Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Bolesława Limanowskiego 9/4, Podgórze, Kraków
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 14 lat

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Łodzka 12, Swoszowice, Kraków
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, psychodramatyską, counsellorem oraz superwizorem counsellingu. Swoje kwalifikacje zdobywałam w Polsce i Wielkie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Fobie
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Bolesława Limanowskiego 9/4, Kraków

200 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

Pozostałe usługi


Łodzka 12, Kraków

140 zł

Gabinet Psychoterapii i RozwojuBolesława Limanowskiego 9/4, Kraków

200 zł

Gabinet Psychoterapii i RozwojuBolesława Limanowskiego 9/4, Kraków

220 zł

Gabinet Psychoterapii i RozwojuŁodzka 12, Kraków

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

Do Pani Joanny trafiłam kilka lat temu, w bardzo trudnym dla mnie momencie, który był kulminacją poprzedzających go równie trudnych lat. Jej profil znalazłam za pomocą portalu Znany Lekarz i zachęcona pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się umówić na wizytę. Była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam.
Pani Joanna pomogła mi spojrzeć na moje życie, relacje i samą siebie z innej, bardzo potrzebnej perspektywy. Przede wszystkim, potrafi słuchać z uwagą i empatią, tworzy ciepłą atmosferę akceptacji i zrozumienia, co dało mi dodatkowe wsparcie. Motywuje do otwarcia i dzielenia się swoim życiem bez poczucia robienia czegoś na siłę. Była w stanie trafnie rozpoznać problemy z którymi się borykałam, ale też za pomocą głównie rozmowy czy naszej relacji je oswoić, przepracować i rzucić na nie inne światło. Nauczyła mnie rozpoznawać i werbalizować swoje uczucia i potrzeby.
Obecnie jestem po zakończeniu terapii. Lista rzeczy, małych i dużych, które pomogła mi ona zrozumieć lub które się zmieniły jest bardzo długa i nie sposób je wszystkie tutaj wymienić. Natomiast śmiało mogę powiedzieć, że Pani Joanna jest fantastyczną i co najważniejsze dla mnie, godną zaufania terapeutką. Mam wrażenie, ze nie podchodzi do klienta jako do osoby z problemem, którą trzeba naprawić, ale do pełnowartościowego człowieka, z którym można wejść w relację. Bardzo się cieszę, że do niej trafiłam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju psychotherapy in English

I decided to contact Mrs. Joanna Satule-McGirr at a difficult time in my life and quickly found a safe place I could talk and work my feelings towards things I felt were overwhelming at the time. The sessions are done in a calm atmosphere. She is very professional and gives you the space you need. I highly recommend and thank her for her help.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

The therapeutic journey with Joanna (currently sitting at just over 3 years in my case, with some breaks) has been absolutely life-changing for me. Joanna's level of insight, knowledge, and skill, along with her ability to make profound insights and identify meaningful connections between behaviors, thoughts, feelings, emotions — has been absolutely stunning to me at times. Through lots of walls, rebellions, defense mechanisms, and — in some cases — complete blindness or numbness to my own patterns, needs, emotional responses, Joanna has taken my hand and accompanied me onto a journey deep down into myself, and brought me through to the other side as a stronger, empowered, capable, and — most of all — self-aware and self-accepting individual. For a while, I was so frustrated with the lack of "tools" she spoke of, which she said she would provide me to deal with issues (like low lows, depressive states and other effects associated with C-PTSD). Only after a long time did I realize the tools she was referring to were the management of my own emotions, a skill I can now can carry with me through any challenges that I may face in life. Therapy with Joanna has been like physiotherapy for emotional wounds — week after week, month by month, she helped me to work out the emotional 'scar tissue' that had built up in my internal world; and she has given me the tools to revive my inner child, bring her peace, keep her alive and in check, and to identify and manage my emotions and triggers as I go forward in life as an adult. If there are three things I have learned through this process, they are: not to fear my emotions, to listen and give space to my internal world, and that it’s counter-productive to be “perfect.”


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

W bardzo nie przejrzystym momencie mojego życia, z polecenia trafiłem na Panią Satułe. Pracowaliśmy razem około 10 miesięcy i była to okres dla mnie niezwykle efektywny. Psychoterapeutka bardzo starała się zrozumieć mnie na każdym poziomie mojego nieraz skomplikowanego monologu. Oprócz samego analizowania relacji w prawdziwym życiu, szukaliśmy też odbić w naszej relacji co było bardzo pomocne i dawało szeroką perspektywę na rozwój. Po kilku sesjach ustaliliśmy jaki jest cel naszej terapii i często do niego wracaliśmy, próbując trzymać się wyznaczonej drogi rozwoju. Ważnym dla mnie było też stosowanie metody superwizji, dawało to silne poczucie stabilności i świadomości celu. Jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się na tą terapię, a radykalne zwiększenie świadomości i przyczyn moich problemów w codziennym życiu był najważniejszym co wyniosłem z całej terapi. Polecam Panią Satułe szczególnie osobom które potrzebują bardzo uważnego słuchacza wychodzącego na przeciw i próbującego się dostosować do twojego typu narracji.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowałam się na terapię u Pani Joanny, kiedy towarzysząca mi od kilku lat depresja szczególnie się nasiliła, stając się ciężarem, którego nie byłam w stanie już sama udźwignąć. Sesje pozwoliły mi uświadomić sobie pewne procesy myślowe i emocjonalne, które dotychczas zupełnie mnie obezwładniały. Pani Joanna wkroczyła do mojego świata, wnosząc do niego ciepło i zrozumienie. Przez długi czas jej obecność i pomoc były dla mnie konieczne do funkcjonowania na co dzień, jednak z czasem terapia nauczyła mnie jak przepracowywać pewne problemy samemu, sprawiając tym samym, że w moim życiu zaczęły zachodzić dynamiczne zmiany i zyskało ono zupełnie inną jakość. Serdecznie polecam Panią Joannę każdemu, kto nie potrafi poradzić sobie z lękiem, niepokojem, problemami w relacjach z innymi czy akceptacją samego siebie. Jest osobą bardzo uważnie słuchającą, delikatną i wyczuloną na cierpienie drugiego człowieka. Poprzez rozmowę z nią staje się możliwe przekroczenie barier psychiki, które dotąd wyznaczały horyzont postrzegania rzeczywistości, hamując chęć czy radość życia.K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

Jestem po zakończonej ponad 2letniej terapii u p.Joanny, niczego nie żałuję w tej terapii. To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. To jakim jestem teraz człowiekiem, jak się czuję, jak wiele zmieniło się na dobre w moim myśleniu, postrzeganiu siebie i innych, w podejściu do relacji z drugim człowiekiem, patrzeniu na bliskich, świat i pracę to jest zasługa terapii a przede wszystkim p.Joanny i pracy jaką ze mną wykonała.
Z całego serca polecam p.Joannę. Jest to osoba profesjonalna a jednocześnie bardzo empatyczna, delikatna i ciepła. Bardzo dobrze wyczuwa pacjenta, nie pośpiesza, nie naciska jednocześnie prowadząc i dając poczucie ogromnej wiedzy. Ma bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia co pokazuje, że jest się słuchanym i rozumianym.
Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na p.Joannę. Jeszcze raz bardzo polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju poradnictwo psychologiczne

Od 8 miesięcy odbywam terapię u Pani Joanny. Jest ona moją trzecią terapeutką i mam nareszcie poczucie, że trafiłam na tę właściwą osobę. Pani Joanna jest człowiekiem pełnym empatii, co dało się zauważyć od naszego pierwszego spotkania. Mówienie o swoich problemach (stany depresyjne, wydarzenia z przeszłości), które zwykle sprawia mi ogromną trudność, dzięki pani Joannie stało się możliwe. Dzięki terapii zaczęłam się otwierać. Pani Joanna pokazuje jak radzić sobie z pułapkami umysłu i nie poddawać się lękowi. Polecam terapię u pani Joanny każdemu, kto ma problem z otwarciem się w kontaktach z innymi z obawy przed byciem ocenionym.

mgr Joanna Satuła-McGirr

Dziękję Pani Anno, jeszcze troszkę przed nami, ale wiele trudnej drohi już przeszłyśmy:)


C
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

Nadal jestem pełna podziwu dla troski i opieki jaką zaoferowała mi Pani Joanna. Jest nie tylko wspaniałym psychologiem, o czym świadczy szybka poprawa mojego samopoczucia, sposobu myślenia i stanu psychicznego, ale również niesamowicie ciepłym i dobrym człowiekiem. Z całego serca polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany

I can not speak higher of Joanna and the impact she has had on my life. She made a very difficult process much easier for me and I have learned a great deal about myself and the others around me. The sessions were useful for focusing on and challenging my own thoughts, feelings and emotions - something I didn't make time for prior to spending time with Joanna, but now do. She is easy to talk to and I was always comfortable speaking openly with her. Thank you Joanna for making a real difference.


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo polecam - nie szukaj dalej.
Zgłosiłam się do Pani Joanny będąc bardzo sceptyczna i tak naprawdę nie wierząc w terapię. Długo się wahałam, bo obawiałam się, że to będzie strata czasu - gadanie, z którego nic nie wyniknie a tylko poczuję chwilową ulgę. Jednocześnie miałam już dość tego, że w moim życiu w kółko odgrywają się podobne scenariusze, choć już próbowałam przecież 'wszystkiego'. Ostatecznie przekonały mnie niesamowite rekomendacje znalezione w internecie, które brzmiały bardzo autentycznie, oraz zdanie o tym, że jeśli po pierwszej sesji nie będę przekonana, to p. Joanna pomoże mi znaleźć innego terapeutę.

Jestem obecnie w terapii 1,5 roku i tego, co się podziało i zmieniło w moim życiu (realne, namacalne efekty - zmiany na lepsze), nie da się opisać w krótkim komentarzu. Nie wspominając już, jak te zmiany u mnie mają wpływ na bliskie osoby wokół mnie. To zdecydowanie jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu i chyba najbardziej rozwojowe doświadczenie, w jakie zainwestowałam (choć, szczególnie na początku, było to doświadczenie dość trudne). Wszystkie obawy okazały się niesłuszne i nawet nie chcę sobie wyobrażać, gdzie bym była, gdybym wtedy nie zaczęła.

Polecam ze względu na pełen profesjonalizm, szeroką, 'nowoczesną' wiedzę oraz kompetencje (zdobywane też poza Polską). Ale też ludzką i bardzo nieoceniającą postawę, ciekawy wachlarz narzędzi oraz talent do zwracania uwagi na związki między pozornie niepowiązanymi rzeczami ;)

Na pewno 'dobrany' Terapeuta to jest bardzo subiektywna sprawa, muszą się zgrać charaktery itd. Ale polecam tak mocno ze względu na profesjonalizm i pewność, że nawet jeśli się z jakichkolwiek przyczyn nie dogadacie, to dostaniesz pomoc w znalezieniu właściwej, kompetentnej osoby i Twoja terapia będzie mieć efekty. Bardzo polecam!

mgr Joanna Satuła-McGirr

Bardzo dziękuję Pani Haniu:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

16 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Zastanawiałam się ostatnio, z jakiego powodu mój mąż bardzo często jest zestresowany i nie ma na nic ochoty. Mąż jest na dość wysokim stanowisku w firmie z pewnym zatrudnieniem, jego pensja jest dla nas wystarczająca, natomiast po pracy zawsze staram się spędzić z nim rozrywkowo dzień i robić ciekawe rzeczy. On często nie ma na nic ochoty i wygląda na podenerwowanego. Podłożem może być stres, dlatego proszę o porady, jakie mogą być jego przyczyny.

Dzień dobry, z Pani opisu słyszę, że martqwi się Pani stanem męża i chciałaby mu pomóc. Jednak opisane przez Panią zachowania mogą mieć różne przyczyny: zmiana w zachowaniu męża może być wynikiem długotrwałego stresu, gdyż rozumiem, że piastując wysokie stanowisko na mężu spoczywa również duża odpowiedzialnoćś. Takie zachowanie może być również objawem depresji, która może lecz nie musi wiązać się z jego obecną sytuacją zawodową lub życiową. Aby zrozumieć co się dzieje, konieczna jest wizyta u specjalisty i dopiero wtedy można starać się zrozumieć i pomóc mężowi mężowi. Oczywiście wierzę głęboko w skuteczność psychoterapii i zapraszam na wizytę. Jeśli jednak jest to dla męża trudne, to może również udać się do lekarza rodzinnego, który przepisze leki lub skieruje go dalej. Pozdrawiam serdecznie

mgr Joanna Satuła-McGirr

Mieszkam w szkocji.Niestety tu system pomocy rodzicom dzieci w wieku dojrzewania uzależnień itd jest straszny.Zero pomocy.Mam pytanie.dwa razy znaleźliśmy podejrzane substancje u 14 latki w pokoju pierwsza nie wiemy co to było ale od tego czasu kupuje testy i sprawdzam ja.raz wyszło THC ale niedawno zamówiłam test na rozpoznanie substancji dopalacze ponieważ znalazłam biały drobniutki proszek w pudeleczku.powiedziala że noc nie bierze i to jest rozsypana tabletka bo chciała zobaczyć jak wygląda kapsułka w środku i co tam jest i że to chyba cold relief flu czy coś takiego.wyhlad rzeczywiście podobny nawet bardzo.sprawdzilam ta substancje i wyszło 6 apb.niewiem czy te substancje można znaleźć w lekarstwach.prosze mi.poradzic co mam robić.rozmawialismy z nią spokojnie ona twierdzi że nie bierze.pk wielu testach z moczu jedyny jaki wyszedł pozytywny to ten na THC każde inne czysta była ona.teraz tylko ta substancja dziwna.niewiemu co robić.czy to może być tylko eksperymentowanie czy już mamy zacząć się bać i jak reagować.prosze o anonimowość.

Dzień dobry Pani, gdzie w Szkocji Pani mieszka? Pracowałam tam dla NHS z dziećmi i młodzieżą przez jakiś czas i jeśli rozmowa z córką nie pomoże, to może mogłabym doradzić gdzie udać się po pomoc.
Pozdrawiam,
Joanna

mgr Joanna Satuła-McGirr

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, psychodramatyską, counsellorem oraz superwizorem counsellingu. Swoje kwalifikacje zdobywałam w Polsce i Wielkie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Fobie
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • Angielski

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania