Karina Kulikowska-Ciecieląg, ginekolog Gdańsk

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Ginekolog

24 opinie

Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Pilotów 19/3, Gdańsk
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
al. Jana Pawła II 7, Gdańsk
Centrum Medyczne LUX MED - Trójmiasto

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski badania kontrolne

Od kilku lat korzystam z pomocy Pani Doktor i jestem zadowolona. Dysponuje dużą wiedzą, jest bardzo dokładna a co najważniejsze ma czas i chęć zajęcia się pacjentką. Teraz również moja córka zaczęła uczęszczać do Pani Doktor.

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Dziękuję bardzo i pozdrawiam obie Panie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Szczerze polecam wizyty u Pani Doktor. Przeprowadzając się 10 lat temu do Trójmiasta długo szukałam dobrego ginekologa aż w końcu natrafiłam na gabinet Pani Doktor i od pory jestem stała pacjentka. Pani Doktor przeprowadzając badanie jest bardzo delikatna, w swojej pracy wykazuje się rzetelnościa i indywidualnym podejściem do pacjenta. Prowadziła moja ciąże, na każdej wizycie wszystko wyjaśniala i zlecala potrzebne badania. Cenię Panią Doktor za jej rzeczowosc, kompetetenosc i empatie. Z całą pewnością kolejna pacjentka Pani Doktor będzie moja corka, pozdrawiam serdecznie Kasia (mama Karinki)

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Dziękuję Pani Kasiu.
Pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski prowadzenie ciąży

Pani Doktor jest lekarzem komunikatywnym, odpowiada na pytania, jest życzliwa i empatyczna w stosunku do pacjenta. Kieruje na badania, tłumaczy w jakim celu je zleciła. Zaczęłam chodzić do Pani Doktor w momencie starania się o pierwsze dziecko i po wyeliminowaniu kilku problemów, udało się zajść w ciąże. W tej chwili jest moim lekarzem prowadzącym i jestem dzięki temu dużo spokojniejsza. Zawsze dokładnie bada, weryfikuje wyniki badań, wyjaśnia pytania i wątpliwości (których pojawia się dużo w pierwszej ciąży). Pani Doktor zwraca też dużą uwagę na wcześniejszą historię medyczną, co w moim przypadku, daje mi poczucie bezpieczeństwa i jest dla mnie bardzo ważne.

Przyjmuje często w swoim gabinecie, dlatego zawsze można uzgodnić jakiś dogodny termin wizyty, również w sytuacjach kiedy dzieje się coś nagłego. Poza tym bardzo sympatyczne Panie, które rejestrują na wizyty.

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Dziękuję za opinię pani Aniu.
Pozdrawiam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski konsultacja ginekologiczna

Bardzo polecam Panią Doktor Kulikowską-Ciecieląg. Do jej gabinetu trafiłam w listopadzie 2018 roku z problemami zdrowotnymi (mięśniaki i krwotoczne miesiączki). Po raz pierwszy w życiu u ginekologa poczułam się swobodnie i nie czułam żadnego zakłopotania. Pani Doktor wysłuchała mnie uważnie, odpowiadała na wszelkie moje pytania. Obejrzała dokładnie przyniesione przeze mnie badania medyczne. Wykonała również szereg badań u siebie. Bardzo delikatnie i uważnie przebadała mnie ginekologicznie. U Pani doktor byłam kilkukrotnie i za każdym razem jej reakcja była odpowiednia do sytuacji i pomocna. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i ogromnej wiedzy i doświadczenia. A jeśli jakiegoś badania czy czynności (np. chirurgicznej) nie jest w stanie wykonać to wie gdzie i do kogo osobę skierować. Przepisane przez nią leki i zalecenia pozytywnie poskutkowały. Na moje dolegliwości zdrowotne Pani Doktor doskonale dobrała tabletki antykoncepcyjne, wręcz idealnie. Nie mam żadnych objawów skutków ubocznych, wręcz przeciwnie, czuję się jak nigdy dotąd, zdrowo i przez to bardzo poprawił się mój komfort życia. Szczerze polecam Panią Doktor.

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Bardzo dziękuję Pani Justyno, cieszę się że leki tak świetnie działają i poprawiają Pani komfort życia.
Pozdrawiam dr Karina Kulikowska Ciecieląg


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Pani doktor jest niezmiernie profesjonalnym, dokładnym i sympatycznym lekarzem. Mimo wielu moich pytań, cierpliwie odpowiadała na wszystkie, upewniając się, że na pewno odpowiedzi są dla mnie w pełni zrozumiałe.

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Dziękuję bardzo, mojej sympatycznej pacjentce.
Pozdrawiam Karina Kulikowska-Ciecieląg


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski ciaza

Do gabinetu pani dr. Kuligowskiej-Ciecieląg trafiłam ponad 23 lata temu. Byłam w pierwszej ciąży. Zagrożone było moje życie i życie mojego dziecka. Dzięki Niej wszystko skończyło się dobrze. Na świat przyszła moja cudowna córka. Trzy lata później Pani dr. sprowadziła na świat mojego syna. Teraz po tak długim czasie zaprowadziłam do gabinetu moją córkę! Nie mogło być inaczej. Ciąża prowadzona wzorowo, w cudownej atmosferze. I tak miesiąc temu powitalismy na tym świecie mojego pierwszego wnuka. Pani Karino! Dziękujemy za cudowną opiekę i serce. Pewna jestem że kolejne pociechy też będą się rozwijać pod Pani okiem.

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Dziękuję bardzo przemiłym pacjentkom.
Pozdrawiam
Karina Kulikowska -Ciecieląg


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Jestem pod dużym wrażeniem wizyty u Pani Doktór. Duża wiedza , doświadczenie i bijące ciepło i zrozumienie sprawiło że czułam się komfortowo w trakcie badania i póżniej. Pani Doktór z duzą dozą cierpliwości i empatii odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Będę tu wracać i przyprowadzę córkę na pierwszą wizytę ginekologiczną.

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Karina Kulikowska - Ciecieląg


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski ciąża

Pani dr pracująca na archaicznym sprzęcie, przepisała leki, których nie powinnam brać. Wizyta 100zł,usg 100 zł, badania które zleciła 200zł ( które również były zbędne) plus leki 100zł (odstawione po 3 dniach) Mój dr złapał się za głowę ( był na urlopie gdy chciałam skorzystać z jego usług). .. również kiepskie warunki.. z jednego pomieszczenia do drugiego trzeba przejść rozebranym, nie polecam ( proszę nie sugerować się moim nickem ponieważ piszę posługując się kontem męża)

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Kolejna opinia o charakterze pomówienia. Pacjent nieznany, posługujący się nickiem męża, niemożliwy do zidentyfikowania. Sytuacja przepisania niepotrzebnych leków- niemożliwa, leki przepisuję według zaleceń towarzystw lekarskich zgodnie z EBM.
Ogólnie- zarzut przepisania niewłaściwych leków kwestionuje sens działania wykształconych lekarzy w ogóle, podkopując ich zaufanie. Powodując chaos w głowach naiwnych i niewinnych pacjentek i oddając ich zdrowie w ręce szarlatanów i znachorów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Trójmiasto prowadzenie ciąży

Jestem w pierwszej ciąży. Od prywatnego lekarza prowadzącego oczekiwałam profesjonalnej obsługi i informacji. Niestety nic z tego. Pani doktor ani razu mnie nie zważyła. Na początku okazało się że mam krwiaka na macicy (z usg) Pani doktor pomimo że miała w ręce moje wyniki z opisem nawet nie przeczytała o tym. Na moje pytanie co z tym krwiakiem Pani doktor zadała pytanie „z jakim krwiakiem? „. Pomimo że informowałam Panią doktor ze mam zmiany w piersiach przepisała mi lek w którym w przeciwskazaniach było że w takim wypadku nie mogę ich brać. Ciśnienie zaczęła mi mierzyć od momentu jak zrobiło mi się słabo. Po czym dostałam kolejną partię leków. I tu znowu niespodzianka. Leki przypisane bierze się w ostateczności gdyż mogą one spowodować uszkodzenie płodu. W późniejszym etapie ciąży miałam problemy z przepływami w tętnicach macicznych. I tu Pani doktor nie podjęła żadnego działania. Wszystkiego dowiedziałam się w państwowych placówkach i tam też robiłam badania gdyż Pani doktor stwierdziła że nie wie i mam się pytać osób z recepcji bo one wiedzą lepiej. Koniec wizyty wyglądał tak „wie Pani musimy już kończyć bo mam następnego pacjenta a rozumie pani ze po mnie do gabinetu wchodzi inny lekarz ” albo „te panie w ciąży zawsze zajmują mi tyle czasu”. W końcu zdecydowałam się na zmianę lekarza i powiem że to niebo a ziemia. Każda wizyta to kompleks darmowych badań. Jest uprzejmie. W gabinecie siedzę tyle ile potrzeba i nikt mnie nie wygania. Dostałam rozpiske jakie badania mnie czekają i gdzie mogę się zgłosić jeśli coś mnie zaniepokoi. Uwag do Pani doktor jest więcej ale miejsca brak żeby dalej pisać. Nie polecam żadnej ciężarnej Pani doktor.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Pierwsze wrażenie-takiej pacjentki nie miałam. Informacje podane są niespójne, zarzuty wobec mnie też dość poważne. Przekierowanie do pań z recepcji dziwne, przecież nie mają medycznego wykształcenia. Jednakże prawdziwość sytuacji może potwierdzać mój pośpiech, informowanie pacjentek o
ścieśnionym grafiku i ograniczonym z góry czasie przyjmowania, co ma miejsce w firmach medycznych. Czasami trudno jest pomimo chęci, prócz badania skomunikować się z pacjentką , również z powodu ogranicznania czasu wizyty i przepełnionych grafików. Proszę o wyrozumiałość i próbę nieobarczania za wszystko lekarza, bo nie tylko on decyduje o końcowym efekcia na wizycie.
Dr med.Karina Kulikowska-Ciecieląg


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Trójmiasto prowadzenie ciąży

Trafiłam do doktor podczas nieobecności mojego lekarza prowadzącego ciąże. Niestety nie jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor ewidentnie mnie nie słuchała, powtarzała kilka razy te same pytania a kiedy wchodziłam do kabiny przygotować się do badania usłyszałam „tylko proszę w miarę szybko”. Poczułam się zlekceważona. Niemniej jednak skierowania na wszystkie badania dostałam.

dr n. med. Karina Kulikowska-Ciecieląg

Niestety tego dnia system informatyczny nie działał od rana w firmie Lux Med. Komputery zaczęły pracować po 15-20 minutach. W związku z tym krótki- 15 minutowe wizyty skróciły się jeszcze.
Lekarz mocując się z nieposłuszną materią może wyglądać dziwnie, może też ponawiać pytania, bo system informatyczny nie współpracuje.
Ciasny grafik i rzeczywiście- perspektywa niezadowolenia kolegi który wchodzi zaraz po mnie może stresować. Jeszcze raz apeluję- o wyobraźnię i nieobarczanie lekarzy winą za wszystko. W końcu mamy wykształcenie , doświadczenie. I naprawdę nie chcemy stracić sympatii do pacjentów, przecież lubimy nasz zawód.
Dr med. Karina Kulikowska-Ciecieląg


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania