Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: SCM Estetic

  Miałam duże kłopoty z trądzikiem. Pani doktor poradziła sobie z nim perfekcyjnie. Po leczeniu nie został nawet ślad. Jestem zadowolona, że trafiłam na taką specjalistkę. Oby tak dalej!

 • Went to this doctor for Dermapen treatment on my stretch marks. I would highly recommend her to other people, if you´re not from Poland like me and have a hard time finding a good doctor. She was very welcoming, empathic and good at explaining the procedure to me. Thanks for a pleasant experience.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po wizycie u Pani dr Joanny Sułowicz i nie mogę powstrzymać się od podzielenia się z Państwem swoimi odczuciami, wrażeniami i spostrzeżeniami po tejże wizycie. - Jestem zachwycona! To młoda, bardzo miła i bardzo sympatyczna kobieta, epatująca ogromnym ciepłem i serdecznością. Swoim sposobem bycia, zaangażowaniem a przede wszystkim wiedzą i profesjonalizmem wzbudza ogromne zaufanie. Poświęciła mojej sprawie bardzo dużo czasu i uwagi. Nie wiem jak długo może potrwać moje leczenie, ale jednego jestem pewna, że trafiłam do bardzo dobrego i sumiennego specjalisty oraz bardzo dobrego człowieka! - Bardzo się z tego cieszę i DZIĘKUJĘ!!
  - A wszystkim zainteresowanym pacjentom, szczerze POLECAM!
  Grażyna K.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest świetnym lekarzem, do tego jest miła, empatyczna i bardzo życzliwa. Już mi pomogła w kilku schorzeniach i jestem pewna, że jestem w dobrych rękach. Gorąco polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i uprzejma Pani Dermatolog polecam byłam bardzo zadowolona z wizyty i mogę polecić a byłam już u wielu dermatologów i tylko zbywają

 • K

  No więc tak: wizyta u Pani Sułowicz przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Ale nie pomogły mi przepisane maści.... Nie zmienia to faktu, że jak dla mnie to po prostu kwestia nie dermatologa, ale odpowiedniego lekarstwa - albo trafisz i Ci pomoże, albo trzeba dalej próbować.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Duża wiedza. Bardzo miła wizyta. W ramach jednej wizyty otrzymałem zalecenia w kilku sprawach bez dodatkowej opłaty. Gorąco polecam Panią doktor :-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku

  pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalnością naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.

  Jest autorką licznych prac naukowych.

  W 2012 roku ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

  Pani Doktor jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

  Jest uczestnikiem licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging. Ponad to jest szkoleniowcem z zakresu technik wypełnień, mezoterapii oraz nici PDO.

  Jako lekarz dermatolog przede wszystkim dba o zdrowie swoich Pacjentów, a jako specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej, również o ich wygląd.

  Jej główną dewizą oraz celem do osiągnięcia prowadząc swoich Pacjentów jest naturalne piękno.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia