razy otworzyła mi oczy na kwestie zależności pomiędzy kondycją psychiczną a odżywianiem. Uświadomiła mi, że karanie samej siebie jest złe oraz nauczyła mnie, jak być swoim własnym przyjacielem. Ogrom pracy, który ze mną wykonała zasługuje na uznanie; terapia zbliża się do końca, a ja czuję, że wychodzę w świat lżejsza o 14 kilogramów, zaopatrzona w siłę i przede wszystkim w wiarę w siebie i w to, że na pewno mi się uda.

mgr Katarzyna Dudek

Wszystkiego dobrego życzę Pani Aniu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i opinią. Pozdrawiam ciepło, Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

J
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Bardzo sie ciesze ze trafilam w rece Pani Kasi , bo dzieki niej znow sie usmiecham i mam energie do zycia . Pani Kasia pomogla mi znalezc zrodla moich problemow z utrzymaniem wagi i samoocena. Nie byla kolejnym dietetykiem ktory wypisal mi diete cud i suplementy za kilkaset zlotych ale dala mi wejsc w glab siebie i zrozmiec jakie mechanizmy mna dzialaja. Poprawila komfort mojego zycia i tez bardzo moich relacji z bliskimi. Dziekuje i polecam.

mgr Katarzyna Dudek

Pani Asiu, cieszę się jeśli mogłam pomóc spojrzeć w inny sposób na trudności z którymi Pani do mnie przybyła, gratuluję wglądu w siebie i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam, Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Wspaniały specjalista. Pani Kasia ogromnie mi pomogła, poczułam się dużo lepiej już po kilku wizytach. Przeciwnie do innych psychoterapeutów, Pani Kasia wprowadza miłą i przyjacielską atmosferę, sprawia że łatwiej jest się otworzyć lub uśmiechnąć, mimo tego nigdy nie traci profesjonalizmu. Na prawdę można jej zaufać. Poleciłabym Panią Kasię najukochańszej i delikatnej osobie w potrzebie.
Czekałam do końca naszej terapii by móc wystawić jak najbardziej obiektywną opinie i szczerze początkowe wrażenie nie zmieniło się, jest cudowną osobą i niesamowitą terapeutą.
Życzę z serca dużo sukcesów i polecam :)

mgr Katarzyna Dudek

Pani Sylwio dziękuję serdecznie za miłe słowa. Cieszę się jesli mogłam Pani pomóc spojrzeć na trudności z różnych perspektyw. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie. Katarzyna :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

E
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum psychoterapia indywidualna

Na terapię trafiłam, ponieważ nie potrafiłam poradzić sobie z kompulsywnym objadaniem się. Z perspektywy ostatnich sześciu miesięcy, podczas których Pani Kasia pomogła mi dotrzeć do źródła- a raczej źródeł- moich problemów i nauczyła technik radzenia sobie z nimi, widzę jak bardzo była mi potrzebna ta pomoc.

Z Panią Kasią od razu złapałam świetny kontakt. To niezwykle ciepła, szczera i empatyczna osoba z wielkim sercem, która do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie. To co od razu zauważyłam to sposób w jaki prowadzi pacjenta, a mianowicie od samego początku uczy samodzielnej pracy nad sobą. Przychodząc na terapię wydawało mi się, że to psycholog rozwiąże mój problem, sprawi, że będą zdrowa i szczęśliwa. Teraz dostrzegam, że z takim nastawieniem terapia nie miałaby sensu. Pozbycie się problemu wymaga od pacjenta pracy nad sobą, a praca nad sobą wymaga natomiast wysiłku i zaangażowania. Tego nauczyła mnie Pani Kasia, a materiały i zadania domowe jakie dostaję bardzo mi w tym pomagają,

Uwierzyłam w siebie i zrobiłam ogromny postęp, a wiem, że to jeszcze nie koniec. Z tygodnia na tydzień jest lepiej. Dziękuję! :)

mgr Katarzyna Dudek

Pani Ewo, dziękuję serdecznie za to,że podzieliła się Pani swoim doświadczeniem związanym z terapią. To ważne, ponieważ tak jak Pani napisała - psychoterapeuta nie rozwiązuje problemów pacjenta. Spełnienie takich oczekiwań jest niemożliwe. Terapeuta może pokazać różne perspektywy patrzenia na problem, zachęcać do testowania czy dane rozwiązanie będzie dla pacjenta właściwe. W terapii pacjent nadaje znaczenie temu, co aktualnie dzieje się w jego życiu,odkrywa swoje prawdziwe motywy działania, dotyka i przeżywa emocje, które tłumił na przykład jedzeniem. Ta praca bywa bolesna,ale jest lecząca. Cieszę się, jeśli mogłam pomóc w tym procesie i stworzyć dla Pani warunki do poznania samej siebie. Pozdrawiam ciepło,Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: Katarzyna Dudek Psychodietetyk psychoterapia indywidualna

Panią Katarzynę cechuje pełne skupienie na pacjencie, ogromny profesjonalizm, niebywała empatia i wyrozumiałość, połączone z olbrzymią wiedzą na temat psychologii i dietetyki. Proces terapeutyczny jest przeprowadzany w komfortowych warunkach, w tempie dostosowanym do pacjenta, w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

W kilka godzin Pani Katarzyna dała mi wystarczające narzędzia, by uporać się z kompulsywnymi napadami obżarstwa i podjąć najtrudniejsze decyzje w życiu. Absolutnie polecam każdemu, nie tylko z zaburzeniami na tle żywieniowym.

Próbowałam zmieniać miejsce zamieszkania, ubrania, diety i styl życia, żeby czuć się dobrze sama ze sobą. A okazało się, że wystarczy zmienić sposób myślenia... :)

Bardzo dziękuję!

mgr Katarzyna Dudek

Dziekuję Pani Klaudio za podzielenie się swoim doświadczeniem. Zmienić sposób myślenia to raz i otworzyć się na swoje prawdziwe uczucia, przyjąć je takimi jakimi są. Wszystkiego dobrego! Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

W
Lokalizacja: Katarzyna Dudek Psychodietetyk nadwaga

Z racji iż nasze spotkania powoli dobiegają końca , chciałabym wyrazić tutaj ogromne podziękowanie Pani Katrzynie Dudek za wsparcie i pomoc w dążeniu do poprawy mojego samopoczucia i ogólnie do poprawy jakości życia Dziękuje za ciepło, zrozumienie, empatię, za całokształt pracy. Polecam wizyty u Pani Katarzyny wszystkim tym, którzy tak naprawdę chcą coś zmienić w swoim życiu, ponieważ jest to psychoterapia z prawdziwego zdarzenia. Dzieki Pani Kasi wychodzę z terapii pewniejsza siebie, dużo szczęśliwsza i zdeterminowana do dalszej pracy nad sobą i swoim ciałem. Z całego serca dziękuję raz jeszcze.

mgr Katarzyna Dudek

Pani Wiolu bardzo się cieszę, że mogłam pomóc i bardzo istotne jest to, że była Pani gotowa na zmianę. Cieszę się, że zdecydowała sie Pani otworzyć na emocje, zaufać samej sobie i swoim decyzjom. Nie zawsze będziemy mieli pewność czy podążamy w dobrym kierunku, ale jeśli uczymy się na swoim doświadczeniu i wyciągmy wnioski, to duża szansa,że każda kolejna decyzja życiowa będzie lepsza. Bardzo mocno trzymam za Panią kciuki, kibicuję Pani z całego serca! Pani uśmiech mam w pamięci, salsę w życiowych planach. Dziekuję, Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Usługi i ceny

Konsultacja dietetyczna (50min) + analiza składu ciała metodą bia

130 zł

Golikówka 6, Kraków

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

150 zł

Gołaśka 13/18, Kraków

Katarzyna Dudek Psychodietetyk

130 zł

Pakiet dietetyczny: konsultacja + jadłospis odchudzający + analiza składu ciała

270 zł

Golikówka 6, Kraków

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

270 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (50min)

150 zł

Golikówka 6, Kraków

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

150 zł

Konsultacja dietetyczna pary

230 zł

Golikówka 6, Kraków

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

230 zł

Pakiet terapeutyczny "3 spotkania"

400 zł

Golikówka 6, Kraków

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

400 zł

Pakiet terapeutyczny "5 spotkań"

600 zł

Golikówka 6, Kraków

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

600 zł

Pakiet konsultacja + jadłospis + zalecenia + analiza składu ciała

230 zł

Gołaśka 13/18, Kraków

Katarzyna Dudek Psychodietetyk

230 zł

Kontrola z elementami dialogu motywacyjnego

130 zł

Gołaśka 13/18, Kraków

Katarzyna Dudek Psychodietetyk

130 zł

Psychoterapia indywidualna/konsultacja

130 zł

Gołaśka 13/18, Kraków

Katarzyna Dudek Psychodietetyk

130 zł

Pierwsza wizyta + analiza skladu ciala

130 zł

Gołaśka 13/18, Kraków

Katarzyna Dudek Psychodietetyk

130 zł

Pakiet terapeutyczny 3 wizyty

330 zł

Gołaśka 13/18, Kraków

Katarzyna Dudek Psychodietetyk

330 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna (50min)

Bardzo mile zaskoczenie. Pelen profesjonalizm, a przy tym ciepla atmosfera. Za wczesnie aby wyrokowac o skutecznosci, ale pierwsze wrazenie bardzo dobre.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum pierwsza wizyta konsultacyjna

Jest to osoba bardzo empatyczna, pełna zrozumienia dla drugiego człowieka. Pani Katarzyna to kompetentny specjalista w swojej dziedzinie, podczas wizyty wstępnej w mojej ocenie celnie zdiagnozowała problem, zdecydowanie będę polecać innym osobom.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję uprzejmie, pozdrawiam ciepło. Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychodietetyczna

Zapisałam się na wizytę do Pani Katarzyny zachęcona bardzo dobrymi opiniami na tej stronie. Niestety, przebieg wizyty, jak i jej zakończenie mocno mnie rozczarowały. Przychodząc do takiego specjalisty oczekuję pomocy, zrozumienia i - słów "damy wspólnie radę, pomogę Pani poradzić sobie z tymi problemami". Nic takiego nie usłyszałam, po 20 minutach rozmowy odniosłam wrażenie że Pani po prostu nie chce mi pomóc i podchodzi do mnie w sposób lekceważący. Kilkukrotnie pytała mnie jakie jest moje zgłoszenie mimo że opisywałam dość dokładnie - w moim odczuciu - w czym tkwi problem. Ja nie jestem lekarzem i nie potrafię sama postawić sobie diagnozy. Na wizytę poszłam pełna nadziei że Pani Katarzyna mi pomoże, a wyszłam zła i rozczarowana ponieważ zapłaciłam pieniądze (150 zł) poświęciłam czas na dojazd (mam tam ponad 42 km) oraz musiałam zatroszczyć się o opiekę nad dziećmi w tym czasie, a wizyta nie dała mi nic wręcz spowodowała że poczułam się gorzej. Nie otrzymałam żadnych wskazówek co do dalszego postępowania, żadnych konkretów. Na pożegnanie p. Kasia powiedziała że jeśli zdecyduję się na kolejną wizytę to abym napisała do niej maila, którego w ostateczności mi nie podała. ...

mgr Katarzyna Dudek

Witam Panią serdecznie,

Myślę, że może Pani czuć się rozczarowana. Wydaje mi się, że zrozumiałam czego Pani ode mnie oczekuje, jednak rzeczywiście podczas jednej wizyty nie mogłam Pani tego dać. Kiedy nie otrzymujemy tego na czym nam zależy uczucie zawodu jest czymś naturalnym.
Podczas wstępnej konsultacji we współpracy z pacjentem staram się zrozumieć jaki ma problem, co sprawia, że cierpi, co chciałby zmienić. Między pierwszą konsultacją, a wspólną decyzją o podjęciu terapii odbywa się czasem kilka spotkań dzięki którym pacjent lepiej poznaje siebie, terapeuta pacjenta, zostaje postawiona diagnoza oraz cele terapii. Wtedy też powstaje wież miedzy terapeutą, a pacjentem, która jest podstawą pracy terapeutycznej. Nie zawsze jest to możliwe na pierwszym spotkaniu.
Rolą terapeuty nie jest udzielanie rad, lecz niesienie pomocy pacjentowi w realnym zrozumieniu samego siebie, swoich motywów, działań i uczuć. W konsekwencji prowadzi to do wglądu i poradzenia sobie z trudnościami, z którymi pacjent przyszedł do gabinetu. Na konkretne techniki pracy poczas Pani wizyty było jeszcze za wcześnie. Najpierw diagnoza - potem leczenie.
Pani rozczarowanie może stać się szansą by uczynić kolejny krok do przodu. Zachęcam Panią do przyglądnięcia się tym emocjom na kolejnym spotkaniu. Pozdrawiam ciepło, Katarzyna Dudek
psychodietetyk@onet.pl

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

S
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum psychoterapia indywidualna (50min)

Zdecydowanie , świetny specjalista w swojej dziedzinie. Dobry kontakt i fachowa pomoc.
Szczerze rekomenduję wszystkim niezdecydowanym.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję uprzejmie, cieszę się jeśli mogłam pomóc.Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: Katarzyna Dudek Psychodietetyk Konsultacja dietetyczna (50min) + analiza składu ciała metodą BIA

Trafiłam do pani Kasi z dość znaczną nadwagą, która, jak się okazało, była wynikową wszystkich problemów i ran, które nawarstwiły się przez lata. Moment, w którym po raz pierwszy pojawiłam się w gabinecie uznaję za jeden z największych przełomów w moim życiu. Krok po kroku, spotkanie po spotkaniu, odkrywałyśmy coś nowego, co nigdy nie wypowiedziane, uwierało i blokowało. Dzięki pani Kasi uwierzyłam, że jest możliwe naprawienie relacji, bądź ich odpuszczenie, że wcale nie jestem gorsza od innych oraz że ja też mogę schudnąć.
Pani Kasia wykazuje ogrom empatii i wspiera pacjenta od samego początku do końca. Podsuwa narzędzia, nie ocenia, tylko rozumie i obiektywnie ocenia sytuację. Wiele razy otworzyła mi oczy na kwestie zależności pomiędzy kondycją psychiczną a odżywianiem. Uświadomiła mi, że karanie samej siebie jest złe oraz nauczyła mnie, jak być swoim własnym przyjacielem. Ogrom pracy, który ze mną wykonała zasługuje na uznanie; terapia zbliża się do końca, a ja czuję, że wychodzę w świat lżejsza o 14 kilogramów, zaopatrzona w siłę i przede wszystkim w wiarę w siebie i w to, że na pewno mi się uda.

mgr Katarzyna Dudek

Wszystkiego dobrego życzę Pani Aniu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i opinią. Pozdrawiam ciepło, Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

J
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Bardzo sie ciesze ze trafilam w rece Pani Kasi , bo dzieki niej znow sie usmiecham i mam energie do zycia . Pani Kasia pomogla mi znalezc zrodla moich problemow z utrzymaniem wagi i samoocena. Nie byla kolejnym dietetykiem ktory wypisal mi diete cud i suplementy za kilkaset zlotych ale dala mi wejsc w glab siebie i zrozmiec jakie mechanizmy mna dzialaja. Poprawila komfort mojego zycia i tez bardzo moich relacji z bliskimi. Dziekuje i polecam.

mgr Katarzyna Dudek

Pani Asiu, cieszę się jeśli mogłam pomóc spojrzeć w inny sposób na trudności z którymi Pani do mnie przybyła, gratuluję wglądu w siebie i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam, Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Wspaniały specjalista. Pani Kasia ogromnie mi pomogła, poczułam się dużo lepiej już po kilku wizytach. Przeciwnie do innych psychoterapeutów, Pani Kasia wprowadza miłą i przyjacielską atmosferę, sprawia że łatwiej jest się otworzyć lub uśmiechnąć, mimo tego nigdy nie traci profesjonalizmu. Na prawdę można jej zaufać. Poleciłabym Panią Kasię najukochańszej i delikatnej osobie w potrzebie.
Czekałam do końca naszej terapii by móc wystawić jak najbardziej obiektywną opinie i szczerze początkowe wrażenie nie zmieniło się, jest cudowną osobą i niesamowitą terapeutą.
Życzę z serca dużo sukcesów i polecam :)

mgr Katarzyna Dudek

Pani Sylwio dziękuję serdecznie za miłe słowa. Cieszę się jesli mogłam Pani pomóc spojrzeć na trudności z różnych perspektyw. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie. Katarzyna :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

E
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum psychoterapia indywidualna

Na terapię trafiłam, ponieważ nie potrafiłam poradzić sobie z kompulsywnym objadaniem się. Z perspektywy ostatnich sześciu miesięcy, podczas których Pani Kasia pomogła mi dotrzeć do źródła- a raczej źródeł- moich problemów i nauczyła technik radzenia sobie z nimi, widzę jak bardzo była mi potrzebna ta pomoc.

Z Panią Kasią od razu złapałam świetny kontakt. To niezwykle ciepła, szczera i empatyczna osoba z wielkim sercem, która do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie. To co od razu zauważyłam to sposób w jaki prowadzi pacjenta, a mianowicie od samego początku uczy samodzielnej pracy nad sobą. Przychodząc na terapię wydawało mi się, że to psycholog rozwiąże mój problem, sprawi, że będą zdrowa i szczęśliwa. Teraz dostrzegam, że z takim nastawieniem terapia nie miałaby sensu. Pozbycie się problemu wymaga od pacjenta pracy nad sobą, a praca nad sobą wymaga natomiast wysiłku i zaangażowania. Tego nauczyła mnie Pani Kasia, a materiały i zadania domowe jakie dostaję bardzo mi w tym pomagają,

Uwierzyłam w siebie i zrobiłam ogromny postęp, a wiem, że to jeszcze nie koniec. Z tygodnia na tydzień jest lepiej. Dziękuję! :)

mgr Katarzyna Dudek

Pani Ewo, dziękuję serdecznie za to,że podzieliła się Pani swoim doświadczeniem związanym z terapią. To ważne, ponieważ tak jak Pani napisała - psychoterapeuta nie rozwiązuje problemów pacjenta. Spełnienie takich oczekiwań jest niemożliwe. Terapeuta może pokazać różne perspektywy patrzenia na problem, zachęcać do testowania czy dane rozwiązanie będzie dla pacjenta właściwe. W terapii pacjent nadaje znaczenie temu, co aktualnie dzieje się w jego życiu,odkrywa swoje prawdziwe motywy działania, dotyka i przeżywa emocje, które tłumił na przykład jedzeniem. Ta praca bywa bolesna,ale jest lecząca. Cieszę się, jeśli mogłam pomóc w tym procesie i stworzyć dla Pani warunki do poznania samej siebie. Pozdrawiam ciepło,Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: Katarzyna Dudek Psychodietetyk psychoterapia indywidualna

Panią Katarzynę cechuje pełne skupienie na pacjencie, ogromny profesjonalizm, niebywała empatia i wyrozumiałość, połączone z olbrzymią wiedzą na temat psychologii i dietetyki. Proces terapeutyczny jest przeprowadzany w komfortowych warunkach, w tempie dostosowanym do pacjenta, w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

W kilka godzin Pani Katarzyna dała mi wystarczające narzędzia, by uporać się z kompulsywnymi napadami obżarstwa i podjąć najtrudniejsze decyzje w życiu. Absolutnie polecam każdemu, nie tylko z zaburzeniami na tle żywieniowym.

Próbowałam zmieniać miejsce zamieszkania, ubrania, diety i styl życia, żeby czuć się dobrze sama ze sobą. A okazało się, że wystarczy zmienić sposób myślenia... :)

Bardzo dziękuję!

mgr Katarzyna Dudek

Dziekuję Pani Klaudio za podzielenie się swoim doświadczeniem. Zmienić sposób myślenia to raz i otworzyć się na swoje prawdziwe uczucia, przyjąć je takimi jakimi są. Wszystkiego dobrego! Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

W
Lokalizacja: Katarzyna Dudek Psychodietetyk nadwaga

Z racji iż nasze spotkania powoli dobiegają końca , chciałabym wyrazić tutaj ogromne podziękowanie Pani Katrzynie Dudek za wsparcie i pomoc w dążeniu do poprawy mojego samopoczucia i ogólnie do poprawy jakości życia Dziękuje za ciepło, zrozumienie, empatię, za całokształt pracy. Polecam wizyty u Pani Katarzyny wszystkim tym, którzy tak naprawdę chcą coś zmienić w swoim życiu, ponieważ jest to psychoterapia z prawdziwego zdarzenia. Dzieki Pani Kasi wychodzę z terapii pewniejsza siebie, dużo szczęśliwsza i zdeterminowana do dalszej pracy nad sobą i swoim ciałem. Z całego serca dziękuję raz jeszcze.

mgr Katarzyna Dudek

Pani Wiolu bardzo się cieszę, że mogłam pomóc i bardzo istotne jest to, że była Pani gotowa na zmianę. Cieszę się, że zdecydowała sie Pani otworzyć na emocje, zaufać samej sobie i swoim decyzjom. Nie zawsze będziemy mieli pewność czy podążamy w dobrym kierunku, ale jeśli uczymy się na swoim doświadczeniu i wyciągmy wnioski, to duża szansa,że każda kolejna decyzja życiowa będzie lepsza. Bardzo mocno trzymam za Panią kciuki, kibicuję Pani z całego serca! Pani uśmiech mam w pamięci, salsę w życiowych planach. Dziekuję, Katarzyna

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mój syn ma 10 lat i ma problemy z koncentracją i pamięcią (ogólne problemy w nauce) chciałabym zmniejszyć te deficyty odpowiednio dobraną dietą. Co powinnam zrobić przed udaniem się z synem do dietetyka, jakie badanie będą potrzebne do ustalenia diety? Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam

  Aby zastosować odpowiednią interwencję najpierw należy ustalić, co jest głównym zrodłem trudności w koncentracji u pani syna. Przyczyny mogą być zarówno somatyczne jak i psychologiczne. Jeśli problem leży głebiej w psychice i jest związny z obniżeniem nastroju sama dieta zdecydowanie nie wystarczy. Warto spojrzeć na problem z wielu perspektyw. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Dudek

  mgr Katarzyna Dudek

 • Witam. Nasz syn jest uzależniony od słodyczy, podejmuje wyzwanie odchudzania ale trwa to kilka dni i potem podjada wypierając się i ma zły chumor denerwuje się wiedząc że zrobił coś nie tak. Czy byłaby możliwość spotkania. Ma sporą nadwagę.

  Witam serdecznie, problemowi należy przyjrzeć się uważniej. Trudności z objadaniem słodyczmi mogą mieć wiele przyczyn. Od całkiem prostych do wyeliminowania (np usunięcie słodyczy z domu po to, aby nie kusiły na okres trwania diety), po dużo bardziej skomplikowane i złożone (zwiazane z występującymi stanami depresyjnymi). Będzie potrzebny dokładny wywiad. Proszę kontakt przez recepcję w PCRF VOTUM w Krakowie. Pozdrawiam ciepło. Katarzyna

  mgr Katarzyna Dudek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj :) Przed rezerwacją wizyty proszę zdecyduj jakiej pomocy oczekujesz: DIETETYCZNEJ czy PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ. To bardzo ważne. Choć tematy są ze s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • bulimia
 • zespół stresu pourazowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Terapii Behawioralno Poznawczej w Warszawie
 • Polski Instytut Terapii Integratywnej w Krakowie (w trakcie szkolenia)
 • NutriCenter Dietocoaching st. I, II, III w Krakowie
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Certyfikaty


Zdjęcia


Profile społecznościowe