Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bacewicz 22, Jelenia Góra
Centrum Pomocy Psychologicznej "Integracja"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Udzielam pomocy osobom dorosłym cierpiącym na zaburzenia lękowe, depresje, stres, trapionym przez różnego rodzaju osobiste lub zawodowe problemy. Poma...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Bacewicz 22, Jelenia Góra

250 zł

Centrum Pomocy Psychologicznej "Integracja"

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Bacewicz 22, Jelenia Góra

od 210 zł

Centrum Pomocy Psychologicznej "Integracja"

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym


Psychoterapia online


Bacewicz 22, Jelenia Góra

od 210 zł

Centrum Pomocy Psychologicznej "Integracja"


Warsztaty psychologiczne


Bacewicz 22, Jelenia Góra

Centrum Pomocy Psychologicznej "Integracja"

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pomocy Psychologicznej "Integracja" psychoterapia indywidualna

Już po pierwszej wizycie idzie odczuć, że Pani Joanna to lekarz z powołania, co spowodowało, że wystarczyło mi raptem 6 spotkań, by całkowicie zmienić podejście do życia. Polecam serdecznie! :)

mgr Joanna Stelmach

Bardzo dziękuję MJ za wystawienie pozytywnej opinii! Trzymam mocno kciuki za spełnienie Pani marzeń! :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Rzetelne podejście do poruszanych tematów, objęte prawdziwą serdecznością/zrozumieniem. Wyczucie,solidność,umiejętności słuchania, płynnego przejścia pomiędzy danymi tematami i prowadzenia w samodzielnym odkrywaniu siebie, rozwiązywaniu błędnych przekonań.
Atmosfera panująca przy spotkaniach :
bezpieczeństwa, wolności, miła i bez oceniania, profesjonalna, zdrowa.
Każde spotkanie z Panią Joanną owocowało pięknym wznoszeniem się ku prawdzie. Serdecznie polecam

mgr Joanna Stelmach

Bardzo dziękuje Pani Ewo za wystawienie tak pięknej opinii :-)
Życzę Pani wspaniałego, spełnionego życia!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pomocy Psychologicznej "Integracja"

Już pierwszego dnia terapii poczułam, że mogę Pani Joasi całkowicie zaufać. Każda wizyta dodawała mi nowej, pozytywnej energii. Wychodząc z gabinetu zawsze miałam uśmiech na twarzy, nowe plany co do siebie, nowe cele. Moja terapia przebiegła bardzo szybko. Byłam zaskoczona w jak krótkim czasie (było to zaledwie 6 tygodni, czyli sześć 45-minutowych sesji) udało mi się osiągnąć pełnię szczęścia oraz zrozumieć czego tak naprawdę pragnę w swoim życiu. To wszystko nie udałoby mi się bez pani Joasi, która swoim dobrym sercem, ogromną wiarą w ludzi i świat, szacunkiem i miłością do samej siebie oraz umiejętnością doceniania każdej chwili, stała się dla mnie wzorem do naśladowania.
Pozdrawiam serdecznie i polecam z całego serca!
Olga

mgr Joanna Stelmach

Pani Olgo, a ja z całego serca dziękuję za naszą przemiłą współpracę i powyższe słowa! Ja też byłam pod wrażeniem Pani szybkich postępów, głębokich refleksji i dokonywanych w sobie zmian! Gratuluję i życzę aby to piękne poczucie wewnętrznego szczęścia już zawsze Pani towarzyszyło! :-)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Serdecznie polecam panią Joanne wszystkim niezdecydowanym i zagubionym. Jej pomoc jest nieoceniona. Onieśmielający uśmiech, dowartościowujące słowa oraz zaangażowanie w problem pacjenta pomagają otworzyć się na pomoc. Za rozświetlenie ciemnego pokoju i nakierowanie na te prawidłowe tory życia serdecznie dziękuje. Zostawia pani po sobie trwały niezmywalny ślad, miłości, radości i zrozumienia, Dziękuje :)

mgr Joanna Stelmach

Pani Elu, bardzo dziękuję za wystawienie opinii! Życzę Pani pięknego życia, w zgodzie ze sobą! Pozdrawiam serdecznie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja

Pani Joanna jest bardzo ciepłą, serdeczna i miła osoba. Ma ogromną wiedzę psychologiczną dzięki której potrafi pomóc w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Pomogła mi pokochać siebie, swoje ciało i dała nadzieję na znalezienie drugiej połówki. Niektóre wskazówki zapamiętam do końca życia. Nieoceniona pomoc. Polecam. Anna Kuświk

mgr Joanna Stelmach

Pani Aniu - bardzo dziękuję za wystawienie opinii! Życzę Pani wspaniałego, pełnego miłości życia!


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam panią Joannę, wspaniały psycholog i wspaniała osoba. Bardzo zaangażowana w terapię i w pomoc, a co najważniejsze, jej pozytywna postawa do życia zachęca do pracy nad sobą i do zmian. No i ten piękny szczery uśmiech. Jest autentyczna i bardzo profesjonalna.

mgr Joanna Stelmach

Serdecznie dziękuję za bardzo pozytywną, przemiłą opinię! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychoterapeutyczna

Oceniajac konsultacje z pewnoscia moge wystawic najwyzsza ocene. Pani Joanna jest bardzo dobra psychoterapeutka, zawsze byla mila, pelna optymizmu i entuzjazmu podczas naszych spotkan, zawsze sluchala mnie starannie i dawala wskazowki i materialy jak moge sobie radzic z moimi problemami i stresem. Prawie rok co tydzien uczestniczylam w konsultacjach on-line, podczas ktorych Pani Joanna nauczyla mnie jak rozpoznawac swoje uzaleznienia i zamieniac je na preferencje oraz jak pokochac siebie, zwiekszyc swoja samoocene, i wyleczyc sie z depresji. Nadal czeka mnie duzo pracy nad soba..ale wiem juz co robic, aby poprawic swoj stan i kontrolowac mysli. Tesknie za konsultacjami z Pania Joanna i zdecydowanie je polecam. Dziękuje za zyczliwosc i poswięcony mi czas.

mgr Joanna Stelmach

Pani Małgosiu, bardzo dziękuję za wystawienie opinii! Trzymam mocno kciuki za Pani dobrostan i piękne życie! Wszystkiego co najlepsze dla Pani!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pomocy Psychologicznej "Integracja"

Wystawiając opinię, wiem że 5 gwiazdek to za mało. Pani Asia zasługuje na ich niezliczoną ilość. Jest wspaniałym psychologiem, w pełni zaangażowanym podczas spotkań w gabinecie. Zawsze uśmiechnięta, dobra i emptyczna. Nigdy nie czułam się oceniona, zawsze za to otrzymałam ogrom ciepła i zrozumienia. Pani Asia nauczyła mnie jak być dobrym człowiekiem, jak pokochać siebie i żyć szczęśliwie- będę Jej za to wdzieczna do końca życia.

mgr Joanna Stelmach

Pani Justynko - bardzo dziękuję za wystawienie tak pochlebnej opinii! :-) Jest mi bardzo miło! Pozdrawiam serdecznie!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Problemy z psychiką

Do Pani Joanny trafiłam z polecenia mojej bratowej. Jestem bardzo szczesliwa i bardzo wdzięczna Pani Joannie, ponieważ wyciągnęła mnie z depresji, ponownie obudziła we mnie chęć do życia, pomogła zrozumieć wiele rzeczy, radzic sobie ze stresem i z moimi uzależnieniami oraz otworzyła oczy na to, co tak naprawdę jest dla mnie w życiu najwazniejsze. Pani Joanna nie tylko jest wspaniała jako psycholog ale również jako człowiek, w pewnym momencie terapi poczułam taka ogromną miłość do Pani Joanny z tej wdziecznosci ze udalo mi sie "powrócić do żywych" ???? Dziękuję Pani Joanno bardzo serdecznie, polecam Panią każdemu z calego serca ????

mgr Joanna Stelmach

Pani Alicjo! Dziękuję za przemiłą opinię! Życzę Pani wspaniałego samopoczucia i odczuwania sensu i radości życia przez cały jego dalszy przebieg! Pozdrawiam serdecznie :-)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pomoc psychologiczna

Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą.Świetnie potrafi słuchać i podpowiedzieć jak poradzić sobie z problemem. Terapie prowadzi we wspaniałej atmosferze. Pracuje cały czas w dużym skupieniu aby dać pacjentowi jak najwięcej z siebie. Uśmiech pani doktor jest tak szczery i optymistyczny, że aż zaraża.

mgr Joanna Stelmach

Bardzo dziękuję Pani Wioletto za wystawienie opinii! Dziękuję też za wspólnie spędzony czas podczas terapii! Życzę Pani dalszych pięknych postępów w pracy nad sobą! :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem który w skrucie opiszę. Dwa lata temu rozstałem się z dziewczyną i nie mogę zamknąć tego rozdziału przez głupie wspomnienia. Kompletnie tego nie rozumiem. Przeszkadza mi to również w tym że nie mogę otworzyć nic nowego. Bo zaraz przed tym uciekam i przypomina mi się stare. Jak zamknąć przeszłość by wspomnienia nie wracały? Jak zacząć coś nowego nie myśląc o starym?

  Aby wspomnienia przestały powracać bardzo przydaje się ich dokładne opowiedzenie lub opisanie (jak w pamiętniku) wraz ze wszystkimi towarzyszącymi im emocjami - z szacunkiem i akceptacją dla nich! Warto zastanowić się nad popełnionymi w minionym związku błędami, wyciągnąć z nich cenne wnioski na przyszłość, i wybaczyć sobie i partnerce wszystko to, co było trudne i bolesne. A potem dobrze jest pielęgnować wdzięczność za tę cenną życiową lekcję, za możliwość rozwoju dzięki niej.
  Kiedy będzie Pan gotowy by szczerze życzyć szczęścia byłej partnerce i samemu nastawić się na dobro i miłość w swoim życiu - to znak, że uraza/bolesne wspomnienia zostały uzdrowione. W okresie samotności cudownie jest popracować nad sobą (np. nad samooceną lub umiejętnością okazywania miłości), aby stać się lepszym partnerem oraz umieć właściwie wybrać osobę na partnerkę - wtedy kolejny związek będzie znacznie lepszej jakości!
  Gdyby ten proces był trudny do samodzielnego przejścia (a zwykle jest), warto zwrócić się po pomoc do psychoterapeuty. Życzę Panu powodzenia i nowej pięknej miłości! :-)

  mgr Joanna Stelmach

 • Zmagam się z problemem biernego palenia i bardzo chcę się od tego uwolnić, ale nie mam jak.
  Moja matka pali odkąd byłam mała i zawsze wścieka się, gdy ktoś sugeruje jej rzucenie.
  Ni groźbą ni prośbą, już po prostu nie mam siły.
  Proponowałam różne rozwiązania, nawet wydanie swoich pieniędzy na środki wspomagające przy rzuceniu - i nic. Zawsze odpowiada, że ona lubi i nie
  będzie tego zmieniać. Nie interesuje ją, że mnie truje, że mogę mieć później poważne problemy zdrowotne. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Czy jest jakakolwiek nadzieja na uwolnienie się w końcu od tego smrodu i szkodliwych substancji? Wszystko w domu śmierdzi, ja śmierdzę, mam naprawdę dość jej egoizmu.

  Witam serdecznie! Jeżeli wypróbowała Pani już wszystkie sposoby aby skłonić mamę do rzucenia palenia papierosów, warto rozważyć opcje uwzględniające to, że mama dalej będzie palić.
  Przychodzą mi tu do głowy dwa rozwiązania:
  1. Wydzielić w domu strefy, w których można palić i strefy, w których się nie pali - w których mogłaby Pani oddychać świeżym powietrzem.
  Jeżeli mama nawet na takie ustalenia się nie zgodzi - wtedy może Pani wprowadzić rozwiązanie nr 2: Wyprowadzka z domu. Nawet gdyby wiązało się to z pewnymi trudnościami czy niedogodnościami - jeżeli ważne jest dla Pani zdrowie i chce Pani zadbać o siebie z miłością - warto to rozważyć. Wcześniej może Pani porozmawiać o tej opcji z mamą, bo możliwe, że wtedy zrozumie jak ta sytuacja jest dla Pani ważna i zechce przynajmniej zastosować rozwiązanie nr 1.
  Życzę Pani powodzenia i dużo zdrowia!

  mgr Joanna Stelmach

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Udzielam pomocy osobom dorosłym cierpiącym na zaburzenia lękowe, depresje, stres, trapionym przez różnego rodzaju osobiste lub zawodowe problemy. Poma...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania