lek.

Joanna Janczarska

Neurolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Joanna Janczarska jest absolwentką wrocławskiej Akademii Medycznej. Od ponad 20 lat pracuje w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma bardzo profesjonalne, z dużą wiedzą i empatią, podejście do pacjentów i ich rodzin, co jest szczególnie ważne w przypadku chorób, w których pacjent nie nawiązuje pełnego kontaktu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mój tato choruje od 10 lat na chorobę Alzheimera i wielu neurologów oceniało jego stan, zwykle lekceważąc i zbywając problemy, które niesie ta choroba, ale Pani Doktor jest pierwszym specjalistą, który potraktował chorobę ojca bardzo poważnie, usiłując pomóc i pacjentowi i rodzinie. Szczególne podziękowania przesyłam od mojej mamy, która uczestniczyła w wizycie lekarskiej. Dziękuję Pani doktor.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor jest lekarzem, który ma czas dla pacjęta na standardowe babanie neurologiczne i badania związane z zaburzeniami pamięci. natomiast jest ostrożna w stawianiu werbalnej diagnozy dotyczącej stopnia czy rodzaju zaburzenia pamięci

 • B
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: choroba kręgosłupa

  Pani doktor przed badaniem przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, uważnie mnie wysłuchała i odnotowała wszystkie informacje na temat moich dolegliwości, ogólnego stanu zdrowia i przebytych chorób. Zapoznała się z całą dokumentacją medyczną, którą przyniosłam i dopiero potem przeprowadziła bardzo dokładne badanie neurologiczne. Porównała badanie z badaniem, które wykonywała u mnie przed 8-miu laty. Jasno i przystępnie wyjaśniła mi swoją diagnozę, określiła ryzyka i dalsze potencjalne konsekwencje zmian w kręgosłupie. Jest lekarzem, nie tylko o dużej wiedzy i doświadczeniu, ale także o niezwykłej empatii, dzięki której można rozmawiać z panią doktor o wszystkim ze swobodą i z nadzieją na poprawę stanu zdrowia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor naprawde na wysokim poziomie, potrafi wysluchac, zdiagnozowac, jak postepowac w dalszych krokach, poswieca duzo czasu dla pacjenta

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor profesjonalnie i szczegółowo wykonała całość badań i omówiła proces dalszego leczenia na podstawie wniosków z badania i analizy wyników.

 • Dzień dobry.
  Pani Doktor obecnie nadzoruje leczenie naszego Taty , który w ciezkim stanie, po przebytym udarze trafił na oddział Neurologiczny Szpitala Wojskowego we Wrocławiu.
  Bardzo wysokie kompetencje, wiedza oraz zawodowa dociekliwość to wszystko w dbałości o poprawę stanu zdrowia pacjenta. Nie ma " czarowania" , nie ma odpowiedzi na " odczep" , nie ma zbywania zaniepokojonych członków rodziny ( dodam że wybitnie upierdliwych ) jakimiś zdawkowymi odpowiedziami. Jest życzliwość i taki poziom empatii, na który pozwalają ciężkie warunki szpitalne oraz duża liczba pacjentów. W szczególności jest to co najważniejsze: Profesjonalizm i Wiedza. Dziękujemy Pani Doktor mimo że " walka" nadal w toku. Paweł. K.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta,z cierpliwością i zrozumieniem Pani Joanna wysłuchała wszystkich odczuwalnych przeze mnie symptomów. Następnie zbadala pod względem neurologicznym.Wszystko ok, zalecila badania laboratoryjne. Jestem zadowolony z wizyty. Pozdrawiam ;)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną znającą się na rzeczy,szczegółowo przeprowadzającą wywiad z pacjentem. Dokładnie wytłumaczy i opisze sposób leczenia. Gorąco polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pani doktor jak niewielu lekarzy , solidnie mnie wypytała o wszystko, zbadała jak dawno nikt i profesjonalnie tłumaczyła. Leki zapisane pomogły, powiedziała jaki tok leczenia dalej sugeruje i uważam, że gdyby wszyscy lekarze byli tacy ....oj to by w Polsce było nam łatwiej się leczyć. lekarz na 100 %, ciepły i konkretny. Polecam. Bozena

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczegółowa konsultacja i badania. Przyjemna, przyjazna atmosfera. Jedyny minus to długie oczekiwanie pomimo umówionego terminu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Joanna Janczarska jest absolwentką wrocławskiej Akademii Medycznej.
  Od ponad 20 lat pracuje w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką.

Specjalizacje

 • Neurologia