Joanna Janczarska

Neurolog

Joanna Janczarska jest absolwentką wrocławskiej Akademii Medycznej. Od ponad 20 lat pracuje w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Joanna Janczarska jest absolwentką wrocławskiej Akademii Medycznej.
  Od ponad 20 lat pracuje w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Dzień dobry.
  Pani Doktor obecnie nadzoruje leczenie naszego Taty , który w ciezkim stanie, po przebytym udarze trafił na oddział Neurologiczny Szpitala Wojskowego we Wrocławiu.
  Bardzo wysokie kompetencje, wiedza oraz zawodowa dociekliwość to wszystko w dbałości o poprawę stanu zdrowia pacjenta. Nie ma " czarowania" , nie ma odpowiedzi na " odczep" , nie ma zbywania zaniepokojonych członków rodziny ( dodam że wybitnie upierdliwych ) jakimiś zdawkowymi odpowiedziami. Jest życzliwość i taki poziom empatii, na który pozwalają ciężkie warunki szpitalne oraz duża liczba pacjentów. W szczególności jest to co najważniejsze: Profesjonalizm i Wiedza. Dziękujemy Pani Doktor mimo że " walka" nadal w toku. Paweł. K.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta,z cierpliwością i zrozumieniem Pani Joanna wysłuchała wszystkich odczuwalnych przeze mnie symptomów. Następnie zbadala pod względem neurologicznym.Wszystko ok, zalecila badania laboratoryjne. Jestem zadowolony z wizyty. Pozdrawiam ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną znającą się na rzeczy,szczegółowo przeprowadzającą wywiad z pacjentem. Dokładnie wytłumaczy i opisze sposób leczenia. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pani doktor jak niewielu lekarzy , solidnie mnie wypytała o wszystko, zbadała jak dawno nikt i profesjonalnie tłumaczyła. Leki zapisane pomogły, powiedziała jaki tok leczenia dalej sugeruje i uważam, że gdyby wszyscy lekarze byli tacy ....oj to by w Polsce było nam łatwiej się leczyć. lekarz na 100 %, ciepły i konkretny. Polecam. Bozena

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczegółowa konsultacja i badania. Przyjemna, przyjazna atmosfera. Jedyny minus to długie oczekiwanie pomimo umówionego terminu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest wspaniałym lekarzem.Jest ciepła osobą i bardzo uważnie słucha pacjenta.Zleciła badania,które pomagają w postawieniu diagnozy.Zawsze uśmiechnięta i miła.Bardzo polecam Panią doktor.

 • D

  Pani Doktor to osoba o wysokim poziomie kompetencji zawodowych, wiedzy i dokładności w diagnozowaniu pacjenta. Uwaga i skupienie nad problemem pacjenta, właściwe ukierunkowanie pacjenta na dalsze diagnozowanie i leczenia. Polecam wszystkim

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna, pogodna i rzeczowa Pani Doktor. Wyczerpująco przeprowadzony wywiad i badanie. Polecam z przekonaniem.

 • A

  Bardzo polecam Panią doktor. Trafiłam z pogotowia na neurologię. Pani Doktor była lekarzem prowadzącym. Zleciła bardzo dużo badań chcąc dojść do diagnozy . Zawsze miła i potrafiła uspokoić w trudnych chwilach.

 • J

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor.Uspokoiła i rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Polecam wszystkim ;)