dr n. med.

Joanna Suseł

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
248 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapisy przez kalendarz wizyt tylko na pierwszą wizytę konsultacyjną bez zabiegu Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Specjalista II stopnia dermatologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  25 lutego byłam w klinice celem konsultacji z zakresu medycyny estetycznej. W trakcie z lekarzem ustaliłyśmy usunięcie/ spłycenie bruzdy wargowo-nosowej poprzez wypełnienie objętości policzków, a tym samym uniesienie/ zniwelowanych zmarszczek wargowo-nosowych. Taki zabieg został przeprowadzony, zapłaciłam kwotę 1200 zł. Po zabiegu sama upomniałam się o kartę pozabiegową z podanym preparatem, nikt nie umówił mnie na wizytę pokontrolną ( pomimo że wizyta kontrolna jest w cenie zabiegu). W dniu wczorajszym zadzwoniłam do Kliniki celem wyjaśnienia. Zmarszczki wargowo-nosowe są takie jak były. Zostałam poinformowana, że dr., która przeprowadzała zabieg będzie dopiero 24 marca, ale przyjmie mnie dr. Suseł. Zaproponowałam, aby poprawić to co nie zostało dobrze zrobione, na co otrzymałam odpowiedź, że takie poprawki może zrobić tylko dr., która przeprowadzała zabieg. Nie chcę czekać kolejnych tygodni, przecież za usługę dawno zapłaciłam.Jak powiedziałam to Pani doktor Suseł, usłyszałam żebym "Jej nie wkurzała , ile czasu już chodziłam z takimi zmarszczkami więc te tygodnie nic nie zmienią"...Pani doktor dzwoniła do managera, który również nie chciał, aby wykonano mi zabieg albo oddano pieniądze. Miano mi zrobić zdjęcia i na ich podstawie dopiero doktor prowadząca oceni czy mam rację. Zdjęć przed zabiegiem nie robiono mi. Jak zatem porównać przed i po. Odradzam Panią doktor. Szczerze, czuję się oszukana i potraktowana tak, jakbym to ja chciała kogoś oszukać.

  Joanna Suseł2016-03-04

  Pani Anno,

  Zabieg niwelowania bruzd nosowo-wargowych przez uniesienie policzków jest zabiegiem holistycznym, dwuetapowym.

  Polega na podaniu kwasu hialuronowego w okolicy doliny łez w pierwszym etapie, oraz na podaniu kwasu hialuronowego unoszącego środek policzka w drugim.

  W trakcie konsultacji, na którą do mnie Pani przyszła, potwierdziłam prawidłowość wykonania pierwszego etapu, przeprowadzonego przez Pani lekarza prowadzącego, i poinformowałam Panią, że zgodnie ze wskazaniami przy tej metodzie potrzeba czasu na ułożenie się preparatu (została Pani poinformowana, że zwykle trwa to 6-10 dni), żeby ostatecznie zadecydować o dalszej terapii.

  O tym, czy drugi etap zabiegu będzie przeprowadzony, zadecyduje Pani podczas konsultacji ze swoim lekarzem prowadzącym, z którym się Pani umówiła.

  Nie jest to więc czas na poprawki czy zwrot pieniędzy.

  Liczę, że już wkrótce będzie Pani zadowolona z efektów terapii.

  Jest mi przykro, że poświęcony przeze mnie czas na dodatkową konsultację oceniła Pani tak negatywnie.

 • J

  Jako już stała pacjentka Pani Doktor polecam serdecznie wszystkim! Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, zaraża optymizmem, Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy zalecenia, kieruje na dodatkowe badania czy dalsze konsultacje u innych specjalistów, jeśli zauważy coś niepokojącego. Dzięki jej poradom udało mi się ograniczyć mój problem, który niestety nie jest całkowicie do wyeliminowania, ale teraz mogę z nim w miarę normalnie żyć. Jestem zadowolona, że trafiłam do Pani Doktor!

 • J

  U pani doktor usuwałem naprawdę dużą bliznę na plecach. Do samego zabiegu namówiła mnie żona i szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że efekt będzie aż tak widoczny - a właściwie, że blizna stanie się po prostu niewidoczna. Blizna została spłycona i rozjaśniona, jest teraz praktycznie w kolorze skóry. Pani doktor zrobiła kawał dobrej roboty.

 • B

  Świetna specjalistka i lekarz z bardzo profesjonalnym podejściem. Za każdym razem wszystko mi dokładnie tłumaczy, przyznam, że na samym początku miałam lekkie obawy, ale zupełnie niepotrzebnie, a teraz wręcz przeciwnie bardzo sobie chwalę i jestem zadowolona, a z opinii wnioskuję, że nie tylko ja :)

 • M

  Chyba mogę się już określić stałą pacjentką pani doktor, a już na pewno mogę wystawić rekomendację i to jak najbardziej nawet bez większych przemyśleń pozytywną. Mam nadzieję, że w Nowym Roku zrealizuję swoje wszystkie postanowienia co do spraw urodowych :) Z pomocą pani doktor :)

 • E

  Cenię sobie lekarzy, którzy traktują pacjenta nie jak kolejnego "klienta", tylko osobę, które rzeczywiście chcą pomóc. Takim lekarzem jest p. Joanna. Bardzo dobry specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Jestem przede wszystkim wielką zwolenniczką medycyny estetycznej i doceniałam potencjał tej dziedziny właśnie dzięki pani doktor. POLECAM

 • I

  Konkretna i rzetelna lekarka. Męczyłam się zdecydowanie za długo z trądzikiem. Miałam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie to w życiu się tego nie pozbędę. W końcu podjęłam decyzję o intensywnym leczeniu i to właśnie u tej lekarki. Leczenie trwało jakiś czas, trudno się temu dziwić skoro moja twarz po prostu wyglądała okropnie, ale w końcu udało się tego pozbyć. Teraz cały czas dbam o cerę i regularnie stosuję różne zabiegi aby wyglądała po prostu dobrze, a co najważniejsze ja chcę czuć, że dobrze wygląda. Mogę powiedzieć jedno, dr Suseł jest bardzo skutecznym dermatologiem, który wie co robi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapisy przez kalendarz wizyt tylko na pierwszą wizytę konsultacyjną bez zabiegu Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Specjalista II stopnia dermatologii i wenerologii, od wielu lat uczestnik konferencji i kongresów specjalistycznych zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

  W pracy zawodowej specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry (w tym trądziku różowatego) oraz zabiegach laserowych i peelingach chemicznych. Otwarta na nowe wyzwania i podnoszenie swoich kwalifikacji uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia