Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

(42 opinie)

Rehabilitacja stacjonarna i ambulatoryjna, konsultacje, badania. Poradnia internistyczna, ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacyjna, logopedyczna i neuropsychologiczna. Gabinet diagnostyczno-zabie... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Armii Krajowej 95

30-150 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Rehabilitacja stacjonarna i ambulatoryjna, konsultacje, badania.
Poradnia internistyczna, ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacyjna, logopedyczna i neuropsychologiczna. Gabinet diagnostyczno-zabiegowy

Zabiegi

 • Wybudzanie ze stanu wegetatywnego
 • Rehabilitacja Funkcjonalna
 • Terapia logopedyczna
 • Terapia neuropsychologiczna
 • Terapia metodą Cyber Oka - C-Eye
 • Muzykoterapia
 • Fizykoterapia
 • Uśmieżanie bólu
 • USG
 • RTG
 • Endoskopia
więcej

Badania

 • wykonywanie iniekcji podskórnych, domięśniowych i dożylnych
 • wykonywanie opatrunków, pomiarów ciśnienia tętniczego, pobieranie krwi do badań analitycznych

Choroby

 • Schorzenia centralnego i obwodowego układu nerwowego
 • Urazy czaszkowo-mózgowe (śpiączka)
 • Niedotlenienie po zatrzymaniu akcji serca
 • Urazy rdzenia kręgowego
 • SM
 • Udar mózgu
 • Schorzenia ortopedyczne
 • Endoprotezy
 • Amputacje
 • Skoliozy
 • Dysfagia
 • Afazja
 • Pragnozja
 • Dyzartria
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Barbara Błażko Inny

  Jeśli w głowie pojawia się myśl, że w naszym życiu są osoby, które miały na nie wyjątkowy wpływ to mogę stwierdzić, że pani Basia jest dla mnie taką właśnie osobą. Ma niezwykłą wiedzę i inteligencję emocjonalną, będąc przy tym bardzo empatyczną. Jednocześnie jest bardzo konkretna. Jej pomoc w chyba najgorszym momencie mojego życia była dla mnie ratunkiem. Jej rady wprowadzane w życie przynosiły natychmiastowe, pozytywne dla mnie efekty. Z całego serca polecam spotkania z panią Basią bo mam pewność, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  mgr Barbara Błażko

  Pani Magdo, bardzo dziekuje za slowa, ktore motywuja mnie do pracy i potwierdzaja skutecznosc procesu terapeutycznego. Pozdrawiam Pania serdecznie!

  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Barbara Błażko Inny

  Pani Barbara jest zaangażowana w prowadzenie terapii, skupiona, uważnie słucha, dodaje motywacji i siły do działania. W gabinecie czułam się spokojnie, bezpiecznie i nie miałam problemów z opowiadaniem o swoim życiu. Nie czułam dystansu i skrępowania. Psycholog o której warto a nawet trzeba mówić innym i polecać ją.

  mgr Barbara Błażko

  Dziekuje i serdecznie Pania pozdrawiam :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Dudek Inny

  Na terapię do Pani Kasi chodziłam przez blisko cztery lata. Rozpoczęłam ja z powodu dość zaawansowanego stadium restrykcyjnych zaburzeń odżywiania. Nie byłam przekonana co do tego, czy pójście do specjalisty jest dobrym pomysłem i obawiałam się tego z powodu niezbyt przyjemnych poprzednich doświadczeń, jednak współpraca z Panią Kasią od początku układała się niezwykle dobrze. Na przestrzeni tych kilku lat nauczyłam się mnóstwa rzeczy, które pomagają mi na co dzień i które pomagać mi będą zapewne na przestrzeni całego dalszego życia. Pani Kasia podchodzi do pacjenta holistycznie, chce dotrzeć do przyczyny problemu i uporać się właśnie z tą przyczyną, a nie tylko z jej skutkiem. Jest to osoba, którą obdarzyłam ogromnym zaufaniem i która nigdy tego zaufania nie zawiodła. Terapia wymaga od pacjenta wysiłku, a Pani Kasia do niego motywuje, przy tym do niczego nas nie zmuszając. Ostatecznie wszystko zależy od nas i naszych chęci, ale decydując się na wizytę u Pani Kasi zyskujemy swojego największego sprzymierzeńca i pomocnika w naszym staraniach i próbach rozwikłania swoich często złożonych problemów. Pani Kasia jest psychoterapeutą z powołania. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i wielka pasją. Cechuje ją też empatia, wyrozumiałość a przy tym niezwykły profesjonalizm. Serdecznie polecam każdemu tego psychoterapeutę, ja nie zamieniłabym go na żadnego innego.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Podgórni fizjoterapia

  Mogę polecić panią Alicję z całego serca. Jest świetnym specjalista i bardzo pomogła mojemu synowi. Dodatkowo jest bardzo empatyczna, ma świetny kontakt z młodzieżą, potrafi zmotywować do ćwiczeń, syn uwielbia zajęcia fizjoterapeutyczne z panią Alicją. Polecam bardzo!!

  mgr Alicja Podgórni

  Serdeczne dzięki! ;)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Czarnecki rehabilitacja

  Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą, którą umie wykorzystać!
  Do Pana Wojciecha trafiłam z 4 miesięcznym synkiem. Po dokładnym wywiadzie i badaniu zajął się dolegliwością mojego syna (ograniczony pełny zakres ruchu głowy i asymetrią czaszki). Dokładnie tłumaczył na czym polega problem jak również udzielał obszernych informacji czym ta dolegliwość jest spowodowana. Po powrocie do domu
  zauważyłam ogromną różnicę! Syn potrafił odwrócić główkę w stronę, w którą wcześniej nie był w stanie tego zrobić. Dodatkowo mamy jeszcze u syna zdiagnozowane przez okulistę zaburzenia w rozwoju wzroku- syn nie miał pełnego zakresu ruchu galek ocznych , a po jednej wizycie u Pana Wojciecha nie tylko mamy pełny zakres ruchu głowy, ale i oczy zupełnie innaczej pracują - syn rusza już w pełnym zakresie gałkami ocznymi! (Pan Wojciech wspominał na wizycie, że szyja dość mocno związana jest z oczami i że problem ze wzrokiem również może się zmniejszyc ale tak dużej poprawy to się nie spodziewałam). Wizyta przebiegła w miłej i luźnej atmosferze. Pan Wojciech ma rewelacyjne podejście do najmniejszych pacjentów i tylko żałuję że tak późno do niego trafiłam . Szczerze mogę polecić !

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Podgórni rehabilitacja ortopedyczna

  Pani Alicja jest sympatyczna, życzliwa, kompetentna, konkretna i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Chodzę do niej z synem na zajęcia rehabilitacyjne od dłuższego czasu. Ma dobre podejście do dzieci, które potrafi zmobilizować do regularnych ćwiczeń. Bardzo polecam fizjoterapię u Pani Alicji.

  mgr Alicja Podgórni

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! ;)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Podgórni fizjoterapia

  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wyrozumiałość ze strony specjalisty na 200%, córka przychodzi na zajęcia z ogromną ochotą.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Dudek konsultacja psychoterapeutyczna

  Zwróciłam się do Pani Katarzyny Dudek z bardzo złożonym problemem. Nie akceptowałam siebie, nie potrafiłam pogodzić się ze śmiercią rodzica, całkowicie straciłam poczucie własnej wartości, bałam się zmian mimo, że tkwiłam w nieszczęsliwym związku, szukałam pocieszenia w jedzeniu.. to tylko kilka z wielu problemów, z którymi się borykałam. Dzięki podjętej terapii, stanęłam w końcu na nogi. Pani Katarzyna to wspaniały specjalista, który sprawił, że w wieku 26 lat zaczęłam nowe, szczęśliwe życie. Od zakończenia terapii minął prawie rok, a efekty współpracy utrzymują się do dzisiaj. Zmieniło się moje postrzeganie Świata, ale i samej siebie, zaakceptowałam rzeczy, na które nie mam wpływu, komunikuję głośno moje potrzeby i własnie zdanie, potrafię stawiać granicę oraz wiem, jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Czuję, że w koncu jestem spełniona, szczęśliwa i wystarczająca. Tego wszystkiego nauczyła mnie Pani Katarzyna, za co jestem ogromnie wdzięczna. Jestem pewna, że gdyby nie terapia i ogromny krok w przód, jaki w czasie jej trwania zrobiłam, na dzień dzisiejszy moje życie nie dawałoby mi tyle radości i satysfakcji co daje teraz :) Z mojego doświadczenia, trudno o lepszego specjalistę.
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Katarzyna Dudek konsultacja psychoterapeutyczna

  Swoją terapię u Pani Kasi zakończyłam już dość dawno więc mogę napisać opinię z perspektywy osoby która już wie jakie długoterminowe efekty daje terapia. Pani Kasia jest aniołem w ludzkiej skórze. Bardzo emptyczna, cierpliwa, ciepła, w gabinecie tworzy atmosferę pełną zaufania i bezpieczeństwa. Dzięki niej zrozumiałam skąd biorą się moje zachowania i nauczyłam się nad nimi panować. Prostymi pytaniami i podpowiedziami naprowadzała mnie na odpowiednie tory. Nigdy nie czułam się zmuszana aby o czymś opowiadać, wszystko odbywało się w tempie i zakresie który sama akceptowałam. Ponad rok po zakończeniu terapii, mając bardzo konkretny problem, udałam się do Pani Kasi po pomoc doraźną - nie musiałam się przypominać, wszystko doskonale pamiętała. Mówiąc krótko, Pani Kasia pomogła mi odmienić swoje życie - z osoby mającej wyrzuty sumienia za to że żyje i niewychodzącej z domu stałam się pełna życia i świadoma siebie, zaopatrzona w metody radzenia sobie ze swoimi małymi demonami. Efekty terapii trwają nadal i za każdym razem gdy jest trochę gorzej, przypominam sobie ten wspaniały czas spędzony w gabinecie i zyskuję porządny zastrzyk energii. Dziękuję w imieniu swoim i moich najbliższych, ponieważ teraz, kiedy sama rozumiem siebie, potrafię mówić o swoich uczuciach i zachowaniach, wyjaśnić skąd one się biorą i poprosić o pomoc i wsparcie – to chyba najcenniejsza rzecz jaką zyskałam w całym swoim życiu. Polecam każdemu!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Dudek konsultacja psychoterapeutyczna

  Chciałem bardzo podziękować, za to co udało nam się osiągnąć do tej pory. Ja do Pani Kasi trafiłem ponad rok temu i  mogę powiedzieć, że była to dla mnie najlepsza możliwa decyzja. Przyszedłem tutaj z całą masą lęków dotyczących różnych sfer życia i udało mi się bardzo dużo z tych problemów już przepracować. Żaden mój problem, który sugerowałem nie został zlekceważony. Wszystkie trudne sytuacje, które omawialiśmy były w miłej, bezpiecznej atmosferze i były w pełni zrozumiałe. Razem cieszyliśmy się z moich sukcesów, a czasem także zastanawialiśmy się nad najlepszym rozwiązaniem dla mnie. Dzięki tej terapii wróciłem do '' żywych'' po licznych trudnych przejściach życiowych i z dnia na dzień coraz bardziej cieszę się życiem oraz staram się robić to co lubię ;) Nauczyłem się bardzo dużo odnośnie lęków  (najczęściej jest on tylko w naszej głowie) i wszystkich strachów. Szczerze zachęcam każdego kto ma tego typu problemu co ja miałem do podjęcia terapii właśnie tutaj. Wielkie dzięki!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania