dr

Katarzyna Drobik-Michalska

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz rodzinny, Dietetyk, Homeopata

29 opinii +dodaj

Dr.Katarzyna Drobik -Michalska ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku i jest lekarzem z dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalstą medycyny rodzinnej. Opiekuje się pacjentami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie i szczegółowe analizowanie objawów. Troska o pacjenta. Bardzo miły i serdeczny lekarz.Polecam

 • S
  Lokalizacja: lek.med. Katarzyna Drobik-Michalska_STAR*MED Sp.z o.o.Usługa: bilanse rozwoju dzieci i młodzieży

  Lekarz bardzo rzeczowa, bardzo fajne podejscie do dzieci. Tłumaczy wszystko na spokojnie bez pospiechu. Napewno wrócimy!

 • S

  Polecam Panią doktor zarowno do opieki nad dziećmi jak i dorosłymi. Wywiad wnikliwy, doktor za angażowana w każdy przypadek. Chodzimy rodzinnie. Polecam

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dr dawała sobie czas aby wytłumaczyć dlaczego niektóre objawy się nasilają i jak sobie z tym radzić.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor z holistycznym podejściem do pacjenta. Poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Serdecznie pozdrawiam.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sympatyczna, wnikliwie czyta doatarczone badania i rozpatruje problem pod wieloma względami. Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, polecam :)

 • N
  Lokalizacja: lek.med. Katarzyna Drobik-Michalska_STAR*MED Sp.z o.o.Usługa: konsultacje z zakresu medycyny naturalnej

  Dzień dobry, serdecznie polecam Panią Doktor. Jest to osoba z ogromną wiedzą medyczną i pasją. Ciepłe i fantastyczne podejście do małych pacjentów jak i rodzica. Bardzo skrupulatna, dokładna i stara się pomóc na każdej płaszczyźnie. Otrzymane zalecenia, kuracja lekami homeopatycznymi przyniosły rezultaty u dwójki moich dzieci. Dziękuję i pozdrawiam, Natalia Kilarska

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje internistyczne

  Pani doktor, tak jak poprzednimi razy, poświęciła dużo czasu i uwagi na wysłuchanie w czym jest problem, zadawanie trafnych pytań i zaproponowanie leczenia. Dostałem długą ściągę co do tego czego nie powinienem jeść i co mogę czym zastąpić, jak również kiedy brać jakie leki. Zostałem potraktowany po partnersku.

 • Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta zwykła w ostrych stanach infekcyjnych

  Nie mogłam znaleźć gabinetu dr Drobik-Michalskiej, ponieważ nie było zadnego szyldu, gdzie przyjmuje Pani Doktor. Fakt ten zdenerwował mnie, gdyż musialam błądzić po Osiedlu Browar Gdański, a dokuczalo mi przeziębienie. Wizytę u dr Drobik-Michalskiej miałam pierwszy raz. Czułam się potraktowana nieprofesjonalnie, nie otrzymałam abtybiotyku lecz całą listę lekarstw. Zwolnienie lekarskie, o które poprosiłam zostało mi wypisane na druku do recept. Szczerze, nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty i nie wiem, czy komukolwiek polecę tego lekarza.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: choroba tarczycy

  Pani Dokotor jest lekarzem, jakiego brakuje w naszej służbie zdrowia, a mianowcie lekarzem-diagnostą. Zagłębia się w analizie przypadku, jako całości, dokonuje diagnozy i dopiero wdraża leczenie. Co ważne, podstawą jest leczenie holistyczne. Oczywiście, nie odchodzi zupełnie od leczenia akademickiego, jeśli jest taka potrzeba. Dopiero zaczynamy naszą współpracę, ale wiem, już po pierwszym spotkaniu, że trafiłam na Lekarza godnego zaufania. Przy tym wszystkim Pani Doktor jest ciepła, cierpliwa, dociekliwa, posiada ogromną wiedzę i intuicję. Polecam szczerze i dziękuję Pani Doktor z całego serca. Do zobaczenia.

Pytania pacjentów (53)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Ćwiczyć stosownie do swoich mozliwości i pod okiem mądrego trenera i dietetyka sportowego. Należy myślec jak usprawnić działanie aparatu ruchu, jak wzmocnic mięśnie, Życzę zdrowia. dr.Michalska

 • Zrobiłem zdjęcie rtg płuc i oto opis-w polu górnym płuca prawego cień wielkości 3mm.Poza tym pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych.Niewielkie prawowypukłe skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym.W okolicy bliższego końca kości ramiennej prawej owalne,dobrze wysycone cienie o wymiarach 30*15 mm zwapniałe węzły chłonne?zwapnienia w tkankach miękkich?Deformacja głowy prawej kości ramiennej.Czy to jakieś problemy dodam ze 22 lata miałem wybity bark prawej ręki

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Zmiany płuc opisane na zdjęciu -wymagaja dalszej diagnostyki- proszę zgłosić sie do lekarza pierwszego kontaktu. Zmiany w kości ramiennej to najprawdopodobniej "pamiątka" po kontuzji barku.
  Pozdowienia. dr.Michalska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr.Katarzyna Drobik -Michalska ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku i jest lekarzem z dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalstą medycyny rodzinnej. Opiekuje się pacjentami w każdym wieku,od narodzenia do wieku podeszłego. Rozpoczynała pracę lekarza jako PEDIATRA.
  W swojej zawodowej drodze rozwija się wielowątkowo, co zaowocowało otwarciem w roku 2015 specjalistycznej praktyki lekarskiej : CENTRUM KU ZDROWIU.
  CENTRUM KU ZDROWIU to Jej praktyka medycyny holistycznej, gdzie Pacjent od narodzin ,poprzez wiek dorosły,aż do wieku podeszłego jest podmiotem procesu leczenia. Pacjent jest postrzegany jako człowiek,a nie choroba ,czy problem.
  Holistyczne ujęcie zagadnienia stanu zdrowia to widzenie choroby jako całości spójnej ze wszystkim co dany człowiek w swoim życiu robi aktualnie i robił, co przeżywa,jak odczuwa otoczenie.
  Jaka jest jego konstrukcja fizyczna, psychiczna (konstytucja).
  Dlatego osią działalności leczniczej Pani doktor jest medycyna rodzinna, wsparta wiedzą o ziołolecznictwie,farmakopunkturze i homeopatii .
  Podstawą -wiedza o zbilansowanym żywieniu na poziomie komórkowym organizmu, w zależności od aktualnych potrzeb dyktowanych aktywnością psychofizyczną pacjenta .
  Naturalne leczenie w CENTRUM KU ZDROWIU to np.leczenie dietą chorób cywilizacyjnych (zaburzenia odporności, niedowaga, nadwaga i otyłość ,nadciśnienie tętnicze , zaburzenia lipidowe, cukrzyca,stres,) - wynikających z zaburzenia stanu równowagi odżywienia (DIETETYKA MEDYCZNA) .
  Dr. Drobik - Michalska dodatkowo posiada kompetencje z zakresu wspomagania dietetycznego w sporcie (DIETETYKA SPORTOWA ) dla osób zdrowych,trenujących rekreacyjnie lub zawodniczo.

  Zwieńczeniem opieki nad pacjentem w CENTRUM KU ZDROWIU jest możliwość otrzymania profesjonalnego WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO dla pacjenta, poprzez profesjonalne treningi motywacyjne przeprowadzone metodą COACHINGU INDYWIDUALNEGO - w jego drodze do osiągnięcia założonego celu zdrowotnego.

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Edukacja

 • AKADEMIA MEDYCZNA w GDAŃSKU, WYDZIAŁ LEKARSKI 1996R.specjalizacja MEDYCYNA RODZINNA .
 • AWFiS w Gdańsku - Odżywianie i wspomaganie dietetyczne w Sporcie-Studia Podyplomowe 2014r.
 • WSAiB w Gdyni- Life&Bussines Coaching - studia podyplomowe-2015r.

Publikacje

 • Leczenie dobrą dietą -K.Lewko, konsultacja medyczna i recenzent-lek.med.Katarzyna Drobik-Michalska

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Katedra Medycyny Rodzinnej Akademia Medyczna w Gdańsku(2001-2005r.)
 • szkoła CDEH_Kliniczne Warsztaty szkoleniowe pozwalające pogłębić wiedzę o homeopatycznej Materia Medica i rozwijać doświadczenia kliniczne w całościowym leczeniu pacjentów.
 • TOMO Gdańsk _ Szkoła Klasycznej i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej_ziołolecznictwo europejskie.
 • Dietetyka wg.zasad Tradycyjnej Medycyny Chńskiej - Szkoła TOMO Gdańsk
więcej