Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja psychologiczna Darmowa usługa

Terapia psychologiczna Darmowa usługa


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (pierwsza) • 100 zł

Konsultacja psychologiczna dla rodziców online • 100 zł

Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży online • 100 zł +4 więcej

Konsultacja psychotraumatologiczna on-line • 120 zł

Psychoterapia dzieci i młodzieży pierwsza wizyta oraz kolejna • 120 zł

Terapia online • 130 zł

Pokaż więcej usług

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacje psychologiczne i terapia (TSR) zdalna (Telefon, Messenger, Skype, Google Meet) osób dorosłych w trudnościach codziennych, stresie, kryzysie, chorobie, trudnych relacjach problemach emocjonalnych. Prowadzę też spotkania psychotraumatologiczne online. Pomoc oferuje też w trudnościach dzieciom i młodzieży. Zapisy droga mailową, miejsce na spotkaniu online gwarantuje tylko zaksięgowana płatność przelewem. Zapraszam


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Białystok

Darmowa usługa

Pozostałe usługi


100 zł

Psychologia bycia100 zł

Psychologia bycia100 zł

Psychologia bycia120 zł

Psychologia bycia120 zł

Psychologia bycia130 zł

Psychologia byciaBiałystok

Darmowa usługa130 zł

Psychologia bycia

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Terapia krótkoterminowa
  • Psychotraumatologia
Zobacz więcej

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Asia to bardzo dobry specjalista, choć byłam już u wielu psychologów to dopiero tutaj poczułam się nieoceniana ale za to wysłuchana, a do tego w bardzo krótkim czasie mocno wzmocniona. Kontakt telefoniczny wspaniały a ja stosunkowo szybko poczułam radość życia i nabyłam umiejętności radzenia sobie z trudnościami. Pani Asia jest miła, empatyczna i naprawdę godna polecenia.

mgr Joanna Wiślicka

Dziękuję, bardzo miło czyta się takie opinie,
pozdrawiam,
Joanna

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Piszę w kwestii mojego własnego problemu. Wiele rzeczy powiedziane odnośnie objawów depresji, pokrywa się z moim aktualnym stanem. Ostatnio do moich objawów tj. -brak emocji (w przypadku okazywania ich, więcej gram przed najbliższymi by nie martwić nikogo i nie skupiać na sobie uwagi), rozdrażnienie, problemy ze snem, trudności ze skupieniem się i zapamiętywaniem, totalny spadek wlasnej wartosci i ciągły strach przed zrobieniem czegoś źle- można dopisać również (oczywiście kiedy jestem sam) płacz... wynikający czasem z niczego. Zastanawiam się, do kogo mógłbym się udać po pomoc. Mam 27 lat i chce jeszcze wiele zrobić, ale w tej chwili boję zbyt wielu rzeczy.

Dzień dobry. Warto udać się po diagnozę i pomoc do psychologa, który ma narzędzia, wiedzę i umiejętności by pomóc, a potem też do psychiatry, w celu sprawdzenia czy to są tzw. stany depresyjne, które czasem miewamy wszyscy, czy jest to depresja, a wtedy należy wdrożyć leczenie farmakologiczne i terapeutyczne.

mgr Joanna Wiślicka

Czy można mieć różne strategie radzenia sobie ze stresem w przeróżnych innych sytuacjach stresujących odróżniających się od siebie mając zaburzenia psychiczne i osobowości czyli mieszane strategie radzenia sobie ze stresem tj. raz skoncentrowane na zadaniu, emocjach, unikaniu lub "kompozycji" ich?

Tak, jak najbardziej. W różnych sytuacjach /czynnikach stresowych (stresor) inaczej radzimy sobie ze stresem (odpowiedź organizmu na działanie stresorów) stosując różne strategie (sposoby) radzenia sobie. Im bardziej zróżnicowane strategie stosujemy tym lepiej, bo w sytuacjach kryzysowych/ trudnych nie musimy ich szukać na nowo, a jedynie przypomnieć sobie taki sposób, który zadziała w tej sytuacji. Robimy tak niezależnie od tego czy posiadamy jakieś zaburzenia (osobowości, psychiczne) czy też nie.

mgr Joanna Wiślicka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania