Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

(35 opinii)

Rehabilitacja stacjonarna i ambulatoryjna, konsultacje, badania. Poradnia internistyczna, ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacyjna, logopedyczna i neuropsychologiczna. Gabinet diagnostyczno-zabie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Golikówka 6

30-723 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Rehabilitacja stacjonarna i ambulatoryjna, konsultacje, badania.
Poradnia internistyczna, ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacyjna, logopedyczna i neuropsychologiczna. Gabinet diagnostyczno-zabiegowy

Zabiegi

 • Wybudzanie ze stanu wegetatywnego
 • Rehabilitacja Funkcjonalna
 • Terapia logopedyczna
 • Terapia neuropsychologiczna
 • Terapia metodą Cyber Oka - C-Eye
 • Muzykoterapia
 • Fizykoterapia
 • Uśmieżanie bólu
 • USG
 • RTG
 • Endoskopia
więcej

Badania

 • wykonywanie iniekcji podskórnych, domięśniowych i dożylnych
 • wykonywanie opatrunków, pomiarów ciśnienia tętniczego, pobieranie krwi do badań analitycznych

Choroby

 • Schorzenia centralnego i obwodowego układu nerwowego
 • Urazy czaszkowo-mózgowe (śpiączka)
 • Niedotlenienie po zatrzymaniu akcji serca
 • Urazy rdzenia kręgowego
 • SM
 • Udar mózgu
 • Schorzenia ortopedyczne
 • Endoprotezy
 • Amputacje
 • Skoliozy
 • Dysfagia
 • Afazja
 • Pragnozja
 • Dyzartria
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Dudek konsultacja psychoterapeutyczna

  Zwróciłam się do Pani Katarzyny Dudek z bardzo złożonym problemem. Nie akceptowałam siebie, nie potrafiłam pogodzić się ze śmiercią rodzica, całkowicie straciłam poczucie własnej wartości, bałam się zmian mimo, że tkwiłam w nieszczęsliwym związku, szukałam pocieszenia w jedzeniu.. to tylko kilka z wielu problemów, z którymi się borykałam. Dzięki podjętej terapii, stanęłam w końcu na nogi. Pani Katarzyna to wspaniały specjalista, który sprawił, że w wieku 26 lat zaczęłam nowe, szczęśliwe życie. Od zakończenia terapii minął prawie rok, a efekty współpracy utrzymują się do dzisiaj. Zmieniło się moje postrzeganie Świata, ale i samej siebie, zaakceptowałam rzeczy, na które nie mam wpływu, komunikuję głośno moje potrzeby i własnie zdanie, potrafię stawiać granicę oraz wiem, jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Czuję, że w koncu jestem spełniona, szczęśliwa i wystarczająca. Tego wszystkiego nauczyła mnie Pani Katarzyna, za co jestem ogromnie wdzięczna. Jestem pewna, że gdyby nie terapia i ogromny krok w przód, jaki w czasie jej trwania zrobiłam, na dzień dzisiejszy moje życie nie dawałoby mi tyle radości i satysfakcji co daje teraz :) Z mojego doświadczenia, trudno o lepszego specjalistę.
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Katarzyna Dudek konsultacja psychoterapeutyczna

  Swoją terapię u Pani Kasi zakończyłam już dość dawno więc mogę napisać opinię z perspektywy osoby która już wie jakie długoterminowe efekty daje terapia. Pani Kasia jest aniołem w ludzkiej skórze. Bardzo emptyczna, cierpliwa, ciepła, w gabinecie tworzy atmosferę pełną zaufania i bezpieczeństwa. Dzięki niej zrozumiałam skąd biorą się moje zachowania i nauczyłam się nad nimi panować. Prostymi pytaniami i podpowiedziami naprowadzała mnie na odpowiednie tory. Nigdy nie czułam się zmuszana aby o czymś opowiadać, wszystko odbywało się w tempie i zakresie który sama akceptowałam. Ponad rok po zakończeniu terapii, mając bardzo konkretny problem, udałam się do Pani Kasi po pomoc doraźną - nie musiałam się przypominać, wszystko doskonale pamiętała. Mówiąc krótko, Pani Kasia pomogła mi odmienić swoje życie - z osoby mającej wyrzuty sumienia za to że żyje i niewychodzącej z domu stałam się pełna życia i świadoma siebie, zaopatrzona w metody radzenia sobie ze swoimi małymi demonami. Efekty terapii trwają nadal i za każdym razem gdy jest trochę gorzej, przypominam sobie ten wspaniały czas spędzony w gabinecie i zyskuję porządny zastrzyk energii. Dziękuję w imieniu swoim i moich najbliższych, ponieważ teraz, kiedy sama rozumiem siebie, potrafię mówić o swoich uczuciach i zachowaniach, wyjaśnić skąd one się biorą i poprosić o pomoc i wsparcie – to chyba najcenniejsza rzecz jaką zyskałam w całym swoim życiu. Polecam każdemu!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Dudek konsultacja psychoterapeutyczna

  Chciałem bardzo podziękować, za to co udało nam się osiągnąć do tej pory. Ja do Pani Kasi trafiłem ponad rok temu i  mogę powiedzieć, że była to dla mnie najlepsza możliwa decyzja. Przyszedłem tutaj z całą masą lęków dotyczących różnych sfer życia i udało mi się bardzo dużo z tych problemów już przepracować. Żaden mój problem, który sugerowałem nie został zlekceważony. Wszystkie trudne sytuacje, które omawialiśmy były w miłej, bezpiecznej atmosferze i były w pełni zrozumiałe. Razem cieszyliśmy się z moich sukcesów, a czasem także zastanawialiśmy się nad najlepszym rozwiązaniem dla mnie. Dzięki tej terapii wróciłem do '' żywych'' po licznych trudnych przejściach życiowych i z dnia na dzień coraz bardziej cieszę się życiem oraz staram się robić to co lubię ;) Nauczyłem się bardzo dużo odnośnie lęków  (najczęściej jest on tylko w naszej głowie) i wszystkich strachów. Szczerze zachęcam każdego kto ma tego typu problemu co ja miałem do podjęcia terapii właśnie tutaj. Wielkie dzięki!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Czarnecki Zwykła wizyta

  Niestety, nie polecam wizyty u tego terapeuty w przypadku malutkiego dziecka. Kompletny brak podejścia do przestraszonego nowa sytuacja i miejscem malego pacjenta. Po wizycie napięcia w ciele dziecka zdecydowanie wzmożone, większą placzliwosc, być może w związku z wykonywaniem masażu w ogromnym stresie, napięciu i płaczu... Terapeuta jest małomówny, nie tłumaczy, co w danym momencie robi. Udziela nieprawidłowych wskazówek odn.pielegnacji niemowlęcia.

  mgr Wojciech Czarnecki

  Dziękuję za opinię.
  Przykro mi że nie udało mi się pomóc dziecku na pierwszej wizycie. Praca z niemowlakami jest specyficzna i wymaga dużej koncentracji od terapeuty stąd malomównosc.Zadanie uspokojania dziecka zwykle powierzam rodzicom.
  Czasami na efekty terapii trzeba poczekać , a w niektórych przypadkach potrzebne są 2,3 lub więcej wizyt. W takich przypadkach dobrze jest reagować i wyrazic swoj niepokój , chętnie udzielę dodatkowych informacji.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Nizioł medyczny trening rehabilitacyjny

  Pan Wojtek wspaniałe podchodzi do pacjentów niepełnosprawnych, taktując ich jak pacjentów sprawnych co ma ogromne znaczenie dla ich psychiki ! Z rozwagą ale i pewną odwagą proponuje ćwiczenia stanowiące wyzwanie dla pacjentów ! Doskonale masuje. Pełen profesjonalizm i empatia! Duch sportowca towarzyszy jego pracy. Dobra energia i pozytywne nastawienie zarażają ! Polecam jako żona pacjenta neurologicznego po udarze i pacjentka z bólami kręgosłupa !

  mgr Wojciech Nizioł

  Dziękuję bardzo!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Kulig konsultacja fizjoterapeutyczna

  Karola cechuje wyczuwalna otwartość, podejście i ciepło ludzkie. W swoją pracę wkłada całą wiedzę, zaangażowanie i serducho. Zawsze chętny i niosący pomoc. Ma ciągle świeże pomysły na pracę. Córka po zaledwie paru wizytach nabrała pewności na treningach tanecznych i w życiu codziennym. Miała paskudnie połamaną ręke z przemieszczeniem w łokciu. Poprawe widać już na zdjęciach przed i po rehabilitacji w danym dniu!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć i szczerze polecamy Tym z państwa, którzy jeszcze się zastanawiają nad wyborem fizjoterapeuty. To człowiek godny zaufania. Pozdrawiamy cieplutko.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Kulig konsultacja fizjoterapeutyczna

  Mam ogromną wdzięczność za pomoc mojemu partnerowi po wypadku, który niestety spowodował ciężkie urazy mózgu. Patrzyłam z nadzieją i radością jak mój partner wraca do sił dzięki Panu Karolowi. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, cierpliwości, profesjonalnemu podejściu i ogromnej serdeczności Pan Karol zawsze potrafił zmotywować mojego partnera i dodać mu wiary w siebie. Wspaniały lekarz. Jeszcze raz dziękuję.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Kulig rehabilitacja neurologiczna

  Z całego serca polecam Pana Karola.
  Zaangażowany w 100% w swojej pracy, bardzo dobry kontakt z pacjentem, posiada duże doświadczenie i kocha to co robi.
  Bardzo serdeczny i pomocny.
  Dziękuję Panie Karolu.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Kulig terapia manualna

  Pan Karol wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wszystko zdiagnozował jednocześnie informując na czym będzie polegać. To człowiek, który postawił mnie na nogi. Fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo miły kontakt. Jestem zadowolony z wizyty i bardzo polecam!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Kulig rehabilitacja neurologiczna

  Człowiek, który żyje swoją pracą i dąży do tego by być w tym coraz lepszy Między innymi dzięki temu Panu stanąłem na nogi po urazie, gdzie od samego początku byłem skazywany na łóżko i wózek. Profesjonalista w tym co robi, polecam ‼


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania