Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Witaj :) Przed rezerwacją wizyty proszę zdecyduj jakiej pomocy oczekujesz: DIETETYCZNEJ czy PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ. To bardzo ważne. Choć tematy są ze s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Bulimia
 • Otyłość
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Terapii Behawioralno Poznawczej w Warszawie
 • Polski Instytut Terapii Integratywnej w Krakowie (w trakcie szkolenia)
 • NutriCenter Dietocoaching st. I, II, III w Krakowie
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Filmy


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Golikówka 6, Kraków

170 zł

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Pozostałe usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna online


Golikówka 6, Kraków

od 170 zł

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum Inny

Pani Kasia to wyjątkowy i niezwykle empatyczny terapeuta. Proces terapii nie był łatwy, ale każde spotkanie z Panią Kasią pokazywało mi nowe spojrzenie na pewne rzeczy i inną perspektywę. Wiele z nich nazwałyśmy, wiele zrozumiałam i pomogło mi to poznać lepiej siebie, ale też relację z innymi osobami. Dziękuję!

mgr Katarzyna Dudek

Miło mi, że mogłam wspierać Panią w drodze do głębszego poznania samej siebie. Wszystkiego dobrego Pani Olu. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Katarzyna jest bardzo dobrym specjalistą i niezwykle empatyczną osobą. Już po pierwszym spotkaniu czułam, że Pani Kasia mnie "rozgryza" i faktycznie po spotkaniach zapoznawczych doskonale wiedziała jaki problem we mnie drzemie. Fantastyczne jest to, że nigdy ale to nigdy nie byłam oceniana. Wiedziałam, że mogę powiedzieć wszystko co mi leży na sercu i nie spotkam się z oburzeniem czy niezrozumieniem. W trudnych sytuacjach mogłam liczyć na pomoc, a później wspólnie cieszyłyśmy się z moich sukcesów. Pani Kasia doskonale rozumie, że coś co dla jednej osoby może być prostym, błachym problemem dla innego to zapora niemożliwa do przejścia bez czyjejś pomocy. Po Pani Katarzynie widać, że to co robi to nie tylko zawód, który wykonuje. Ogromnie się cieszę, że na nią trafiłam. Sama decyzja o tym, żeby udać się na terapie jest dość trudna. Dlatego gdy już się decydujemy, ważne jest żeby trafić do odpowiedniej osoby. Według mnie Pani Katarzyna jest świetnym, profesjonalnym specjalistą a do tego poprostu dobrym człowiekiem, może tutaj drzemie jej sekret? :) Szczerze polecam Panią Katarzyne.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Tak wiele zawdzięczam Pani Katarzynie! Współpracowałyśmy razem od kilku lat i z perspektywy czasu widzę, że zapis na terapię był jedną z najlepszych decyzji. Pani Katarzyna jest ekspertem z olbrzymim zasobem wiedzy i doświadczeniem. Równocześnie, Pani Katarzyna jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną, która potrafi zrozumieć rozterki, emocje i dylematy pacjenta. Od samego początku Pani Katarzyna sprawiła, że czułam się swobodnie i komfortowo podczas często niełatwych tematach które rozpracowywałyśmy. Pani Katarzyna w zupełności mnie rozumiała i często dostosowywała się do mnie i moich potrzeb, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum psychoterapia indywidualna

Kilkomiesięczna psychoterapia u Pani Katarzyny okazała się być punktem zwrotnym w moim życiu. Okazało się, że moje wieloletnie problemy z objadaniem (które wpędziły mnie w lekką depresję) udało się rozwiązać w bardzo dużym stopniu. Pani Katarzyna nie zmienia naszego życia, my to robimy ale to właśnie ona jako specjalista wyznacza nam kierunek.
Wizytę polecam szczególnie osobom, które od wielu lat mają problemy z jedzeniem, ja już traciłam wiarę, że można inaczej... a jednak zrobiliśmy to! :)
Nie wspominając już o tym, że przy okazji poprawiłam jakość mojego życia na wielu innych płaszczyznach.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję serdecznie, cieszę się jeśli mogłam Pani pomóc, życzę wszystkiego dobrego. Katarzyna


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum Konsultacja dietetyczna (50min) + analiza składu ciała metodą BIA

Punktualnie i bardzo miło. Wywiad, pytania, sugestie i propozycje niezwykle trafne. Konkretnie i na temat. Polecam.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję, pozdrawiam ciepło. Katarzyna


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum depresja, niska samoocena

Chyba żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej głębokiej wdzięczności do Pani Katarzyny i tego, co dla mnie zrobiła.

Przychodząc do niej, nigdy nie pomyślałabym, że efekty będą tak oszałamiające. Z pomocą pani Kasi, w ciągu pół roku udało mi się osiągnąć coś, co kiedyś wydawało mi się wręcz niemożliwe. Dzięki niej po raz pierwszy w życiu jestem naprawdę szczęśliwa i w pełni siebie akceptuję.

Pani Katarzyna to wspaniały, pełen empatii i ciepła psychoterapeuta, którego mogę z czystym sumieniem zarekomendować każdemu.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję serdecznie. Myślę, że w największym stopniu to Pani zasługa i cieżka praca. Wszystkiego dobrego. Katarzyna


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychoterapeutyczna (50min)

Bardzo mile zaskoczenie. Pelen profesjonalizm, a przy tym ciepla atmosfera. Za wczesnie aby wyrokowac o skutecznosci, ale pierwsze wrazenie bardzo dobre.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję serdecznie, pozdrawiam ciepło. Katarzyna


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum pierwsza wizyta konsultacyjna

Jest to osoba bardzo empatyczna, pełna zrozumienia dla drugiego człowieka. Pani Katarzyna to kompetentny specjalista w swojej dziedzinie, podczas wizyty wstępnej w mojej ocenie celnie zdiagnozowała problem, zdecydowanie będę polecać innym osobom.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję uprzejmie, pozdrawiam ciepło. Katarzyna


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum konsultacja psychodietetyczna

Zapisałam się na wizytę do Pani Katarzyny zachęcona bardzo dobrymi opiniami na tej stronie. Niestety, przebieg wizyty, jak i jej zakończenie mocno mnie rozczarowały. Przychodząc do takiego specjalisty oczekuję pomocy, zrozumienia i - słów "damy wspólnie radę, pomogę Pani poradzić sobie z tymi problemami". Nic takiego nie usłyszałam, po 20 minutach rozmowy odniosłam wrażenie że Pani po prostu nie chce mi pomóc i podchodzi do mnie w sposób lekceważący. Kilkukrotnie pytała mnie jakie jest moje zgłoszenie mimo że opisywałam dość dokładnie - w moim odczuciu - w czym tkwi problem. Ja nie jestem lekarzem i nie potrafię sama postawić sobie diagnozy. Na wizytę poszłam pełna nadziei że Pani Katarzyna mi pomoże, a wyszłam zła i rozczarowana ponieważ zapłaciłam pieniądze (150 zł) poświęciłam czas na dojazd (mam tam ponad 42 km) oraz musiałam zatroszczyć się o opiekę nad dziećmi w tym czasie, a wizyta nie dała mi nic wręcz spowodowała że poczułam się gorzej. Nie otrzymałam żadnych wskazówek co do dalszego postępowania, żadnych konkretów. Na pożegnanie p. Kasia powiedziała że jeśli zdecyduję się na kolejną wizytę to abym napisała do niej maila, którego w ostateczności mi nie podała. ...

mgr Katarzyna Dudek

Witam Panią serdecznie,

Myślę, że może Pani czuć się rozczarowana. Wydaje mi się, że zrozumiałam czego Pani ode mnie oczekuje, jednak rzeczywiście podczas jednej wizyty nie mogłam Pani tego dać. Kiedy nie otrzymujemy tego na czym nam zależy uczucie zawodu jest czymś naturalnym.
Podczas wstępnej konsultacji we współpracy z pacjentem staram się zrozumieć jaki ma problem, co sprawia, że cierpi, co chciałby zmienić. Między pierwszą konsultacją, a wspólną decyzją o podjęciu terapii odbywa się czasem kilka spotkań dzięki którym pacjent lepiej poznaje siebie, terapeuta pacjenta, zostaje postawiona diagnoza oraz cele terapii. Wtedy też powstaje wież miedzy terapeutą, a pacjentem, która jest podstawą pracy terapeutycznej. Nie zawsze jest to możliwe na pierwszym spotkaniu.
Rolą terapeuty nie jest udzielanie rad, lecz niesienie pomocy pacjentowi w realnym zrozumieniu samego siebie, swoich motywów, działań i uczuć. W konsekwencji prowadzi to do wglądu i poradzenia sobie z trudnościami, z którymi pacjent przyszedł do gabinetu. Na konkretne techniki pracy poczas Pani wizyty było jeszcze za wcześnie. Najpierw diagnoza - potem leczenie.
Pani rozczarowanie może stać się szansą by uczynić kolejny krok do przodu. Zachęcam Panią do przyglądnięcia się tym emocjom na kolejnym spotkaniu. Pozdrawiam ciepło, Katarzyna Dudek
psychodietetyk@onet.pl


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum psychoterapia indywidualna (50min)

Zdecydowanie , świetny specjalista w swojej dziedzinie. Dobry kontakt i fachowa pomoc.
Szczerze rekomenduję wszystkim niezdecydowanym.

mgr Katarzyna Dudek

Dziękuję uprzejmie, cieszę się jeśli mogłam pomóc.Katarzyna


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam. Nasz syn jest uzależniony od słodyczy, podejmuje wyzwanie odchudzania ale trwa to kilka dni i potem podjada wypierając się i ma zły chumor denerwuje się wiedząc że zrobił coś nie tak. Czy byłaby możliwość spotkania. Ma sporą nadwagę.

  Witam serdecznie, problemowi należy przyjrzeć się uważniej. Trudności z objadaniem słodyczmi mogą mieć wiele przyczyn. Od całkiem prostych do wyeliminowania (np usunięcie słodyczy z domu po to, aby nie kusiły na okres trwania diety), po dużo bardziej skomplikowane i złożone (zwiazane z występującymi stanami depresyjnymi). Będzie potrzebny dokładny wywiad. Proszę kontakt przez recepcję w PCRF VOTUM w Krakowie. Pozdrawiam ciepło. Katarzyna

  mgr Katarzyna Dudek

 • Mój syn ma 10 lat i ma problemy z koncentracją i pamięcią (ogólne problemy w nauce) chciałabym zmniejszyć te deficyty odpowiednio dobraną dietą. Co powinnam zrobić przed udaniem się z synem do dietetyka, jakie badanie będą potrzebne do ustalenia diety? Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam

  Aby zastosować odpowiednią interwencję najpierw należy ustalić, co jest głównym zrodłem trudności w koncentracji u pani syna. Przyczyny mogą być zarówno somatyczne jak i psychologiczne. Jeśli problem leży głebiej w psychice i jest związny z obniżeniem nastroju sama dieta zdecydowanie nie wystarczy. Warto spojrzeć na problem z wielu perspektyw. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Dudek

  mgr Katarzyna Dudek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj :) Przed rezerwacją wizyty proszę zdecyduj jakiej pomocy oczekujesz: DIETETYCZNEJ czy PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ. To bardzo ważne. Choć tematy są ze s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Bulimia
 • Otyłość
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Terapii Behawioralno Poznawczej w Warszawie
 • Polski Instytut Terapii Integratywnej w Krakowie (w trakcie szkolenia)
 • NutriCenter Dietocoaching st. I, II, III w Krakowie
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • PsychoterapiaFilmy


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania