Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Kamila Białek-Galas, specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek. med. Kamila Białek-Galas, specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2008). W latach 2010 – 2015 odbyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Asystent Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine in English (2010-2015). Wolontariusz w Oddziale Chirurgii Plastycznej Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu (2015-2016). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.
  Nieustannie uczestniczy w kongresach oraz szkoleniach w dziedzinie dermatologii oraz medycyny estetycznej w kraju i za granicą. Posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie zabiegów dermatologicznych, małych zabiegów dermatochirurgicznych oraz mało inwazyjnych zabiegów anti-aging. Miłośniczka nowych metod diagnostycznych w dermatologii (dermatoskopia, trichoskopia), które z powodzeniem stosuje w swojej codziennej praktyce lekarskiej. Stale doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić pacjentom leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii ogólnej i estetycznej. W zabiegach medycyny estetycznej wykorzystuje wiedzę i doświadczenie dermatologa, co znacząco podnosi jej umiejętność doboru odpowiedniej i dającej najlepsze efekty metody terapeutycznej. Prywatnie miłośniczka dalekich podróży oraz zapalona narciarka.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureatka Konkursu Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego na najlepszy opis przypadku (2011)
 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie z okazji uzyskania wysokiego wyniku Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (2016)

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo fachowa i profesjonalna wizyta. Pani Doktor jest niezwykle miła i ma dobre podejście do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła, kompetentna pani doktor, która mimo niezależnego od niej opóźnienia mnie nie zbyła, tylko wysłuchała, obejrzała i zdiagnozowała. Powiedziała, co mi jest (niektórzy lekarze tego nie robią, co mi się bardzo nie podoba) i zaleciła kurację - wypisała recepty i poinformowała przy okazji, ile będą mniej więcej kosztować leki. Nie mam do wizyty żadnych zastrzeżeń.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Najlepszy dermatolog u jakiego byłam. Pani Kamila już na pierwszej wizycie zdiagnozowała u mnie bardzo rzadką chorobę. Pomogła mi skutecznie z trądzikiem. Podejście indywidualne, miła, sympatyczna osoba. Polecam szczerze!

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor skutecznie wyleczyła u mnie trądzik, z którym żaden z wcześniej odwiedzanych specjalistów nie mógł sobie poradzić. Już po kilku tygodniach stosowania się do zaleceń zauważyłam znaczącą zmianę kondycji mojej cery. Poza tym, że Pani Kamila przepisała mi maść, dodatkowo szczegółowo opisała jak mam pielęgnować moją skórę. W bardzo uprzejmy sposób wyjaśniła moje wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Dodatkowo jest osobą bardzo sympatyczną, serdecznie polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Dr Kamila Białek-Galas jest osobą kompetentna , ludzką i odpowiedzialną wedle mego rozeznania. Serdecznie dziękuje za porady i kierownictwo nad moją przypadłością , jestem zadowolony i wielce rad iż trafiłem na Panią Dr Kamile Białek-Galas ,która to ta osoba przywraca wiarę w ludzi. Mam nadzieje na dalsza współpracę typu pacjent i lekarz która to będzie dalej tak dobrze przebiegać.
  Polecam ,zdecydowanie.

 • P

  Dzięki Pani dr Bialek-Galas nareszcie mogę cieszyć się gładką skórą bez trądziku Leczenie przebiegło sprawnie, Pani dr wyjaśniła dokładnie wszystkie kwestie. Poza tym to bardzo sympatyczna osoba. Polecam

 • Serdecznie polecam dr Kamilę Białek-Galas za rzetelność, dokładność i cierpliwość. Spora wiedza i doświadczenie. Świetny lekarz i niezwykle empatyczny człowiek. Profesionslistka w każdym calu.

 • Pani dr jest świetnym specjalistą, profesjonalnym i rzetelnym. Miła i sympatyczna, bardzo dokładna. Po trafnej diagnozie i zakończonym leczeniu mogę szczerze polecić. Oby więcej takich ambitnych i pełnych pasji lekarzy.

 • Świetna młoda lekarka, dokłada, dociekająca. Przychodzisz z jednym, a bada wszystkie podejrzane znamiona i pieprzyki. Bardzo się cieszę, ze trafiłam właśnie na Panią Dr Kamilę i serdecznie polecam tak profesjonalnego lekarza.

 • Pani doktor bardzo kompetentna i rzeczowa osoba,profesjonalizm na najwyższym poziomie.Nigdy nie pozostawia pacjenta bez pomocy.Kozystalam wiele razy i zawsze potrafiła stawiać bezbłędna diagnozę.Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor moge teraz funkcjonować bez żadnych przykrych dla mnie dolegliwości.Bardzo dziękuje